Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 268, 269, 270 ... 465, 466, 467  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
oskarsmitt
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2009




sõnum 22.12.2012 19:25:23 vasta tsitaadiga

Kas asi on minus või on teistel ka selline jama, et aeg ajalt on mingid "lag-spike"-id? Pelas istudest ping stabiilne 90, aga aeg ajalt lihtsalt kaob nett nagu sekundiks ära lambist.
Pakett strong ja välis antenniga.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009




sõnum 22.12.2012 21:05:47 vasta tsitaadiga

See ongi nüüd viimasel ajal nii. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.12.2012 21:14:10 vasta tsitaadiga

Vana t6de, kui ping näitab suuremaid hüplemisi, siìs tuleb Backgroundi jooksma panna lisategevus, näiteks Netiraadio, et ühendus istuks pidevalt 3,5G-s.


Postitatud Sony Ericsson mobiililt
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 22.12.2012 21:19:14 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Vana t6de, kui ping näitab suuremaid hüplemisi, siìs tuleb Backgroundi jooksma panna lisategevus, näiteks Netiraadio, et ühendus istuks pidevalt 3,5G-s.


Postitatud Sony Ericsson mobiililt

Ei aita ka see, kui mast liigse koormuse all on ja vaba mahtu napib.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oskarsmitt
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2009




sõnum 22.12.2012 21:29:56 vasta tsitaadiga

Mul see jama vähe teistmoodi ja mitte nii pikk. Ja kahtlen, et koormuses asi, sest tuleb ette nii öösel kui päeval. Või on öösel ka mastid raske koormuse all kogu aeg?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 22.12.2012 21:31:52 vasta tsitaadiga

oskarsmitt kirjutas:
Mul see jama vähe teistmoodi ja mitte nii pikk. Ja kahtlen, et koormuses asi, sest tuleb ette nii öösel kui päeval. Või on öösel ka mastid raske koormuse all kogu aeg?

Kui sinu mastil harrastatakse öösiti tõmbamist, siis võib ka öösel ülekoormus tekkida, kuid pigem on sinu puhul asi millegis muus.
Mis seadet kasutad?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2012 08:54:17 vasta tsitaadiga

Ei kõik normaalne siin:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murumuna
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2009




sõnum 23.12.2012 09:39:03 vasta tsitaadiga

oskarsmitt kirjutas:
Kas asi on minus või on teistel ka selline jama, et aeg ajalt on mingid "lag-spike"-id? Pelas istudest ping stabiilne 90, aga aeg ajalt lihtsalt kaob nett nagu sekundiks ära lambist. Mis nett see on, mis lambist tuleb.
Pakett strong ja välis antenniga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oskarsmitt
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2009




sõnum 24.12.2012 03:19:42 vasta tsitaadiga

Selle "lambist" kohta... miks närida tähti kui point jõudis kohale neile, kes reaalselt aidata üritavad?
Praegu on E173, aga eks proovin hiljem ka E1752 vms, see teine mille tasuta kaasa sai.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardi76
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2006




sõnum 24.12.2012 15:45:41 vasta tsitaadiga

kellelgi veel Nutikas 5 paketis kiirus üle 1 Mbit/s? Tegin paar testi ja stabiilselt 1.3 Mbit/s.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2012 17:46:33 vasta tsitaadiga

Naise X8 ja nutikas 5 Hiiumaa metsades
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 28.12.2012 20:34:23 vasta tsitaadiga

Vaatan, et Elisal on minu mastil selline hea omadus, et iga päev kella 4st lükatakse mingi osa saatjast välja ning saadetakse välja vähem pakette, kuna alates sellest kellaajast hakkavad toimuma pidevad katkestused ehk siis 10 minutit on ühendus ja 5 minutit ei ole. Samas kui ühendus on olemas, siis kiirused on normaalsed ning ühendus ise stabiilne, aga nii kui ära katkeb, siis kaob terve ühendus ning isegi netipulk ühendab ennast masti küljest lahti. thumbs_up.gif
Klienditeenindusest pole ka suurt abi, kui nad peavad 6 korda oma süsteemi üle vaatama, et aru saada et asi on neis.

EDIT: Täna on internet kuidagi kiire:
Spoiler Spoiler Spoiler

Parim tulemus, mis mina olen HSPA+ ühendusest välja saanud. Samas ei saa sama öelda üleslaadimiskiiruse ja üldise stabiilsuse kohta, kuna need kaks on lihtsalt olematud Elisa puhul.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 29.12.2012 14:52:07 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Vaatan, et Elisal on minu mastil selline hea omadus, et iga päev kella 4st lükatakse mingi osa saatjast välja ning saadetakse välja vähem pakette, kuna alates sellest kellaajast hakkavad toimuma pidevad katkestused ehk siis 10 minutit on ühendus ja 5 minutit ei ole. Samas kui ühendus on olemas, siis kiirused on normaalsed ning ühendus ise stabiilne, aga nii kui ära katkeb, siis kaob terve ühendus ning isegi netipulk ühendab ennast masti küljest lahti. thumbs_up.gif
Klienditeenindusest pole ka suurt abi, kui nad peavad 6 korda oma süsteemi üle vaatama, et aru saada et asi on neis.

EDIT: Täna on internet kuidagi kiire:
Spoiler Spoiler Spoiler

Parim tulemus, mis mina olen HSPA+ ühendusest välja saanud. Samas ei saa sama öelda üleslaadimiskiiruse ja üldise stabiilsuse kohta, kuna need kaks on lihtsalt olematud Elisa puhul.

Eks nad on Sinu mastis ka kiiruse-Boosti tööle löönud. Et liikluse alguses on lühiajaline Boost ja siis langeb kiirus tagasi ettenähtud kiirusele. 2 megase Mintiga on ilusti näha, kuidas kõigepealt on 4-6 megane Boost ja siis langeb kiirus 2 mega peale.

Nii, et reaalse kiiruse teadasaamiseks võta parem mõni sadu megasid suur Download-fail ja mõõda see Downloadkiirus ära DuMeter-iga. Siis ei sõltu mõõtetulemus Elisa poolsest kiiruse-Boostist.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2012 15:03:23 vasta tsitaadiga

Tallinna Lennujaama juures on kiirus viimased paar päeva masendav. Enne oli 3-4 mega, nüüd 0.4. Klienditeenindus ütles, et mast üle koormatud ning suurendada/parandada nad seda ei plaani. Just sai kõige kallim pakett võetud, oi kui närvi see asi ajab.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 29.12.2012 16:09:02 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
hendrik32 kirjutas:
Vaatan, et Elisal on minu mastil selline hea omadus, et iga päev kella 4st lükatakse mingi osa saatjast välja ning saadetakse välja vähem pakette, kuna alates sellest kellaajast hakkavad toimuma pidevad katkestused ehk siis 10 minutit on ühendus ja 5 minutit ei ole. Samas kui ühendus on olemas, siis kiirused on normaalsed ning ühendus ise stabiilne, aga nii kui ära katkeb, siis kaob terve ühendus ning isegi netipulk ühendab ennast masti küljest lahti. thumbs_up.gif
Klienditeenindusest pole ka suurt abi, kui nad peavad 6 korda oma süsteemi üle vaatama, et aru saada et asi on neis.

EDIT: Täna on internet kuidagi kiire:
Spoiler Spoiler Spoiler

Parim tulemus, mis mina olen HSPA+ ühendusest välja saanud. Samas ei saa sama öelda üleslaadimiskiiruse ja üldise stabiilsuse kohta, kuna need kaks on lihtsalt olematud Elisa puhul.

Eks nad on Sinu mastis ka kiiruse-Boosti tööle löönud. Et liikluse alguses on lühiajaline Boost ja siis langeb kiirus tagasi ettenähtud kiirusele. 2 megase Mintiga on ilusti näha, kuidas kõigepealt on 4-6 megane Boost ja siis langeb kiirus 2 mega peale.

Nii, et reaalse kiiruse teadasaamiseks võta parem mõni sadu megasid suur Download-fail ja mõõda see Downloadkiirus ära DuMeter-iga. Siis ei sõltu mõõtetulemus Elisa poolsest kiiruse-Boostist.

See oligi pidev kiirus ehk siis faili tõmmates saingi kuni 2.2Mb/s kiirusi, keskmine kiirus jäi sinna 1,7 juurde.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 29.12.2012 16:50:38 vasta tsitaadiga

Sellest on nüüd 3 aastat ja 5 kuud kui lõpetasin Elisa lepingu ja huvi pärast proovisin päevapiletiga internetis olla(kehtis 12 tundi). Kahjuks polnud midagi muutunud, signaal oli endiselt vaid 1 pulk (4st) ja ühendus oli nagu tuul parajasti puhus. See tähendas, et lehed lihtsalt ei tulnud lahti. Isegi sellised lihtsamad teksti ja piltidega. Ma optimistina isegi arvasin, et äkki veab parlamendi videoülekande välja või mõne ERR-i saate järelvaatamise. Ei vedanud, pilt ja heli olid üksteisest lahus ja liikusid jupikaupa. Ainus järeldus, et 3 aastaga pole maste juurde ehitatud, võrgu läbilaskevõime on ilmselt lisandunud klientide tõttu samavõrd problemaatiline.
Selle teema alguses kirusin eesli mobiilset internetti ja saan seda teha ka vähemalt 4 aastat hiljem. Kui mul õnnestus ennetada kasvõi 1 kliendi liitumine, siis olen saanud oma vea (liitumisest ja teenuse lõpetamisest) tasutud. Objektiivsuse huvides peaks muidugi ka teisi operaatoreid võrdlema aga see pole käesoleva foorumi teema. Aastaid tagasi olin EMT-ga rahul ja Tele2 on veel siiani proovimata.

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
braffolk
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2012




sõnum 31.12.2012 22:20:39 Elisa vead vasta tsitaadiga

Tere olen kasutanud elisat tükk aega aga torrentiga ei saa midagi alla laadida (ei mõtle piraatlust) tükk aega on see viga olnud kuid nüüd sai sellest kõrini kas keegi seletaks milles asi on kasutan ruuterit ja ükskõik mis arvuti ühendan elisa netti selle ruuteriga ei saa utorrentit kasutada hakkab tõmbama aga kiirust ei näita ja näitab aega jäänd lõpmatus.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2012 22:22:38 vasta tsitaadiga

Jah, Elisa piirab torrentite tõmbamist.
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
braffolk
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2012




sõnum 31.12.2012 22:31:07 vasta tsitaadiga

Aga mul ei alustagi tõmbamist ka mingit võimalust ei ole?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 31.12.2012 22:46:50 vasta tsitaadiga

braffolk kirjutas:
Aga mul ei alustagi tõmbamist ka mingit võimalust ei ole?

Torrenti teenus töötab Elisa MiNT'iga ainult öösel kella 1.40st kuni hommikuni.
Teine võimalus on kasutada VPN'i, mis on enamjaolt tasulised.
Kolmas võimalus on kasutada proksit ja Tor'i, mis on tasuta, aga millel ei tööta UDP träkkerid ning DHT teenus.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2012 23:29:39 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
braffolk kirjutas:
Aga mul ei alustagi tõmbamist ka mingit võimalust ei ole?

Torrenti teenus töötab Elisa MiNT'iga ainult öösel kella 1.40st kuni hommikuni.

On see kuskil ka kirjas mis kellast mis kellani?
Ise arvasin, et üldse ei toimi ja mõtlesin juba proksit hakata seadistama, aga kui isegi ainult ööse veidi aega toimib, siis mulle täitsa sobib see thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 31.12.2012 23:41:05 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
hendrik32 kirjutas:
braffolk kirjutas:
Aga mul ei alustagi tõmbamist ka mingit võimalust ei ole?

Torrenti teenus töötab Elisa MiNT'iga ainult öösel kella 1.40st kuni hommikuni.

On see kuskil ka kirjas mis kellast mis kellani?
Ise arvasin, et üldse ei toimi ja mõtlesin juba proksit hakata seadistama, aga kui isegi ainult ööse veidi aega toimib, siis mulle täitsa sobib see thumbs_up.gif

Kogu aeg on olnud see kindel ajavahemik ning oli ka aegu, kui piirang puudus.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oskarsmitt
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2009




sõnum 01.01.2013 06:21:41 vasta tsitaadiga

oskarsmitt kirjutas:
Selle "lambist" kohta... miks närida tähti kui point jõudis kohale neile, kes reaalselt aidata üritavad?
Praegu on E173, aga eks proovin hiljem ka E1752 vms, see teine mille tasuta kaasa sai.


Mõlema pulgaga ikka sama jama
Varem nagu sellist asja pole olnud ja peale nende spike-ide pole netil viga.
Praegust on 01.01.2012 kell 5 hommikul... isegi kui keegi juba üleval on, siis kahtlen, et keegi oma pohmelliga kohe midagi tirima on hakanud, et mast koormatud oleks.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helar66
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.01.2013 07:09:15 vasta tsitaadiga

oskarsmitt kirjutas:

Mõlema pulgaga ikka sama jama
Varem nagu sellist asja pole olnud ja peale nende spike-ide pole netil viga.
Praegust on 01.01.2012 kell 5 hommikul... isegi kui keegi juba üleval on, siis kahtlen, et keegi oma pohmelliga kohe midagi tirima on hakanud, et mast koormatud oleks.
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Mul on pidevalt sama probleem. Need 100ms hüpped ei tundu nii hullud olevat, kuid online mänge on võimatu mängida. Youtube samas töötab päris hästi.
E173 pulk siis
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 01.01.2013 11:36:37 vasta tsitaadiga

helar66 kirjutas:
oskarsmitt kirjutas:

Mõlema pulgaga ikka sama jama
Varem nagu sellist asja pole olnud ja peale nende spike-ide pole netil viga.
Praegust on 01.01.2012 kell 5 hommikul... isegi kui keegi juba üleval on, siis kahtlen, et keegi oma pohmelliga kohe midagi tirima on hakanud, et mast koormatud oleks.
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Mul on pidevalt sama probleem. Need 100ms hüpped ei tundu nii hullud olevat, kuid online mänge on võimatu mängida. Youtube samas töötab päris hästi.
E173 pulk siis

Aga selline aeglane 100-200 on ju WCDMA ping, mitte kiire HSPA ping. Nii, et kui tahad kogu aeg saada ühtlast, kiiret pingi, siis pead kogu aeg midagi Backgroundis jooksutama, näiteks mõnda netiraadiot.
Ja kui sa seda ei tee, siis loobitaksegi ju pakette HSPA ja WCDMA vahel edasi tagasi.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 268, 269, 270 ... 465, 466, 467  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.