Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Desire (HD, Z, S) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 136, 137, 138  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2011 22:02:08 vasta tsitaadiga

namstoop, siin miski ulmepeenike variant. tõesti arusaamatu miks nii pisike asi peab nii keeruline olema icon_confused.gif isegi Samsung oma tuntud piiratuse ja proprietary BadaOS'iga on asja väga korralikult lahendanud - menüü ja lukustamise nupp korraga alla ja ongi valma, ilma igasuguste tviikimiste ja lockimiste jmt jamata icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnxtnx
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2007




sõnum 21.01.2011 22:33:10 vasta tsitaadiga

Tere. Kindlasti on selles ulme pikas teemas vastus olemas, aga ma ei leidnud.Soetasin omale paar nädalat tagasi HTC Desire (ilma HD) Peal jookseb Android 2.2.Kas on selle mingit KORRALIKU videopleierit, sellist mis suudaks mõnda vähe suuremat faili ka mängida? Kas on Offlines toimivat tasuta navigatsiooni tarkvara, minupoolest piraat igati teretulnud kui oleks mõni kindlalt toimiv.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 22.01.2011 00:20:55 vasta tsitaadiga

tnxtnx, Tervist.
1)Olen kasutanud siiani Rockplayer. Täisfilmi pole vaadanud, seriaale/talk showsi harva. 350 megsi/40minti video mängib maha, seekida saab lagita jne. Hetkel vist on see parim...
2)Pira jutt on foorumi reeglitega vastuolus. Pool ametlikult toetab (paberil) Brut-i poolt häkitud google maps offline cachetud kaarte. (xda thread) Ise pole proovinud, ei oska kommenteerida, kas ka funktsioneerib.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnxtnx
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2007




sõnum 22.01.2011 00:32:18 vasta tsitaadiga

Lugesin sellest Navigationist, kiidetakse mingit lahti tehtud versiooni....Mul justkui on see juba vabriku poolt kaasa pandud, aga see ei tööta.Võibolla pole kohalikku kaarti sees, aga ta jääbki asukohta otsima....
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2011 08:02:02 vasta tsitaadiga

uuel google mapsi versioonil selline funktsioon by default olemas, et salvestab ära need kaardid mida onlineis vaadanud oled ja hiljem saab siis samu asju offlineis vaadata. vähemalt 2.3ega töötab see, 2.2 kohta ei oska öelda.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fin
HV vaatleja

liitunud: 19.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2011 16:49:22 vasta tsitaadiga

*

btw, kas google-reklaamidest ekraani üla- ja alaservas ka kuidagi lahti saaks (niimoodi et ad-blockitud aplikatsiooni käivitumisel ei tapetaks kogu network trafficut maha)? ühe vidina leidsin kuid see eeldab rootimist, seda ei taha teha.


viimati muutis fin 15.05.2011 17:56:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
discgolfar
HV vaatleja
discgolfar

liitunud: 26.06.2005




sõnum 22.01.2011 20:21:27 vasta tsitaadiga

tere, beer_yum.gif plaanis desiree hd osta, ei viitsi siin kõik neid poste läbi lugeda, kas tasub või mitte? või mida teie soovitate androidest nii 500euri kanti
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 22.01.2011 20:29:53 vasta tsitaadiga

Siiani kõik tuttavad, kes tulnud Win Mo või Nokia pealt Androidile (valitud Desire HD), kiidavad ja on väga rahul.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kypsis
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2007




sõnum 22.01.2011 20:55:55 vasta tsitaadiga

Kõhklesin jubedalt iphone 4 ja HTC desire HD vahel, siiani olen olnud väga rahul oma valikuga(HTC).
Räägitakse igasugustest akuprobleemidest jne, hankisin omale custom romi ja aku eluiga on täitsa 5+ smartphone kohta muidugi.
Kui tahad mängida vms ka telefoniga võid samsungi galaxy s poole vaadata aga tarkvara on natuke juram jne. Eelis on parem graafikakiip(protsessor jääb natuke alla desire HD-le) ning AMOLED ekraan.
Menüüd on väga sujuvad, uuendusi ikka vaikselt tuleb ja kõik on väga super!
Võtsin EMT-st telefoni omale nutitelefoni paketiga, 1000 eek sisse, 500 eek kuus (100 kõneminutit, 100 SMS ja unlimited internet 1,5Mbit/s*) 24 kuud.
Ainukeseks miinuseks oleks GPS navi appi leidmine, paar üksikut asjalikku on aga päris kirve hinnaga.
Telefoni käes hoides ikka tunned, et hoiad väärtuslikku seadet.
hoiatuseks, et ühe käega helistamise majandad ära aga edasi pead tihtilugu teise käe appi võtma icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2011 21:04:55 vasta tsitaadiga

raxz, oota kuni nad näevad mõnd mid-end AMOLED lutsu icon_lol.gif FFS,, Desire isegi tavalise AMOLED või S-LCD'ga kannatab kirumist, aga HD ekraan on ju naeruväärne! kinnistab arvamust, et mobiilid ongi mannetud...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 22.01.2011 21:10:43 vasta tsitaadiga

Desire HD ekraan on minu Desire AMOLEDi kõrval ikka piix küll, aga kui telefon on töö tegemiseks ning tähtsam on programmide ühilduvus ja sujuv jooksmine ning üldine kasutusmugavus, siis ei ole ekraan nii tähtis. Need inimesed üldiselt telefoniga filmi ei vaata.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 22.01.2011 21:32:19 vasta tsitaadiga

Ma millegipärast arvan, et kui mõnele, kes neid ekraani kirub, kätte anda üks suvaline Desire ja oleks vaja teada saada, millist ekraani tehnoloogiat kasutatakse, siis vaevalt et keegi aru sellest saab. Kõrvuti pannes võib-olla tõesti, aga see vahe on ikkagi suht väike, nii et sellisel pideval kirumisel ei näe küll mõtet.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kypsis
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2007




sõnum 22.01.2011 21:40:15 vasta tsitaadiga

Ekraanil pole absoluutselt midagi viga, vaatenurk jms on täiesti okei ja piksleid on vaid väga hoolikal jälgimisel märgata.
Ma ei saa aru kas te üritate mingit FullHD filmi oma telefonist vaadata või?
AMOLED-ga passiksime kõik järjekorras järgmise aastani nagu tropid, et oma telefon kätte saada.
Kui desire HD huvi pakub võid teada anda ja võin sulle live striimida mingeid featureid millest huvitatud oled(cooki3@imaterrorist.com MSN)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 22.01.2011 21:51:11 vasta tsitaadiga

Kui oled korra omanud OLED ekraaniga telefoni, siis LCDd vaadates saad kohe aru, kus vahe on.
Asi ei ole üldse vaatenurgas ega pikslite nägemises. Ja kust see fullhd siia puutub?
Must värv on OLED ekraanil must ja ei ole mingit rõvedat halli helendamist.
Kui kunagi vahetan, siis LCDga telefoni ei taha.
Ma olen tegelenud aastaid foto ja video tehnikaga. Ilmselt seetõttu saangi aru, kus vahe on ja oskan kvaliteeti hinnata.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kypsis
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2007




sõnum 22.01.2011 22:10:29 vasta tsitaadiga

no sel juhul, on sul vaja mingeid 5D-ga üles võetud pilte vaadata telefoni ekraanil? OLED ekraani on veel pealekauba õues lihtsalt jube vaadata, ainult musta näedki.
Pole sellel S-LCD mustal vähimatki viga, see on siiski veel telefon.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 22.01.2011 22:36:16 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
raxz, aga HD ekraan on ju naeruväärne! kinnistab arvamust, et mobiilid ongi mannetud...


oled nagu mõnda reaalselt kasutanud ka või internetist lugesid ja nüüd targutad?

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
discgolfar
HV vaatleja
discgolfar

liitunud: 26.06.2005




sõnum 22.01.2011 23:22:19 vasta tsitaadiga

aga on ta vastupidav? ma mõtlen et probleeme pole olnud, garantiiremont jne? keegi siin rääkis et gps app tal kallis?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kypsis
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2007




sõnum 22.01.2011 23:39:24 vasta tsitaadiga

Just praegu tegelesin oma navi appiga, sain moditud versiooni google navigationist tööle, mis on regioonivaba, teel veel katsetanud pole.
Kuna telefon on veel suhteliselt uus, pole mingeid probleeme veel ette sattunud, telefonil on ühest tükist alumiiniumist kere, seega peaks üsna vastupidav olema, pole mingitest tüüpvigadest ka kuulnud veel. Põhivirisejad virisevad ikka, et "liiga suur ekraan", "jama aku eluiga" ja "halb levi".
Leviga on sama lugu mis iphone ja kõikide muude samalaadsete telefonidega, pulgad kukuvad kui haarad telefoni täie käega. Testisin ise veel esimestel päevadel kohe ära, et katsin kuidas suutsin ja kõne saamata ei jäänud. Kui võtan rääkimiseks kätte, pulgad jälle laes.
Aku üle ma ei virise, täiesti standardne smartphone eluiga ja suur ekraan on minu silmis ainult pluss.
Veel teadmiseks sulle, et 8gb sd kaart pistetakse ka ikka kaasa.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 22.01.2011 23:46:07 vasta tsitaadiga

Ma ei mäleta, kas see link on siia paisatub juba, kuid GSMArena ekraanitehnoloogiate megavõrdlus. Kui jätta isiklikud arvamused, kvaliteedinormid ning eelistused kõrvale, siis peaks olema tehnoloogiate paremusjärjestus parimast kehvemani SAMOLED (Samsung) > ClearBlack AMOLED (Nokia) > IPS (Apple) > AMOLED > Super Clear LCD (Samsung) > LCD.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
discgolfar
HV vaatleja
discgolfar

liitunud: 26.06.2005




sõnum 22.01.2011 23:52:19 vasta tsitaadiga

kypsis, sa eestist kuskilt ostnud omale isengi või tellinud ebayst, amazonest vms? Netist kindlasti saaks veits soodsamalt, aga grantii koha pealt ma mõtlen, et kui midagi tuksi läheb siis on kindlus olemas. Netist ostetud isenditel ju ei saa loota selle peale.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kypsis
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2007




sõnum 23.01.2011 00:10:18 vasta tsitaadiga

Üleval postis oli muidu kirjas aga emtist võtsin nutitelefoni paketiga, 24 kuud kohustus 500 eek kuus, 1000 eek sissemakse. See sisaldab 100kõneminutit, 100 SMS ja unlimited 1,5Mbit netti mõistliku kasutuse juures. Leidsin selle endale kõige sobilikuma ja kasulikuma olevat(eriti neti koha pealt).
Kuna sa järelikult ei pannud vahepealset posti tähele siis jätkuvalt, kui oled huvitatud telefoni mingist funktsioonist võin sulle streamida live kasutust. Võta ühendust cooki3@imaterrorist.com MSN kui huvi pakub.
https://www.emt.ee/nutitelefoni-pakett
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koby
HV kasutaja
koby

liitunud: 06.09.2004




sõnum 23.01.2011 00:28:56 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
namstoop kirjutas:
people->menu->view->view contact name as->first name first ei aita siis või?
vaatasin ise ka üle ja sellist valikut tõesti pole. Sealt people>menu>view saab ainult valida, mis kontakte kuvatakse, kas sim, google, phone, ainult numbrida kontakte ja/või google auto contacts, mis iganes see ka poleks. rohkem valikuid view alt välja ei mana.

koby, btw, vaata täpselmalt üle, mis moodi tul nimi salvestatud on sinna telefoni. võtad kontakti lahti, edit, vajutad nime peal ja vaata, mis sealt ette tuleb. Kui eesnime lahter on täidetud Perekonnanimi, Eesnimi ja perekonnanime lahter on tühi, siis ei saagi muud moodi, kui pead käsitsi lappama hakkama neid.

Mul by default näitab kõiki kontakte eesnimi perekonnanimi.


Misasja. Mul küll on. Desire HD. Rootimata.

Nende kontovalikute kohal (sim/phone/google conto) on eraldi kolm valikut View Contact kohta

Only with phone number
Sort contact list -> first name /last name
View contact name as -> first name first / last name first

krt kas screenshoti saab tõesti teha ainult rootitud telefoniga?


Tegin oma kontaktide asjast pildi, et näidata et mul ei ole sellist võimalust kus saaks muuta kuidas ta mul kontakte kuvab
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 23.01.2011 01:01:07 vasta tsitaadiga

koby, njah, huvitav siis. Mul selle ülemise all on siis kaks valikut veel.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kypsis
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2007




sõnum 23.01.2011 01:04:56 vasta tsitaadiga

Mul nagu namstoopil, mis vers android sul on?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koby
HV kasutaja
koby

liitunud: 06.09.2004




sõnum 23.01.2011 02:09:46 vasta tsitaadiga

Kypsis kirjutas:
Mul nagu namstoopil, mis vers android sul on?


Software number:
2.29.405.5
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Desire (HD, Z, S) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 136, 137, 138  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.