Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Facebook/Meta üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005




sõnum 17.02.2011 23:02:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Isegi selliste mob nr. enam ei ole kuna mõni töllmokk vahetab neid liiga tihti

Ma olen katsunud nendest "töllmokkadest" ringiga ümber käia kes iga nädal numbreid vahetavad. Facebooki konto teha selleks, et sellistega suhelda? Samas vanade tuttavate koha pealt on õigus, leidsin orkutist vanu pruute kimpude viisi üles ja sai ka aeg-ajalt nö sütes susimas käidud icon_razz.gif Noorus tuleb meelde, peab ka FB konto tegema mingi aeg icon_idea.gif Orkut on liiga surnud juba, sealt ei saa enam põhjakaabetki kätte thumbs_down.gif

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priidik199
HV kasutaja
Priidik199

liitunud: 14.11.2005




sõnum 17.02.2011 23:02:56 vasta tsitaadiga

Minu jaoks on Facebook väga tähtis ja vajalik asi. Ma ei tea kas see on nüüd negatiivne või mitte, aga Facebook on isegi minu homepage'ks määratud. Nt on meil klassikaaslastega loodud suletud grupp ning tänu sellele on ka aktiivne chat, kus saab muljetada. Samuti saab lisada vajalikud asjad grupi seinale. Kui keegi midagi lisab tuleb ka notification kõigile. icon_smile.gif
Igasugused mängud ja lisad on mul käsitsi ära blokeeritud. Pmst näen ainult mida sõbrad on kirjutanud ja lisanud.

Muidugi saab kursis hoida ka igasuguste firmade ja organisatsioonide tegevustega.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
synt3r
HV kasutaja
synt3r

liitunud: 10.04.2007




sõnum 17.02.2011 23:23:31 vasta tsitaadiga

Raidomarek kirjutas:
Rudolf112 kirjutas:
Ra* kirjutas:
synt3r kirjutas:

Õpeta sõpradele selgeks,et nad ei pea midagi jagama.
Võivad vabalt kirjutada "jagatud" osalevad loosimises ja ei spämmi.
Firmade lehed ei saa kuidagi kontrollida ( ja isegi kui saaks siis arvatavasti ei teeks seda), et kas tõesti jagati või mitte.

[paranoia]Aga kui leht loosib võitja ja vaatab selle võitja wall historyt ja ei näe seal jagatud linki?[/paranoia]



Õige tähelepanek, osad kirjutavad ka juba osalemise tingimustesse, et jagamist kontrollitakse, asi see siis pole korraks võitja lehel käia.


sellel on kaks varianti
A) Paned oma seina lukku, nii et ainult sinu sõbrad seda näeksid.
B) Jagad seda aga kohe kustutad selle ära enda seinalt, tulemus on see, et teada saada kas sa ikka jagasid seda paska näeb FB adminnid andmebaasist vms.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2011 23:28:36 vasta tsitaadiga

ma ei saa ainult neist aru kes oma pildid sinna yles panevad ja siis kõik ära salastavad. n4hhuj seda kontot vaja üldse?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 17.02.2011 23:29:48 vasta tsitaadiga

kuunar kirjutas:
ma ei saa ainult neist aru kes oma pildid sinna yles panevad ja siis kõik ära salastavad. n4hhuj seda kontot vaja üldse?
Suure tõenäosusega on info avalik lähemate sõprade-tuttavate-sugulaste jaoks. Kõigile võibolla ei meeldigi kõigile kuulutada oma tegemistest icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
synt3r
HV kasutaja
synt3r

liitunud: 10.04.2007




sõnum 17.02.2011 23:30:05 vasta tsitaadiga

kuunar kirjutas:
ma ei saa ainult neist aru kes oma pildid sinna yles panevad ja siis kõik ära salastavad. n4hhuj seda kontot vaja üldse?


Kui sa tema sõber oled siis järelikult see info, mis tema postitab ei ole sulle mõeldud. Ja kui sa sõber ei ole siis miks sa peaksid üldse teadma mida keegi teeb?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2011 23:33:38 vasta tsitaadiga

kui keegi midagi teadama ei pea, siis milleks end sinna riputada? ja kui need on sõprade-sugulaste jaoks, siis neid keda huvitab teavad niigi.

ma ei ole mingi fb vastane, aga lihtsalt pole sellisest käitumisest aru saanud
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005




sõnum 17.02.2011 23:41:46 vasta tsitaadiga

kuunar, mu plika näiteks ütleb , et talle ei meeldi kui mingid suvalised ilalõuad teda passimas käivad. Tal on konto selleks, et oma tuttavatega suhelda mitte türklaste pihkutagumist vaadata.
_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 17.02.2011 23:53:06 vasta tsitaadiga

kuunar kirjutas:
kui keegi midagi teadama ei pea, siis milleks end sinna riputada? ja kui need on sõprade-sugulaste jaoks, siis neid keda huvitab teavad niigi.
Mul suguselts suur ja lai ning mööda ilma laiali. Kõigiga ka ei jõua suhelda nii tihti kui tahaks. Sama lugu endiste koolikaaslastega, sealt kaudu suht hea nad üles leida ning vajadusel kõiksugu kokkutulekuid korraldada.

Kuigi mulle jääb mulje, et sa pole vist päris hästi aru saanud et fb ei ürita rate't järgi teha, see pole kohtingu portaal icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2011 23:56:54 vasta tsitaadiga

kas need tyrklased saavad seda tema, nö nähes, teha seal?
pole FB täpselt süsteemidega kursis.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 17.02.2011 23:58:36 vasta tsitaadiga

Videochati vist hetkeseisuga fb veel ei toeta kui seda silmas pidasid. Aga küll nad sarnaselt google'ga ka selle mingi hetk lisavad.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005




sõnum 18.02.2011 00:06:51 vasta tsitaadiga

See türklaste teema oli tegelikult rates mingi aeg. Kriblati noorte plikatega , lisati msn-i , veb cam ja voilaa - jeldaa letti. Sellest oli Eesti ajakirjanduses ka juttu (nagu ka sellest "Hispaania kaunitarist"). Silmas pidasin seda , et FB pole ka pervodest prii ja ei maksa imestada, et ennast kõikidele eksponeerida ei taheta.
_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2011 00:08:15 vasta tsitaadiga

ozooner kirjutas:
Tanel kirjutas:
tsitaat:

FB tuli äsja välja oma uue pildisüsteemiga, mis on minumeelest täielik möga, lisaks kõigele ei saa sealt pilte alla laadida, just täna läks vaja ühte pilti enda facebookist, ning selle kätte saamiseks pidin screenshottima ja croppima.

Vähemalt chromega saab pildi kätte nii:

Pildithumbil parempoolne hiireklõps ja "Ava link uuel avalehel" ja sealt juba pildi peal "Salvesta pilt nimega..."

Ahhaa! Thanks for the useful tip!
Firefoxis uues tabis avades saab pildi samamoodi kätte

Või vajuta F5 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 18.02.2011 00:11:41 vasta tsitaadiga

Numnuts kirjutas:

Või vajuta F5 icon_biggrin.gif
Ohh, ülihea, oligi juba kopp ees sellest. thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 18.02.2011 00:13:18 vasta tsitaadiga

zorten22 kirjutas:
Numnuts kirjutas:

Või vajuta F5 icon_biggrin.gif
Ohh, ülihea, oligi juba kopp ees sellest. thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

väga hea thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 18.02.2011 00:23:29 vasta tsitaadiga

Kuna kõik on seal (ka organisatsioonid) siis kahjuks või õnneks on väga hea koht kus nende tegemisi ja üritusi järgida.
Paljudel pole RSS'igi, aga on FB olemas ja info saab minu news feed'i.

Olen päris paljusi üritusi, organisatsioone, videosi ja mõtteid läbi FB saanud millest muiud poleks aimugi old võibolla.
Aga eks see eeldab ka vastavate sõprade omamist sõbralistis kuna palju kraami tuleb just läbi nende keda sainna valinud oled.

Samuti ei saa FB eirata kuna seal liigub hetkel raha.
Lisaks väga lihtne viis oma toote/äri reklaamimiseks.

Ei vihka feissbooki. Üldiselt kui mõistusega võtta on täitsa ok ajaviide mis kohati ka kasulik. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
synt3r
HV kasutaja
synt3r

liitunud: 10.04.2007




sõnum 18.02.2011 00:43:06 vasta tsitaadiga

Üks asi, mis on veel lõustaõpikus on naljakas, et sellel on nagu kommunistlik reziim. Saab panna ainult meeldib aga selliest asja nagu Ei meeldi ei ole olemas. Tohib ainult asja kiita aga laita ei tohi. Kui laita siis muidugi saab neid kommentaare kustutada, et ainult ilusad oleks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 18.02.2011 01:23:51 vasta tsitaadiga

mul on 2 facebooki accounti

eks ta selline mõlaajamise koht ole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2011 01:48:26 vasta tsitaadiga

Sai konto ainult sellepärast tehtud, et ühel konkursil hääletada ("laikida") - kasutajanimi, pilt ja kõik muu fake. Lihtsalt ei meeldi süsteem, mis kätkeb endas ka ühe osana "hetketrendi-massipsühoosi-karjamentaliteedi" segapudru. Aga kui "kunstlikult" (mitte näost-näkku) suhelda tahan, siis on selleks msn ja e-mail...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 18.02.2011 08:07:40 vasta tsitaadiga

synt3r kirjutas:
Raidomarek kirjutas:
Rudolf112 kirjutas:
Ra* kirjutas:
synt3r kirjutas:

/../Firmade lehed ei saa kuidagi kontrollida ( ja isegi kui saaks siis arvatavasti ei teeks seda), et kas tõesti jagati või mitte.

[paranoia]Aga kui leht loosib võitja ja vaatab selle võitja wall historyt ja ei näe seal jagatud linki?[/paranoia]

Õige tähelepanek, osad kirjutavad ka juba osalemise tingimustesse, et jagamist kontrollitakse, asi see siis pole korraks võitja lehel käia.

sellel on kaks varianti
A) Paned oma seina lukku, nii et ainult sinu sõbrad seda näeksid.
B) Jagad seda aga kohe kustutad selle ära enda seinalt, tulemus on see, et teada saada kas sa ikka jagasid seda paska näeb FB adminnid andmebaasist vms.

asi see siis pole korraks võitja lehel käia - Keskmine postituste maht on 90 status updateiti kuus.
See on keskmine. Aktiivsed jagajad ületavad seda.
Eesti jagamise kampaaniad kestavad umbes paar nädalat kuni kuud.
See on täitsa mitu korda "Older Posts" vajutamist olukorras, kus firma jaoks ei oma mingit tähtsust, kes auhinna lõpuks võidab.

Ja see on tõesti olukorras, kus Wall on avalik.
synt3r'i poolt pakutud B varianti ma ei mõista. FB page adminnid ikkagi ei näe neid seda infot.
Kui viitasid teoreetilisele võimalusele,et Facebooki firmast, miski kõrgem admin seda saaks kontrollida, siis see on küll utoopia.
50 miljardit väärt ettevõtte, 500 miljoni kasutajaga EI vaevu kasutaja privaatsust rikkuma,et väikse Eesti 32ne groupon kloon,
saaks olla kindel,et Jüri jagas jama,et loosida talle välja healjuhul paarisaja eurone kink icon_razz.gif

Ehk päris tuimalt võite jagamata jätta.
Ho Ho kirjutas:
Videochati vist hetkeseisuga fb veel ei toeta kui seda silmas pidasid. Aga küll nad sarnaselt google'ga ka selle mingi hetk lisavad.


Skypega on koos esimesed sammud astutud ( Skype viimases versioonis Facebook sees).
Ma pakun,et seda tasub oodata, kui front-face kaamerad telefonides rohkem levinud ja Skype seal korralikult toimimas.
Teadagi on just läbi mobiili Facebooki kasutajate arv kõige kiiremini kasvav ja aina suuremat tähtsust omav.
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MONGO
HV kasutaja
MONGO

liitunud: 17.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2011 09:45:20 vasta tsitaadiga

"hetketrendi-massipsühoosi-karjamentaliteedi" näide feissbuuk ei meeldi nii paljudele kuid hammustatud õuna (aka Apple) tooteid laikivad kõik.

Samas pole FB konto mitteomamine ju midagi mille üle uhke olla, nagu ka selle omamine, samahästi võiks kekata, et mul on mobiiltelefon või siis et ei ole.

synt3r kirjutas:
Üks asi, mis on veel lõustaõpikus on naljakas, et sellel on nagu kommunistlik reziim. Saab panna ainult meeldib aga selliest asja nagu Ei meeldi ei ole olemas. Tohib ainult asja kiita aga laita ei tohi. Kui laita siis muidugi saab neid kommentaare kustutada, et ainult ilusad oleks icon_biggrin.gif

Nüüd on normaalne süsteem, enne pidi ventilaatoriks hakkama icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tipp
HV kasutaja
Tipp

liitunud: 25.02.2007




sõnum 18.02.2011 09:54:43 vasta tsitaadiga

synt3r kirjutas:
Üks asi, mis on veel lõustaõpikus on naljakas, et sellel on nagu kommunistlik reziim. Saab panna ainult meeldib aga selliest asja nagu Ei meeldi ei ole olemas. Tohib ainult asja kiita aga laita ei tohi. Kui laita siis muidugi saab neid kommentaare kustutada, et ainult ilusad oleks icon_biggrin.gif


https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/facebook-dislike/

Kuigi ma ei tea, palju inimesi seda ka reaalselt kasutab. Chrome'ile oli ka sama mehe poolt midagi kirjutatud, kui ma õigesti mäletan. Aga built-in dislike nupp võiks küll olemas olla.

_________________
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2011 12:24:08 vasta tsitaadiga

Ei oma kontot. Ei istu mulle sellised massipsühhoosid icon_razz.gif. Alguses oli reit, kus rahvas kõik koos. Siis tekkis orkut ja põhimõtteliselt kogu rahvas jooksis sinna üle. Siis tekkis feissbuuk ja kogu rahvas jooksis jälle sinna. What next?

Eriti haige on toppida ka igasugu programmidesse neid feisbuukide ja twitterite jne kompatiiblusi ja linke.

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2011 12:36:06 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Ei oma kontot. Ei istu mulle sellised massipsühhoosid icon_razz.gif. Alguses oli reit, kus rahvas kõik koos. Siis tekkis orkut ja põhimõtteliselt kogu rahvas jooksis sinna üle. Siis tekkis feissbuuk ja kogu rahvas jooksis jälle sinna. What next?

Eriti haige on toppida ka igasugu programmidesse neid feisbuukide ja twitterite jne kompatiiblusi ja linke.


Mobiiltelefoni sul siis tõenäoliselt ka ei ole? Suht massi läinud värk ju? icon_razz.gif

Rate oli eneseimetjatele, orkut leidis kasutajad ainult Brasiiliast ja Eestist (olulises mahus). Facebooki kasutusest on vähemalt minul oluliselt suurem praktiline kasu, kui eelnevast kahest kokku.

Sellega olen nõus, et FB intergratsiooniga minnakse kohati liiale, aga samas on see jube mugav - leiad asjaliku uudise ja tahad sõpradele sellest teada anda, paari klõpsuga info edastatud. Negatiivne on selle juures muidugi, et kuna asi on nii lihtsaks tehtud, siis edastatakse ka infot, mille väärtus on väike (sageli olematu) ning tavapäraste vahenditega tõenäoliselt keegi ei vaevuks edastama.

Ma usun, et kasutuskultuuri osas peame asjadega harjuma ja jõudma teatud küpsuseni, enamike kasutajate puhul peaks ikkagi see esimene tuhin üle minema ja mõistus koju tulema.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004




sõnum 18.02.2011 12:38:46 vasta tsitaadiga

Tänapäeval on inimestele (õnneks mitte kõigile) olulisem olla netis tegija kui päriselus. Siis pasandataksegi netti kõike, mis aga pähe tuleb või mida aga tehakse ja sisuliselt elatakse seal.
Mul sõbranna jaoks jäi kohe elu seisma kui arvutil monitor tuksi läks - oigas kohe, et kodus nii igav nüüd ja teha pole midagi ja suhelda ei saa, sõprade kontaktid kõik Facebookis ja ei saa kellelegi helistadagi.
Kahjuks on mul ka töökaaslaste hulgas palju inimesi, kes selle asemel, et töö ajal tööd teha, seletavad kui palju neil tööd on ja kuidas nad ei jõua rabada, ning konutavad tegelikult Facebookis, mängivad mängukesi, jagavad ja kommenteerivad.
Omades juba paari sellist sõpra, saab Facebookist pasa üledoosi.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Facebook/Meta üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.