praegune kellaaeg 27.06.2025 11:26:51
|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
autor |
|
See teema on määratud kustutamisele pärast 07.09.2012 09:30:58 |
londi11
Aeg Maha 2a
liitunud: 29.11.2006
|
31.08.2012 09:30:58
probleem samsung np530u3b formatiga [KORRAS] |
|
|
Selline isend nagu samsung np530u3b, millel on 500gb sata ketas ning 16gb ssd. Sai suure hurraaga kõikidele partitsioonidele format tehtud, AGA eelnevalt ei teadnud, et see defaultina SSD pealt boodib. Praegu jama selles, et ei saa kuidagi os-i tagasi peale. Win7 hakkab pulga pealt installima kuni esimese restardini, siis jääbki instant loop "operating system missing". Ubuntu live läheb käima, samuti laseb ära installida.. sata kettale, aga peale restarti tahab ta ikkagi ssd pealt bootida. Bios näitab ainult sata ketast.
Oleks vaja kellegi targema nõu, kuidas taastada ssd peal vajalik info.
Olgu veel mainitud, et see 16gb ssd on mõeldud recovery filede jaoks, os on ikkagi suure, 500gb pöörleva ketta peal. Kui ma õigesti aru saan, siis ssd- le on vaja taastada info, mis ütleks rüperaalile, et tegelikult on vaja bootida ikkagi suure keta pealt.
EDIT: Pool probleemi on lahendatud, sain ilusti windoosa installima sata kettale kuni PEAAEGU lõpuni. Viimase punktina kontrollib setup arvuti riistvara vms.. nüüd on järjekordne tobe error: windows setup could not configure windows to run on this computers hardware
Igasugune abi on teretulnud
|
|
tagasi üles |
|
 |
See teema on määratud kustutamisele pärast 07.09.2012 09:30:58 |
|
lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|