Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N8 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Raibert
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2002




sõnum 02.11.2012 14:37:29 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Raibert kirjutas:
ksl kirjutas:
Raibert kirjutas:
ksl kirjutas:
leiate kahepeale äkki mingi programmi, mis võib telefonis taustal end jooksutada ... icon_smile.gif
Äkki mälukaardiga seotud?


Taustal ei jookse midagi, kõik uuendused on tehtud.
restart toimub enamustel juhtudel öösiti, eile aga näiteks õhtul peale kõne lõpetamist. Peale selle kaebavad paljud tuttavad, et mu telefon annab teada, et on levist väljas, samas vaadates samal hetkel näen, et 3,5G on põhjas. Arusaamatu icon_neutral.gif

Proovi nädal GSM levis istuda äkki läheb paremaks.


Kindlasti läheb paremaks. Siis on pidevalt telefon kinni icon_wink.gif

Mis mõttes kinni. Pangu siis koputus peale. Üldselt ongi vist kõigi uuemate tel. nii, et 3,5g kasutades on tel. üsna tihti levist väljas. Ise ka kui on tööpäev ja asjaajamist on palju, lükkan tel. alati GSM levi peale. Pole mingeid probleeme. Võiks saada seadistada, et tel. kasutab 3,5G ainult siis kui toimub interneti liiklus. Muul ajal istub GSM võrgus.


GSM levi puhul on hetkedel, kui näiteks 2 meilikontot oma seisu uuendavad, telefon kinni. Kusjuures tundub, et midagi uuendab seal ennast veel... Andestage mu ignorantsust, kuid kui mul on nutitelefon, siis ma üritan seda nutti ka ära kasutada ja kindlasti ma ei hakka piirama meilide uuendamist jms. Milleks mulle siis N8, kasutan pigem Nokia 6210`t. Seega pole see GSM levi kasutamine lahendus, vähemalt mitte minu jaoks. Miks aga 3,5G kasutamisel telefon sissehelistajatele kinnist annab, on arusaamatu. Muideks, kul ka operaatoriks on meie kvaliteetlevi pakkuja EMT.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2012 14:49:58 vasta tsitaadiga

Raibert kirjutas:
pois11 kirjutas:
Raibert kirjutas:
ksl kirjutas:
Raibert kirjutas:
ksl kirjutas:
leiate kahepeale äkki mingi programmi, mis võib telefonis taustal end jooksutada ... icon_smile.gif
Äkki mälukaardiga seotud?


Taustal ei jookse midagi, kõik uuendused on tehtud.
restart toimub enamustel juhtudel öösiti, eile aga näiteks õhtul peale kõne lõpetamist. Peale selle kaebavad paljud tuttavad, et mu telefon annab teada, et on levist väljas, samas vaadates samal hetkel näen, et 3,5G on põhjas. Arusaamatu icon_neutral.gif

Proovi nädal GSM levis istuda äkki läheb paremaks.


Kindlasti läheb paremaks. Siis on pidevalt telefon kinni icon_wink.gif

Mis mõttes kinni. Pangu siis koputus peale. Üldselt ongi vist kõigi uuemate tel. nii, et 3,5g kasutades on tel. üsna tihti levist väljas. Ise ka kui on tööpäev ja asjaajamist on palju, lükkan tel. alati GSM levi peale. Pole mingeid probleeme. Võiks saada seadistada, et tel. kasutab 3,5G ainult siis kui toimub interneti liiklus. Muul ajal istub GSM võrgus.


GSM levi puhul on hetkedel, kui näiteks 2 meilikontot oma seisu uuendavad, telefon kinni. Kusjuures tundub, et midagi uuendab seal ennast veel... Andestage mu ignorantsust, kuid kui mul on nutitelefon, siis ma üritan seda nutti ka ära kasutada ja kindlasti ma ei hakka piirama meilide uuendamist jms. Milleks mulle siis N8, kasutan pigem Nokia 6210`t. Seega pole see GSM levi kasutamine lahendus, vähemalt mitte minu jaoks. Miks aga 3,5G kasutamisel telefon sissehelistajatele kinnist annab, on arusaamatu. Muideks, kul ka operaatoriks on meie kvaliteetlevi pakkuja EMT.

Siis on midagi valesti. Pole mina veel kuulnud, et egle ühenduse ajal oleks number kinni. Alati katkestatakse võrguliiklus ära kui sms või kõne tuleb. Võibolla kasutab su tel. mingit wap sissehelistamist, vanasti aastaid tagasi vist oli küll nii. Mul ka meilikontod uuendavad ennast iga 15min. tagant ja väga edukalt ilma 3,5G`ta. Mul on veel seadistatud nii, et laetakse kogumahus kiri alla koos piltide ja failidega.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 02.11.2012 15:21:47 vasta tsitaadiga

Raibert kirjutas:
pois11 kirjutas:
Raibert kirjutas:
ksl kirjutas:
Raibert kirjutas:
ksl kirjutas:
leiate kahepeale äkki mingi programmi, mis võib telefonis taustal end jooksutada ... icon_smile.gif
Äkki mälukaardiga seotud?


Taustal ei jookse midagi, kõik uuendused on tehtud.
restart toimub enamustel juhtudel öösiti, eile aga näiteks õhtul peale kõne lõpetamist. Peale selle kaebavad paljud tuttavad, et mu telefon annab teada, et on levist väljas, samas vaadates samal hetkel näen, et 3,5G on põhjas. Arusaamatu icon_neutral.gif

Proovi nädal GSM levis istuda äkki läheb paremaks.


Kindlasti läheb paremaks. Siis on pidevalt telefon kinni icon_wink.gif

Mis mõttes kinni. Pangu siis koputus peale. Üldselt ongi vist kõigi uuemate tel. nii, et 3,5g kasutades on tel. üsna tihti levist väljas. Ise ka kui on tööpäev ja asjaajamist on palju, lükkan tel. alati GSM levi peale. Pole mingeid probleeme. Võiks saada seadistada, et tel. kasutab 3,5G ainult siis kui toimub interneti liiklus. Muul ajal istub GSM võrgus.


GSM levi puhul on hetkedel, kui näiteks 2 meilikontot oma seisu uuendavad, telefon kinni. Kusjuures tundub, et midagi uuendab seal ennast veel... Andestage mu ignorantsust, kuid kui mul on nutitelefon, siis ma üritan seda nutti ka ära kasutada ja kindlasti ma ei hakka piirama meilide uuendamist jms. Milleks mulle siis N8, kasutan pigem Nokia 6210`t. Seega pole see GSM levi kasutamine lahendus, vähemalt mitte minu jaoks. Miks aga 3,5G kasutamisel telefon sissehelistajatele kinnist annab, on arusaamatu. Muideks, kul ka operaatoriks on meie kvaliteetlevi pakkuja EMT.


Hmm, panin just meili käsitsi uuendama üle GSM'i ning hiljem ka üle 3G ja helistasin lauatelefonilt - meili sünkroniseerimine katkestati ja kõned tulid sisse (Võrguks EMT). Samamoodi, kasutades Waze'i, mis pidevalt võrgus, kuid siiski sissetuleva kõnega surutakse Waze tahaplaanile.

Muidu seoses 3G ja e-maili kasutamisega: kui see omab suurt kaalu, kas e-mail jõuab 5 minutit hiljem telefoni, peaks mõtlema teiste suhtlusmeetodite peale. icon_wink.gif

EMT "kvaliteetlevis" on mul 3G-s pärnu maanteel sõites kõned paaril korral ära katkenud, ühel korral helistasin EMT-i ka ja küsisin, kas on neil probleeme nende mastide läheduses aga telefonineiu ei näinud oma kuvarilt ühtegi probleemi.

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nr2
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2008




sõnum 05.11.2012 21:16:24 vasta tsitaadiga

Probleem N8'ga. Laua peal lamades näitab, et levi on põhjas, kätte võttes vajub ühe või kahe pulga peale alla paari sekundiga, tagasi lauale ja levi jälle põhjas. Kellelgi pole sellist asja juhtunud? Mis võiks olla põhjus ja lahendus?

Edit: Maja on ilmselt põhjus, teised telefonid tegid sama asja, praegu tuli see välja, sest N8 GSM antenn on all ja seepärast saab tihedamini kaetud kui teistel telefonidel, millel on antenn ülevalpool.


viimati muutis Nr2 06.11.2012 13:27:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 06.11.2012 09:22:32 vasta tsitaadiga

Kellel veel UK tootekoodiga telefon, siis nüüd on lõpuks firmware ka sellele väljas icon_smile.gif http://www.allaboutsymbian.com/flow/item/16109_Belle_Refresh_rolls_out_to_mor.php
saan kah uuenduse lõpuks

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
adic
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2012 13:38:32 vasta tsitaadiga

Uputasin enda oma eelmine reede ära lolli peaga. Kakkusin vahepeal lahti ja lasin kuivada päeva. Praegu kokku pannes kõik nagu toimiks - helistada, pildistada jne saab. Aga ega see emaplaat ja kate ilusad välja näe küll. icon_sad.gif
Kuskilt lühistab ikka korralikult sest nii kui aku taha lükkad, viskab selle punase recording light'i põlema. Elulooma tast väga pikaks enam ei ole vist..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2012 00:56:11 vasta tsitaadiga

see vist nokial mingi teema et kui niiskust saab, siis punane led jääb põlema...keegi müüb just sama hädaga N82 siin foorumis
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symbo
HV vaatleja

liitunud: 19.07.2006




sõnum 02.12.2012 00:47:50 vasta tsitaadiga

Tõmbasin telefoni HD filmi, maht 1GB. Heli on aga pilti millegipärast ei näita. Kunagi kirjutati siin sellest aga otsinguga ei suuda enam leida. Oskab keegi öelda milles viga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 04.12.2012 12:03:56 vasta tsitaadiga

symbo kirjutas:
Tõmbasin telefoni HD filmi, maht 1GB. Heli on aga pilti millegipärast ei näita. Kunagi kirjutati siin sellest aga otsinguga ei suuda enam leida. Oskab keegi öelda milles viga.

koodekis tõenäoliselt viga. Kasuta programmi Handbrake ja tee iphone4 profiili jaoks video ümber , vaata mis siis juhtub. Ühe DVD pealt sain ise ripitud video mp4 failiks ja sain ka selle telefonis mängima.

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2012 15:44:55 vasta tsitaadiga

Jube närvidele käib peale Nokia ja Microsofti ühenemist see et topitakse nüüd uuendustes ja igalpool seda Microsofti manti...
ega sellest kuidagi lahti ei saa? Ilma custom ROM'ita ma mõtlen
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YvaaT
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2002




sõnum 20.12.2012 21:04:42 vasta tsitaadiga

Kas on mingi võimalus see nõme social ära keelata? Pidevalt topib seda update alla. Uuendan ära, sest muidu on see update märk üleval ääres ja uninstallin. Natuke aega on rahu, siis hakkab seda jälle toppima. Tahaks sellest lõplikult lahti saada, on see üldse võimalik?
_________________
Elu on imelik, aga kõik kipuvad seda kole tõsiselt võtma...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2012 23:55:15 vasta tsitaadiga

Invention kirjutas:
Raibert kirjutas:
Mu telefon teeb viimasel ajal suhteliselt tihedalt (~4-5 korda nädalas) ise restarte. Huvitav, millega see seotud on?


Sama siin, ja 4-5x on veel hästi, üldiselt iga päev... Ja jama algas juba Annaga, Bellega ei läinud paremaks. Lampi aegadel täiesti, üsna tihti pärast sms-i saatmist, aga ka siis, kui muusikat kuulan või üldse telefoni ei näpi...

Mul oli sama probleem. Aitas telefon täiesti tühjaks ja kõik uuesti peale, täielik format. Teine viga on see, kõned katkevad pidevalt. Sellest ei olegi lahti saanud ja garantiiremondis räägitakse, et telefon on korras.
Kusjuures kasutasin vahepeal uut Nokia 808. See katkes samamoodi, mitte nii tihedalt aga ikkagi katkes. Paras bask on see aparaat. Kui töötaks oleks talutav aga nüüdseks ma olen sellest täielikult tüdinenud.
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002




sõnum 22.12.2012 01:08:28 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Invention kirjutas:
Raibert kirjutas:
Mu telefon teeb viimasel ajal suhteliselt tihedalt (~4-5 korda nädalas) ise restarte. Huvitav, millega see seotud on?


Sama siin, ja 4-5x on veel hästi, üldiselt iga päev... Ja jama algas juba Annaga, Bellega ei läinud paremaks. Lampi aegadel täiesti, üsna tihti pärast sms-i saatmist, aga ka siis, kui muusikat kuulan või üldse telefoni ei näpi...

Mul oli sama probleem. Aitas telefon täiesti tühjaks ja kõik uuesti peale, täielik format. Teine viga on see, kõned katkevad pidevalt. Sellest ei olegi lahti saanud ja garantiiremondis räägitakse, et telefon on korras.
Kusjuures kasutasin vahepeal uut Nokia 808. See katkes samamoodi, mitte nii tihedalt aga ikkagi katkes. Paras bask on see aparaat. Kui töötaks oleks talutav aga nüüdseks ma olen sellest täielikult tüdinenud.



Miks sa siis selles telefoni süüdistad kui sul katkevad kõned iga telefoniga ?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 22.12.2012 02:33:17 vasta tsitaadiga

Repo kirjutas:
liiv kirjutas:
Invention kirjutas:
Raibert kirjutas:
Mu telefon teeb viimasel ajal suhteliselt tihedalt (~4-5 korda nädalas) ise restarte. Huvitav, millega see seotud on?


Sama siin, ja 4-5x on veel hästi, üldiselt iga päev... Ja jama algas juba Annaga, Bellega ei läinud paremaks. Lampi aegadel täiesti, üsna tihti pärast sms-i saatmist, aga ka siis, kui muusikat kuulan või üldse telefoni ei näpi...

Mul oli sama probleem. Aitas telefon täiesti tühjaks ja kõik uuesti peale, täielik format. Teine viga on see, kõned katkevad pidevalt. Sellest ei olegi lahti saanud ja garantiiremondis räägitakse, et telefon on korras.
Kusjuures kasutasin vahepeal uut Nokia 808. See katkes samamoodi, mitte nii tihedalt aga ikkagi katkes. Paras bask on see aparaat. Kui töötaks oleks talutav aga nüüdseks ma olen sellest täielikult tüdinenud.


Miks sa siis selles telefoni süüdistad kui sul katkevad kõned iga telefoniga ?


Küsiks siin igaks juhuks, ega ei ole tegu elisa kliendiga? Mitmel juhul rohkem teenusepakkuja kui telefoni viga olnud.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 22.12.2012 23:00:54 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:
Repo kirjutas:
liiv kirjutas:
Invention kirjutas:
Raibert kirjutas:
Mu telefon teeb viimasel ajal suhteliselt tihedalt (~4-5 korda nädalas) ise restarte. Huvitav, millega see seotud on?


Sama siin, ja 4-5x on veel hästi, üldiselt iga päev... Ja jama algas juba Annaga, Bellega ei läinud paremaks. Lampi aegadel täiesti, üsna tihti pärast sms-i saatmist, aga ka siis, kui muusikat kuulan või üldse telefoni ei näpi...

Mul oli sama probleem. Aitas telefon täiesti tühjaks ja kõik uuesti peale, täielik format. Teine viga on see, kõned katkevad pidevalt. Sellest ei olegi lahti saanud ja garantiiremondis räägitakse, et telefon on korras.
Kusjuures kasutasin vahepeal uut Nokia 808. See katkes samamoodi, mitte nii tihedalt aga ikkagi katkes. Paras bask on see aparaat. Kui töötaks oleks talutav aga nüüdseks ma olen sellest täielikult tüdinenud.


Miks sa siis selles telefoni süüdistad kui sul katkevad kõned iga telefoniga ?


Küsiks siin igaks juhuks, ega ei ole tegu elisa kliendiga? Mitmel juhul rohkem teenusepakkuja kui telefoni viga olnud.
paistab 3G probleem olevat, vöiks GSMi peal natuke aega elada, läheb ehk paremaks
_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2012 01:32:48 vasta tsitaadiga

Repo kirjutas:



Miks sa siis selles telefoni süüdistad kui sul katkevad kõned iga telefoniga ?
Minu praktiline kogemus näitab et Nokia toodab nüüd baska. Võrdluseks, kui võtan vanematelt ürgse Nokia või uuema Samsungi, sisestan oma kaardi, siis ei ole katkemisi
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EL
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2007




sõnum 23.12.2012 20:46:57 vasta tsitaadiga

kas kellelgi check in - äpp ka töötab? Mul viskab süsteemitõrke veateadet ette pidevalt, ei aita ka hard reset ega tarkvara uuesti installimine nokia suite'i kaudu. On ideid?

-E-

Lahendus leitav sellelt lingilt

_________________
Kuidas hambauss ja pepu-uss sõbraks said?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002




sõnum 23.12.2012 21:25:53 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Repo kirjutas:



Miks sa siis selles telefoni süüdistad kui sul katkevad kõned iga telefoniga ?
Minu praktiline kogemus näitab et Nokia toodab nüüd baska. Võrdluseks, kui võtan vanematelt ürgse Nokia või uuema Samsungi, sisestan oma kaardi, siis ei ole katkemisi


Muahaha selle peale.
Kas mitte kõik ei tooda tänapäeval paska ?!!
See selleks. Ma ikkagi arvan ka seda 3 g võrgu jama. Proovi 2g võrgus olla mõnda aega
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2012 03:16:45 vasta tsitaadiga

ksl kirjutas:


Küsiks siin igaks juhuks, ega ei ole tegu elisa kliendiga? Mitmel juhul rohkem teenusepakkuja kui telefoni viga olnud.
paistab 3G probleem olevat, vöiks GSMi peal natuke aega elada, läheb ehk paremaks[/quote]

Oli veidi ka teenusepakkuja probleem. Olin nimelt 7 aastat Tele2 klient. Olin igati rahul teenusega (hinna-headuse suhe) aga Tartu raekoja platsist (illusiooni klubi poole) on neil probleem. Koht kus ma resideerun, levi kõigub kohutavalt, ning mitte ainult minu, emal ka, kellel on seal kodul. Nüüd me mõlemad läksime Elisasse (kusjuures ei saa märkimata jätta, et Elisa on kehvem võrreledes Tele2). Paraku Tele2 pole minu soovitud kohas pea üldse levi (rõhutan uuesti, piirkond on Tartu Raekoja platsist u. 7-8 saja meetri kaugusel). Teenusepakkuja väitis, et selliseid auke võib sisse tulla aga nad ei saa midagi teha
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002




sõnum 06.01.2013 18:15:10 n8 vasta tsitaadiga

Kas teil on ka probleeme meili kasutusel. Nimelt on kasutusel Exchange activesync gmaili kontona, kõik toimib mõnda aega ilusti, kuid ühel hetkel on sissetulevatest meilidest alles ainult viimase päeva omad. Seadetest on pandud et vanemaid e-kirju ei eemaldata ehk "pole"
Nüüd kui kustutada gmaili konto telefonist ja uuesti teha siis tõmbab uuesti kõik kirjad. Ja seda juhtub mingi aja tagant?

ahjaa: ja miks ei sükroniseerita gmailiga rühmi, teed neid rühmi kuidas tahad kas telefonis või weebis gmeili kontodes ikka kaovad nad telefonist. ja mis veel suurem häda et alati ka mingi aja tagant kaovad telefonist mingil osadel numbritel tundub et just pikematel numbritel eest ära + märk, et number algab ainult 372...jne.

Kogu aeg mingi kamm selle sükroniseerimisega, küll kaob ühest kohast, siis teisest kohast jne. kas see nokia kamm või milles asi? ei mäleta kuidas Annaga oli vist oli ikka sama...

Ja mis lahenduse olete leidnud sellele kuid telefon puhtaks teha ja alustada n.ö uuest telefonist, siis kuidas ellimineerida seda My nokia sõnumi saatmise teenust algusel... see mis kajastub pärast arvel SMS:15977 Tellitud sisuteenused 0.1900.-
Ei ole seda teenust aktiveerinu ja softi uuesti peale pannes tuleb alati see my nokia konto, sellest olen mööda läinud et sõnumit ei saadaks, kuid ikka saadab. kas sim eemaldamine aitaks?
Kuigi telefoni logis ei näidata et on saadetud sms.


viimati muutis sakurock 07.01.2013 16:39:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 06.01.2013 18:53:01 vasta tsitaadiga

My Nokia Teema
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=516693&highlight=
Selline mõttetu tuuleveskiga võitlemine
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
twist
HV kasutaja
twist

liitunud: 09.07.2006




sõnum 06.01.2013 21:09:32 vasta tsitaadiga

Kindlasti siin teemas juba kümneid kordi esitatud küsimus, aga on see normaalne, et telefonil ülikehv levi on? Ruumides, kus varem sain N95-ga vabalt rääkida, katkeb N8-ga kõne mitmeid kordi. N95-ga ei olnud mul mitte kunagi probleemi, et kõne oleks kehva levi tõttu katkenud. N8-ga katkevad 2/3 kõnedest. Täiesti kohutav.
Muidugi ei aita ka asjaolu, et N8 antenn on telefoni alaossa ehk peopessa paigaldatud.

On mingit fix-i ka probleemile? Mõni softi uuendus?

Muidu on ju tore telefon, väga käepärane ja loogiline, eriti kui varem Symbianiga harjunud.

_________________
Nothing will work unless you do
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2013 21:23:42 vasta tsitaadiga

Ei ole normaalne. Enne kasutasin n96-t ja sellel oli kehvem levi ja kõnekvaliteet kui n8-l. N8 käes olnud 2,5 aastat ja ei meenu küll ühtegi kõnekatkemist...
_________________
Tere.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2013 16:13:28 vasta tsitaadiga

der hammer kirjutas:
Ei ole normaalne. Enne kasutasin n96-t ja sellel oli kehvem levi ja kõnekvaliteet kui n8-l. N8 käes olnud 2,5 aastat ja ei meenu küll ühtegi kõnekatkemist...

Sama siin...töötab laitmatult, kodus teistel HTC'd või Samsungid katkevad palju tihedamini ära
endal ka vahel katkeb aga see on EMT jama, juba aastaid ei ole võimalik kodus suvalise koha peal mitte ühegi telefoniga rääkida...ometi elan linnas ja ümberringi igalpool ideaalne 3,5G ja 4G levi icon_confused.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2013 23:11:54 vasta tsitaadiga

panin kõrvaklapid oma "võilevale" esimest korda taha, kisab et pole kompatiibel. varem pole klappe proovinud. nüüd proovisin nii handsfriid kui tavalisi klappe. mõlemaga annab sama vea teate. on mul midagi installimata, et lutti suhu ei võta, või lähevad sellele imeloomale mingid spets klapid?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N8 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.