Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty Ghosts märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 27, 28, 29  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Minidivine
HV kasutaja
Minidivine

liitunud: 27.10.2010




sõnum 14.08.2013 22:47:51 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
blacklight retribution, warface


Warface ajab mind naerma, meenutab WarInci, mis oli samamoodi broken game õudse lagiga.
Kuigi mul oli halb kogemus BL:R'ga, kui esimest korda alla tõmbasin, mõistan, et see on mängitav mäng, kuigi ma sellele teist võimalust ei anna.

WäntWõll kirjutas:

MOH oli ja on ka lahe aga ta on pigem nišši toode, mis ei sobi ühele ega teisel aga on mängitav vahelduseks.


MOH 2010 oli jah siuke normaalne, natukene üht ja teist, aga Warfighter oli täielik abort mängust, spawn system oli katastroof ja design nägi kuidagi vigane välja, saan aru, et Danger Close'i esimene MP reaalselt, sest MOH 2010 MP tegi Dice, aga come on man, see mäng oli nii broken (talking about Warfighter).
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 14.08.2013 23:55:38 vasta tsitaadiga

Kui vaadata gameplayd siis tõesti 1:1 Black Ops 2-ga. Mootor ka sama nagu vanasti... veider, et seda demoti XBOX ONE avalikustamisel lol.. kurjaks ajab, tuuakse välja uus konsool, et vana saasta näidata. XBOX ONE avalikustamise ajal nägi meh välja ja arvata oligi, et lihtsalt odav port 360,PS3 pealt.

Nad peaksid tegema minuarust mingi 3 aastalise pausi, et korralik next-gen COD välja tuua.. või siis Treyarchist ja Infinityst parimad tegelinskid kokku viia, et need vaeva näeksid vahepeal kõvasti järgmise generatsiooni peal kuna hetkest iga aastast jama on ikka sigakerge nendele vanadele teha seal, elavad otseses mõttes vana rasva peal alates 2004a.

Kui pausi ei tee siis oleks vist ju ainus mõistlik otsus viia parimad geeniused nextgen tiimi ja tavalised vennad teeks seda iga aastast jama edasi.


Aga noh, eks näis, tuleb tavaline COD see GHOSTS hetkel suure tõenäosusega.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.08.2013 00:06:07 vasta tsitaadiga

Sa oled tõesti asjast täiesti valesti arusaanud, mis on muidugi kurb.

COD ei ole tilulilu ja max hardcore dx18 silmailu, see kõik on mängitavus, millele ka IW rõhub erinevalt trayarchist.
Seda mängimata kommenteerida mingi video põhjal on ikka väga noob ja silmakirjalik.

Lisaks on uuendusi ja arendusi absoluutselt iganurgapeal, vaata ikka videot ka mitte ära nuta siin koera treileri järgi.

Jah see Elite värk on pointless aga krt kui seda teeb 20mil+ siis pole ka minu asi kritiseerida icon_idea.gif
MA võiks öelda, et konsool FPS gameing on... issand sellise porri kohta pole emakeeles isegi vastavat väljendit.
Aga ma ei käi ja ei lõõruta seda igas COD-i konsooli teemas või üldse konsoolide teemas, kuna pole süvenenud rohkem kui 15min ja seega pole teadmisi ega kogemusi.


viimati muutis WäntWõll 15.08.2013 00:08:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 15.08.2013 00:07:37 vasta tsitaadiga

See muusika lugu sinna videosse ei sobinud imho küll,aga noh see on minu arvamus ja las ta siis olla.
Vähemalt tundusid relvad asjalikumad kui black ops II ulme laser püssid icon_smile.gif

Vägeva mulje jättis igatahes ja ei jõua ära oodata.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.08.2013 00:10:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Vähemalt tundusid relvad asjalikumad kui black ops II ulme laser püssid

Sa räägid ikka MP-st või SP-st, üldse Zombi teemast.?

MP-s pole sellist asja ja raha makstakse ikka MP eest icon_exclaim.gif
SP-d mängitagu oma rikutuse astme järgi.
Enda viimane SP oli MW.


viimati muutis WäntWõll 15.08.2013 00:11:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minidivine
HV kasutaja
Minidivine

liitunud: 27.10.2010




sõnum 15.08.2013 00:13:59 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Sa oled tõesti asjast täiesti valesti arusaanud, mis on muidugi kurb.

COD ei ole tilulilu ja max hardcore dx18 silmailu, see kõik on mängitavus, millele ka IW rõhub erinevalt trayarchist.
Seda mängimata kommenteerida mingi video põhjal on ikka väga noob ja silmakirjalik.

Lisaks on uuendusi ja arendusi absoluutselt iganurgapeal, vaata ikka videot ka mitte ära nuta siin koera treileri järgi.

Jah see Elite värk on pointless aga krt kui seda teeb 20mil+ siis pole ka minu asi kritiseerida icon_idea.gif
MA võiks öelda, et konsool FPS gameing on... issand sellise porri kohta pole emakeeles isegi vastavat väljendit.
Aga ma ei käi ja ei lõõruta seda igas COD-i konsooli teemas või üldse konsoolide teemas, kuna pole süvenenud rohkem kui 15min ja seega pole teadmisi ega kogemusi.


Kusjuures ma nõustun sinuga sellel kohal. Ma alguses arvasin, et see Elite 20mil lugu on lihtsalt väljamõeldis, et natukene müüdavusele kaasa aidata, aga eks ta tõenäoliselt ka tõsi ole.

Isiklikult jäin väga rahule multiplayer revealiga, alati on Infinity Ward, olgu kas siis praegune koosseis või endine Respawn Entertainmentis, suutnud müüa COD seeriat rohkem kui Treyarch, ja mitte numbrite poolest (vb ka seda), vaid lihtsalt puhta mulje pealt.

WäntWõll kirjutas:
tsitaat:

Vähemalt tundusid relvad asjalikumad kui black ops II ulme laser püssid

Sa räägid ikka MP-st või SP-st, üldse Zombi teemast.?

MP-s pole sellist asja ja raha makstakse ikka MP eest icon_exclaim.gif
SP-d mängitagu oma rikutuse astme järgi.
Enda viimane SP oli MW.


Võibolla vihjas pistolite kõrgele accuracy'le BO2's, eks need pistolid natukene OP ikka veel ole, aga mitte nii palju nagu enne patchi, mis oli minu teada mais.

Mul viimane SP just siin eile hakkasin BO2 SP'd läbi 1st time mängima, ja on üllatavalt õudne. See story selle David Masoni ja nendenumbritega... see pole lihtsalt see. Kui MW3 campaign mängisin ja Makarov tuli tappa, siis pehmelt öeldes, I cared.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 15.08.2013 00:17:19 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Sa oled tõesti asjast täiesti valesti arusaanud, mis on muidugi kurb.

COD ei ole tilulilu ja max hardcore dx18 silmailu, see kõik on mängitavus, millele ka IW rõhub erinevalt trayarchist.
Seda mängimata kommenteerida mingi video põhjal on ikka väga noob ja silmakirjalik.


Ärka üles juba.. sinusuguste inimeste pärast GRAAFIKA ARENG MAAILMAS ongi peatunud..
Inimkond ikka üritab aina reaalsemaks graafilist poolt teha kuid kuna enamus lepivad sellega, mis oli 10a tagasi siis suurkorporatiivid saavad sinu rahakoti peal elada kümneid aastaid. Mängitavus on elementaarne, kui mäng on piix siis ei osteta seda nii või naa.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 15.08.2013 00:18:21 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:

MAP-id on COD-ile omased ja paraja suurusega.


Modern Warfare 1 tahaks sinuga sel teemal natukene rääkida.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005




sõnum 15.08.2013 00:19:41 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
Sa oled tõesti asjast täiesti valesti arusaanud, mis on muidugi kurb.

COD ei ole tilulilu ja max hardcore dx18 silmailu, see kõik on mängitavus, millele ka IW rõhub erinevalt trayarchist.
Seda mängimata kommenteerida mingi video põhjal on ikka väga noob ja silmakirjalik.


Ärka üles juba.. sinusuguste inimeste pärast GRAAFIKA ARENG MAAILMAS ongi peatunud..
Inimkond ikka üritab aina reaalsemaks graafilist poolt teha kuid kuna enamus lepivad sellega, mis oli 10a tagasi siis suurkorporatiivid saavad sinu rahakoti peal elada kümneid aastaid. Mängitavus on elementaarne, kui mäng on piix siis ei osteta seda nii või naa.


this. ei mahu lihtsalt pähe, kuidas saab selle graafikaga rahul olla ja "next-gen"iks kutsuda veel.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 15.08.2013 00:22:41 vasta tsitaadiga

Minu ainuke proovimine oli Black Ops II-ga oli see tasuta mp versioon mida nad vahepeal lasid proovida ja ei meeldinud üldse. accuracy oli ka jah kõrge ja kõik relvad olid mingi tilu-lilu laserid,nagu hernepüssid vms icon_razz.gif Samas esimene black ops oli tasemel ja meeldis väga see külma sõja teema.. Modern warfarega ei anna võrreldagi minu arvates nii üksikosa kui võrguosa,mida alates MW2-st mõlemat nühkinud parasjagu ja on tunne et tegemist on ikka tänapäev relva tehnikaga mitte ming ulme tilu liluga.
nii et ärge pikka viha pidage icon_cool.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magix
HV kasutaja
Magix

liitunud: 11.07.2010




sõnum 15.08.2013 00:35:39 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
HDTanel kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
Sa oled tõesti asjast täiesti valesti arusaanud, mis on muidugi kurb.

COD ei ole tilulilu ja max hardcore dx18 silmailu, see kõik on mängitavus, millele ka IW rõhub erinevalt trayarchist.
Seda mängimata kommenteerida mingi video põhjal on ikka väga noob ja silmakirjalik.


Ärka üles juba.. sinusuguste inimeste pärast GRAAFIKA ARENG MAAILMAS ongi peatunud..
Inimkond ikka üritab aina reaalsemaks graafilist poolt teha kuid kuna enamus lepivad sellega, mis oli 10a tagasi siis suurkorporatiivid saavad sinu rahakoti peal elada kümneid aastaid. Mängitavus on elementaarne, kui mäng on piix siis ei osteta seda nii või naa.


this. ei mahu lihtsalt pähe, kuidas saab selle graafikaga rahul olla ja "next-gen"iks kutsuda veel.


No loomulikult on see lihtsalt selline tühi turunduse catchphrase, aga ma tahaks näha seda inimest, kes kuuleb "next gen" ja see teda mingil moel mõjutab. Kas tõesti keegi kuuleb "next gen graphics and physics" ja vennal kukub selle peale suu ammuli lahti, et omfg instabuy?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005




sõnum 15.08.2013 00:38:16 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif enamustel COD mängijatel kukub suu lahti juba kui kuulevad COD (küsitlesin kõiki COD mängijaid)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.08.2013 00:44:45 vasta tsitaadiga

Scart,
tsitaat:

Modern Warfare 1 tahaks sinuga sel teemal natukene rääkida.

Vabalt toon igast osast vastandid, kusjuures kui silmad veel väga unised pole, siis äkki meenub, et MW sisaldab tänaseni kõige väiksemat map-i üldse MW seeriast.
Seal ei pidanud isegi hüppama, et nade visata ühest nurgast diagonaalselt teise icon_idea.gif Does ring any bells http://www.youtube.com/watch?v=TvfRCI9jOT0

HDTanel, Nitrub,
Ja Teie arust on lahe omada next gen graafikaga mängu ja ilastada pool aastat millal tuleb müügile raud, millega saab 40FPS kätte (n-ö. selle põlvkonna "Titan") ja seegi lagib ultra seades. bow.gif geeniused.

Igakell valin kohendatud ja tuunitud vanema mootriga mängu.
JA keegi ei maininud et MW Ghosts omab next gen graafikat ( jutt oli viidud uuele tasemele, edasi arendus). Konsoole portigu nagu jõuavad. PC peal max detailidega on see mäng ikka väga kena olnud iga aastaselt kohendatud mootoriga.
BO seeria graafika ei meeldi, kuna värvid ja ambient ei ole hää (puhtalt isiklik arvamus). MW2;3 on igati adekvaatsed nagu oli MW omal ajal.

Tagatipuks mis kiun siin käib icon_eek.gif , see on ju kõigest üks mäng ainult. Nagu üks teadja AHV mainis, siis samaväärseid ja paremaid free to play mänge on jalaga segada.

tsitaat:

Black Ops II-ga oli see tasuta mp versioon mida nad vahepeal lasid proovida ja ei meeldinud üldse. accuracy oli ka jah kõrge ja kõik relvad olid mingi tilu-lilu laserid,nagu hernepüssid vms

Tekib lihtsalt mida helli sa mängisid, olid millegi mõju all ?
Lasersihik on muidugi raketiteadus aastal 2013 aga proovi ikka ajaga kaasas käi.
Hernepüssid olid nad selelpäerast nagu ma olen korduvalt öelnud, Trayarchi helitehink on kurt või ma ei tea miks nad kõlavad kõik ühtemoodi nagu lööks kahte metall pulka kokku, seega see on tõsi.
Samas kui aim on paigas mängijal, siis keegi püsti küll ei jää. BO2-s oli tore, et igasugu launcherid ja granapildurid olid ära kohitud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2013 00:47:47 vasta tsitaadiga

ainuke asi, mis mp treileris erutas, oli eminemi lugu, olles ise eminemi fänn..
same old cod4 all over again, which is getting damn old already..
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 15.08.2013 00:49:06 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:

HDTanel, Nitrub,
Ja Teie arust on lahe omada next gen graafikaga mängu ja ilastada pool aastat millal tuleb müügile raud, millega saab 40FPS kätte (n-ö. selle põlvkonna "Titan") ja seegi lagib ultra seades. bow.gif geeniused.


Battlefield tahaks ka sinuga natuke vestelda. Jääb mulje, et teatud seltskond pole oma COD-i hulluses vist üldse muu maailmaga sammu pidanud viimased kuus aastat. Fakt on see, et Ghosts näeb välja täielikult eelmise põlve mänguna ajal, kui paar nädalat enne Ghostsi tuleb välja BF4. BF3 tuli välja samal ajal MW3ga ja on endiselt valgusaastate kaugusel ühegi CODi graafikast ning jookseb just nagu ka launchi ajal, siidi täiesti keskpärase raua peal, nähes välja fantastiline. BF4 viib aga mapid ja graafika täielikult next geni.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.08.2013 00:55:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Battlefield tahaks ka sinuga natuke vestelda. Jääb mulje, et teatud seltskond pole oma COD-i hulluses vist üldse muu maailmaga sammu pidanud viimased kuus aastat. Fakt on see, et Ghosts näeb välja täielikult eelmise põlve mänguna ajal, kui paar nädalat enne Ghostsi tuleb välja BF4. BF3 tuli välja samal ajal MW3ga ja on endiselt valgusaastate kaugusel ühegi CODi graafikast ning jookseb just nagu ka launchi ajal, siidi täiesti keskpärase raua peal, nähes välja fantastiline. BF4 viib aga mapid ja graafika täielikult next geni.

Tore, viigu. Olen korduvalt öelnud oma arvamuse kauni graafikaga lilleõie taga snaipimisest ja lammaste karjatmisest lõptul põllul ja palun ärme tõmba seda saagi siin käima.
Aa ja veel lisaks muidugi eufooriat tekitava next gen graafikaga nähtavad jalad üle ääriste hüppamisel, omg.. drool.

Las jääb igale mängusõbrale oma teema asja üle arutamiseks.
Mina mängin mängu mitte ei vaata kui kena mingi küün või helikopter välja näeb. Kill on ikka kill igas mängus.

Aaa miks nüüd BF-i teema sisse tõid.
Sa pidid ju vestlema siin MW mappide üle icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 15.08.2013 00:58:23 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:

Aaa miks nüüd BF-i teema sisse tõid.
Sa pidid ju vestlema siin MW mappide üle icon_rolleyes.gif


Sest mulle käivad pinda ignorantsed kasutajad, kelle meelest on maailma popimaks videokaardiks endiselt S3 Virge.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.08.2013 01:01:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sest mulle käivad pinda ignorantsed kasutajad, kelle meelest on maailma popimaks videokaardiks endiselt S3 Virge.

Kulla Scart, ilu on vaataja silmis ja sellest põlvkonnast oleme ikka edasi saanud icon_lol.gif
Kui M$ DX 9 vaka alla saadab saame ka next-gen graafika 2018 MW10 juubeliks, muretsemiseks pole põhjust.
COD-i kommuun ei nurise.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 15.08.2013 01:12:00 vasta tsitaadiga

WäntWõll, ei tore et sa neid bf fännboisid natuke maha rahustad,las joosevad oma tühjal karjamaal edasi icon_biggrin.gif aga oleme ausad see black ops II ei olnud küll midagi väärt.võrreldes siis juba 2 aastat vana MW3-ga.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.08.2013 01:25:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

WäntWõll, ei tore et sa neid bf fännboisid natuke maha rahustad,las joosevad oma tühjal karjamaal edasi

Ei mul pole siin midagi rahustada ja kõigil on õigus jätkuvalt oma arvamusele.
Lihtsalt ma tean mis toimuma hakkab kui ühes teemas saag käima tõmmatakse, siis lähevad teised jälle vastavalt "tagasi" plaksuma ja see on kole.
Juhul kui vaja aru välja lasta, siis tuleks teha mikrisse Taneli nõusolekul ajutine teema, kus saavad argumentidega ja näidetega kodanikud ennast täies mahus maha rahustada või välja elada.
Pärast kui mängud väljas ja AHV-id saavad põhitegevusega tegeleda "mängida" endale sümpaatset mängu kenasti, siis lihtsalt teema prükkarisse nihutada.
Ja sedasi järgmine aasta uuesti kui hooaeg käes.

Sellisel juhul ma näen, et mängu omas õiges teemas näeb peale massiivse ja kasutu läbu ka midagi huvitavat lugeda.
Kuid sellist asja on suht võimatu teha ja nii demokraatlikus voorumis nagu HV ka vist võimatu teostada.

Kuid eks unistused selleks ongi ja lootma ju peab thumbs_up.gif

tsitaat:

oleme ausad see black ops II ei olnud küll midagi väärt.võrreldes siis juba 2 aastat vana MW3-ga.

MInu jaoks täitsi tühimiku ära, kuna MW3 pira suurus oli midagi enneolematut, ma ei tea kuidas tegid Acti/Tray seekord, et pira protsent on vist 0 icon_eek.gif
Loodan sama ka Ghostist, kuigi ajalugu räägib, et kõik IW reliisid kukuvad ennem kui ametlikult pach või lisa stami allalaetavaks tuleb.
Kurb, mis muud ja sellepärast ei tahagi neid toetada täis osalusega, vaid pigem nihverdan iga €, samas jäädes siusliselt legit mängijaks.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sannukas00
HV kasutaja
sannukas00

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2013 01:27:33 vasta tsitaadiga

Tundub et seekord tuleb CoD-i kasuks otsustada. Hetkel on CoD Ghosts jätnud parema mulje kui BF4.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2013 01:48:30 vasta tsitaadiga

sannukas00 kirjutas:
Tundub et seekord tuleb CoD-i kasuks otsustada. Hetkel on CoD Ghosts jätnud parema mulje kui BF4.

Tundub, et täna on täiskuu.

... teemasse. Miks codi kasuks? Miks jättis ghosts parema mulje kui bf4?

Siin mingi teemakohane video

Link


viimati muutis Timberg 15.08.2013 01:49:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2013 01:49:31 vasta tsitaadiga

Mitu inimest kes seal üritusel hiljem mängu proovida said kinnitasid, et mäng jooksis PC peal, XbOne kontrolleriga. Oli ka eraldi PC nurk klaviatuuri, hiirega ja seal all oli näha arvutit, kus sees 2-way SLI GTX Titan icon_lol.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.08.2013 02:21:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Siin mingi teemakohane video

Aita palun, mis moodi teemakohane see video on?
Ühtegi kaadrit polnud MW-st ja jorss kes peale lobises rääkis korduvalt ja korrutades kui väga väga oot.. väga väga erienavd need kaks mängu on.

tsitaat:

Tundub, et täna on täiskuu.

Nope, täitsa tume tavas ja kallab vihma hetkel.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sannukas00
HV kasutaja
sannukas00

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2013 02:54:28 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
sannukas00 kirjutas:
Tundub et seekord tuleb CoD-i kasuks otsustada. Hetkel on CoD Ghosts jätnud parema mulje kui BF4.

... teemasse. Miks codi kasuks? Miks jättis ghosts parema mulje kui bf4?

No võrreldes MW3 ja Ghosts ning BF3 ja BF4 siis minuarust on CoD teinud suurema arengu edasi kui BF.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty Ghosts mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 27, 28, 29  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.