Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ (arma 2 mod) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 239, 240, 241  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Purustaja
HV vaatleja

liitunud: 25.03.2010




sõnum 26.07.2012 14:01:45 vasta tsitaadiga

Voyage kirjutas:
ilma dayz-ta jookseb mäng ilusti ?
mul endal oli analoogne mure. Kui hakkas chari loadima, sain ka errori ja viskas kinni.
Mul aitas see, kui mängu installisin süsteemikettale

Peale installimist kohe saab, aga kui mod peal juba, siis ei saa.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan12
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2012




sõnum 26.07.2012 14:04:57 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
kristjan12 kirjutas:
Soovitaks teil LU94 kolida.Ise pelame siin ja on oma väike punt moodustatud.Eriti heaks teeb see, et siin on rohkem punte kui üksikuid hunte.See tähendab, et on rohkem actionit.Raskusastmeks kui selliseks on VETERAN, 3rd view on olemas.Siin on teil vähemalt konkurentsi icon_biggrin.gif


kui 74 [HV] tagiga tüüpi sisse logib, vaevalt seal mingit konkurentsi on icon_biggrin.gif

Aga jätame meelde, kuidas LU94 ajatsoonid on, mis kellast kellani valge on? Ja kuidas serveri rahvastatus on ning kas admin on teada - st kui äkkeriprobleem tekib, saab teavitada?



Peamiselt on valge koguaeg kuna server restartitakse iga 6 tunni järel aga kui mängijaid on siis on meie ajajärgi öösel vahepeal pime ka.Admin on [OrK] Freixet.(Rohkem ei tea)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 26.07.2012 14:05:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Peamiselt on valge koguaeg kuna server restartitakse iga 6 tunni järel.Admin on [OrK] Freixet.(Rohkem ei tea)

Olete HV tagidega vms?
Homme päeval oleks käpp,

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.03.2008




sõnum 26.07.2012 14:10:20 vasta tsitaadiga

Olen küll vägagi algaja aga tšekin ka täna õhtu poole üle. icon_smile.gif

Liiklen [HV]C20XE nimega.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2012 14:14:04 vasta tsitaadiga

Mina igatahes sain kõvasti naerda : )

Call Me DayZ (Call me Maybe Parody)
http://www.youtube.com/embed/sS1wzdlu-WM
Kommentaarid: 136 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan12
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2012




sõnum 26.07.2012 14:30:17 vasta tsitaadiga

tiido kirjutas:
Mina igatahes sain kõvasti naerda : )

Call Me DayZ (Call me Maybe Parody)
http://www.youtube.com/embed/sS1wzdlu-WM


1.38 kõmmutab see vend 2 meie meest maha.Me ei pela HV tagiga vaid mfck.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 26.07.2012 14:57:58 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
icon_lol.gif Oleks näod natukene detailsemad icon_biggrin.gif
Praegu vahet pole, üks udukogu nagu


Päikseprillid ja nahavärvi näeb ikka ära.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 26.07.2012 15:07:27 vasta tsitaadiga

Väike palve LU15 rahvale, palun ärge üritage enam serveri kontroll konsoolile lobbys ligi saada. Pole meil seda ju eniveis vaja. Paar tükki meist kasvõi huvi korras vajutanud sellele. Sain nimelt sellise kirja. Nii et jagage seda infot ka teistele, muidu järgmine nädal juba osad on bännitud automaatselt. Nigel üritab hackeritega võidelda.

tsitaat:
our log files do show a few of your members accessing the dedicated server console, (the server control button in the lobby) this is normally used by hackers to run scripts, while i have seen no evidence of any HV member hacking, i do see 3 or 4 attempts at accessing that console, if you can just tell them to NOT access that console i would appreciate it, there will be an auto ban feature implimented next week that bans any user accessing the console. ive pasted some of the log file to show you what we see our end.


Neid logisid ma ei hakka hetkel siia panema, kuna eeldan ,et see oli lihtsalt nupule vajutamine, et mis juhtub. Right?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 26.07.2012 15:10:39 vasta tsitaadiga

No eks alguses sai kõik kohad kindlasti läbi näpitud icon_biggrin.gif


Aga küsimus suurele ringile: kas mängu tagasi saamine peale suremist peabki olema nii pikk protsess? Kas selle "You are dead" screeni kaudu otse tagasi ei saa ilma disconnectimiseta jms?

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 26.07.2012 15:13:19 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
No eks alguses sai kõik kohad kindlasti läbi näpitud icon_biggrin.gif


Aga küsimus suurele ringile: kas mängu tagasi saamine peale suremist peabki olema nii pikk protsess? Kas selle "You are dead" screeni kaudu otse tagasi ei saa ilma disconnectimiseta jms?


Yep, lobbysse vaja minna ning uuesti mänguga liituda, siis HIVE server hakkab uut charri tegema. Selles mängus surm on nii lõplik asi, et see väike kõrvalpõige lobbysse väga ära ei tapa. Järgmise patchiga saab respawnida näiteks ainult murtud kontidega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004




sõnum 26.07.2012 15:24:23 vasta tsitaadiga

Küsimus - kas tegelase välimust saab muuta ilma, et DayZ tegelesage midagi juhtuks e. et nodi ja asukoht alles jääksid. Prooviks oma lõusta ka zombiks muuta. Kas seda saab teha, kui launchida vanilla Arma II?

EDIT.

karvane kirjutas:
Väike palve LU15 rahvale, palun ärge üritage enam serveri kontroll konsoolile lobbys ligi saada. Pole meil seda ju eniveis vaja. Paar tükki meist kasvõi huvi korras vajutanud sellele. Sain nimelt sellise kirja. Nii et jagage seda infot ka teistele, muidu järgmine nädal juba osad on bännitud automaatselt. Nigel üritab hackeritega võidelda.

tsitaat:
our log files do show a few of your members accessing the dedicated server console, (the server control button in the lobby) this is normally used by hackers to run scripts, while i have seen no evidence of any HV member hacking, i do see 3 or 4 attempts at accessing that console, if you can just tell them to NOT access that console i would appreciate it, there will be an auto ban feature implimented next week that bans any user accessing the console. ive pasted some of the log file to show you what we see our end.


Neid logisid ma ei hakka hetkel siia panema, kuna eeldan ,et see oli lihtsalt nupule vajutamine, et mis juhtub. Right?


Seda nupukest vajutasin isegi üks päev huvi pärast, et mis juhtub. Kicki sain serverist kohe, see juhtus icon_confused.gif . Lesson learned.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 26.07.2012 15:29:12 vasta tsitaadiga

Venturi kirjutas:
Küsimus - kas tegelase välimust saab muuta ilma, et DayZ tegelesage midagi juhtuks e. et nodi ja asukoht alles jääksid. Prooviks oma lõusta ka zombiks muuta. Kas seda saab teha, kui launchida vanilla Arma II?


Profiilis saad oma välimust muuta, kui ma mäletan õieti. Zombi vms ühte välimus võiks olla hea mõte jah. Ei muutu su charriga siis muud, kui välimus. Saad ka uue profiili luua uue nimega kui tahad, kuid su char on seotud sinu mängu võtmega. Ehk multpile chars == multiple computers.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaun
HV kasutaja
Kaun

liitunud: 25.03.2007




sõnum 26.07.2012 15:31:08 vasta tsitaadiga

Venturi kirjutas:
Küsimus - kas tegelase välimust saab muuta ilma, et DayZ tegelesage midagi juhtuks e. et nodi ja asukoht alles jääksid. Prooviks oma lõusta ka zombiks muuta. Kas seda saab teha, kui launchida vanilla Arma II?



kuna mina mängin DayZ läbi steami (mässasin beta shortcuttid jne sinna) siis ma saan valida DayZ nägusid ka. Vahepeal jooksin zombi näoga ringi icon_smile.gif. DayZ mod peab olema laetud, et nedele nägudele ligipääseda. muidu ei näe.

Midagi ei juhtu su karakteriga, kui sa muudad sel asju. ei tohiks ka muutuda siis kui teed uue profiili. Muniteada on sinu character seotud sinu enda GUID-ga niiet pole vahet palju profille teed. Vähemalt minu arusaam on selline.

Kui kasutad six launcherit, siis võid lobbys backi vajutada ning siis profiili alla minna asju muutma.

_________________
PC: Planetside 2, Warframe
xbox tag: Plat0nius
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2012 15:32:30 vasta tsitaadiga

karvane kirjutas:
Venturi kirjutas:
Küsimus - kas tegelase välimust saab muuta ilma, et DayZ tegelesage midagi juhtuks e. et nodi ja asukoht alles jääksid. Prooviks oma lõusta ka zombiks muuta. Kas seda saab teha, kui launchida vanilla Arma II?


Profiilis saad oma välimust muuta, kui ma mäletan õieti. Zombi vms ühte välimus võiks olla hea mõte jah. Ei muutu su charriga siis muud, kui välimus. Saad ka uue profiili luua uue nimega kui tahad, kuid su char on seotud sinu mängu võtmega. Ehk multpile chars == multiple computers.


Peale surma muutub välimus tagasi default peale. Et siis peab iga kord seda muutma
Kommentaarid: 705 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 573
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 26.07.2012 15:35:31 vasta tsitaadiga

Voyage kirjutas:
karvane kirjutas:
Venturi kirjutas:
Küsimus - kas tegelase välimust saab muuta ilma, et DayZ tegelesage midagi juhtuks e. et nodi ja asukoht alles jääksid. Prooviks oma lõusta ka zombiks muuta. Kas seda saab teha, kui launchida vanilla Arma II?


Profiilis saad oma välimust muuta, kui ma mäletan õieti. Zombi vms ühte välimus võiks olla hea mõte jah. Ei muutu su charriga siis muud, kui välimus. Saad ka uue profiili luua uue nimega kui tahad, kuid su char on seotud sinu mängu võtmega. Ehk multpile chars == multiple computers.


Peale surma muutub välimus tagasi default peale. Et siis peab iga kord seda muutma


Ma mingi hetk tegin endale oma HV profiili (muidu oli see teise nimega) ja seda nägu ma pole muutnud enam kordagi, kui zombiks hakkasin ja surnud olen vahepeal päris tihti. Nii et proovi endale lihtsalt uus kasutajaprofiil mängus teha, kahjuks kui sul on mingid seadistused graafikaga või klahvidega tehtud, siis vaja need ka uuesti teha. Mul vähemalt oli nii.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaun
HV kasutaja
Kaun

liitunud: 25.03.2007




sõnum 26.07.2012 15:40:44 vasta tsitaadiga

karvane kirjutas:
Voyage kirjutas:
karvane kirjutas:
Venturi kirjutas:
Küsimus - kas tegelase välimust saab muuta ilma, et DayZ tegelesage midagi juhtuks e. et nodi ja asukoht alles jääksid. Prooviks oma lõusta ka zombiks muuta. Kas seda saab teha, kui launchida vanilla Arma II?


Profiilis saad oma välimust muuta, kui ma mäletan õieti. Zombi vms ühte välimus võiks olla hea mõte jah. Ei muutu su charriga siis muud, kui välimus. Saad ka uue profiili luua uue nimega kui tahad, kuid su char on seotud sinu mängu võtmega. Ehk multpile chars == multiple computers.


Peale surma muutub välimus tagasi default peale. Et siis peab iga kord seda muutma


Ma mingi hetk tegin endale oma HV profiili (muidu oli see teise nimega) ja seda nägu ma pole muutnud enam kordagi, kui zombiks hakkasin ja surnud olen vahepeal päris tihti. Nii et proovi endale lihtsalt uus kasutajaprofiil mängus teha, kahjuks kui sul on mingid seadistused graafikaga või klahvidega tehtud, siis vaja need ka uuesti teha. Mul vähemalt oli nii.


jah, kõik seaded on seotud sinu profiiliga.

peaks saama ka nii teha (ma ei ole kindel kas töötab) et teete uue profiili ja teete vanast koopia, ning nimetate uue nimega ümber.

_________________
PC: Planetside 2, Warframe
xbox tag: Plat0nius
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 26.07.2012 15:54:35 vasta tsitaadiga

Et läks vähe lappama



Oskate öelda kus ma lihhi ja verepakke leida võin?

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 26.07.2012 16:04:29 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Et läks vähe lappama



Oskate öelda kus ma lihhi ja verepakke leida võin?
issand jumal, miks sul pilt uduseks läheb icon_eek.gif ?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004




sõnum 26.07.2012 16:07:14 vasta tsitaadiga

liha leiad loomadelt ja verd haiglast. Toiduga saab ka natukene verd tagasi(küpsetatud lihaga vist 800 ?)
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiivik
HV kasutaja
tiivik

liitunud: 15.12.2009




sõnum 26.07.2012 16:16:21 vasta tsitaadiga

karvane kirjutas:
Väike palve LU15 rahvale, palun ärge üritage enam serveri kontroll konsoolile lobbys ligi saada. Pole meil seda ju eniveis vaja. Paar tükki meist kasvõi huvi korras vajutanud sellele. Sain nimelt sellise kirja. Nii et jagage seda infot ka teistele, muidu järgmine nädal juba osad on bännitud automaatselt. Nigel üritab hackeritega võidelda.

tsitaat:
our log files do show a few of your members accessing the dedicated server console, (the server control button in the lobby) this is normally used by hackers to run scripts, while i have seen no evidence of any HV member hacking, i do see 3 or 4 attempts at accessing that console, if you can just tell them to NOT access that console i would appreciate it, there will be an auto ban feature implimented next week that bans any user accessing the console. ive pasted some of the log file to show you what we see our end.


Neid logisid ma ei hakka hetkel siia panema, kuna eeldan ,et see oli lihtsalt nupule vajutamine, et mis juhtub. Right?


Olen ka vist ühe korra vajutanud seda, otsisin servu playerite nimekirja taga ja klõpsisin igale poole icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 26.07.2012 16:20:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

issand jumal, miks sul pilt uduseks läheb ?

icon_question.gif

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 26.07.2012 16:25:39 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
tsitaat:

issand jumal, miks sul pilt uduseks läheb ?

icon_question.gif
kui mul on bloodi vähe, on lihtsalt hall, mitte udune, nagu tollel screenshotil...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_joonas
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2012




sõnum 26.07.2012 16:26:05 vasta tsitaadiga

Pigem - issand jumal, miks sul nii palju verd on? 49 tuhat millegagi, mul reeglina 12 ja seda pole ka kauaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 26.07.2012 16:31:20 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
carlking kirjutas:
tsitaat:

issand jumal, miks sul pilt uduseks läheb ?

icon_question.gif
kui mul on bloodi vähe, on lihtsalt hall, mitte udune, nagu tollel screenshotil...


Mul viskab küll samamoodi uduseks
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 26.07.2012 16:35:38 vasta tsitaadiga

Küsiks ka veel et kus te mehed saate oma looti?

Ma jooksin just ühe küla risti-rästi läbi,
enamus majadesse ei saa sissegi minna ja mitte midagi polnud leida.

Ühele looterile tõmbasin kirvega selga ja sain väikse revolvri mille kolmest salvet ei piisanud kolmele zombile icon_biggrin.gif

Et kus seda head kraami leida võib küsiksin siis otse.

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ (arma 2 mod) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 239, 240, 241  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.