Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 465, 466, 467  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004




sõnum 20.12.2010 13:13:43 vasta tsitaadiga

Täitsa piix päkapikud aasta lõpus mul. Eile oli nutikas samsung arvuti taga laadimas ja arvuti suutis andmeside luua üle telefoni, mitte üle netipulga icon_evil.gif Nüüd andmeside arve >1000 eegu thumbs_down.gif Kas on mõtet elisalt paluda arve vähendamist vms? Kellelgi kogemusi?
_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2010 13:52:47 vasta tsitaadiga

MaXakas kirjutas:
Täitsa piix päkapikud aasta lõpus mul. Eile oli nutikas samsung arvuti taga laadimas ja arvuti suutis andmeside luua üle telefoni, mitte üle netipulga icon_evil.gif Nüüd andmeside arve >1000 eegu thumbs_down.gif Kas on mõtet elisalt paluda arve vähendamist vms? Kellelgi kogemusi?


Küsida tasub alati, muidu jääb pärast ennast vaevama, et mis oleks olnud kui...
Isegi negatiivse vastuse saamisel midagi hullemaks ju ei lähe.

Meediast silma jäänud juhtudel on minumeelest läinud nii ja naa, mõned korrad pole järgi antud, mõned korrad on kokku lepitud poole peale ja mõned korrad vist isegi ei pidanud klient maksma.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 20.12.2010 15:09:07 vasta tsitaadiga

@MaXakas
Shit happens.. Mingit põhjendust ma sellise arve tühistamiseks küll ei oskaks näha. Moblafirma poolne süü taolise arve tekkimisel seisneksid milles? Elisa su arvuti ja telefoniga kaasas ja seadistamas ei käi ju. Kui telefoni seadetest sellised iseseisvad automaatsed netiühendused on lubatud, siis just see nii toimibki ja peabki toimima.
Aga jah, jõulukinki võid muidugi küsida, järsku õnnestub hankida kui oled hea laps olnud.. icon_wink.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 20.12.2010 15:32:37 vasta tsitaadiga

Ega jah, samas väike ettevaatus kasuks, ma nüüd esimest korda Elisa 249 paketti kasutamas, siis küsisin üle, mis andmesidesessioon loodud. Hetkel Ylenurme vald Külitse. Mast Raeremmelga oma. Ei saa kurta, kõigub hspa ja edge vahel. Kuidas Mäki all lukku 3.5G panna saaks Elisa Mobile Partneril?


_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2010 17:09:58 vasta tsitaadiga

pinnawaatluz kirjutas:
@MaXakas
Shit happens.. Mingit põhjendust ma sellise arve tühistamiseks küll ei oskaks näha. Moblafirma poolne süü taolise arve tekkimisel seisneksid milles? Elisa su arvuti ja telefoniga kaasas ja seadistamas ei käi ju. Kui telefoni seadetest sellised iseseisvad automaatsed netiühendused on lubatud, siis just see nii toimibki ja peabki toimima.
Aga jah, jõulukinki võid muidugi küsida, järsku õnnestub hankida kui oled hea laps olnud.. icon_wink.gif


Moblafirma süüd siin kindlasti pole, lihtsalt nad on aegajalt tulnud vastu inimlike eksimuste puhul, tõenäoliselt sõltub palju konkreetsetest inimestest kellega rääkima sattuda.
Näiteks olen kuulnud juhtumistest kus on tagantjärgi vormistatud andmesidepakett, kahjuks ei mäleta mis teenusepakkuja puhul see juhus oli.

Elisa kõige väiksem pakett on 2Mb/s ja 99EEK kuu - nutitelefoni pole enamasti mõtet piiranguta paketita pidada...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 20.12.2010 17:44:32 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:

Elisa kõige väiksem pakett on 2Mb/s ja 99EEK kuu - nutitelefoni pole enamasti mõtet piiranguta paketita pidada...

Probleem ilmselt selles, et nende admesideks mõeldud pakettide kasutamisel muud teenused suht kirved kipuvad olema. Kui tahta kahte head, s.t. nii piiranguta andmesidet ja soodsaid telefoniteenusi ühes telefonis, siis pead tegema kaks paketti ja võtma kaks SIM-i. Aga seegi ei välista ju seadistusest tulenevaid eksimusi, mis põhjustavad megaarveid. Isegi korra selle reha peale astunud, õnneks sain õigel ajal jaole ja "kooliraha" jäi õnneks suht tagasihoidlikuks. icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ehtne
HV vaatleja
ehtne

liitunud: 19.12.2007




sõnum 20.12.2010 19:22:22 vasta tsitaadiga

Mul on süsteem seatud nii, et ostsin omale Dell Streaki, mille sees on Elisa Mint kaart. Helistamise jaoks on see suhteliselt kallis, aga pikemate kõnede jaoks on mul üks odav pisike telefon veel, kui rahast kahju hakkab. Streakiga on muidugi see tore asi ka, et sellest saab paari vajutusega WiFi hotspoti teha ja kuni kahesal arvutil läbi WiFi Mint jagatud. Sellise mitte-just-kõige-parema, kuid suhteliselt inimliku lahenduse olen ma omale leidnud. Muidugi oli mul ka selline mõte, et Skype peale panna ja SMS-ideks kasutada mingit netiteenust - need peaks suhteliselt odavad olema, kuid nõrga leviga kohtades pole Skypest väga asja ..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2010 20:18:19 vasta tsitaadiga

pinnawaatluz kirjutas:
Draqula kirjutas:

Elisa kõige väiksem pakett on 2Mb/s ja 99EEK kuu - nutitelefoni pole enamasti mõtet piiranguta paketita pidada...

Probleem ilmselt selles, et nende admesideks mõeldud pakettide kasutamisel muud teenused suht kirved kipuvad olema. Kui tahta kahte head, s.t. nii piiranguta andmesidet ja soodsaid telefoniteenusi ühes telefonis, siis pead tegema kaks paketti ja võtma kaks SIM-i. Aga seegi ei välista ju seadistusest tulenevaid eksimusi, mis põhjustavad megaarveid. Isegi korra selle reha peale astunud, õnneks sain õigel ajal jaole ja "kooliraha" jäi õnneks suht tagasihoidlikuks. icon_lol.gif


Hmm... Kas selle mint'i jaoks tuleb võtta eraldi SIM? Pole uurinud.
EMT vähemalt lubab arvutiga kasutamiseks mõeldud andmesidepakette (S, M, L, XL) võtta olemasoleva tavalepingu kõrvale nii et eraldi SIM'i pole vaja ning kõnede ega SMS'de hinda ei mõjuta. Ainus mõju ongi kiirus ja andmeside maksumus.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 20.12.2010 21:43:52 vasta tsitaadiga

Eraldi SIM-i ei pea võtma aga minu mäletamist mööda oli nii, et kui seod oma olemasoleva numbri Mintiga, siis hakkavad sellega helistamisel Mint paketi tingimused ja hinnad. Ise ei kasuta enam sellist varianti, seega las teadjamad parandavad kui eksin.
/update
Ilmselt eksisingi. Olemasolevale SIM-ile saab Minti juurde küll pookida ka. Mul endal tekkis sellest kevadel lihtsalt arvetega miskine jama ja edaspidise selguse mõttes sai see kompott kahe eraldi SIM-i peale lahutatud. Vahel vaja SIM-i ruuterisse või pulka ka toppida ilma, et peaks selleks ajaks telefoni SIM-ita jätma. Minti tutvustav video näiteks pasundab, et "samal ajal kui kasutad inernetti, ei pruugi sa saada kõnedele vastata". Seega on selline "kõik ühes SIM" enivei üks paras jama, imho.. icon_lol.gif kopp.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2010 21:48:47 vasta tsitaadiga



Saaremaa, Tiirimetsa icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montesauri
HV kasutaja
montesauri

liitunud: 05.09.2010




sõnum 21.12.2010 05:08:37 vasta tsitaadiga



Mint Light Tallinnas Mähel u. 2km teletornist. QuuuGSMil siin 3,5G levi aga lihtsalt puudub, nii et katsetada ei saagi icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2010 10:25:02 vasta tsitaadiga

ot:
montesauri kirjutas:
QuuuGSM
Mes tuu om?


Oleks tore kui ma saaksingi EDGE kiirusegi kätte.

Elisa mast umbes 2-3km kaugusel, levi põhjas.

Peab ikka EMT kaardi täis laadima ja surfama kiires 3G võrgus.
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2010 10:43:30 vasta tsitaadiga

Tõsised probleemid vana 3G tehnoloogiaga kuid suured firmad üritavad juba 4Gd peale aretada
_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2010 21:38:14 vasta tsitaadiga



Kuressaare
Elisa Mint Strong
3G levi suht olematu.
Uus-Roomassaare tänaval pidin pulga põhimõtteliselt aknast välja sirutama icon_lol.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 24.12.2010 22:09:45 vasta tsitaadiga

Täna vähe parem, signaalitugevus -91 dbm vs -101dbm.



Elisa on ikka kuradi veider firma, annan mina veast telefonitsi ca 9 päeva tagasi teada viisakalt, kuid tagasiside null. Võtsin vist oma 3 kõnet, 2 arvelduslikku teemat, 1 tehniline küsimus seoses QoS ja kiirustega.

Esimene teema seisnes arvetes, nimelt arved ei tulnud lahti ja pdf failis puudus viitenumbrile vastav info. Ja ei mu pdf lugeja polnud katki , Elioni/Eesti Energia/Eesti Gaasi arved korras.
Teine teema,
tahtsin tööasju teha külakolkast, kuid ühendus oli piisavalt katkendlik, et üht lihtsat dokumenti alla laadida ja redigeerida.

Jäin nagu mõtlema, et ehkki töötan konkurendi juures, siis taolise käitumise puhul saaksin automaatselt oma koha pealt kinga. Muidugi võiksin kasutada tööandja teenust, aga ajalooliselt olen Radiolinja aegadest kasutaja ja sõbrad on samuti ~90% Elisa võrgus.
Ma ei ole isegi mitte pahane, kuid väljendaks lihtsalt hämmastumust ja nördimust teeninduse/teenuse üle. Samas klienditeenindajad on viksid/viisakad , aga teenindusprotsess jätab soovida.


Lihtsalt minu 2 senti, ma loodan, et Elisa teenindusjuht või Elisaga seotud töötaja loeb seda.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 25.12.2010 10:52:14 vasta tsitaadiga

Rakvere põhjakeskuse kandis on nii 140-200 Kb/sec alla ja 30-40 üles.. Mint Light... ehk siis saan mille eest maksan thumbs_up.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 25.12.2010 16:41:59 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
Rakvere põhjakeskuse kandis on nii 140-200 Kb/sec alla ja 30-40 üles.. Mint Light... ehk siis saan mille eest maksan thumbs_up.gif

200 kb on ikka liiga vähe, järsku 200 kB?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 25.12.2010 16:49:16 vasta tsitaadiga

Endal Mint Light. Ei saa kurta:D Ühikas on 2.4mbit kiirus, töö juures nägin ära 2,8 ja kodus 1,9mbit. Väga rahul hetkel. 99kr eest rohkem kui unistada võiks. Hetkel mitte just kõige paremate ilmadega on
Kulunud aeg - 3.557 sekundit

Saadetud andmed - 1048576 baiti

2358547.6 bit/sec
2303.3 Kbit/sec
2.2 Mbit/sec
287.9 KB/sec

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843


viimati muutis ranel 25.12.2010 16:50:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 25.12.2010 16:49:22 vasta tsitaadiga

ehjah.. my bad.. igatahes, siin telefoni speedtestiga tehtud pilt:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wayfaring
HV vaatleja
wayfaring

liitunud: 09.09.2010




sõnum 27.12.2010 18:04:48 vasta tsitaadiga

Kiirused sõltuvad väga sellest kuskohas paikned. Ise kaklesin Elisaga tükk aega ning sain teenusest lahti ilma leppetrahvi maksmata alles siis kui hakkasin tarbijakaitse ja võsa-petsiga ähvardama. Enne seda räägiti mulle pikalt mis on erinevate ühenduste TEOREETILISED kiirused ja mis kõik levi segab. No krt, kui reklaamitakse 3G ühendust mingi 3,5Mbit/s ja mul Mustamäel kolmandal korrusel kipub edge võrk ära kukkuma siis pole selle mobiilse netiga ikka mitte kui midagi teha. Omast kogemusest soovitan Mint pakette vältida. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 27.12.2010 20:16:37 vasta tsitaadiga

Nägin täna linna peal toredat reklaami, kus Elisa lubab aastal 2011 olla esimene, kes kogu Eesti kiire 3,5G ühendusega katab. icon_smile.gif

Nii, et kes ülejäänud kahest siis esimene on icon_rolleyes.gif , kes omakorda teatab, et hoopis tema saab aastal 2011 olema see firma, kes terve Eesti kiire internetiga katab.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2010 20:26:15 vasta tsitaadiga

tahanteada, varsti karjub emt, et ta katab eesti 2011 4g võrguga. icon_biggrin.gif
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 28.12.2010 18:59:44 vasta tsitaadiga

MaXakas kirjutas:
Täitsa piix päkapikud aasta lõpus mul. Eile oli nutikas samsung arvuti taga laadimas ja arvuti suutis andmeside luua üle telefoni, mitte üle netipulga icon_evil.gif Nüüd andmeside arve >1000 eegu thumbs_down.gif Kas on mõtet elisalt paluda arve vähendamist vms? Kellelgi kogemusi?


Kuku raadio saates Digitund väitsid kõigi operaatorite esindajad, et igal juhul tulevad kliendile vastu. Seega kui sulle vastu ei tulda, on suuline lubadus Kuku raadio arhiivis olemas.

Pailaps kirjutas:
Täna vähe parem, signaalitugevus -91 dbm vs -101dbm.



Elisa on ikka kuradi veider firma, annan mina veast telefonitsi ca 9 päeva tagasi teada viisakalt, kuid tagasiside null. Võtsin vist oma 3 kõnet, 2 arvelduslikku teemat, 1 tehniline küsimus seoses QoS ja kiirustega.

Esimene teema seisnes arvetes, nimelt arved ei tulnud lahti ja pdf failis puudus viitenumbrile vastav info. Ja ei mu pdf lugeja polnud katki , Elioni/Eesti Energia/Eesti Gaasi arved korras.
Teine teema,
tahtsin tööasju teha külakolkast, kuid ühendus oli piisavalt katkendlik, et üht lihtsat dokumenti alla laadida ja redigeerida.

Jäin nagu mõtlema, et ehkki töötan konkurendi juures, siis taolise käitumise puhul saaksin automaatselt oma koha pealt kinga. Muidugi võiksin kasutada tööandja teenust, aga ajalooliselt olen Radiolinja aegadest kasutaja ja sõbrad on samuti ~90% Elisa võrgus.
Ma ei ole isegi mitte pahane, kuid väljendaks lihtsalt hämmastumust ja nördimust teeninduse/teenuse üle. Samas klienditeenindajad on viksid/viisakad , aga teenindusprotsess jätab soovida.


Lihtsalt minu 2 senti, ma loodan, et Elisa teenindusjuht või Elisaga seotud töötaja loeb seda.


Olen sama meelt, et Elisa klienditeenindjad peaks kohustuslikus korras kõik klienditeeninduse kursustele saatma. Selline ükskõiksus ei sobi sellisele firmale.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alfreedo
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2010




sõnum 28.12.2010 20:18:29 vasta tsitaadiga

Kuna Elisa oma Facebooki lehel pidevalt minu kirja ära kustutab ja siin samalaadne arutlus olemas siis panen ka siia üles oma väikse „kodusõja“.

Suvel sai liitutud M-Interneti 24Kuu paketiga.(Maakohta Lääne-Virumaal.)
Paar esimest kuud mingit-moodi isegi töötas, sai isegi korra ka Youtubes käidud.
Kuid mida aeg edasi seda hullemaks teenus läks.(Arvatavasti tuli uusi liitujaid juurde).
Ei ole vahet, kas püüad ühendada Edge-ga või 3G-ga vms, ühendust kätte ei saa.
Augustis helistasin klienditoele ja vastuseks sain: tehniline tugi uurib asja.
Septembrikuu helistamistele sain sama vastuse.
Oktoobrikuus sama lugu: arengut ei mingisugust.
Klienditoest paluti mööta netikiirust SpeedTest-iga.
Krt. Kui ma ei saa netilehte avatudki, siis kuidas seda möötmist teostada?
Iseloomulik nr on: keskmiselt kuus üle 350 ühenduse netti ja andmeside mahuks tuli 1G.
08.11.2010. vormistasin esinduses pretensiooni. (menetlusaeg 15päeva).
08.12.2010. helistasin klienditoele ja sain vastuseks: pretensiooni vastus on juba teel.
09.12.2010 käisin esinduses lepingu lõpetamist vormistamas., kus aga netipulka tagasi ei võetud ja lepingut ei lõpetatud, kuna ma ei olnud nõus kästilustasu 1000Eeki maksma.
Kirjutasin uue pretensiooni.
13.12.2010 tuli esimesele pretensioonile lõpuks vastus, millest loeb välja, et kõik on OK ja nii peabki olema.

Vastus:
Spoiler Spoiler Spoiler

Põõrake tähelepanu viimasele lausele .....on m-internetti võimalik kasutada üle Eesti ??
Ühesõnaga: viimased 4 kuud ei ole ma saanud M-Interneti teenust kasutada, makstes siiski sellle eest igakuist teenustasu.
Soovitus järgnevatele klientidele: kui te ei saa soovitud teenust lõpetage kohe leping, makske nõutud käsitlustasu ja olete odavalt saanud.
Hoiate kokku nende kuude maksed, mille ajal teid jooksutatakse klienditoe, tehnilise toe ja esinduse vahel.
Täna tuli siis viimase pretensionile vastus:
Spoiler Spoiler Spoiler


Siit ka minu järgmised küsimused Elisale:
1.Esimest korda siis konstruktiivse infona soovitate mul oma modem viia Elisasse kontroliks.
S.o. tegelikult BS.
Pulk on juba viimased 3 nädalat algselt plaanitud tarbimiskohast 40km eemal ja töötab ilusti.
Algses tarbimiskohas töötab nüüd EMT netipulk ja esialgu on kiirused jms väga hea.
2.Mitte kordagi ei ole ükski Elisa tehn.toe töötaja käinud kliendi juures möötmas kas üldse tehniliselt on tagatud võimalus saada M pulgaga netiühendus.
3.Kuidas siis ikka saab klientidele teenust pakkuv äriettevõtte lugeda juhtumit ühepoolselt lahendatuks, kui klient pole teenusega rahul?
Uurisin ka tarbijakaitsest oma võmalusi antud juhtumis: tuleb täita palju pabereid, raisata aega, kulutada bensiini ,närve asjaajamiseks jne.

Kokkuvõttes: Jaanuaris lähen ja maksan selle 1K ära ja lõpetan lepingu ning ka pere 4st moblakliendist pühkigu Elisa suu phtaks.
Aamen.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 28.12.2010 22:55:39 vasta tsitaadiga

Kuidas defineerida sõnadepaari "mobiilne püsiühendus", kui antud kirjas rõhutatakse, et teenust ei saa võrrelda püsiühendusega.

Ja üleüldse arvan, et kõik 3 operaatorit eksitavad tahtlikult reklaamiga.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 465, 466, 467  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.