Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Õhtuste väljaskäimise kohtade: klubide, pubide ja baaride teema. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 28.11.2013 16:22:48 Õhtuste väljaskäimise kohtade: klubide, pubide ja baaride teema. vasta tsitaadiga

Teema kus arutada erinevaid kohti, kus väljaskäia, s.h. pubid, baarid, klubid jms. ööelu valdkonda kuuluvad kohad.
Nii Eestis, kui väljaspool Eestit asuvad.
Kohtade miinused, plussid, kus midagi toimub, kuhu minna, mida soovitatakse, kus on head pakkumised jne.


Restoranid, söömiskohad, teatrid, kinod, kasiinod ja igasugu illegaalsed kohad hoidke palun teemast eemal!

Palun püsige teemas!
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 28.11.2013 16:25:18 vasta tsitaadiga

Tegin selle teema, et oleks mingi koht, kus saada infot ja arutada igasuguste õhtuste ja öiste väljaskäimis võimaluste kohta. Infot on tegelikult suht raske leida internetist ja kõik ühte punkti kokku koondada on parem.
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2013 16:25:59 vasta tsitaadiga

Valli Baar thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2013 16:27:31 vasta tsitaadiga

Hmm... tekkis kohe kysimus, miks Eestis Yelp-i pole voi on moni analoog?
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 28.11.2013 16:37:52 vasta tsitaadiga

Umarlaua baar tartus icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2013 16:44:45 vasta tsitaadiga

-Kaivo-, see on see Narvamäel olev baar või?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kummieesel
HV vaatleja
kummieesel

liitunud: 26.05.2013




sõnum 28.11.2013 16:45:42 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
-Kaivo-, see on see Narvamäel olev baar või?


Seesama jah, elamus omaette. icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 28.11.2013 16:57:45 vasta tsitaadiga

Sinised jõulutulukesed on akna ette pandud meelitamiseks. Jutud käivad, et seal käivad tähtsad ninad koos plaane arutamas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 28.11.2013 17:02:05 vasta tsitaadiga

Aasta alguses avati Eestis selline huvitav õllegurmaanide pubi nimega "Pudel", asub teine kopli kandis, baltijaama taga, telliskivi tänaval. Osade jaoks on suht jubeda asukoha tegemist kindlasti, esimene kord, kui sinna sattusin vaatasin ka, et kuhu ma sattunud olen, nimelt see asub suht räämas kandis ühes sisehoovis, aga siiamaani olen tundnud seal kandis ja seal pubis ennast täiesti turvaliselt, turvalisemalt, kui mõnes vanalinna kohas, miks?
Esiteks on tegu suhteliselt kõrvalise kohaga, mida keegi mitteteadlik ülesse niisama ei leia, suvaline turist sinna ei eksi ja teiseks on hinnaklass ja joogivalik määrav, et hoida suvalised joodikud eemal.
Müüakse ainult õlut ja margid on kallimad käsitöö ja gurmee õlled, 0.5L hinnad algavad 3.5€-st. Pubi on mõeldud ainult õllearmastajatele, siidrit, saku ja alecoq toodangut sealt kunagi ei leia. Toidu valik suht olematu, pakutakse ainult kergemat snäkki õlle kõrvale. Lisaks on tegu parima õllevalikuga, nende jaoks, kellele on maitse tähtis.

Vaatamata asukohale on õhtuti alati baar rahvast täis, väga viisakad ja mitte lärmakad purjus seltskonnad, kes on tulnud õlle nautima.
Klienditeenindajad on ka viisakad ja mulle meeldib see, et õlut serveeritakse 33CL või 50CL-stes veiniklaasides.

Ainuke miinus on suhteliselt kallid hinnad ja asukoht väljaspool tavalisi käimiskohti. Vaatamata sellele soovitan seda kõigile õlle sõpradele, nendele kes oskavad õlle maitsest lugu pidada ja tahavad proovida uusi ja huvitavaid maitsed.
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2013 17:04:35 vasta tsitaadiga

IceUul, peaks ära proovima thumbs_up.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2013 17:11:33 vasta tsitaadiga

Jah, Pudeli õllevalik on fantastiline.
Sisustuse kohta jäi meelde sõbra kommentaar: "Mingid mehed võtsid vanaema suvilast 20 tooli ja mõtlesid et teevad baari." Need toolid ja lauad seal on tõepoolest väga suvalised, ning võib loota et tegu on alles alguse veaga.
Suurim miinus minu jaoks Pudelis on köögi puudumine. Enne mina sinna jalga ei tõsta, kui see viga parandatud pole.

Ise ma kohti loetlema ei hakka. Muidu tekib oht hinnavaatlejaid õhtu jooksul näha.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 28.11.2013 17:15:40 vasta tsitaadiga

vabandust, ma ei saa teema püstitusest hästi aru.

pubidest võib kirjutada, "restoranidest" või "söögikohtadest" ei või? kõigis neis kohtades saab süüa ja võib toimuda meelelahutusprogramm. mis siin nüüd vahet on icon_rolleyes.gif
teater ja klubi täpselt samamoodi, erinevatel inimestel erinevad õhtused meelelahutused ja mõnikord läheb nendevaheline piir häguseks.
mõnes väiksemas linnas ongi üks universaalne koht, mis täidab nii klubi, pubi, restorani kui tavalise söögikoha rolli.

mõnes kinohoones võib aga asuda ka pubi või mingi muu meelelahutuskoht. mis kasiinodesse puutub, siis mõnikord toimub just nimelt sellistes kohtades ka igasuguseid üritusi.

palun selgitada täpsemalt lahti
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2013 17:17:33 vasta tsitaadiga

Üks leht, kust saab üsna hea ülevaate erinevates linnades toimuvate klubiürituste kohta: https://gateme.com/Estonia/
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 28.11.2013 17:22:58 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
Jah, Pudeli õllevalik on fantastiline.
Sisustuse kohta jäi meelde sõbra kommentaar: "Mingid mehed võtsid vanaema suvilast 20 tooli ja mõtlesid et teevad baari." Need toolid ja lauad seal on tõepoolest väga suvalised, ning võib loota et tegu on alles alguse veaga.
Suurim miinus minu jaoks Pudelis on köögi puudumine. Enne mina sinna jalga ei tõsta, kui see viga parandatud pole.

Ise ma kohti loetlema ei hakka. Muidu tekib oht hinnavaatlejaid õhtu jooksul näha.

Kui neid toole laudu vaadata siis on tunne, et kuskilt vanakraami poest tasuta saadud või prügimäelt suvalised lauad toolid kokku kogutud, mis on erinevas suuruses ja kuidagi omavahel kokku ei sobi, kergelt ülevärvitud ja käivad küll. Mul seal ükskord üks tool lagunes istumise all ära lausa.
Aga teades, et omanik on inglane ja natuke teise maailmavaatega inimene, siis ma väga ei imesta, ilmselt on selline mööblivalik just ettenähtud, et teha mingi koht, mis teistest totaalselt erineb, selle asemel, et pakkuda kallist mööblit ja sisustust on näha, et saab ka odavamalt ja stiilselt hakkama. Ma tean mõnda teistki inimest, kellel meeldib selles stiilis oma kodu sisustada, kuskilt vanakraami poest pea tasuta otsitakse igasugu vana kola kokku.
Ma ei usu, et sinna kööki tuleb, ainuke tagumine ruum mis seal on, on külmkamber õllevaatide hoidmiseks, vaadiõllede vaadid pole mitte tavapäraselt leti alla paigutatud vaid asuvad tagumises ruumis, mille temperatuur on reguleeritud sobivaks, et tagada parim õlle maitse, voolikute kaudu tagumisest ruumist otse kraani. Isegi tualett asub täiesti eraldi ja hoopis teise korruse peal. Need snäkid nad valmistavad ette kõik baari leti taga, tegu on külmade snäkkidega. Ma sügavalt kahtlen, et nad mingit kööki sinna aretama hakkavad juurde, eesmärk oli teha spets pubi, mis on möeldud parimate õllete pakkumiseks, teised asjad jäägu teiste kohtade jaoks.
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2013 17:25:36 vasta tsitaadiga

Seal kõrval oli mingi veinibaar ka kui mälu ei peta. Neil on köök?
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 28.11.2013 17:27:54 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
vabandust, ma ei saa teema püstitusest hästi aru.

pubidest võib kirjutada, "restoranidest" või "söögikohtadest" ei või? kõigis neis kohtades saab süüa ja võib toimuda meelelahutusprogramm. mis siin nüüd vahet on icon_rolleyes.gif
teater ja klubi täpselt samamoodi, erinevatel inimestel erinevad õhtused meelelahutused ja mõnikord läheb nendevaheline piir häguseks.
mõnes väiksemas linnas ongi üks universaalne koht, mis täidab nii klubi, pubi, restorani kui tavalise söögikoha rolli.

mõnes kinohoones võib aga asuda ka pubi või mingi muu meelelahutuskoht. mis kasiinodesse puutub, siis mõnikord toimub just nimelt sellistes kohtades ka igasuguseid üritusi.

palun selgitada täpsemalt lahti

Teiste asjade jaoks on teemad juba olemas, toidukohtade jaoks on oma teema siin:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=427653&start=0
Ja kinode teema on siin:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=380159&start=0

Ma lõin selle teema selleks, et polnud ühtegi teemat, kuhu alla sellist juttu kirjutada oleks ja et teiste teemadega ei ühtiks ja sassi ei läheks, panin mingi kriteeriumid paika, millest arutada võiks. Muud kohtade kohta võib alati uue teema tekitada või vajadusel pealkirja ja kriteeriume muuta. Ega keegi ei kontrolli, et nendest 100% kinnipeetakse, samuti pakutakse pubides baarides süüa, nii, et väike söögijutt ei ole ka otseselt OT siin teemas.
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2013 19:04:11 vasta tsitaadiga

Millises klubis on Tallinna kõige lõdvema kummiga või kõige kergemini äraräägitavad pifid?
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 28.11.2013 19:05:49 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
Seal kõrval oli mingi veinibaar ka kui mälu ei peta. Neil on köök?

Ei ole sinna sattunud, pole suurem veini sõber, meelde jäi ainult see, et laupäeviti on neil pakkumine 15 EUR maksad ja joo veini palju tahad.
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 28.11.2013 19:07:48 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Valli Baar thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Tallinna oma on päris hea, eriti millimallikad. Kunagi oli Pärnus ka selline urgas nagu valli baar, õnneks seda enam ei ole thumbs_up.gif
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.11.2013 19:56:46 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
Jah, Pudeli õllevalik on fantastiline.
Sisustuse kohta jäi meelde sõbra kommentaar: "Mingid mehed võtsid vanaema suvilast 20 tooli ja mõtlesid et teevad baari." Need toolid ja lauad seal on tõepoolest väga suvalised, ning võib loota et tegu on alles alguse veaga.
Suurim miinus minu jaoks Pudelis on köögi puudumine. Enne mina sinna jalga ei tõsta, kui see viga parandatud pole.


See sisustus ongi mõeldud ju sellisena nende moodsate kultuuri-loomeinimeste/hipsterite jaoks nii. Telliskivi rajoonis, seal muudmoodi ei saa. Reval Cafe vist pidi ka filiaali seal avama? Või on juba? Teenindajad kitsastes pükstes, villaste kampsunitega ja paksude raamidega prillidega.

Betamax kirjutas:
Millises klubis on Tallinna kõige lõdvema kummiga või kõige kergemini äraräägitavad pifid?


Tartu näitel: Maasikas veidi küpsema mimmu jaoks ja Club Tallin nooremate jaoks.
Tallinnas mine suvaliselt nv varahommikul järelkorjamist tegema Suur-Karja tänavale / Holly ligidale.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2013 20:36:22 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
See sisustus ongi mõeldud ju sellisena nende moodsate kultuuri-loomeinimeste/hipsterite jaoks nii. Telliskivi rajoonis, seal muudmoodi ei saa. Reval Cafe vist pidi ka filiaali seal avama? Või on juba? Teenindajad kitsastes pükstes, villaste kampsunitega ja paksude raamidega prillidega.
Ma olen suht hipster ja mulle muljet ei avaldanud.

Seal samas kundis on Reval Cafe olemas ka jah. Ei mäleta, et kampsuneid kantud oleks. Samas on seal linna parim burger väljaspool Vesiväravat. Tõsiselt, minge sööge.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 28.11.2013 21:06:42 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
softis kirjutas:
See sisustus ongi mõeldud ju sellisena nende moodsate kultuuri-loomeinimeste/hipsterite jaoks nii. Telliskivi rajoonis, seal muudmoodi ei saa. Reval Cafe vist pidi ka filiaali seal avama? Või on juba? Teenindajad kitsastes pükstes, villaste kampsunitega ja paksude raamidega prillidega.
Ma olen suht hipster ja mulle muljet ei avaldanud.

Seal samas kundis on Reval Cafe olemas ka jah. Ei mäleta, et kampsuneid kantud oleks. Samas on seal linna parim burger väljaspool Vesiväravat. Tõsiselt, minge sööge.

OT: Sul Tallinna dereku burger proovitud? Kuressaare oma oli igatahes parem, kui vesivärava oma.
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2013 21:08:26 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Betamax kirjutas:
Millises klubis on Tallinna kõige lõdvema kummiga või kõige kergemini äraräägitavad pifid?


Tartu näitel: Maasikas veidi küpsema mimmu jaoks ja Club Tallin nooremate jaoks.
Tallinnas mine suvaliselt nv varahommikul järelkorjamist tegema Suur-Karja tänavale / Holly ligidale.

Põhjakaaped ei huvita.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.11.2013 21:21:20 vasta tsitaadiga

Betamax, traalima pead ikka Bermuuda piirkonnas.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 28.11.2013 21:21:59 vasta tsitaadiga

Hetkel istun oma teises lemmikus, sellises kohas nagu Põrgu. Erinevalt pudelist on siin väga teistmoodi sisustus ja omapärane õllevalik ja mis kõige parem, hea asukoht ja head hinnad. Korralik teenindus, mõnus sisustus jne. Asub otse niguliste kiriku kõrval, maa all. Näiteks Põhjala õlu "ÖÖ" maksab siin ainult 4.4€ 0.5L eest, samas Pudelis on 6€ ja Drink, bar and grillis 5.9€. Ja 33CL pudeli eest julgetakse osades poodides lausa 4.5€ küsida. Õlle valik siin eriti ei ühti teistega, aga näha on, et kui sama mark müügis, siis siin alati odavam. Näiteks München vaskne on 2.9€, mujal on 3.5-4€.

Lisaks on head söögid, korralik külm ruum, et hoida vaadiõllede temperatuur õige ja ainukesena Tallinnas saab siin pubis osta Saarema koduõlut "Pihtla" (lisaks saab seda osta elava õlle poodidest), hind on sellel ainult 3€ 0,5L, elavas õlles küsitakse 2.3€ 0.5L eest.
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Õhtuste väljaskäimise kohtade: klubide, pubide ja baaride teema. mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.