Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Dell Streak märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
JAANU5
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2006




sõnum 16.12.2010 11:21:57 vasta tsitaadiga

jaakennust kirjutas:
autohoidik ja kodu-dock olid Ülemiste Delli poes müügil.

Praegu otsas, aga u. nädalaga olemas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ehtne
HV vaatleja
ehtne

liitunud: 19.12.2007




sõnum 16.12.2010 14:30:13 vasta tsitaadiga

Mobiil-ID kohta ei oska midagi öelda. Navigatsiooniga on aga selline asi, et asi baseerub Google Mapsi peal ja põhimõtteliselt neti olemasolul saab kaarti ilusti kasutada GPS-iga. Kaasas on ka mingi CoPilot, mis on tasuline.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaana
HV vaatleja
vaana

liitunud: 15.10.2008




sõnum 16.12.2010 23:03:07 vasta tsitaadiga

Soovitan Navigoni või iGO-d mis veel eesti keelne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2010 23:06:15 vasta tsitaadiga

Streak nüüd HV andmebaasis olemas: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Tahvelarvutid+ja+lisad/?search=51afa59e90d5f7c9bed6f0636ebbbf81#results
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ehtne
HV vaatleja
ehtne

liitunud: 19.12.2007




sõnum 21.12.2010 21:49:07 vasta tsitaadiga

Sain Streaki kohta veel niipalju teada, et Mobiil-ID sellel töötab icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2010 22:21:20 vasta tsitaadiga

ehtne, möh? icon_rolleyes.gif
Sa vist trollid, sest Mobiil-ID on ju platvormist täiesti sõltumatu icon_biggrin.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JAANU5
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2006




sõnum 21.12.2010 22:25:53 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
ehtne, möh? icon_rolleyes.gif
Sa vist trollid, sest Mobiil-ID on ju platvormist täiesti sõltumatu icon_biggrin.gif


Loe siit.

Tsiteerin Oliveri:
Kui nüüd tegelikult Windows Mobile 7 igapäevase kasutamise juurde minna, siis mu entusiasm hakkas kergelt langema.

Kiirelt oli tarvis internetipangas üks makse ära teha. ID-kaardi värgist olen ammu loobunud ja juba viimase aasta või rohkemgi mugavalt Mobiil-ID'd kasutanud. Sama Mobiil-ID SIM kaart Windows Mobile 7 telefonis ei tee kipu ega kõppu. Kuskile Mobiil-ID'ga sisse logida ei saa, sest Windows Mobile 7 ei tea mitte vähimatki Mobiil-ID olemasolust ega SIM ToolKit aplikatsioonidest, millele baseerudes Eesti Mobiil-ID lahendused on loodud. Seejärel ID-kaardi arvutis käimaajamine oli omaette ooper.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2010 22:28:34 vasta tsitaadiga

Sooh, näe saab jälle targemaks icon_biggrin.gif
Aga kuna Dell Streak peal see töötas, siis järelikult on Windows Mobile 7 (mitte)ametlikult nüüd toetatud?

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JAANU5
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2006




sõnum 21.12.2010 22:30:57 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Sooh, näe saab jälle targemaks icon_biggrin.gif
Aga kuna Dell Streak peal see töötas, siis järelikult on Windows Mobile 7 (mitte)ametlikult nüüd toetatud?


Streak pole WM7 vaid Android. Kuna ma pole kursis, kas tegu on tarkvaralise või riistvaralise küsimusega, siis selle pärast mingi aeg teema tõstatasingi.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2010 22:33:44 vasta tsitaadiga

Mis sellest WM7 sisse tõid siis siia teemasse? See ju puhas Android teema ja kuna see avatud modifitseeritud (Linux) platvorm, siis oleks ka ime kui M-ID ei töötaks icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif

Ma ise muidugi laisk ja ei viitsinud spekse kontrollida icon_redface.gif icon_razz1.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JAANU5
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2006




sõnum 21.12.2010 22:36:22 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Mis sellest WM7 sisse tõid siis siia teemasse? See ju puhas Android teema ja kuna see avatud modifitseeritud (Linux) platvorm, siis oleks ka ime kui M-ID ei töötaks icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif

Ma ise muidugi laisk ja ei viitsinud spekse kontrollida icon_redface.gif icon_razz1.gif


Nagu ma ütlesin, siis ma ei tea kas WM7 tarkvaraliselt ei toeta M-ID või ei toeta WM7 kasutavad telefonid riistvaraliselt M-ID. Streak ei ole suvaline Android (Samsung/LG/HTC) ja seega oli teema minu jaoks aktuaalne. Nvrm beer_yum.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ehtne
HV vaatleja
ehtne

liitunud: 19.12.2007




sõnum 22.12.2010 09:32:53 vasta tsitaadiga

Ütlesin, et Mobiil-ID töötab, kuna siin teemas varem küsiti seda. Kas ei või nüüd murelikule kaaskodanikule vastata?

Toon siis juba välja ka:

Jaanu5 kirjutas:
Kas mobiil-ID töötab sellega? Kas navi kaardid on tasuta ja töötavad ka Eestis või peab midagi juurde ostma? Mis pisivead täpsemalt? beer_yum.gif


Aga nüüd räägin oma vahepealsest elust Streakiga ..

Täpitähed sain ka korda - mu oma viga oli, ei osanud vaadatagi, et Swype saab Androidi oma klaviatuuri vastu välja vahetada ning sellel a/o/u tähti litsudes täpitähed ka olemas. Siiski mulle meeldivad Swype nupud rohkem - suuremad nupud ning parem on tippida ja ei tule nii palju vigu, kui tavalise klaviatuuriga toksides. Võib-olla ühel ilusal päeval saab Swype ka Eesti keelseks, täpitähed peale ja kasvõi toda ennast sõnu õppima panna .. Käänetega läheb ainult raskeks, kui ikka iga sõna peale miljon erinevat vot-mina-lõpetaks-sõna-nüüd-niimoodi sõnasoovitust tuleb ..

Hetkel mul ongi nii, et MSNis juttu rääkides kasutan Swype. Kuid kui targa jutu rääkimiseks või kirja kirjutamiseks läheb, võtan Androidi klaviatuuri kasutusele.

Eile pani see seade mul esimest korda pange ka. Muusika taustal mängis edasi, kuid UI oli täiesti surnud. Niisama programmide kokku jooksmisi on niisamagi olnud, kuid ei midagi sellist. Dell Stage widget "Social" on täiesti kasutu, kui twitteri või facebooki peal klikin, paneb Stage pange ja käivitab end uuesti. Kui twitteri widget on Stagele pandud kuskile ja klikin selle paremas ääres oleval noolekesel, paneb asi samuti pange. Ja nii kogu aeg. Appide alt siiski twitter või facebook valides on kõik korras ja kui notification tuleb ja seal klikin vastava appi peal, avaneb ka asi korralikult.

Akuga olen üldiselt rahul, sellise masina kohta täiesti muljetavaldav. Õhtuti kui mul ei ole võimalus sülearvuti taga olla, ronin Streaki taha - panen muusika mängima, displei eredus põhja ja MSN lahti - seade on sõna otseses mõttes pidevas töös ja elab ~4 tundi üle.

Apdeit: Tegin just toreda avastuse - SlideIT klaviatuuril Androidile on alla tiritav ka eesti keel. Sama suured nupud nagu Swypel ja täpitähed otse ekraanil olemas (ei pea algul a/o/u litsuma). Programm on kahjuks siiski tasuline, kuid hea!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2010 12:24:20 vasta tsitaadiga

ehtne, njah, SlideIT on tore, kuid paraku tasuline icon_rolleyes.gif

... samas on HV foorumi kasutaja jyrgen loonud skandinaavia klaveri modifikatsiooni:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6071137#6071137
... mis on täiesti tasuta, kuigi jah, väiksema ekraani korral jääb ehk natuke kitsaks, kuid Srteaki ekraan ei ole õnneks just väiksemate killast, seega võib täitsa sobida ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naljatilk
HV kasutaja
Naljatilk

liitunud: 03.03.2006




sõnum 25.12.2010 02:49:30 vasta tsitaadiga

ehtne kirjutas:
Akuga olen üldiselt rahul, sellise masina kohta täiesti muljetavaldav. Õhtuti kui mul ei ole võimalus sülearvuti taga olla, ronin Streaki taha - panen muusika mängima, displei eredus põhja ja MSN lahti - seade on sõna otseses mõttes pidevas töös ja elab ~4 tundi üle.

Kõlab nii vääralt. Suhteliselt seepärast on veel kõhklused, kas tahan osta enne sõjaväge nutitelefoni või ootan poolteist aastat ja ostan siis..

[edit] 4 tunni osa siis...

_________________
Vaata pilti
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2010 13:26:43 vasta tsitaadiga

Streakil on väga hea kõlar! thumbs_up.gif

Naljatilk, mis mõttes 4 tunni osas mures? Telefonil on 5 tolline ekraan, eredus põhjas, wifi järel, muusika töötab, ehk siis ilmselt muusika kõlar töötab ning lisaks ka siis mingi muusikamängimise app, siis msn, mis veel lisaks üks app ja kasutab pidevalt wifit. Sellise suuruse telefoni ekraani kohta on see minumeelest väga hea. Ise pole veel väga nii piinata vaja olnud, aga pidas päeva vastu pideva wifi järel olemise, tihedalt netis käimise ja mängude mängimisega ning mõne kõne tegemisega. Ekraani heledus oli kuskil 1/4.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Naljatilk
HV kasutaja
Naljatilk

liitunud: 03.03.2006




sõnum 25.12.2010 15:06:26 vasta tsitaadiga

miq12 kirjutas:
Naljatilk, mis mõttes 4 tunni osas mures?

Kui ma pean iga päev telefoni laadima, siis tuleb meelde, kuidas vanasti Nokia "banaan" pidi istuma kogu aeg juhtme otsas. 5 minuti järel viskas pildi tasku..

Ehk kui algselt peab aku 4 tundi vastu, siis mis ta 6 kuu pärast teeb?

_________________
Vaata pilti
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maalane
HV kasutaja
maalane

liitunud: 15.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2010 20:54:18 vasta tsitaadiga

minu 6230 pidas ka algul ainult 5h, kuna käisin netis, mängisin, kuulasin muusikat. Nüütseks 5a vana ja pole veel akut vahetanud.
pealegi võid Streak'ile tellida usa'st 4800mAh aku icon_cool.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2010 22:27:43 vasta tsitaadiga

Naljatilk, see 4 tundi on ju täisvõimsusel, ehk siis enamvähem teeks sama mis tavalise telefoni puhul koguaeg ainult rääkida kellegagi, kuigi rääkimine võtab ilmselt vähem akut kui mängude mängimine või teiste toimingute tegemine, kus telefon peab peab midagi jooksutama ja ekraani kasutama.
_________________
RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos!
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003




sõnum 27.12.2010 15:29:22 vasta tsitaadiga

Naljatilk, kõiki tarku telefone tuleb sihipäraselt kasutades iga päev laadida...
_________________
KASS
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naljatilk
HV kasutaja
Naljatilk

liitunud: 03.03.2006




sõnum 27.12.2010 15:53:19 vasta tsitaadiga

miq12 kirjutas:
Naljatilk, see 4 tundi on ju täisvõimsusel, ehk siis enamvähem teeks sama mis tavalise telefoni puhul koguaeg ainult rääkida kellegagi, kuigi rääkimine võtab ilmselt vähem akut kui mängude mängimine või teiste toimingute tegemine, kus telefon peab peab midagi jooksutama ja ekraani kasutama.

Ma saan aru, et kui ma oma lihtsa Nokiaga räägiksin järjest, saaks ka 4-5 tunniga aku kindlalt tühjaks. Samas pean ma teda tegelikkuses 4-5 päeva tagant laadima.
inca kirjutas:
Naljatilk, kõiki tarku telefone tuleb sihipäraselt kasutades iga päev laadida...

Võttes arvesse ka selle lause, millest olen isegi aru saanud, siis nutitelefonidel on sarnaselt lihtsale telefonile 4 tundi võimalik max-võimsusel kasutada, aga samas peab teda laadima iga päev või maksimum üle päeva (kuigi Nexus S lubab 29 päeva stand by-s olla).

Ehk see, mida inca ütles, ei ole "loomulik", vaid siiski väga tugev miinus.
Mina ei pea harjuma ja arvestama seda, et igapäevaselt on tarvis telefoni laadida, vaid telefonid peavad arenema, et ma saaksin rahulikult oma elu elada ja nad toetaksid, muudaksid seda mugavamaks.

_________________
Vaata pilti


viimati muutis Naljatilk 27.12.2010 15:53:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ka
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2007




sõnum 27.12.2010 15:53:24 vasta tsitaadiga

see 29 päeva standby-d on arvatavasti airplane modes väljalülitatud displeiga, seega puhtalt marketingu seisukohast oluline number, päriselus telefoni kasutades vaevalt, et kellelgi 29 päeva telefon niisama seisab.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003




sõnum 31.12.2010 13:52:10 vasta tsitaadiga

No sellist akude, juhtide ja ekraanide arengut tuleb ikka mõnda aega veel oodata. Mingi kümme aastat kindlasti, kui kehvemini läheb siis veel rohkem. Laiatarbekaubast rääkides siis.
_________________
KASS
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wyxx
HV vaatleja
wyxx

liitunud: 03.07.2007




sõnum 15.01.2011 14:45:07 vasta tsitaadiga

Ca nädal siis käes olnud see riistapuu.

Praegu olen küll väga rahul.

1. Resolutsioon- pelgasin väheke, vaadates tehn. andmeid ja proovisin mõttes neid piksleid 5" ekraani peale ära mahutada. Nüüd võin küll öelda, et jutt (loe: spekulatsioon) ruudulisest ekraanipildist on täielik jura. Seda enam- väga hää graafikaga on tegemist- pilt on selge ja terav!
Suure ekraaniga on lihtsalt suurepärane netis surfata ja muid vajalikke asju teha. ekraani peale ei jää näpujäljed ka, vähemalt iPhone ekraan oli küll kui prügikast selle kõrval:)
2. Aku- nii keskmisest veidi kõrgema kasutusajaga peab ca. 1,5-2 päeva vastu. Jutt Li akude omapärast (pole vaja pikalt alguses laadida jne.) ei pea minu arvates paika. Praegu käib 3. pikk (14h) tsükkel ja aku kestvus on tunduvalt paranenud (alul proovisin siis seda lihtsalt 100% laadimise asja). Võib-olla on asi ka selles, et iga laadimisega ju mahtuvus kasvab (alguses) aga kunagi iPhonega käitusin samamoodi ja aku pidas ilusasti üle 2,5 aasta korralikult vastu!
3. Kiirus- täitsa väle- nii lihtsalt ekraani peal asju lohistades kui netis käies- kiirus väga hää. Minu jaoks on etaloniks delfi.ee mis läbi mingisuguse poola kiviaja serveri tulles alati kõvasti aega nõuab (näit. iPhonel), tervikpilt tuleb kiiresti lahti. Ühesõnaga reageerib igasugu toimingutele kiiresti.
4. Välimus- väägade maitsekas disain- tähtis on ka see, et asi on õhuke- pealt tellis, servast õhuke kui paber:). Käes istub ka hästi.
5. Maht- kaasas on 16GB SD ja kuni 32ni võib seda laiendada- täitsa piisav ju:)
6. Start- kiiresti buudib end ülesse.
7. Nüüd siis peal ametlik 2.2 Froyo- ei oska seda rohkem kommenteerida kuna pole varasemate variantidega kokku puutunud. Videoid vaadates oli varasemalt nö. algekraan ainult landscapes, nüüd saab siis teisipidi keerata ka. Eks vist kiirus on ka paranenud.
8. Helistamine- on foorumites kurdetud kõnekvaliteedi üle- äh, peske kõrvad puhtaks- väga hea kuuldavus on! Kui rääkida välisest kõlarist, siis ei ole küll tipptegija aga täitsa normaalne sound. Kaasas olevad kõrvakad on ka ok, sügavust jääb tiba väheks, see eest on aga keskmised ja kõrged väga selged ja puhtad. Muidu kasutan Sennheiser CX400 klappe- noh muidugi paremad aga just kesk ja kõrg on orginaalidel minu arvates isegi selgemad.
9. Mõõdud- käes on mõnus hoida- ise ka siuke suuremat kasvu ja suurema peopesaga mees:) võib-olla sellepärast. Kui jalas on siuke tihedam teksa väiksema taskuga, siis mahub ainult püstloodis tasku- autoroolis ebamugav. Lohmaka teksaga pole probleemi.

Tellisin ebayst ka otterbox impact case koos kaitsekilega- panen selle täna õhtul peale eks siis vaatab edasi. Telefon läheb küll nati suuremaks aga vähemalt kindlam grip!
Mis siis veel- eelnevalt oli siin juttu naviprogredest- mina kasutan Sygic Aurat- pilt ja kiirus ja funkamine on suurepärane. Soovitan seda. Muide androidpit.com on siis see keskkond kust saab osta appe ka Eestist (valik pole veel väga suur aga küll ta areneb).

Eelnevalt oli siis kasutuses iPhone 2G (olen näppinud ka kõiki järgmisi variante), ei tahakski võrdlema väga hakata. iPhone oli kah väga hää. Mõned erinevused- Streakil saab ise loomulikul teel akut vahetada ( praegu saadaval ka 1800 ja vist 4600 mAh aku). Multitasking, suurem ekraan ja drag and drop- need on asjad, mis mulle meeldivad.

Kokkuvõtteks- suurepärane telefon ja pda ühes (see oligi eesmärgiks, et ei peaks kogu aeg läpakat kaasas tassima).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sabaseljas
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2011




sõnum 31.01.2011 17:33:43 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kuidas ma Android 1.6 tagasi saaks, kui on Android 2.2 on peale installitud.
Ei istu see 2.2 kuidagi, kuna kasutan pidevalt USB kaabliga sünkroniseerimist, mille võimalus tundub 1.6 olevat ja 2.2-l mitte. Samas, kuidas 1.6 käib ikoonide eemaldamine-kustutamine?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonis12
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2011 15:30:43 vasta tsitaadiga

Käisin täna poes katsumas.Ülikena disainiga ja käes istus hästi.Seda saab ilmselt tulevikus' piparkoogi' peale ka uuendada. Ja huvitav,kas skypes videokõnet saab sellega teha? Esipaneelil kaamera on... Minu tulevane telefon tõenäoliselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Dell Streak mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.