Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Desire (HD, Z, S) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 136, 137, 138  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 27.06.2010 23:49:24 vasta tsitaadiga

ChrisWaher, Tore kuulda, et sul töötab asi enam-vähem. Ma hakkasin juba lootust kaotama selle asjaga. Nagu ma aru sain, siis sa midagi spetsiaalset ei näppinud näiteks APN settingutes? Ma pole Elisa klienditoega ausalt kunagi suhelnud, pole veel probleeme olnud, kuid kui tegu on samasuguse teenusega nagu Elion/EMT/etc (a la lülitage telefon/ruuter sisse välja), siis ma ei hakka oma aega seal raiskama ka. Väga tore oleks, kui keegi ennast nüüd sellest kammist läbi näriks icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ChrisWaher
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2008




sõnum 28.06.2010 02:11:46 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
ChrisWaher, Tore kuulda, et sul töötab asi enam-vähem. Ma hakkasin juba lootust kaotama selle asjaga. Nagu ma aru sain, siis sa midagi spetsiaalset ei näppinud näiteks APN settingutes? Ma pole Elisa klienditoega ausalt kunagi suhelnud, pole veel probleeme olnud, kuid kui tegu on samasuguse teenusega nagu Elion/EMT/etc (a la lülitage telefon/ruuter sisse välja), siis ma ei hakka oma aega seal raiskama ka. Väga tore oleks, kui keegi ennast nüüd sellest kammist läbi näriks icon_smile.gif


Eip eraldi ei näppinud, mu APN seaded on täpselt samasugused nagu ühel eelneval postitajal, kes siin need üles loetles (vist ainus postitus kus need kirja pandi, hetkel pole telefoni käeulatuses ja ei saa üles loetleda). Ma ise neid üldse ei sisestanud, telefon kas tuvastas need ise Elisaga suheldes või sai need mu eelmise telefoni tõttu (sama SIM kaart mis mu N78'l, mille seaded tulid sõnumi kaudu kunagi). Igatahes ise mitte midagi ei puutunud. Ja kui paketi hiljem ära vahetasin M-internet 99 pealt MiNT Lighti, siis piisas restardist. Ma -arvan- et telefoni algseadete wizardis kõik lihtsalt tuvastati SIM'i või Elisa kaudu. Vähemalt üllatavalt lihtne oli kõik. Ise ei oleks osanud, kuigi tehnilise haridusega, sest neid seadeid manualis ei kajastatud ja peale vaadates mitte midagi need mulle ei öelnud. Elisa sõnumiga ka neid seadeid ei saada (isegi proovisin järgi).

_________________
Kristo Vaher
www.waher.net
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 28.06.2010 08:58:00 vasta tsitaadiga

ChrisWaher, Ma käisin eile õhtul veel igaks juhuks APNi settinguid jahtimas (ma ei tea miks see tundus probleemne) ning by default on kõik siiski korrektne. Hundi enda kõhust -> http://www.elisa.ee/et/Konekaart/Pood/setup/51

Muuseas, ma ei tea, kas see midagi muudab, aga mul on Mobiil ID SIM kaart. Kas Elisal pole mingit foorumit vms. kus ametlikult tehnikud ka sõna võtavad? Tundub elementaarne asi olevat tänapäeval, aga pole ausalt kohanud kuskil...
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.06.2010 15:45:02 vasta tsitaadiga

41h45min up time ja 2h40 awake time ja 3 "pulka" järgi thumbs_up.gif (ca. 30% ehk) aga täna muidugi õhtupoole pildituks ja seina, edasi hakkab särtsu saama vastavalt vajadusele kord päevas või üle päeva õhtuti. päris hästi peab aku isegi - minu kasutusharjumuste juures ofc.

sai esimene õhtu veica mussi lastud, veidike pilte tehtud järgmine päev ja filmi prooviks, naca WiFit, youtube vist ka isegi, tehtud pilte vaadatud ja klippe, ahjaa mängu tegin ka veidike ja täna 1käesõrmedejagu lühikõnesi. andmeside väljas, kui ei kasuta/pole vaja. mõttetult tuusamas kah ei käind selle aja jooksul.

see oli muidugi siis juba peale teist täitmist see eelpool loetud kirjeldus. esimene täitmine lõppes peale 8h ära. sai siis igast asju sätitud ja uuritud ja muid imevigureid tehtud, muidugi olid ka kõik asjad lahti ja töötamas, mis tal üldse töötada said. pärast tõmmasin eyecandyt maha ja (vist) tarbetud teenused kinni (aint 1 jäi käima) ja andmeside ka kinni.

esmamuljed päris head. kas oli oma hinda väärt/kas oli õigustatud ost: kindlasti mitte. eks ta ongi rohkem selline popp ja noortepärane mängukann kergelt (raskelt?) lapsemeelsetele (nagu mina), kui et töövahend või telefon.

kaamera ka täitsa pädev. ses mõttes, et tegemist ju TELEFONIGA, ärgem seda unustagem, kui tuleb siin kuskil jälle keegi pinisema (nagu sääse-raip), et kui s1tta pilti ikka teeb ja video voolab nagu ila jne. kui oleks fotokas või videokaamera, siis lendaks pika kaarega prükkarisse (äärmisel juhul müüki lolli ootama), aga oma eesmärgi täidab piisavalt hästi ära. kõik, mis vaja fikseerida, saab kiirelt ülesvõetud.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cc rass
HV kasutaja
cc rass

liitunud: 01.11.2004




sõnum 28.06.2010 20:07:51 vasta tsitaadiga

Tekkis täna mingi väga imelik probleem.

Kõigepealt sai telefon mõne tunniga 55% pealt peaaegu täiesti tühijaks. Selle aja jooksul tegin mõne lühikese kõne ja rohkem mitte midagi. Ei saanud alguses aru, et mis värk nüüd. Nüüd aga avastasin, et 3G watchdog näitab, et tänase päevaga olen kasutanud 106 MB data't. Eelneva 20 päevaga olin ka vähem kulutanud ja nüüd ühe päevaga selline hulk, kuigi midagi ei teinud.

Hakkasin siis uurima, et mis seda kasutada võiks. *#*#436#*#* ja Battery History alt Network Usage näitas, et Internet on vaieldamatult kõige suurem data kasutaja. Imelik on see, et täna ommikul natuke kasutasin, aga päeval kindlasti mitte.

Lülitasin applications alt mail service'i välja, kuigi mail on pandud sünkima ainult korra päevas ja Network Usage ei näidanud, et mail oleks väga palju kasutanud. Tundub, et probleemiks oli aga hoopis see, et Interneti appi viimaseks laetud leheks jäi sport.err.ee ja mingil ebaloogilisel kombel see tarbib pidevalt netti edasi. Tegin siin kiire katse ka ja kui google.com lehel Internetist välja minna ei tarbi telefon enam netti, sama katse sport.err.ee lehega, ja jälle läheb pidu lahti. Väga kummaline.

Keegi oskab pakkuda miks sihuke probleem või miks võiks mõni leht sellisel mahul ja üldse saada tarbida data't nii.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.06.2010 20:16:17 vasta tsitaadiga

cc rass, seda ei oska öelda, miks mõni leht niipalju datat tarbib (saadab?) aga lahenduseks pakun andmeside välja lülitada, kui seda vaja ei lähe. mobile network settings alt "enable always-on mobile data" tagand linnuke maha võtta. võimalik, et see lahendab probleemi. accounts and sync alt background data välja lülitada vb, aga ei usu et see seotud on netindusega, see pigem igast ilma ja google kont jms sünkimisega paistab rohkem olema seotud.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2010 11:57:01 vasta tsitaadiga

cc rass kirjutas:
Tekkis täna mingi väga imelik probleem.

Kõigepealt sai telefon mõne tunniga 55% pealt peaaegu täiesti tühijaks. Selle aja jooksul tegin mõne lühikese kõne ja rohkem mitte midagi. Ei saanud alguses aru, et mis värk nüüd. Nüüd aga avastasin, et 3G watchdog näitab, et tänase päevaga olen kasutanud 106 MB data't. Eelneva 20 päevaga olin ka vähem kulutanud ja nüüd ühe päevaga selline hulk, kuigi midagi ei teinud.

Hakkasin siis uurima, et mis seda kasutada võiks. *#*#436#*#* ja Battery History alt Network Usage näitas, et Internet on vaieldamatult kõige suurem data kasutaja. Imelik on see, et täna ommikul natuke kasutasin, aga päeval kindlasti mitte.

Lülitasin applications alt mail service'i välja, kuigi mail on pandud sünkima ainult korra päevas ja Network Usage ei näidanud, et mail oleks väga palju kasutanud. Tundub, et probleemiks oli aga hoopis see, et Interneti appi viimaseks laetud leheks jäi sport.err.ee ja mingil ebaloogilisel kombel see tarbib pidevalt netti edasi. Tegin siin kiire katse ka ja kui google.com lehel Internetist välja minna ei tarbi telefon enam netti, sama katse sport.err.ee lehega, ja jälle läheb pidu lahti. Väga kummaline.

Keegi oskab pakkuda miks sihuke probleem või miks võiks mõni leht sellisel mahul ja üldse saada tarbida data't nii.


Umbes selline teema oli iPhone kasutajatel. EMT vist isegi tegi miski statement'i selle kohta. Et kui lõpetada brauseri kasutamine mingilt striimivalt või muidu sisu pidevalt pritsivalt lehelt, siis jääb info edasi jooksma ning datacounter kasvatab rõõmsalt arvet.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ChrisWaher
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2008




sõnum 30.06.2010 09:29:44 vasta tsitaadiga

HTC teatas, et Android 2.2 (Froyo) jõuab Desire'ni Q3 2010, ehk siis juuli-august-september. Sellele lisandub siis veel aeg, kui kiiresti mobiilside teenusepakkuja, nagu Elisa, selle kõigile live'i lükkab.

Ehk siis kuulujutud (juuni-lõpp) kahjuks ei pidanud vett, aga ega sealt palju loota polnudki.

_________________
Kristo Vaher
www.waher.net
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 30.06.2010 09:33:55 vasta tsitaadiga

ChrisWaher kirjutas:
HTC teatas, et Android 2.2 (Froyo) jõuab Desire'ni Q3 2010, ehk siis juuli-august-september. Sellele lisandub siis veel aeg, kui kiiresti mobiilside teenusepakkuja, nagu Elisa, selle kõigile live'i lükkab.

Ehk siis kuulujutud (juuni-lõpp) kahjuks ei pidanud vett, aga ega sealt palju loota polnudki.


Aga miks peaks seda Elisa tegema? Mul pole Elisaga mingitki seost, pole kunagi isegi Elisa kõnekaarti omanud, ometigi tuli mulle esimese raksuga ka eelmine OTA update.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 30.06.2010 15:39:57 vasta tsitaadiga

ChrisWaher, wait, whuuuut? miks peaks sideoperaator üldse asjasse puutuma? kas see aparaat siis ise nii tark polegi, et kuskil HTC serverist (näiteks) kuskilt oma asjad üles leiab? mis ma peab siis juulist-septembrini kõik geed ja emmid sees hoidma telfil?

ma ikka mõtsin, et tegemist SMARTphonega, mitte ei ole mingi dumb5110, millele peab asju vägisi kurgust alla pressima.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Online

sõnum 30.06.2010 15:46:27 vasta tsitaadiga

Jummel mis loba siin aetakse nüüd.
Kui oleks side operaator selle taga siis ei saaks ju üle wifi kah updatet teha doh.gif
ChrisWaher, mõtle nati ennem kui kirjutad icon_razz.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 30.06.2010 15:54:01 vasta tsitaadiga

wanawoll, just. Mul näiteks hetkel veel polegi paketti, millega netis käia, diili wapiga ei hakka nagu üritamagi. Enamasti saan oma asjad wifis aetud, ootan huviga teenusepakkujatelt pakettide reformi, et siis viisamakat midagi võtta, kuid praegused näiteks Elisa paketid maksaksid mulle igas kuus 80-100 krooni rohkem. Väga ei kutsu vahetama seda.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 30.06.2010 22:01:15 vasta tsitaadiga

kas selline variant ka on, et desktopil asju valida nii, et ekraani ei pea näppima? põmst menüüdes liikumine ja deski valimine selle track, uhmm, selle silmaga toimub, aga kui tahan miskit shortcuti valida või näiteks power widgetis asju lülida, siis peab ikkagi ekraani rasvaseks tegema icon_neutral.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Online

sõnum 30.06.2010 22:04:27 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
kas selline variant ka on, et desktopil asju valida nii, et ekraani ei pea näppima?

Kui siis äki arvuti kaudu aga ei ole tutvunud,ekraani kaudu otsetikd lisada on ju lapsemäng.
tsitaat:

tahan miskit shortcuti valida või näiteks power widgetis asju lülida, siis peab ikkagi ekraani rasvaseks tegema

OSta kasutaja vahuri käest endale zaggi shield icon_lol.gif
Eraan saab rasvaseks = see ju tarbese mitte i-masin mis on disaini pärast tehtud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 30.06.2010 22:12:56 vasta tsitaadiga

wanawoll, eem, mis lisamine? ei ma mõtlen seda, et mul on seal homescreenil ikoonid, et kas neid saab kasutada ilma ekraani puutumata? lislt näiteks tahan netti, mul on see ekraan ees, kus neti ikoon on ja tahan sellega netti minna, siis pean näpuga vaotama sinna, aga selle trackballiga ei anna midagi teha? olen proovind vajutada seda ja all hoida ja muid nuppe näppida ja värki, aga ei taha nagu liikuda sellega midagi. settingsitest ka midagi taolist silma ei hakkand.

ega kui ei saa, siis ei saa, pole midagi teha ja ega ei sega ka väga. lislt tore oleks vahest ekraani mitte rasvaseks teha icon_smile.gif

ahjaa, teglt nagunii, kui telefoni kasutada või netis käia, siis ilma näppimata ei saagi ju icon_lol.gif

ei hakka mingit shieldi ostma selleks icon_lol.gif kriimuliseks ta niiehknaa ei lähe ja ma nägin, mis kile teeb ipodiga, kui see on see sama kile, mida ipoodile/foonile peale pannakse ja mis pidavat purunematu olema
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Online

sõnum 30.06.2010 22:16:01 vasta tsitaadiga

NATAS999, Ju sain su mõttest valesti aru,aga jah puutetundlikel ekraanidel peab ekraani puutuma, et soovitut saavutada, loodan et ei tulnud üllatuseks icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 30.06.2010 22:23:05 vasta tsitaadiga

wanawoll, eiei icon_lol.gif , hoopis vastupidi, üllatuseks tuli just see trackball, või kuidas seda optilist vidinat nimetataksegi ja isegi üllatavalt palju asju saab sellega tehtud ja toimib laitmatult thumbs_up.gif ei no ma ikka uurisin seda asja enne, et trackball ja värk ja siis olin üllatunud.

kui tehingu ära tegin, siis ikka teadsin väga hästi, millega tegu ja mis mind ees ootab, more or less. esimene nutikas siiski.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ChrisWaher
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2008




sõnum 30.06.2010 22:57:12 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
Aga miks peaks seda Elisa tegema? Mul pole Elisaga mingitki seost, pole kunagi isegi Elisa kõnekaarti omanud, ometigi tuli mulle esimese raksuga ka eelmine OTA update.


Ma pidasin silmas Elisat näitena, Sa võid vabalt selle olnud mujalt ostnud ja lepingud mujal olla.

NATAS999 kirjutas:
ChrisWaher, wait, whuuuut? miks peaks sideoperaator üldse asjasse puutuma? kas see aparaat siis ise nii tark polegi, et kuskil HTC serverist (näiteks) kuskilt oma asjad üles leiab? mis ma peab siis juulist-septembrini kõik geed ja emmid sees hoidma telfil?

ma ikka mõtsin, et tegemist SMARTphonega, mitte ei ole mingi dumb5110, millele peab asju vägisi kurgust alla pressima.


wanawoll kirjutas:
Jummel mis loba siin aetakse nüüd.
Kui oleks side operaator selle taga siis ei saaks ju üle wifi kah updatet teha doh.gif
ChrisWaher, mõtle nati ennem kui kirjutad icon_razz.gif


WiFi'ga pole siin midagi pistmist, vahet pole kas selle kaudu see installitakse või mitte.

Täpsemalt ma ei tea, kuna ise kogenud pole, aga tsiteerisin androidcommunity.com'i ja foorumites on olnud teemaks, et Vodafone'ga on just sellelaadseid delay'sid olnud (Küll mitte Desire puhul, 2.2 saab olema selle esimene suur uuendus). HTC Hero puhul olid delay'd nii T-Mobile kui ka Orange puhul, kui 2.1'le mindi, olgugi et 2.1 oli Hero'le väljas. Kui Eestis sarnaseid probleeme pole Hero'de jms olnud, siis on tõenäoliselt kõik korras. Aga tõepõhi on sellel taga, et kui 2.2 reliisi läheb siis kõik Desire kasutajad seda õigel ajal ja kohe kätte ei saa, iseasi kas see Eestit puudutab.

androidcommunity.com kirjutas:
Devices in line for an update include the Desire and Legend, together with the newer Wildfire which we reviewed over the weekend. Froyo brings with it WiFi tethering together with performance increases; however we’ll have to wait and see how HTC’s carrier partners handle the roll-out, since they can often be another point of delay in the process as a whole.

_________________
Kristo Vaher
www.waher.net
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Online

sõnum 30.06.2010 22:59:54 vasta tsitaadiga

ChrisWaher, Vaata valest kohast hakaksid asju lugema icon_lol.gif
Voda müüb oma bränditud telefone ja nedele tuleb tõesti operaatorilt Update koos operaatori kolaga,sama ka sinu tsiteeritud jutus Wildfire vms.
Kuna puhas soft nulliks ära "spets" teenused mille pealt operaator teenib plekki.
Neid suuri mobla firmasid kes seda endale lubavad on vähe.
Telefon eristab sellest lihtsalt,telefoni nime asemel on operaatori logo ja nimi või värvilahendus ainulaadne. icon_idea.gif

Kõik originaal telefonid updatevad siis kui update on välja lastud ja kasvõi Wifi kanalist!
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ChrisWaher
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2008




sõnum 30.06.2010 23:14:20 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
ChrisWaher, Vaata valest kohast hakaksid asju lugema icon_lol.gif
Voda müüb oma bränditud telefone ja nedele tuleb tõesti operaatorilt Update koos operaatori kolaga,sama ka sinu tsiteeritud jutus Wildfire vms.
Kuna puhas soft nulliks ära "spets" teenused mille pealt operaator teenib plekki.
Neid suuri mobla firmasid kes seda endale lubavad on vähe.
Telefon eristab sellest lihtsalt,telefoni nime asemel on operaatori logo ja nimi või värvilahendus ainulaadne. icon_idea.gif

Kõik originaal telefonid updatevad siis kui update on välja lastud ja kasvõi Wifi kanalist!


Exactly, järelikult case on olemas, ma pole teadlik kas Eestis müüakse 'puhast' või carrieri fingerprintiga HTC telefone. Aga seda lobaks nimetamine on igatahes liialdatud, sest see on probleemiks HTC telefoni kasutajatel mitmes kohas. Hea kui Eestis nii pole, olgugi et Elisa lepingus on mainitud et telefon -võib- olla selle sama fingerprintiga ("Järelmaksuga müüdud telefon võib olla varustatud SIM-lukuga, mis võimaldab telefoni kasutada vaid Elisa võrgus."), mis tähendaks et update nõuaks Carrieri võrgust heakskiitu, ka siis kui see 'branditud' pole. Kõik sõltub sellest, millise lepinguga ja kui suurt kontrolli operaator telefoni üle omab. Ma ei tea milline Desire puhul seis on ja kas see võib Eestis midagi mõjutada, aga 'brandingust' on asi kaugel (Inglismaal on see probleem iga carrieriga, mitte ainult 'suurtega', kes HTC telefone müüvad), Su telefon suhtleb siiski SIM kaardi kaudu mobiilside operaatoriga first and foremost, see on see mille kaudu mu telefon end ära seadistas esmakordsel käivitamisel.

Kui meil käitub nagu unlocked, siis pole probleemi ja väga tore. Aga probleem -võib- eksisteerida.

_________________
Kristo Vaher
www.waher.net
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Online

sõnum 30.06.2010 23:19:31 vasta tsitaadiga

ChrisWaher, OMG saa aru,et õigus lukustada telefone on teine asi kui müüa branditud telefone OMA SPETSIAALSETE LISADEGA doh.gif
ei puuduta kuidagi update asjandust ja olen ka kindel et neid T-mobile ,Orange asju saab kah uuendada läbi wifi, lihtsalt neile ei tule soft samal ajal kui mitte re-branditud puhastele telefonidele.
Operaator peab oma uuendused viima kah sinna OS-i aga kui OS-i pole siis pole sinna midagi lisada ja üleöö ei juhtu seda.
Seega loe ikka mida kirjutad ja vaata mida kust loed. thumbs_up.gif

BTW Eestis ei ole oma branditud operaatori telefone kuna keegi ei jõua müüa ja samas ka siis tellida piisavat partiid, et see asi ennast ära tasuks kumbagile osapoolele.
Jätame välja LImpa ja Dino mobiilid mis on lihtsalt teistes korpustes ja sisse lisatud mingid teemakohased animatsioonid aga need ka 50$ telefonid.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2010 23:47:16 vasta tsitaadiga

Väga hea, et Eesti nii väike...

Kui meil oleks suured operaatorid oma brändingutega siis ootaksime ikka julmalt neid uuendusi...
1) Peab valmima süsteemiuuendus
2) HTC tuunib omasoodu
3) Suured operaatorid tuunivad omasoodu
4) Kasutaja saab kätte

Eesti HTC telefon saab oma uuenduse õnneks peale 2. sammu kätte.
Kõige kiiremini vast saavad uuendused peale operaatorite poolt puutumata Nexus One'id, kuna neil jookseb puhas Android.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 01.07.2010 14:31:59 vasta tsitaadiga

Draqula, nexus one'l peaks froyo juba väljas olema? Teised Droidid ootavad tootja kohanduste taga, niipalju kui ma asjast aru olen saand.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kolmkordabla
HV vaatleja

liitunud: 18.01.2010




sõnum 02.07.2010 07:52:26 vasta tsitaadiga

Kuidas Desire'i korpus kestab? Kas kulumisjäljed tekivad kergesti?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hinrek
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2010 09:19:47 vasta tsitaadiga

kolmkordabla kirjutas:
Kuidas Desire'i korpus kestab? Kas kulumisjäljed tekivad kergesti?


Soovitav hoida kotis siis ei juhtu midagi. Mul olnud umbes 3 nädalat ja väike täke on tekkinud.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Desire (HD, Z, S) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 136, 137, 138  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.