Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 71, 72, 73  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris hakkad mängima ja miks? Põhjenda teemas ...
Far Shiverpeaks
57%
 57%  [ 73 ]
Desolation
16%
 16%  [ 21 ]
Midagi muud. Täpsustan ja põhjendan teemas.
25%
 25%  [ 33 ]
hääli kokku : 127

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
yxtom
HV kasutaja
yxtom

liitunud: 30.05.2007




sõnum 17.01.2013 13:33:18 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Olen väga hästi kursis miks hot.ee maas on. A guildwarsi passwordi automaatne muutumine on küsimuse all.


kas said korda?
Pole IP vahetuse audent. kirjale "klikkimata" jätnud kuid... niisama passi ei muudeta ikka või kui, siis tuleb selle kohta teade. Lihtsalt loogiliselt võttes koormaks firma taolise "isetegevusega" support osakonna tööga üle.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Online

sõnum 17.01.2013 14:01:54 vasta tsitaadiga

Sain korda, support on suht asjalik. Kuna support ticket oli alles "waiting" staatuses, ei osanud arvata, et mehikesed muutsid mu maili aadressi vastavalt minu soovile juba ära. Muutsin siis hot.ee gmaili vastu. Seega proovisin vale mailiga sisse logida sel hetkel.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l3mpz
Kreisi kasutaja
l3mpz

liitunud: 10.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2013 17:57:24 vasta tsitaadiga

Supporti kaudu on võimalik parooli muuta ilma, et kuskile selle kohta märge jääks (kogemus olemas)
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trib3
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2005




sõnum 17.01.2013 18:16:53 vasta tsitaadiga

GW2 support vahetas sul emaili ära?
Mingi aeg sain GW2 ise nii pw muuta kui ka emaili aga hetkel enam seda võimalust ei näe. Et kui tahaks näiteks enda konto ära müüa siis minu email jääb ikka ja seda ma ise muuta ei saa.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Online

sõnum 17.01.2013 18:36:36 vasta tsitaadiga

Jah, support muutis emaili ära. Seletasin neile lahti kui saamatu mu email provider on ja sellest piisas, ei esitatud ühtegi küsimust.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l3mpz
Kreisi kasutaja
l3mpz

liitunud: 10.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2013 11:59:32 vasta tsitaadiga

Kui esimene kord supportiga õnne ei ole maili vahetamisel, siis tasub uuesti proovida.
Ning abiks tuleb ka hästi kurb põhjus miks maili pead vahetama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magix
HV kasutaja
Magix

liitunud: 11.07.2010




sõnum 08.03.2013 18:35:48 vasta tsitaadiga

Küsiks rahvalt, kes veel mängib, et mis hoiab teid mängimas?

Isiklikult nolasin seda umbes kaks nädalat järjest, kui välja tuli, sain max lvl, enamus mapid 100%, solo storyline tehtud jne ja peale seda pole enam viitsinud lahti teha mängu.

Siiski, need 2 nädalat olid imelised, 40 vms eurot igati väärt thumbs_up.gif


viimati muutis Magix 08.03.2013 18:45:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2013 18:38:56 vasta tsitaadiga

Magix kirjutas:
Küsiks rahvale, kes veel mängib, et mis hoiab teid mängimas?

Isiklikult nolasin seda umbes kaks nädalat järjest, kui välja tuli, sain max lvl, enamus mapid 100%, solo storyline tehtud jne ja peale seda pole enam viitsinud lahti teha mängu.

Siiski, need 2 nädalat olid imelised, 40 vms eurot igati väärt thumbs_up.gif


huvitaks ennastki.
ise tegin world 100% ära ja siis enam pinget ei pakund üldse
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fhlouz
HV kasutaja
Fhlouz

liitunud: 29.05.2004




sõnum 08.03.2013 18:58:24 vasta tsitaadiga

kuidas siis dungeonid ja bossid ka olid? high level contenti vähe?
_________________
Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magix
HV kasutaja
Magix

liitunud: 11.07.2010




sõnum 08.03.2013 19:08:37 vasta tsitaadiga

Fhlouz kirjutas:
kuidas siis dungeonid ja bossid ka olid? high level contenti vähe?


Mind nagu ei inspireerinud miski seda high level contenti tegema. Olen harjunud ühe konkreetse MMORPG´ga - Rohan - ja seal oli väga lihtne dünaamika:

PVP teeb PVE lihtsamaks, ja PVE teeb PVP lihtsamaks.

St open world combat, sa tahad lvlit ja xp farmida, et pvp's tugevam olla, samas on häid grind spotte vähe ja nende üle tekivad võitlused, ehk siis sa tahad pvp's tugev olla, et pve's hakkama saada. Kõik oli nagu loogiliselt kokku põimitud ja need kaks elementi muutsid üksteise vajalikuks ja inspireerisid kasutajat mõlemat tegema. GW2's ei ole see absoluutselt vajalik - pve ja pvp on kaks täielikult erinevat asja ja mul ei ole mingisugust põhjust pvpsse siseneda, sest pve's olen ma juba max level, max gear, jne. Samas kui ma tahaksin pvp'sse minna, ei ole mul vaja pve's jamada, sest seal on nagunii max lvl ja tasuta gear jne.

Mõned võib olla tahavad dungeonitesse minna ja high lvl bosse tappa, aga lõppudelõpuks mis mõte sellel on, kui sul on juba hea gear? Ja veel enam, seda geari ei ole sul reaalselt kuskil kasutada vaja? Oleks see siis vähemalt väga skill based, see pakuks ehk pinget, ja mingil määral GW2 selle ka saavutas - sa dodged ringi, palju skillshotte jne, üksi mängides tekib tihti tunne, et sa oled hästi mänginud ja tänu sellele jäid ellu.. Aga lisa 20 inimest veel ja lõpuks on see ikkagi suur clusterfuck, kus jooksed suvaliselt ringi ja vajutad nuppe, kuni boss ära sureb.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lawri
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2007




sõnum 08.03.2013 22:24:55 vasta tsitaadiga

Peamine põhjus miks veel mängin on, et olen leidnud guildi/kaaslased kellega on tore aega veeta ja mängida.

Mäng ei peagi ilmtingimata pinget pakkuma. Ise kasutan mängu, kui ajaviitmise võimalust. Peale tööd ja jõukat ei vajagi ma miskit, mis pinget pakuks. Lihtsalt tahaks rahulikult midagi mängida.

Mängimist alustasin, kui mäng välja tuli. Selle ajaga olen 3 tegelast 80 leveldanud ja exotic varustus peal. Kui nendest tegelastest tüdinen siis teen arvatavasti uue. Kui just mingi uus põnev mäng välja pole tulnud, mida ilmtingimata tahaks mängima hakata.

See on esimene mmorpg mäng, kus mulle on meeldinud leveldada. Teistes olen alati seda teinud et sellega lõpuks ühele poole saada, et siis endgamest osa võtta.

Mäng tundub rohkem casual mängijatele mõeldud. Mäng ei sobi neile kellel on palju vaba aega mängimiseks icon_biggrin.gif . Need leiavad end kiiresti olukorras, kus pole millegi poole enam pürgida või midagi uut teha.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fhlouz
HV kasutaja
Fhlouz

liitunud: 29.05.2004




sõnum 09.03.2013 13:51:42 vasta tsitaadiga

peaks ka vist asja käsile võtma siis, hetkel account seisab niisama icon_razz.gif
_________________
Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Online

sõnum 09.03.2013 18:32:05 vasta tsitaadiga

2 nädalaga tegind mapi 100%? Raske uskuda. Ise kuskil 2 kuud mänginud, mõned päevad päris pikalt. Max level nüüd käes ka a ausaltöeldes viskaab suht üle, kui max level saad. Nüüd teen uuest rassist uue klassi, väga meeldib see mappide discoverimine, eriti meeldisid norni mapid. Juba graafika ja muusika pärast tasub minumeelest mängida seda. Hea on veel see, et puudub selline nö grindimine. Kahjuks jah, 80 saad siis pole suurt midagi teha.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magix
HV kasutaja
Magix

liitunud: 11.07.2010




sõnum 09.03.2013 19:17:25 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
2 nädalaga tegind mapi 100%? Raske uskuda. Ise kuskil 2 kuud mänginud, mõned päevad päris pikalt. Max level nüüd käes ka a ausaltöeldes viskaab suht üle, kui max level saad. Nüüd teen uuest rassist uue klassi, väga meeldib see mappide discoverimine, eriti meeldisid norni mapid. Juba graafika ja muusika pärast tasub minumeelest mängida seda. Hea on veel see, et puudub selline nö grindimine. Kahjuks jah, 80 saad siis pole suurt midagi teha.


Yep, graafika ja muusika olid fantastilised selles mängus.

Ja ma ütlesin, et enamus mapid 100%, mitte kõik. Ja see oligi pmst selline OCD värk, et ma ei jäänud igast dynamic evente tegema jne, ma lihtsalt käisin ükshaaval kõik skill challengid ja heart eventid jne läbi mapil kuni 100% oli, siis edasi järgmisesse mapi.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qso
HV vaatleja
Qso

liitunud: 13.02.2002




sõnum 10.03.2013 23:46:54 vasta tsitaadiga

Taustainfoks nii palju, et sai GW2 soetatud ka kohe kui välja tuli, praeguseks endal üks mehike lvl 80, ülejäänud 40 ja alla. Kaardist olen avastanud vast 60% ning PvE gear on masterworks ja rare tasemega.

Peamine põhjus, miks mina endiselt seda toksin, on PvP. Alati meeldinud variant, kus ei loe mitte geari headus, vaid mängija enda oskused.
sPvP läheb juba päris korralikuks kordineerimiseks ja buildidie ehitamise peenmehaanikaks (kui on soov ka combod kaasata).
Kahjuks ajaliselt eestlaste guildi tegemistes väga palju osaleda ei saa. Kuid Seltskond on täitsa mõnus ja see on ka üks lisaboonus, kaasmaalastega lihtsalt on tore koos madistada.
WWW on minu jaoks natuke liiga zergimine.

_________________
Kill ALL audio and lights !!!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2013 00:48:32 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
2 nädalaga tegind mapi 100%?

Kui ise mängisin, siis nägin meie Eesti gildis tüüpe, kes rushisid läbi contenti. Stiilis "teeme party, saame seal kokku, pew pew pew, jookseme siia, jookseme siia, kiirelt edasi". Nii see 2 nädalaga map 100% võib tulla küll.

KUi "süveneda" ja asja normaalse tempoga võtta, ei ole tehtav 2 nädalaga.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxtom
HV kasutaja
yxtom

liitunud: 30.05.2007




sõnum 11.03.2013 12:48:35 vasta tsitaadiga

mis hoiab mängus?
No, nr 1. seltskond icon_smile.gif - sealt hargneb juba kõik ülejäänu. Vähemalt Ordus on erinevate huvidega nii vanemat kui nooremat rahvast, üksi ei tohiks küll keegi jääda mapil ringi lonkima.
Viimased 2 nädalavahetust on andnud veel kena positiivse emotsiooni. Guild Bounty event - saime kokku 4-5 gruppi (tõeliselt vinge miinus ANetile siit lombaka grupp eventi mehhanika pärast icon_evil.gif ) ja vastupidiselt esialgesele arvamusele (pessimism on meil sucu veres vist) kõik õnnestus!
Graz kõikidele Orduvendadele - kui vaja, ronitakse kivi alt välja ja saab tehtud icon_smile.gif

Teine pool on RPG - kes rushivad max lvl ning paar nädalat hiljem QQ et pole contenti... unustavad ehk mida mängima tulnud? GW2 pole mõeldud järjekordseks shooteriks... see on sucu enamat icon_smile.gif Aga inimesele keda RPG ei tõmba on üsna lootusetu selgeks teha miks ma tahan oma avale vot just seda "uut roosat vidinat" ja miks mulle ei meeldi poolikud achievementi triibud.

Lisaks veel 1 asi.. pole küll väga oluline näitaja aga siiski - kõik see /vehib kätega suuri ringe/ on peale mängu ostmist tasuta!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 11.03.2013 13:04:33 vasta tsitaadiga

Mõningaid häid raha teenimise meetodeid oskab keegi jagada? Kunagi sai Glob of Ectoplasm farmimist teha, aga hetkel see ei tasu ära.
Siis sai ka osta armoreid, millel Major Rune-id peal ning neid maha müüa, aga see on ka suhteliselt aeglane.

Peaks hakkama craftima või asju ise valmistama ning mängijatele maha müüma?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magix
HV kasutaja
Magix

liitunud: 11.07.2010




sõnum 11.03.2013 14:24:14 vasta tsitaadiga

Kas GW2's on üldse vaja raha teenida..? Ma mängisin endgameni lihtsalt selle geariga, mis tee peale ette juhtus, lvl 80 ostsin selle Order of Whispers armouri, ei tulnud sellega ka suuremaid probleeme ette. Ja selle jaoks oli täpselt piisavalt raha, kui kõik loot jms maha müüa.
Necromancer olin
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Online

sõnum 11.03.2013 15:39:19 vasta tsitaadiga

Craftimisega kasumit ei teeni, kui trading postist materjale pead ostma. Dungeonidest saab suht head raha.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 12.03.2013 11:56:32 vasta tsitaadiga

2 nädalaga map 100% ei nõua ülemäära rasket jõupingutust, ise võtsin eesmärgiks iga argipäeva õhtu 2 tsooni 100% lasta, ~2-2.5 tundi päevas. Mõnikord tulid takistuseks bugid, mõnikord läks kauem aega mingi vistaga. Palju neid tsoone ikka on, alla 30-ne vast ilma WvW-ta. WvW ise on ainult serverhoppimise küsimus.

Enda necro praegu puhkab, puhkusele läks juba enne fractalite patchi, ükskord kui rohkem huvi ja aega proovib need ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Midigi
HV kasutaja
Midigi

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2013 14:11:10 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Mõningaid häid raha teenimise meetodeid oskab keegi jagada? Kunagi sai Glob of Ectoplasm farmimist teha, aga hetkel see ei tasu ära.
Siis sai ka osta armoreid, millel Major Rune-id peal ning neid maha müüa, aga see on ka suhteliselt aeglane.

Peaks hakkama craftima või asju ise valmistama ning mängijatele maha müüma?


Cof p1 farmimine toob head raha sisse, soovitan
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Online

sõnum 19.03.2013 14:22:36 vasta tsitaadiga

Ja vinge välimusega geari saab ka sealt. Samas suht puine on joosta sama asja järjest ja järjest.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l3mpz
Kreisi kasutaja
l3mpz

liitunud: 10.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2013 17:30:40 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Ja vinge välimusega geari saab ka sealt. Samas suht puine on joosta sama asja järjest ja järjest.


Ütle mulle üks mäng kus sa ei pea sama asja uuesti ja uuesti jooksma? icon_biggrin.gif
GW2 puhul on fractal hästi tehtud
Pidevalt varjeerub, seega ei pea asja iga kord samuti jooksma. Ikka väike surprise moment on, et whats next icon_smile.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 19.03.2013 17:40:53 vasta tsitaadiga

Leveli varieerumine on väga hea. Näiteks, kui hakkab keegi sõber/tuttav mängima, siis saab temaga koos leveldada, koos PvP/WvW mängida jpm.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 71, 72, 73  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.