Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  SIGN computers märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
vogon
HV vaatleja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 01.01.2004 23:41:46 vasta tsitaadiga

Kuidas neil kohapeal on, ei tea, aga koduleheküljega on küll midagi omapärast... 8)
Venekeelsel osal on vähemasti viitsitud sellega vaeva näha, et kõik kenasti ekraanile ära mahuks või vähemalt lambist aru saaks, mida kuhu liigutada, aga samas on jällegi pooled menüüd eestikeelsed.

Eestikeelsel poolel on jällegi kujundamisega nati kiireks läinud vist, lõpplahendus on kuidagi sürr. Vales kohas hiirega kerima hakkad, jääb pool kraami nägemata. icon_rolleyes.gif Naljakas, kõige lihtsam oleks ju mõlemad variandid täpselt ühe malliga teha.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
transporter
HV kasutaja
transporter

liitunud: 05.01.2004




sõnum 05.01.2004 19:05:13 vasta tsitaadiga

Muidu täitsa ok kuid kaardi makse värk küll sakib - pidin rahasülgava aparaadi juurde jooksma, nats ebameeldiv. icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
transporter
HV kasutaja
transporter

liitunud: 05.01.2004




sõnum 05.01.2004 19:09:59 vasta tsitaadiga

viiking kirjutas:
Minu arvates ei erine Eesti arvutipoed üksteisest eriti millegi poolest. Põhiline kui tahad endale head tuju sisse jätta enne kui kohapeale minna ja pettuda on:
1. uuri ise võimalikult palju toote kohta, mida soovid osta
2. helista poed läbi, kus soovitud kaupa leida võib, et mitte asjatult kohale minna
3. uuri jälle ise poe müügitingimused (kaardiga ja sulas), garantiitingimused ja teenindusvõimalused järgi, võibolla saad ka nt ühepäevase toote proovimiseaja
4. kontrolli ise saadud kaup kohapeal üle, pakendid võta lahti ja vaata sisse ka, puudujääkide korral tõsta kohe lärmi
5. jälgi ise, et saad garantiilehe või tšeki kaasa
6. küsi alet, emamasti hinna korral 2000 ja üle täitsa võimalik ning vahel väiksemategi summade puhul
7. mitte keegi ei soovi sind aidata kui pahas tujus ja süüdistav probleemide likvideerimise kokkuleppimisetapis.Sul võib ju õigus olla, et firma või teenindaja ei kõlba kuhugi aga kui palju sa ise oma vigu oled valmis tunnistama?

Ise tehtud, hästi tehtud.


Ei - väga hästi öeldud nii peabki toimima, mingit kräppi ei tasu endale kokkuosta ja pärast selle otsas istuda!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MetalScorpion
HV kasutaja


liitunud: 29.07.2003




sõnum 06.01.2004 16:42:22 vasta tsitaadiga

oma kogemused väga positiivsed pole. Nimelt tahtsin infot mailitsi ja ootan siiani vastust icon_confused.gif ja kaardimakse puudumine on ka üks pisike 'aga', mille pärast eelistan teisi kohti.
_________________
It's not a choice, it's a way of life
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2004 09:18:49 vasta tsitaadiga

MetalScorpion kirjutas:
oma kogemused väga positiivsed pole. Nimelt tahtsin infot mailitsi ja ootan siiani vastust icon_confused.gif ja kaardimakse puudumine on ka üks pisike 'aga', mille pärast eelistan teisi kohti.

... on küll ka meeldivaid erandeid, kuid reeglina on e-mail igasuguste instantsidega suhtlemiseks hetkel veel liiga ebamäärane kanal, soovitav oleks kirja saatmisest ka telefonitsi teada anda, muidu võib vastust tihti ootama jäädagi ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MetalScorpion
HV kasutaja


liitunud: 29.07.2003




sõnum 07.01.2004 09:57:24 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... on küll ka meeldivaid erandeid, kuid ...


meeldiva erandina mainiksin siinkohal Beestingut, kes vastas samasisulisele mailile max 30 mintsaga thumbs_up.gif

_________________
It's not a choice, it's a way of life
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeTzZz
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003




sõnum 07.01.2004 19:00:40 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
on ikka võimalik aga enne nad annavad mingi pool mälu hinnast sulle vaid vana eest... kui kuu aega vana siis saad heal juhul 300.- vana eest pluss siis see papp peale mida vastu tahad

edit: kui praak siis annavad vast ikka kogu summa icon_rolleyes.gif


Niisiis mälu tunnistatigi praagiks ja lubati uuele järgi minna. Küsisin siis, et kas saab pappi juurde panna ja parema(d) osta. Et on jah võimalik, kuid kuna see mälu maksab nüüd vähem, siis tahavad selle vahe eest ka sel juhul pappi. Suhtlesime telefoni teel, ta ei saanud eesti keelest hästi aru ja ühendus oli ka halb ja seetõttu ütles, et tuleks kohale, et siis arutame, palju vahelt tahavad.

Mälu maksis 1450 krooni, ostsin augusti lõpus. Äkki keegi teab siis täpsemalt, no suht täpselt, et palju nad siis vahelt nüüd tahavad. Kui see on üle 200, siis küll ei tahaks igal juhul. Võtan asenduse vastu siis. Tegelt 200 on ka palju.

Peab kaaluma, kas parema mälu nimel on mõtet kuskil 5 sotti maksta või mitte siis....

icon_confused.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2004 20:30:11 vasta tsitaadiga

Noo mul oli nii et videokaart maksis 4000.- ostsin novembris ja need ütlesid et kui tahan r9800 asemele mis maksis 4400.- siis pean ma maksma juurde neile 1400.- ehk siis annavad vana eest 3000.- icon_evil.gif
No sellised debiilid seal.
Noh mingi 1000.- peaksid oma mälu eest saama ma loodan

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 631 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 493
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeTzZz
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003




sõnum 07.01.2004 21:14:29 vasta tsitaadiga

Eks ma vaata siis, kuid olen juba suht kindlalt otsustanud, et ei hakka jamama, lepin selle antavaga.
Tnx
icon_smile.gif

EDIT
Niisiis, mälu eest, mis maksis 26ndal augustil 1450 krooni, pakkusid nad 847 krooni. Muidugi leppisin ma antava uue kaardiga (sedapuhku 512mb Adata CL3.0 Elixir 512mb asemel)

PS. Sign'i teenindusega jään ma rahule. Siiamaani on seal väga viisakalt ja sümpaatselt käitutud. Abivalmid (no jah, soovitusi ei maksa alati tõe pähe võtta, aga noh, see on üldteada tõdemus)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raylj
külaline






sõnum 10.01.2004 16:08:00 vasta tsitaadiga

Sai siis ka nende poole pöördutud. Ennem saatsin e-maili neile ja küsisin kas neil on ventilaatorit mõõtmetega 50x50x10mm ja saatsid vastu meili ühe nende arust nendele mõõtmetele vastava ventika hinna ja läksin siis kohale ja aga tegelt polnudki. Pakuti mulle venti mis oli 80x80mm ja seda ka mõõdeti, et kas ikka ei ole 50x50. Siis veel küsis et miks nii väikest tahad-see pole nüüd küll tegelt tema asi. Igaljuhul diblade kari seal on küll kokku saanud, kes arvutist küll midagi ei jaga. thumbs_down.gif thumbs_down.gif Krt bensu raha läks tühja nende lollide pärast icon_evil.gif
tagasi üles
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 11.01.2004 17:04:45 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Noo mul oli nii et videokaart maksis 4000.- ostsin novembris ja need ütlesid et kui tahan r9800 asemele mis maksis 4400.- siis pean ma maksma juurde neile 1400.- ehk siis annavad vana eest 3000.- icon_evil.gif
No sellised debiilid seal.
Noh mingi 1000.- peaksid oma mälu eest saama ma loodan

ja see sinu kaart läheb mõnda uute masinase icon_biggrin.gif 4000 k väätusega.

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2004 08:15:49 vasta tsitaadiga

HDD kirjutas:
ja see sinu kaart läheb mõnda uute masinase icon_biggrin.gif 4000 k väätusega.

Vaevalt et tal kuskilt 4 miljonilist masinat võtta on (k=kilo=1000)

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 12.01.2004 08:56:56 vasta tsitaadiga

Raiku kirjutas:
HDD kirjutas:
ja see sinu kaart läheb mõnda uute masinase icon_biggrin.gif 4000 k väätusega.

Vaevalt et tal kuskilt 4 miljonilist masinat võtta on (k=kilo=1000)


jajaj ... no sai need 0'id sinna taha ... Ei pea nüüd kisama kohe icon_redface.gif icon_redface.gif

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 13.01.2004 19:30:11 vasta tsitaadiga

Endal on ainult positiivsed kogemused. Müüjad on suhtlahked ja abi valmis, on õppinud ära eesti keele mida enamus Eestis elavaid venelasi ei suvatse teha.
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
egonr
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2003




sõnum 17.01.2004 19:15:19 vasta tsitaadiga

kk kirjutas:
Nõus viiking'iga - See virisemine arvutipoodide kallal tüütab ikka täiesti ära. Eriti veel paar posti tagasi stiilis "sai sealt monitor ostetud.... siiamaani töötab" No krt küll. Mis kvaliteedivahet peaks olema, kui maaletooja annab selle müüki Sign, K või Arvutiseppade või kellegi teise poodi? Kui on praak siis on see tootja süü, mitte maaletooja, ega kaupluse süü.

Täiusliku teenindusega kauplust ei ole olemas. Viga võib olla nii klienditeenindajas, kui ka fruktist kliendis kes esitab absurdseid nõudmisi. On lihtsalt parema teenindamisega poode ja ka halvemaga. Kui aga midagi ei meeldi siis ei maksa tulla siia foorumisse tõstma lapsikut lärmi "minu ees müüja ei põlvitanud ja ma ei lähe sinna poodi enam mitte kunagi" Get a life! Võibolla järgmine kord kui sinna poodi lähed on seal jällegist mõnus ja vastutulelik teenindus.

P.S - Ma ei ole ühegi arvutikaupluse töötaja.


VAHE ON JÄRELTEENINDUSES kuidas sa aru ei saa????
ja see maksabki. Oled sa kunagi midagi K garantiise viinud???
võtsin pakendist toote välja panen voolu taha ei tööta viin samal päeval garantiise kuupärast helistatakse tehas ei leidnud vigu ??? ja saan 2,5 kuupärast raha tagasi sest ma keeldusin s*tta vastu võtmast ja ähvardasin kohtuga...
ordis käis emaplaat 2 päeva garantiis ja vahetati tuttika vastu välja... selles ongi vahe !!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rihokala
HV vaatleja


liitunud: 24.10.2002




sõnum 19.01.2004 10:34:15 vasta tsitaadiga

mage värk, kaardimakse puhul hind 3% kõrgem!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
HV Guru
Winterwind

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2004 18:54:39 vasta tsitaadiga

astusin korra laupäeval läbi, küsisin kas canoni i350 printerit on.. öeldi, et ei ole aga kahe päevaga saaks tuua...
see mulle aga ei sobinud sest printerit oli kohe vaja.. müüja ei saanud sellest vist aru(tiba halb eesti keele oskus) ja tahtis juba printerit ära tellida, et jajah, ülehomme saate kätte ja, et tulge aga järgi.. siis ma ütlesin otse, et ma ei taha seda kuradima printerit ülehomme vaid kohe ja kõndisin lihtsalt minema - mis teha kui inimesed üksteisest aru ei saa icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nipi
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.01.2004 19:48:15 vasta tsitaadiga

võrgust sai vaadatud et neil suht odavat ketast leida.
lähen kohale - laiutavad käsi - ei ole.
krt sama jama on nendega ka varem old. ei soovita siukest kohta
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2004 10:50:33 vasta tsitaadiga

Reede juhtus selline asi: Tellisin telefoniteel mälukaardi ära lähen kell 16.00 nagu kokku lepitud järgi ja selgub,
et vana minekut teinud tuleb tagasi 17.15 läksin siis uuesti 17.30 ja selgub, et sellel ajal kui ta ära oli pidi kaup tulema.
Kuna teda kohal polnud siis ei saadud ka kaupa tuua. Samas ei teadnud ta ka autojuhi numbrit kes pidi kaupa tooma.
Ei tea kuidas neil see äri niiviisi püsti püsib.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 312
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002




sõnum 24.01.2004 11:00:43 vasta tsitaadiga

rihokala kirjutas:
mage värk, kaardimakse puhul hind 3% kõrgem!


hoopis vastupidi icon_lol.gif sularahas makstes on odavam, kui tavahind
see võiks mujal kallemaid asju müüvates ettevõtetes kah niiviisi olla
kaardikeskus ja nende siil seebiks!!!

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pavelnec
HV Guru
pavelnec

liitunud: 06.11.2002




sõnum 29.01.2004 12:49:30 vasta tsitaadiga

väga positiivsed suhed on selle poega,
alati saad tingida pea iga jupi pealt, alati saavad osta tagasi asja, mis nende käest kunagi ostetud (odavamalt muidugi), pakuvad mõnikord detaile väga hea hinnadega (näiteks uued SocketA emaplaadid olid 600.-, monitorid 17" garantiist remonditud 1600.- eest jne)
teiseks garantiiga nendel probleeme pole nagu k-salongis,

üks salaasi veel - kui ostad nendelt komplekti osadena, kohe saad jälle maha tingida mingi %

ainuke värk, et peale üht naist (~35 aastat vana) müüjatest seal ei taipa rohkem arvutitest keegi, nii et pöördun alati tema poole
thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 176
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
altumano
HV vaatleja

liitunud: 30.11.2001




sõnum 10.02.2004 10:21:54 vasta tsitaadiga

Andsin sinna SONY monitori remontimiseks, juba 4 nädalat tagasi.
Siiamaani pole nad seda isegi vaadata viitsinud !
Äärmiselt imelik firma.
icon_evil.gif

Kas keegi teab kus veel saab SONY monitori remontida ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 11.02.2004 16:03:13 vasta tsitaadiga

Tähendab, et mul on selline imelik küsimus (veidi loll). Ostsin sealt endale WhisperRock IV Cooleri aga see ei sobinud mulle. Kas ma saan selle tagasi viia ja raha tagasi küsida. Tšekk on alles. (Btw seal oli see cooler odavam kui teistes poodides, 150 eeku)
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeTzZz
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003




sõnum 11.02.2004 16:21:25 vasta tsitaadiga

Getomees,
Helista ja küsi - aitab alati, vähemalt mul aitas umbes sarnases situatsioonis icon_lol.gif , kes siin ikka oskab paremini ütelda, kui poetädi. Raha ma ei usu et nad tagasi annavad. Üldiselt nad ostavad siis odavamalt tagasi selle siis. Kuid kui alles ostsid, siis ei tea, siis tuleks ikkafi helistada ja küsida.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pavelnec
HV Guru
pavelnec

liitunud: 06.11.2002




sõnum 11.02.2004 21:35:24 vasta tsitaadiga

ma ostaks selle whisperi sotaga
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 176
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  SIGN computers mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.