Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 159, 160, 161  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2013 22:35:08 vasta tsitaadiga

deathdog kirjutas:
tsitaat:

Drive+ on ainult Lumia föönidele (kusjuures ka uued 720 ja 520 ei saa seda) ja sisaldab kõiki kaarte.

kuna neid telefone pole veel tootmises siis äkki selle pärast ei ole neid selles listis. Aga kui nii ka tegelt on siis nokiat juhivad ikka täiega idikad kes enda eelised kõik maha parseldavad

Väidetavalt see siiski ongi nii:
http://mynokiablog.com/2013/03/11/here-drive-here-drive-differences-explained/
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 03.04.2013 00:26:57 vasta tsitaadiga

et korralik navi on nokia ainuke pluss ja kui selle ära kaoavad siis ju täiesti mõttetu. siis on kasulikum omale lollifon ja 99 eurone tab. kui pead veel lisaks mingi navisofti hankima siis ei ole ju enam hinnaeelist ja kokkuvõttes sama mõttetu kui android. muidugi on võimalik et lähevad vana teed ja hakkavad eraldi aastast litsentsi pakkuma nagu vanasti. enamus autonavisid ju pakub ka tegelt mingi ajalist litsentsi.
eraldi teema veel nende regioonidega, saksa, austra ja sveits on ühes regioonis aga samas naabrid belgia prantsusmaa holland pole üldse. ütleme et saksa telefon siis austriasse saan sõita aga hollandisse mitte selle rakendusega. totaalne idiotsus. Eesti soomlastest ülemused ikka rääkisid kuidas apple maksab nokiale iga telefoni pealt ilusti, mulle tundub et nüüd on guugle ja apple oma mehe nokiat juhtima saatnud ja kavatsevad selle allavett saata
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 03.04.2013 17:14:00 vasta tsitaadiga

deathdog, loe nüüd postitust! Navi soft ju jääb alles, sa oled turn-by-turn navigatsiooniga lukustatud tasuta valikuga oma SIM'kaardi regiooni või riiki. Kui sa tahad 100 riiki turn-by-turn navigatsiooniga odavatel telefonidel või telefonidel mis ei ole Nokia omad, maksad natuke peale. Tavakaardid ja kõndimise navigatsioon jäävad ju ikka alles, siin ei muutunud midagi. Samamoodi nagu ei muutunud võimalus kaarte ette laadida telefoni.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
identiteet
HV kasutaja

liitunud: 02.07.2009




sõnum 03.04.2013 21:50:56 vasta tsitaadiga

mis ajal lumia 520 võiks eesti poelettidele jõuda?
enne juunit vist mitte...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 03.04.2013 21:56:51 vasta tsitaadiga

620 on ju odavam kui 720? See kaardirakendus ongi hetkel ainuke nokia ostuargument. ilma turn by turnita ei ole minu jaoks kaardite vaatamisel telefnist küll erilist mõtet. 230 euri eest saab tehniliselt sama androidiga(puhta) tehniliselt parema või samaväärse telefoni koos nt navigoniga. ja kui ma vaatan oma "ausland"-i data tasu siis googlemaps on täiesti hinnakonkurentsis. Lihtsalt Nokia ja MS otsused tunduvad kummalised ja mitte kasulikud eriti just nokiale. MS-i muidugi huvitaks võimalikult palju tootjaid ja tal peale selle kui nokialt kaardi osa kätte saanud nokias suva.(nii arvas väidetavalt ka soome ajakirjandus koostöö alustamise järgi).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.04.2013 22:54:23 vasta tsitaadiga

Otsus 720 Drive+ litsentsist ilma jätta tundub tõesti arusaamatu, kuna on ju tegu nii hinnalt, kui ka funktsionaalsuselt kõrgema klassi tootega, kui 620.
Lumia 520 piiramine, kui totaalne odavklass, on arusaadav. Miks neil 720 kallale oli vaja minna, on suur icon_question.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart88
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2013 00:34:35 vasta tsitaadiga

Paar päeva tagasi sai Lumina 620 soetatud, mida rohkem ma seda kasutan seda rohkem meeldib. Soovitan! Oma hinna eest ikka parajalt kiire, sujuv ja soliidne telefoni.
See, et facebook ja skype messenger nii hästi telefoni sms süsteemi ära paigutatud on, ületab juba igasugused lootused sellest windowsi operatsioon süsteemist ja midagi rohkemat ei oleks elusees oodanud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 04.04.2013 00:50:23 vasta tsitaadiga

MS loogika pidi hetkel olema et enam ei osta arvuti vaid kasutaja jaoks ja siis on see drive+ ühekordne väljaminek ja võik kõigil teistel tulevikus omandatavatel WP telefonidel ka töötada. Ostad mingi appi WP jaoks siis see on ikka nn. igaveselt sinu? Ma muidugi ei tea kuidas androidil või ios on aga kuulnud olen et nn. alatiseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2013 13:50:26 vasta tsitaadiga

Selline kummaline asi, tähedlasin seda ka WP7.5'ga (Lumia 800), et kui tahad helistamist lõpetada, hoiab ekraani tumeda ja ennem jõuab teine pool selle ära katkestada kui ekraan heledaks läheb vahet pole olen ma õues toas või kuskil pimedas.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002




sõnum 04.04.2013 19:02:20 vasta tsitaadiga

linni kirjutas:
Rasmus kirjutas:
Teine asi, millele ma lahendust otsin, et kuidas ma saaksin sünkroniseerida MS Outlook 2010 kontakte ja kalendreid telefoniga.


Installi Microsoft Office Outlook Hotmail Connector. MS Outlook kalendris ilmub vasakusse äärde My calendars, seal vahetad traditsioonilise Outlook kalendri Hotmaili oma vastu, impordid Outlookist oma appointmendid - taskid ja ongi tehtud.


See variant siiski ei sobi, sest lisaks WP-ga on mul vaja kalendrit ja kontakte sünkroniseerida Google-ga. Minu arust on see päris kõva ämber, et WP kaheksa ärikasutaja vajadustega ei sobitu.

Me võime siin Exchangest rääkida ja ma olen täiesti teadlik, et MS Outlook oligi kunagi ammu välja töötatud just Exchange kliendiks, kuida reaalsus on see, et valdav enamik kasutajaid kasutab MS Outlooki hetkel ikkagi e-posti kliendina ning lisaks muu funktsionaalsus, mis olemas on. Exchange ei ole nii levinud, sest väikeettevõtetele on tegemist ikkagi üsna kalli ja liiga mammutliku töövahendiga, mille funktsionaalsust ära ei kasutata.

Kogu olukord on lihtsalt niivõrd koomiline. Selleks, et sünkroniseerida MS Outlooki WP8-ga pean ma kasutama Google teenuseid, sest muudmoodi ei ole see lihtsalt võimalik.

Tekkis ka väga huvitav probleem äsja soetatud Huawei Ascend W1-ga. Nimelt hakkas mingil ajahetkel mingi rakendus või protsess meeletult akut tarbima. Ca 7-10 tunniga oli aku tühi. Kuna oli täiesti võimatu tuvastada, mis protsess või rakendus see oli, siis ei jäänud muud üle, kui tehaseseadete lähtestamine. Nüüd on asi jälle korras ja akumonitori järgi on energiakulu normis.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 04.04.2013 23:32:35 vasta tsitaadiga

oma kontaktid saab ilusti ju ka hotmaili tuua, kuidas ei mäleta aga tegin kuna googli kalender ei töötanud minu jaoks piisavalt. hotmail korjab ilusti kõik googli meilid mul vähemalt kokku pluss veel mõned. Teine asi muidugi on kui on vaja sõnkroniseerida google kalendriga siis on jama selles et hotmaili kalendrisse "lingitud" google kalendrit mina läbi exchange ikkagi oma nokiasse ei saanud. ei saanud seda ka google puhul käima pluss lisaks ei suutnud google "ülesandeid" sünkroniseerida.
edit: just vaatasin et näitab et google kontaktid on hotmailiga ühenduses aga kui tihti neid sünkroniseeritakse ei tea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 05.04.2013 09:31:02 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:

See variant siiski ei sobi, sest lisaks WP-ga on mul vaja kalendrit ja kontakte sünkroniseerida Google-ga. Minu arust on see päris kõva ämber, et WP kaheksa ärikasutaja vajadustega ei sobitu.


Sama pluginaga saad ju Office kalendri asendada ka Google kalendriga. Mäletamist mööda toimis ka sünkroniseerimine.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Even.
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2009




sõnum 09.04.2013 11:50:21 vasta tsitaadiga

Kuidas windows phonega on, kui facebookis keegi sõnumi saadab siis tuleb mingi notification ja mingi heli ka?
ehk põhimõtteliselt, kas see märk on nime juures? http://puu.sh/2wLWQ
Muidu olen kahe vahel, kas Lumia 620 või Huawei Ascend W1, huawei on odavam ja suurem aga ei võimalda wifi hotspoti, on neil veel mingeid suuri erinevusi, mida peaks arvestama?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002




sõnum 09.04.2013 11:54:08 vasta tsitaadiga

Mina kaalusin just samamoodi Lumia 620 ja Huawei Ascend W1-e vahel. Huawei kasuks otsustasin seetõttu, et aku on oluliselt parem (ka reaalselt. Viimane tsükkel oli 5 päeva), ekraan sutike suurem ja hind oluliselt odavam (169€ vs 229€). Miinuseks on tõesti Hotspoti puudumine, aga kuna mul on läpakas mobiilne internet sisse ehitatud, siis see minu puhul väga ei huvitanud.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Even.
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2009




sõnum 09.04.2013 12:05:35 vasta tsitaadiga

Aga kuidas ikkagi notificationitega on? Kas siis facebooki sõnum või uus email, annab ta teada ka ise kuidagi ilma, et appi lahti tegema peaks?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002




sõnum 09.04.2013 12:16:05 vasta tsitaadiga

Even. kirjutas:
Aga kuidas ikkagi notificationitega on? Kas siis facebooki sõnum või uus email, annab ta teada ka ise kuidagi ilma, et appi lahti tegema peaks?


Seda ei oska kommenteerida, kuna ei kasuta Facebooki.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 09.04.2013 12:54:17 vasta tsitaadiga

Even. kirjutas:
Aga kuidas ikkagi notificationitega on? Kas siis facebooki sõnum või uus email, annab ta teada ka ise kuidagi ilma, et appi lahti tegema peaks?


FB küll näitab, oleneb ks vist fb appist, aga pole kindel, mul igatahes notification olemas. Emaili kohta ei oska öelda. Uut meili näitab live tile peal samas, kui seda mõtled

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ofline
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2012




sõnum 09.04.2013 12:56:52 vasta tsitaadiga

karuke kirjutas:
Selline kummaline asi, tähedlasin seda ka WP7.5'ga (Lumia 800), et kui tahad helistamist lõpetada, hoiab ekraani tumeda ja ennem jõuab teine pool selle ära katkestada kui ekraan heledaks läheb vahet pole olen ma õues toas või kuskil pimedas.



Oli ka sama asi, et kõne lõpetades jäi ekraan mustaks ja pidi vajutama on/off nuppu et ekraan heledaks läheks.
Minul igatahes lahenes asi sellega, et panin screen-time out ajaks 1 minuti, ennem oli 30 sekundit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003




sõnum 12.04.2013 12:54:29 vasta tsitaadiga

Teab keegi, kuidas ma saan oma kontakte iPhone'st Lumia 620'sse?
Eksportisin iPhone'st arvutisse CSV faili kontaktid, sest läbi sinihamba ühendust kahe telefoni vahel ei saa.
Aga kuidas ma need kontaktid nüüd Nokiasse saan?

Mingi programm Windows Phone igatahes ei võimalda seda. Tollega saab vaid meediafaile liigutada.

On veel Welcome Home to Windows Home programm, aga too raip tahab, et ma iPhone'st kopiks Outlooki. Mul ei ole mingit Outlooki.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 12.04.2013 13:54:25 vasta tsitaadiga

wa666ou, impordi oma kontaktid Windows Live keskkonda icon_smile.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003




sõnum 12.04.2013 13:55:57 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
wa666ou, impordi oma kontaktid Windows Live keskkonda icon_smile.gif


OK, aga kuidas? icon_smile.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 12.04.2013 13:58:10 vasta tsitaadiga

wa666ou, logid oma liveIDga sisse outlook.com lehele, valid ülevalt people ja sinna impordid.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003




sõnum 12.04.2013 14:51:11 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
wa666ou, logid oma liveIDga sisse outlook.com lehele, valid ülevalt people ja sinna impordid.


Ei leia sellist võimalust seal: http://cl.ly/image/0E1p1y413z42

Sain siiski csv failiga kontaktid Gmaili ja selle sünkimine telefoniga oli juba lihtne.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 12.04.2013 15:28:57 vasta tsitaadiga

wa666ou, sul on Office 365 mis käitub natuke teistmoodi kui Outlook.com

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003




sõnum 12.04.2013 15:40:32 vasta tsitaadiga

d3t, tnx, leidsin ka tolle koha üles.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 159, 160, 161  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.