Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 243, 244, 245 ... 703, 704, 705  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 04.09.2010 13:45:59 vasta tsitaadiga

Kes eraisikuna ebays tahab müüa arvestagu, et alla 13% eriti makse maksta ei õnnestu(ebay+paypal), sõltub kas oksjoni avamistasuga või ilma ja
kas valuuta konverteerimise eest ka küsitakse.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2010 18:21:13 vasta tsitaadiga

Kas siin foorumis on kedagi, kellele on Saksamaa pangaarvelt raha kantud Eesti panka?
Tahaks teada kas tuleb iga kord maksta 90 krooni raha vastuvõtu tasu. Niipalju kui ma kandnud olen Saksamaale, siis sakslased pole pidanud midagi maksma raha vastuvõtu eest. (vähemalt need, kelle käest ma küsinud olen)
Vaatasin hansapanga hinnakirja ja seal on kirjas 90 krooni.
https://www.swedbank.ee/static/pdf/private/home/useful/pricelist_est.pdf
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tommy17
HV vaatleja
Tommy17

liitunud: 28.01.2008




sõnum 04.09.2010 23:13:50 vasta tsitaadiga

Kas tõesti pole siin foorumis, kes saaks müüa mingi 500 kr eest paypal raha mulle, suht kiire !!!

Aitäh
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 04.09.2010 23:17:29 vasta tsitaadiga

Tommy17, praktiliselt mitte keegi ei teeks äri inimesega kes pole end siin ära audtentinud ID kaardiga. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.09.2010 07:54:01 vasta tsitaadiga

Igaljuhul pead sa sa ettemaksuga ostma, isegi kui sularahas soovid osta. Ega keegi ei ole nõus nii et kannab sulle Paypalis raha ja jääb ootama et sa sularaha tood...
Kõige lihtsam, pane raha panka icon_smile.gif

Tommy17 kirjutas:
Kas tõesti pole siin foorumis, kes saaks müüa mingi 500 kr eest paypal raha mulle, suht kiire !!!

Aitäh
Kommentaarid: 702 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 559
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.09.2010 08:42:10 vasta tsitaadiga

Jaanus kirjutas:
Igaljuhul pead sa sa ettemaksuga ostma, isegi kui sularahas soovid osta. Ega keegi ei ole nõus nii et kannab sulle Paypalis raha ja jääb ootama et sa sularaha tood...
Kõige lihtsam, pane raha panka icon_smile.gif

Tommy17 kirjutas:
Kas tõesti pole siin foorumis, kes saaks müüa mingi 500 kr eest paypal raha mulle, suht kiire !!!

Aitäh


Kuidas ei ole siin foorumis kedagi, kas sul on meelest läinud, et ma lubasin sulle raha kanda aga sa hakkasid igasugu jaburaid tingimusi nõudma? Inimene ajab asja nii keeruliseks, et jube, mitu päeva mõttetut kirjavahetust. Lõpuks ma tulin vastu, et tuleks mu maja juurde ja annab raha kätte. Aga sellest oli ka vähe. Poiss tahtis koju mu perekeskele tulla ja vaadata arvutis kuidas ma rahasi kandin, no ebanormaalne. Kui sul on pangas mingid probleemid, et ei julge panna raha arvele, siis saada postiga, see on ebaseaduslik aga vahest on ka nii tehtud, tõsi küll oli see aastaid tagasi. Igatahes, see, et sa ei viitsi panka minna on kõige jaburab vabandus mida kuulnud. Lase siis mõnel oma sõbral raha kanda kui ise panka pelgad.
Siin foorumis käib asi nii, et uustulnukad kannavad raha ette ja siis teeb teine osapool tehingu!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lockpock
HV vaatleja

liitunud: 26.04.2009




sõnum 05.09.2010 19:19:36 vasta tsitaadiga

Pakkusin ebays ühte kaupa, mille alghind oli 0,99 taala. Kuna keegi ei pakkunud seda, siis mina võitsin selle ära. Täna vaatasin, et müüja tahtis tehingut tühistada. Ma seda ka tegin. Nüüd vaatasin, et kommentaariks oli Stop looking to get something for nothing next time! Mida ma valeti tegin? Ise ta selle pani ju nii odavalt oksjonile ja mingit piirhinda polnud ka veel märgitud. Enda arust ma tulin müüjale veel vastu, et tühistasin ostu. Nüüd sain halva kommentaari ka veel.

Tänud vastamast!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.09.2010 19:21:12 vasta tsitaadiga

Pane negatiivne kommentaar või vähemalt neutraalne icon_smile.gif
Päris nahaalne käitu mine küll müüja poolt, sina tulid talle ju vastu...
lockpock kirjutas:
Pakkusin ebays ühte kaupa, mille alghind oli 0,99 taala. Kuna keegi ei pakkunud seda, siis mina võitsin selle ära. Täna vaatasin, et müüja tahtis tehingut tühistada. Ma seda ka tegin. Nüüd vaatasin, et kommentaariks oli Stop looking to get something for nothing next time! Mida ma valeti tegin? Ise ta selle pani ju nii odavalt oksjonile ja mingit piirhinda polnud ka veel märgitud. Enda arust ma tulin müüjale veel vastu, et tühistasin ostu. Nüüd sain halva kommentaari ka veel.

Tänud vastamast!!
Kommentaarid: 702 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 559
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 06.09.2010 12:17:12 vasta tsitaadiga

mar6 kirjutas:
Kas siin foorumis on kedagi, kellele on Saksamaa pangaarvelt raha kantud Eesti panka?
Tahaks teada kas tuleb iga kord maksta 90 krooni raha vastuvõtu tasu. Niipalju kui ma kandnud olen Saksamaale, siis sakslased pole pidanud midagi maksma raha vastuvõtu eest. (vähemalt need, kelle käest ma küsinud olen)
Vaatasin hansapanga hinnakirja ja seal on kirjas 90 krooni.
https://www.swedbank.ee/static/pdf/private/home/useful/pricelist_est.pdf


praegu veel hansapank röövib jah euroopa liidu riikidest maksete vastuvõtmise eest 90.- aga uuest aastast hakkavad olema EU sisesed maksed 6 EEK (siis küll eurodes juba). Praegu tehakse veel viimased röövimised. Ega nad ilmaasjata ei teinud teise panga automaadist raha võtmist sama kalliks kui on krediitkaardiga välismaal raha välja võtmine.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.09.2010 16:03:01 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
mar6 kirjutas:
Kas siin foorumis on kedagi, kellele on Saksamaa pangaarvelt raha kantud Eesti panka?
Tahaks teada kas tuleb iga kord maksta 90 krooni raha vastuvõtu tasu. Niipalju kui ma kandnud olen Saksamaale, siis sakslased pole pidanud midagi maksma raha vastuvõtu eest. (vähemalt need, kelle käest ma küsinud olen)
Vaatasin hansapanga hinnakirja ja seal on kirjas 90 krooni.
https://www.swedbank.ee/static/pdf/private/home/useful/pricelist_est.pdf


praegu veel hansapank röövib jah euroopa liidu riikidest maksete vastuvõtmise eest 90.- aga uuest aastast hakkavad olema EU sisesed maksed 6 EEK (siis küll eurodes juba). Praegu tehakse veel viimased röövimised. Ega nad ilmaasjata ei teinud teise panga automaadist raha võtmist sama kalliks kui on krediitkaardiga välismaal raha välja võtmine.


See on küll hea uudis.
On sul mõnda linki anda, et saaks täpsemalt lugeda?
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 06.09.2010 16:07:26 vasta tsitaadiga

äkki hoopis 6eur?
see oleks ~100eek icon_lol.gif

_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 06.09.2010 16:14:43 vasta tsitaadiga

mar6 kirjutas:
SurfData kirjutas:
mar6 kirjutas:
Kas siin foorumis on kedagi, kellele on Saksamaa pangaarvelt raha kantud Eesti panka?
Tahaks teada kas tuleb iga kord maksta 90 krooni raha vastuvõtu tasu. Niipalju kui ma kandnud olen Saksamaale, siis sakslased pole pidanud midagi maksma raha vastuvõtu eest. (vähemalt need, kelle käest ma küsinud olen)
Vaatasin hansapanga hinnakirja ja seal on kirjas 90 krooni.
https://www.swedbank.ee/static/pdf/private/home/useful/pricelist_est.pdf


praegu veel hansapank röövib jah euroopa liidu riikidest maksete vastuvõtmise eest 90.- aga uuest aastast hakkavad olema EU sisesed maksed 6 EEK (siis küll eurodes juba). Praegu tehakse veel viimased röövimised. Ega nad ilmaasjata ei teinud teise panga automaadist raha võtmist sama kalliks kui on krediitkaardiga välismaal raha välja võtmine.


See on küll hea uudis.
On sul mõnda linki anda, et saaks täpsemalt lugeda?


otsest linki praegu pole, EU pani päitsed pähe ja EU SISENE makse ei tohi olla kallim kui siseriiklik, ehk siis kukub see 6 eeq peale (0,38 €). Sellest minuteada suht palju viimasel ajal jahutud.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007




sõnum 06.09.2010 17:05:51 vasta tsitaadiga

Kui ma tellin DealExtreme'st kaks asja mille koguväärtus on üle 22 Euros = 28.3228 U.S. dollari(19$ ja 23$), kas siis küsitakse mult tollimaksu või ei? Pm kuna postikulu seal niikuinii ei ole võiksin ka asjad eraldi tellida aga kaks korda postkontoris käimine ka ebamugav.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 06.09.2010 17:12:08 vasta tsitaadiga

expressive, enamasti ei küsita.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlaZ
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2006




sõnum 06.09.2010 17:40:33 vasta tsitaadiga

Ostan 42.12 USD, hind kokkuleppel.
MSN: im_the_nuub@hotmail.com

_________________
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.09.2010 19:37:07 vasta tsitaadiga

Kas siin foorumis inimesi leidub, kes parasjagu USA's paiknevad ning on üsna pea Eestisse tulemas? Oleks vaja USA'st ühte toodet Zoom H1. Annaks lisatasu ka.
PS. Kui olete huvitatud või teate mõnda inimest.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 07.09.2010 21:30:36 vasta tsitaadiga

Kas see on õige informatsioon, et 6 kuu ehk poole aasta pärast sinu 'limited' kasutaja tehakse lahti, ilma, et peaks lisama informatsiooni krediitkaardi, koduse aadressi ja photo ID kohta?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2010 22:12:46 vasta tsitaadiga

W!ngs kirjutas:
Kas see on õige informatsioon, et 6 kuu ehk poole aasta pärast sinu 'limited' kasutaja tehakse lahti, ilma, et peaks lisama informatsiooni krediitkaardi, koduse aadressi ja photo ID kohta?


fotot enda id kaardist pole veel kordagi teinud, krediitkaardi infot ikkagi vaja ( kuidas nad teavad, kes ja millega sa maksab)

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005




sõnum 09.09.2010 18:29:28 vasta tsitaadiga

No tore! Mul ka esimest korda pakk tollis! Kuigi saatsin USA müüjale peale oksjoni lõppu kirja, et saadaks kingitusena ja madala väärtusega vastas see "Sorry we can not do that. It is illegal for us to do. Thanks" icon_evil.gif
Ja tuligi nädalapärast mini imelik kiri postkasti tollist, et saatku ma fax või email kus "kauba maksumust tõendav dokument". Saatsin paypalist tulnud makse ekirja neile. Siiani 2 päeva vaikus. Muide kauba reaalne hind mulle oli 161USD (ese 125 ja saatmine 36 USD) mis teeb mingi 128€. Näis kas või palju väänavad. Eks annan siin teada ka.


viimati muutis Ricard 10.09.2010 14:43:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2010 18:31:57 vasta tsitaadiga

Ricard, 20% käibemaksu + 101 krooni käsitlemistasu.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlaZ
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2006




sõnum 10.09.2010 11:55:11 vasta tsitaadiga

Väike tip teistele seoses paypaliga. Nimelt kuna mul enda nimele arveid ei käi kuna elan ema korteris siis avastasin, et paypal aksepteerib ka korteri müügilepingut mis notari juures tehtud, aadress oli sama mis paypalis, minu nime polnud kuskil mainitud, kirjutasin ka vastava loo e-mailiga kaasa ning proof of address sai accepted.
_________________
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005




sõnum 10.09.2010 14:51:25 vasta tsitaadiga

Ricard kirjutas:
No tore! Mul ka esimest korda pakk tollis! .... kauba reaalne hind mulle oli 161USD (ese 125 ja saatmine 36 USD) mis teeb mingi 128€. Näis kas või palju väänavad. Eks annan siin teada ka.


[VaHuR] kirjutas:
Ricard, 20% käibemaksu + 101 krooni käsitlemistasu.


Teisipäeval tulnud tolli teatele vastasin kohe ja nüüd reedel oli postiljon koos pakiga uksetaga. Kasseeris minult 492.60 krooni (impordimaksud 391.- ja tolliteenuse tasu 101.60).
Olen kunagi kuulnud, et tollipaberid võimalik ise ka täita ja võimalik võita see 100kr aga sellist asja nagu ei pakutudki.
Nii et tegelt hullu polnudki- 3 päeva vaid lisaks. Aga asi ise maksab Eestis kohapeal 5+K sain ma ikkagi kätte koos tolliga 2,5K-ga icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2010 21:08:48 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda kuidas on lood vedelike saatmisega. Kas toll laseb läbi või saadab kohe tagasi? Näiteks lõhnad ja muud sampoonid?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2010 21:11:34 vasta tsitaadiga

ma olen kõik oma lõhnad UK'st tellinud, ühe ka USA'st (maksan ma jee kohalikele müüjatele kohati suisa 2x kõrgemat hinda icon_razz.gif ), pole kordagi mingit jama olnud.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2010 21:20:21 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ma olen kõik oma lõhnad UK'st tellinud, ühe ka USA'st (maksan ma jee kohalikele müüjatele kohati suisa 2x kõrgemat hinda icon_razz.gif ), pole kordagi mingit jama olnud.


selge, ma tükk aega võtan värisedes hoogu, et kas tellida või mitte aga nüüd võib küll tellida.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 243, 244, 245 ... 703, 704, 705  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.