Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Samsung UE40ES5500WXXH probleem märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
multizync
HV kasutaja
multizync

liitunud: 23.05.2005




sõnum 28.12.2012 00:03:49 Samsung UE40ES5500WXXH probleem vasta tsitaadiga

Ostsin 2 nädalat tagasi arvutikeskusest samsungi televiisori (UE40ES5500), täna hakkasin märkama, et telekat vaadates pilt lambist muutub tumedamaks ja siis jälle muutub tagasi heledaks(nii, et isegi mitte kaader ei vahetu, või näiteks hoida teleka menüüd ees, siis on näha kuidas kõik tumeneb), see ei saa ju olla normaalne..
Kas tõesti pean hakkama juba nii varakult garantii vahet jooksma..?

Arvutikeskusest anti kaasa mulle mingi nimekiri ka kohtadest kuhu garantiisse viia, kuna sinna viies saab kiiremini pihta hakata sellega.
Seal lehel on 2 firmat kes seda teostavad, on AS Fujitsu service ja OÜ Infocare CS, kas kellelgi on kogemusi, et kumba nendest valida..?
Kodulehelt lugesin, et Fujitsu service teostab garantiid samsungi sülearvutid, monitorid, printerid, faksid, digikaamerad. Telekaid seal nimekirjas pole, kas siis jääb üle ainult see üks..?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2012 00:29:30 vasta tsitaadiga

Mingisugune dünaamiline kontrast on äkki peal?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
multizync
HV kasutaja
multizync

liitunud: 23.05.2005




sõnum 28.12.2012 02:48:44 vasta tsitaadiga

On peal jaa, mõtlesin ise ka ja nokkisin seal neid seadeid, võtsin selle ka maha ja ikka ta tegi sellist asja..

E: Nokkisin väheke ja millegi pärast on nii, et kui pildi režiim on Standard, siis ta teeb sellist anomaaliat nagu et kui pildi taust on tumedam, siis ta tõmbab nagu ekraani heledust veel rohkem alla. Ma ei tea miks nii on, ma olen proovinud neid seadeid igat moodi nokkida, aga midagi ei muutu, ikka samamoodi dim'ib ekraani ära siis. Näiteks, ka kanalivahetusel on vahepeal täiesti must ekraan ja see on täiesti sügav must. Kui sel hetkel kiiresti menüü ette panna, siis on näha kui kanali pilt tuleb ette, et kuidas see ekraan muutub kohe palju heledamaks.

Nüüd pildi režiim Film peal ta ei tee sellist asja üldse, ja kanalivahetusel see must pilt, mis on korra ees ei ole täiesti must, natuke heledam, tundub nagu, mingi hästi hästi tumesinine vms see valgus ja kui sel hetkel menüü ette panna, siis ta ei dim'i mitte midagi ära.

Olen nokkinud neid seadeid päris palju, aga ei leia üles põhjust miks ta niimoodi teeb, need energiasäästu värgid on mul ka kõik väljas, dünaamiline kontrastsus ka Väljas, ühesõnaga, võrdlesin neid kahte režiimi Standard ja Film, ja üritasin "Standard"-it muuta, aga ikkagi seda dim'imise asja ei saa kuidagi ära..
Nagu mingi auto dimming feature vms..

Oskab keegi midagi selle kohta öelda..
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAUZZZ
HV kasutaja
WAUZZZ

liitunud: 16.04.2010




sõnum 28.12.2012 12:22:57 vasta tsitaadiga

Menüü->Süsteem->Eco-lahendus->"Energiasääst" või "Eco Sensor" või Menüü->Pilt->Täpsemad seaded->"Dünaamiline kontrast" on ehk põhjustajaks? Muidugi, kui mälu mind ei peta, siis tehaseseadetes olid nad välja lülitud ja kirjeldatud probleemi pole enda teleril kohanud.
_________________
Just my stupid and uneducated opinion.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
multizync
HV kasutaja
multizync

liitunud: 23.05.2005




sõnum 28.12.2012 13:11:46 vasta tsitaadiga

See asi mul kõik väljas, mainisin ka eelmises postis. Mul on jah need asjad kõik väljas, dünaamiline kontrastus jne, ma olen kõik läbi proovinud..
Olen nüüd googeldanud seda asja, ja mingi auto dimming feature pidigi olema samsungitel, ja seda ei saa niisama lihtsalt maha võtta, sealt advanced optionist peaks saama, "CE Dimming" , aga mul ta ei näita seal seadetes sellist asja link

Ma proovin veel tarkvara uuendust ära teha, võibolla on see sellest. Aga jah see on ainult standard režiimis see auto dimming.

E:tegin uuenduse ka ära, aga ikkagi on sama asi..
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2001




sõnum 28.12.2012 13:29:56 vasta tsitaadiga

Ega juhuslikult süsteemimenüüd pole näppinud?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
multizync
HV kasutaja
multizync

liitunud: 23.05.2005




sõnum 28.12.2012 13:36:40 vasta tsitaadiga

Hmm, mis sa selle all mõtled..?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2001




sõnum 28.12.2012 13:52:05 vasta tsitaadiga

See kui teleri sisselülitamisel teatud nuppe enne powerit vajutada, siis tuleb välja. Enda Samsungil suutsin korra ekraani vilkuma panna ning pildi peeglisse keerata. Õnneks peale mõningast pusimist ja tv tüübi meenutamist sai kõik korda tagasi. Kui pole puutunud, soovitan eemale hoida.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
multizync
HV kasutaja
multizync

liitunud: 23.05.2005




sõnum 28.12.2012 13:59:27 vasta tsitaadiga

Ma käisin küll seal süsteemimenüüdes, sealt ma otsisingi seda auto dimming featuret, aga seda ei olnud seal, seega mul ei ole võimalik olnud sealt midagi ära muuta..
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2001




sõnum 28.12.2012 15:48:13 vasta tsitaadiga

Kas ta mingi aeg ootamatult reboot ka tegi? Ehk läks seal menüüs ikkagi teleri TYPE valeks?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
multizync
HV kasutaja
multizync

liitunud: 23.05.2005




sõnum 28.12.2012 15:55:33 vasta tsitaadiga

Rebooti ei teinud..
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ollu666
HV kasutaja
ollu666

liitunud: 30.10.2003




sõnum 29.12.2012 18:38:47 vasta tsitaadiga

Täpselt sama jama, täpselt sama telekas, 2 tundi tagasi panin ülesse, suht häiriv :S
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puruvanake
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2012




sõnum 29.12.2012 23:55:47 vasta tsitaadiga

Sama karp ja sarnane probleem- smart hub-ile vajutades avab esilehe ja siis jookseb pilt kokku, restarti saab teha ainult vägivaldselt- juhe välja. Arvasin, et netiühendus aeglane aga testid näitavad 4 ja poolt. telekas ühendatud lan-kaabli kaudu ruuterisse, mis omakorda õhu kaudu netis...arvutid töötavad normaalselt aga telekas näitab testides kord, et side ruuterini ok ja vahel ka, et netis sees aga smart hub jookseb kohe seejärel jälle kokku. Või teine variant- smart hub-i nupule vajutades viskab väikese akna kirjega" aktiveerimine" ja see võib kerida pikemat aega- üle poole tunni pole viitsinud oodata:). teab kegi mingit lahendust???
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
multizync
HV kasutaja
multizync

liitunud: 23.05.2005




sõnum 30.12.2012 09:06:37 vasta tsitaadiga

ollu666 kirjutas:
Täpselt sama jama, täpselt sama telekas, 2 tundi tagasi panin ülesse, suht häiriv :S


Kas sa oled firmware update ära teinud, viimane versioon oli vist 1031, algselt oli mul seal 1012 versioon..?

Ma tegin paar päeva tagasi update ära. Teleka vaatamise ajal ma ei ole seda nii järsku kontrastsuse langemist näinud enam, aga see on ikka, et kanali vahetamisel ekraan läheb täitsa mustaks (standard režiimis) ja siis tõmbab küll pildi korra tuhmiks, aga niimoodi nagu mul üks õhtu oli, kui Visa Hing 4 tuli telekast, sellist asja(siis oli nii, et ühe ja sama kaadri ajal pilt muutus järsult täitsa tuhmiks, pidevalt..) ma ei ole praegu enam näinud
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ollu666
HV kasutaja
ollu666

liitunud: 30.10.2003




sõnum 30.12.2012 13:48:46 vasta tsitaadiga

multizync kirjutas:
ollu666 kirjutas:
Täpselt sama jama, täpselt sama telekas, 2 tundi tagasi panin ülesse, suht häiriv :S


Kas sa oled firmware update ära teinud, viimane versioon oli vist 1031, algselt oli mul seal 1012 versioon..?

Ma tegin paar päeva tagasi update ära. Teleka vaatamise ajal ma ei ole seda nii järsku kontrastsuse langemist näinud enam, aga see on ikka, et kanali vahetamisel ekraan läheb täitsa mustaks (standard režiimis) ja siis tõmbab küll pildi korra tuhmiks, aga niimoodi nagu mul üks õhtu oli, kui Visa Hing 4 tuli telekast, sellist asja(siis oli nii, et ühe ja sama kaadri ajal pilt muutus järsult täitsa tuhmiks, pidevalt..) ma ei ole praegu enam näinud


Sai ka kõik uuendused tehtud .... vist, (kust seda firmware vaadata saab) - mingi hetk nägin seda autodimmingut, praegu nagu enam ei ole.

See kanalite vaheline mustaks löömine on mul ilmselt elioni digiboxi viivitus, ei usu, et see on auto dimming .
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003




sõnum 30.12.2012 14:40:54 vasta tsitaadiga

uusima firmware saab alati tootja kodukalt, need OTA uuendused on pika vinnaga. D seeria samsung lülitas ka tustvalgustuse välja kanalit vahetades
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
multizync
HV kasutaja
multizync

liitunud: 23.05.2005




sõnum 30.12.2012 23:38:44 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
uusima firmware saab alati tootja kodukalt, need OTA uuendused on pika vinnaga. D seeria samsung lülitas ka tustvalgustuse välja kanalit vahetades


Movie modes ta seda millegipärast ei tee! Oskab keegi öelda, et miks nii on..?
ülejäänud režiimides ta lülitab valguse välja jah..

E: Ta ikka teeb seda, praegu märkasin kanal kahe pealt fimi vaadates, ta ikka pimendam pilti, nii, et auto dimming on nagu ikka veel sees..:S
Googeldasin ja leidsin midagi link, eks ma annan teada kuidas mul on, tegin praegu nende esimeste seadete järgi, mis seal pakuti. Kui proovite endal, siis andke ka teada, kas ja kuidas muutus..
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2001




sõnum 05.01.2013 12:27:32 vasta tsitaadiga

Kuskil all ääres on autodim sensor. Järsku telekalaud peegeldab ekraani valgust sensorisse tagasi ja tekitab tagasiside?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Samsung UE40ES5500WXXH probleem
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.