Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1088, 1089, 1090 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.02.2014 23:39:23 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
jägaja kirjutas:
ahto42 kirjutas:
Kas motorolal uueseb soft ise? just tehniliste seadete all vaatasin, et mul 16 w3.09


Sul on vana nuti tv.
Seal ei uuendata enam midagi. Tahad uuendusi, vali uus nuti tv.


Ei uuendata midagi? Sa tead teistest vist paremini icon_wink.gif


Kas just paremini kursis aga tõesti, pidi ju vana nuti TV surnud ja maha maetud olema?
Teenuseid saab vana nutika TV kasutajaliidese juurde tellida kuid kas tõesti siis arendatakse ka seda vana versiooni paralleelselt uuega?
Et siis tuleb vana täiega tagasi, uue asemel? icon_razz.gif Niimoodi võib su vastust vast tõlgendada. icon_cool.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 19.02.2014 23:42:13 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
jägaja kirjutas:
ahto42 kirjutas:
Kas motorolal uueseb soft ise? just tehniliste seadete all vaatasin, et mul 16 w3.09


Sul on vana nuti tv.
Seal ei uuendata enam midagi. Tahad uuendusi, vali uus nuti tv.


Ei uuendata midagi? Sa tead teistest vist paremini icon_wink.gif

Kui armjanilt küsimärk, kas siis võib järeldada, et ikka uuendatakse icon_question.gif armjan on viimasel ajal märkimisväärset asjatundlikkust Elioni asjades üles näidanud, nii et võtan temapoolset märkust just nii. Või ei oska ma enam ridade vahelt lugeda?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.02.2014 23:43:28 vasta tsitaadiga

Saame siis vist mõlemad ühtmoodi asjast aru.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 19.02.2014 23:54:13 vasta tsitaadiga

Hooldustöid vajab ka vana ja seda ei ole jäetud unarusse. Samuti tehakse sinna nipet-näpet kasutajale mugavamaks muutmiseks pisemaid arendusi. Välja surnud see ei ole ja suretamist ei ole kusagil öeldud. Põhifookus on siiski uue keskkonna arendused.

Kliendil, kellel on olnud vana keskkond, jääb endiselt valikuvõimalus, kumba kasutab. uued liitujad saavad vaid uue NutiTV'ga liituda.

Tehakse tõsist tööd, igapäevaselt ja just kliendi jaoks.

Vanale jääda soovija - jää, see on Sinu valik ja keegi ei sunni sind uuele minna

Ma ütlen puhtalt enda eelistuse ilma mingi agiteeringuta - minule on uus palju mugavam ja vana kasutada enam ei soovi. Olen mitu korda proovinud, no ei ole enam harjunud. See on puhtalt minu arvamus ja selle üle arutelu pole vaja pidada
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.02.2014 00:06:02 vasta tsitaadiga

Kas see Filmiriiul ka vanal kasutatavaks saab. Pole selle olemasolu nagu täheldanud seal menüüs. KordusTV on jah olemas.
Endal on nii uus kui vana kasutajamenüü kasutusel ja vana on hetkel veel eelistatum.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 20.02.2014 00:07:08 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
T1000 kirjutas:
Motorola boxidele siis softiuuendus 4.13.5 väljas. Kahju, et changelog'i ei avaldata.


4.13.5
- Uuendatud video player
- Ruuteri ja STB vahelise LAN kaabli ühenduse probleemi korral teavitus TV ekraanil
- Peamenüüs vasakut puldinuppu vajutades liigub esimesena alati „Telekanalid“ menüüosa peale. Teistkordsel vasakule vajutusel Abiinfo alla ( uuesti Telekanalid peale)
- Täiendatud abiinfot
- Keskkonna stabiliseerimisega seotud arendused /parandused

4.12.1
- Keskkonna stabiliseerimisega seotud arendused / parandused

4.11.3
- Seadete alla viidud HDMI CEC’i sisse / väljalülitamise valik
- Keskkonna stabiliseerimisega seotud arendused /parandused


Väga tore sellist infot ka lugeda thumbs_up.gif (muidu ei teagi mida parandustega parandatud on).
Algusega võrreldes on uus nutiTV minu jaoks täitsa kasutuskõlblikuks muutunud (asi areneb) icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 20.02.2014 00:12:48 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kas see Filmiriiul ka vanal kasutatavaks saab. Pole selle olemasolu nagu täheldanud seal menüüs. KordusTV on jah olemas.
Endal on nii uus kui vana kasutajamenüü kasutusel ja vana on hetkel veel eelistatum.


Praegu teadaolevalt mitte (vana teenuse puhul). Uue teenusega liitunud ja vanal keskkonnal olles on see olemas ka praegu.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.02.2014 00:30:07 vasta tsitaadiga

Käisin asja uurimas. On tõesti seal videolaenutuse all teine. Film hakkas isegi mängima. thumbs_up.gif

Ja jälle, kuigi see kaanepildi vaade on ju tore uues nutiTVs, siis puht subjektiivselt meeldib nimedega loend rohkem. Kiiremini mõistetav, mis filmiga tegu. Meediamängija videoteegis on mul samuti kaanepildi vaade vahetatud nimedega loendi vastu. Kaanepilt jookseb loendi servas kaasa.
Seda vaadet oleks tore endal valida, kas loend või kaanepildi vaade.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 20.02.2014 00:57:27 vasta tsitaadiga

Mul on tekkinud selle kanali eelvaatega peale viimast uuendust jama, on nagu ühe kanalivahe võrra üleval pool kui olema peaks.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 20.02.2014 09:27:51 vasta tsitaadiga

Nüüdseks paistab, et ka 2012 aasta Samsungi ES7000/8000 on saanud lõpuks 4.9 Nutirakenduse. Seega kõik Samsa omanikud peaksid Seadete menüü nurgas nägema uut versiooninumbrit.
Nagu juba varasemad F seeria kasutajad on raporteerinud, see ei ole veel vigadest puhas versioon, kuid oli vajalik välja lasta, et parandada mõned suuremad vead.
On juba ka siin mainitud, et järgmise versiooni väljalaskmiseks on tööd käimas sest vahepeal on palju parandusi tehtud.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 20.02.2014 10:38:10 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Nüüdseks paistab, et ka 2012 aasta Samsungi ES7000/8000 on saanud lõpuks 4.9 Nutirakenduse. Seega kõik Samsa omanikud peaksid Seadete menüü nurgas nägema uut versiooninumbrit.
Nagu juba varasemad F seeria kasutajad on raporteerinud, see ei ole veel vigadest puhas versioon, kuid oli vajalik välja lasta, et parandada mõned suuremad vead.
On juba ka siin mainitud, et järgmise versiooni väljalaskmiseks on tööd käimas sest vahepeal on palju parandusi tehtud.


Lihtsalt infoks, kui mõnda asjaga seotud inimest huvitab. Eile sunniti mu 2013 Evolution Kit'ile vägisi see Elion'i app peale. Ma saan selle küll kustutada, aga peale restarti tuleb ikka ise tagasi. Keegi kuskil võiks oma näpuka ära paranda, ma tõesti ei taha näha seda app'i, valikut input'ide all ja reklaame kui seda kasutada pole võimalik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dentartu
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2014 10:44:45 vasta tsitaadiga

Cloner kirjutas:
Mul on tekkinud selle kanali eelvaatega peale viimast uuendust jama, on nagu ühe kanalivahe võrra üleval pool kui olema peaks.

Proovi muuta 720p peale näiteks.

JazZ kirjutas:
indrekp kirjutas:
Nüüdseks paistab, et ka 2012 aasta Samsungi ES7000/8000 on saanud lõpuks 4.9 Nutirakenduse. Seega kõik Samsa omanikud peaksid Seadete menüü nurgas nägema uut versiooninumbrit.
Nagu juba varasemad F seeria kasutajad on raporteerinud, see ei ole veel vigadest puhas versioon, kuid oli vajalik välja lasta, et parandada mõned suuremad vead.
On juba ka siin mainitud, et järgmise versiooni väljalaskmiseks on tööd käimas sest vahepeal on palju parandusi tehtud.


Lihtsalt infoks, kui mõnda asjaga seotud inimest huvitab. Eile sunniti mu 2013 Evolution Kit'ile vägisi see Elion'i app peale. Ma saan selle küll kustutada, aga peale restarti tuleb ikka ise tagasi. Keegi kuskil võiks oma näpuka ära paranda, ma tõesti ei taha näha seda app'i, valikut input'ide all ja reklaame kui seda kasutada pole võimalik.


1 variant muuda regiooni, eesti asemel vali mingi muu siis app kaob.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.02.2014 11:23:48 vasta tsitaadiga

Cloner kirjutas:
Mul on tekkinud selle kanali eelvaatega peale viimast uuendust jama, on nagu ühe kanalivahe võrra üleval pool kui olema peaks.

Endal on see probleem kogu aeg olemas olnud.
PIP aken asub ühe kanalirea võrra kõrgemal ning selliselt, et varjab ühe kanali ülevalt ära.
Paar korda olen seda PIP akent õiges asukohas ainult näinud,muidu arvaks, et peabki nii olema.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 20.02.2014 12:25:00 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Cloner kirjutas:
Mul on tekkinud selle kanali eelvaatega peale viimast uuendust jama, on nagu ühe kanalivahe võrra üleval pool kui olema peaks.

Endal on see probleem kogu aeg olemas olnud.
PIP aken asub ühe kanalirea võrra kõrgemal ning selliselt, et varjab ühe kanali ülevalt ära.
Paar korda olen seda PIP akent õiges asukohas ainult näinud,muidu arvaks, et peabki nii olema.


Mul on see varem alati õiges kohas olnud, eile peale uuendust läks asi valeks.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 20.02.2014 18:59:45 vasta tsitaadiga

Salvestused on ikka sellised... pooletoobised. Küll ei reageeri ühelegi nupuvajutusele ja jääbki must pilt ette 10-15 sekundiks peale back vajutamist. Kõik toimingud käivad ikka viitega.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 20.02.2014 19:48:25 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Salvestused on ikka sellised... pooletoobised. Küll ei reageeri ühelegi nupuvajutusele ja jääbki must pilt ette 10-15 sekundiks peale back vajutamist. Kõik toimingud käivad ikka viitega.


Anna rohkem infot. Samsung, Motorola, mis versioon, uue versiooni järel tegid ka reboodi (mis tulemus siis), Mis tegevuse peale täpselt see juhtub jms.
Raske on selle infoga ilma täpsustuseta midagi peale hakata
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitm
HV kasutaja
raitm

liitunud: 15.03.2005




sõnum 20.02.2014 19:54:29 vasta tsitaadiga

Ma siis ka nüüd värske teenuse kasutaja optika otsas.
Kuna vana pole kasutanud, siis võrrelda ei oska, aga on paar asja, mis häirivad:

1. Puldile ei suuda selgeks õpetada 2008 aasta Philipsi telekale sisselülitamist. Originaalpuldil on üks nupp sisse ja välja lülitamiseks, välja lülitab, sisse enam mitte, ainult indikaator vilgub. Sarnane probleem oli ka siis paarsada posti tagasi sarnase telekaga, samuti kurtis keegi sama muret Facebookis. Proovin katsetada õpetamist erinevate pultidega, signaal on neil sarnane, ehk mõnega näkkab.

2. Kanaleid on võimalik ilma menüüsse sisenemata vahetada üles/alla nooltega, peale kanalivahetust jääb paariks-kolmeks sekundiks ekraanile inforiba. Täiesti OK.
Kui nüüd aga vahetada kanaleid OK menüü või vasaku nooleklahvi menüü kaudu, siis peale Vaata vajutamist menüü eest ära ei kao ja peab vajutama lisaks tagasi nuppu. Kui ma olen vajutanud Vaata, siis ma järelikult tahaks vaadata ja kui ma nüüd selle paari-kolme sek jooksul edasi ei soovi lapata, sis võiks menüü eest ära kaduda?

Kuna ma ei ole veel jõudnud kõike läbi lahata, siis hetkel rohkem kommentaare pole, küll aga plaanin edaspidigi konstruktiivset tagasisidet anda.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 20.02.2014 20:13:02 vasta tsitaadiga

raitm kirjutas:
Ma siis ka nüüd värske teenuse kasutaja optika otsas.
Kuna vana pole kasutanud, siis võrrelda ei oska, aga on paar asja, mis häirivad:

1. Puldile ei suuda selgeks õpetada 2008 aasta Philipsi telekale sisselülitamist. Originaalpuldil on üks nupp sisse ja välja lülitamiseks, välja lülitab, sisse enam mitte, ainult indikaator vilgub. Sarnane probleem oli ka siis paarsada posti tagasi sarnase telekaga, samuti kurtis keegi sama muret Facebookis. Proovin katsetada õpetamist erinevate pultidega, signaal on neil sarnane, ehk mõnega näkkab.

2. Kanaleid on võimalik ilma menüüsse sisenemata vahetada üles/alla nooltega, peale kanalivahetust jääb paariks-kolmeks sekundiks ekraanile inforiba. Täiesti OK.
Kui nüüd aga vahetada kanaleid OK menüü või vasaku nooleklahvi menüü kaudu, siis peale Vaata vajutamist menüü eest ära ei kao ja peab vajutama lisaks tagasi nuppu. Kui ma olen vajutanud Vaata, siis ma järelikult tahaks vaadata ja kui ma nüüd selle paari-kolme sek jooksul edasi ei soovi lapata, sis võiks menüü eest ära kaduda?

Kuna ma ei ole veel jõudnud kõike läbi lahata, siis hetkel rohkem kommentaare pole, küll aga plaanin edaspidigi konstruktiivset tagasisidet anda.


1. Leia kuskilt Elioni vana s2 pult ja õpeta Philipsi toitenupu sisse ja välja lülitus selgeks. Seejärel S2 puldi abiga õpeta uut S3 varianti. Mina sain nii oma Philipsi tööle. Samast ajast pärit.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitm
HV kasutaja
raitm

liitunud: 15.03.2005




sõnum 20.02.2014 20:39:32 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
raitm kirjutas:
Ma siis ka nüüd värske teenuse kasutaja optika otsas.
Kuna vana pole kasutanud, siis võrrelda ei oska, aga on paar asja, mis häirivad:

1. Puldile ei suuda selgeks õpetada 2008 aasta Philipsi telekale sisselülitamist. Originaalpuldil on üks nupp sisse ja välja lülitamiseks, välja lülitab, sisse enam mitte, ainult indikaator vilgub. Sarnane probleem oli ka siis paarsada posti tagasi sarnase telekaga, samuti kurtis keegi sama muret Facebookis. Proovin katsetada õpetamist erinevate pultidega, signaal on neil sarnane, ehk mõnega näkkab.

2. Kanaleid on võimalik ilma menüüsse sisenemata vahetada üles/alla nooltega, peale kanalivahetust jääb paariks-kolmeks sekundiks ekraanile inforiba. Täiesti OK.
Kui nüüd aga vahetada kanaleid OK menüü või vasaku nooleklahvi menüü kaudu, siis peale Vaata vajutamist menüü eest ära ei kao ja peab vajutama lisaks tagasi nuppu. Kui ma olen vajutanud Vaata, siis ma järelikult tahaks vaadata ja kui ma nüüd selle paari-kolme sek jooksul edasi ei soovi lapata, sis võiks menüü eest ära kaduda?

Kuna ma ei ole veel jõudnud kõike läbi lahata, siis hetkel rohkem kommentaare pole, küll aga plaanin edaspidigi konstruktiivset tagasisidet anda.


1. Leia kuskilt Elioni vana s2 pult ja õpeta Philipsi toitenupu sisse ja välja lülitus selgeks. Seejärel S2 puldi abiga õpeta uut S3 varianti. Mina sain nii oma Philipsi tööle. Samast ajast pärit.


ma tegelikult proovisin ka Harmony 525 puldiga juba õpetada, ei mõjunud. Homme katsetan ema Philipsi puldiga ja ka S2, annan teada.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 21.02.2014 09:52:04 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
ivokas kirjutas:
Salvestused on ikka sellised... pooletoobised. Küll ei reageeri ühelegi nupuvajutusele ja jääbki must pilt ette 10-15 sekundiks peale back vajutamist. Kõik toimingud käivad ikka viitega.


Anna rohkem infot. Samsung, Motorola, mis versioon, uue versiooni järel tegid ka reboodi (mis tulemus siis), Mis tegevuse peale täpselt see juhtub jms.
Raske on selle infoga ilma täpsustuseta midagi peale hakata


Motorola, 4.13.5, ei ole midagi rebootinud.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 21.02.2014 10:05:31 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
armjan kirjutas:
ivokas kirjutas:
Salvestused on ikka sellised... pooletoobised. Küll ei reageeri ühelegi nupuvajutusele ja jääbki must pilt ette 10-15 sekundiks peale back vajutamist. Kõik toimingud käivad ikka viitega.


Anna rohkem infot. Samsung, Motorola, mis versioon, uue versiooni järel tegid ka reboodi (mis tulemus siis), Mis tegevuse peale täpselt see juhtub jms.
Raske on selle infoga ilma täpsustuseta midagi peale hakata


Motorola, 4.13.5, ei ole midagi rebootinud.


Vaja rohkem infot. mis salvestustega täpsemalt viga on? mis tegevusi teed, kuidas, mis vaates, probleem esineb. Võid ka PM mulle saata, kui vaja
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrexkw
HV vaatleja

liitunud: 21.02.2014




sõnum 21.02.2014 10:34:57 vasta tsitaadiga

Peale viimast uuendust salvestuselt back nupule vajutades peab ootama ca 10 sekundit enne kui must ekraan eest ära kaob.Tegemist Motorola boxiga.Varem pole sellist asja täheldanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 21.02.2014 10:56:50 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:

Vaja rohkem infot. mis salvestustega täpsemalt viga on? mis tegevusi teed, kuidas, mis vaates, probleem esineb. Võid ka PM mulle saata, kui vaja


Top Gear, eelviimane ja viimane osa @ TV6.
Tegevusi? Kirjutasin, et "back" nuppu vajutades muutus pilt mustaks u. 10-15 sekundiks. Tihtipeale veeretab all ääres ka palle.
See vist asjasse ei puutu, mis asendis diivanil ja mida süües icon_biggrin.gif

Neile, kes bugidega vaevlevad ja kurja vannuvad: alati tasub pöörduda ja küsida soodustust, kuna teenus täismahus ei toimi korrektselt.

edit: armjan, respect, et jagad asjalikku infot ja üritad foorumi vahendusel probleeme lahendada.
Mul vist kõige lihtsam kõik bugid üles märkida, kui sa nii üksikasjalikku infot vajad.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 21.02.2014 11:22:52 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
armjan, respect, et jagad asjalikku infot ja üritad foorumi vahendusel probleeme lahendada.
Mul vist kõige lihtsam kõik bugid üles märkida, kui sa nii üksikasjalikku infot vajad.


Küsin selle tõttu, et pole sellist probleemi ise kusagil näinud ja kui see on teema, on see tegelemist vajav
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 21.02.2014 11:37:09 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
ivokas kirjutas:
armjan, respect, et jagad asjalikku infot ja üritad foorumi vahendusel probleeme lahendada.
Mul vist kõige lihtsam kõik bugid üles märkida, kui sa nii üksikasjalikku infot vajad.


Küsin selle tõttu, et pole sellist probleemi ise kusagil näinud ja kui see on teema, on see tegelemist vajav


Kahtlustan, et see oli seotud ühe protsessi hangumisega. Eile sai analoogset muret täheldatud.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1088, 1089, 1090 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.