Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Creative Zen märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2009 20:24:17 vasta tsitaadiga

Sattus see teema silma , mõtlesin , et kirjutaks enda arvamuse kah sellest , kuigi see mul juba aasta olnud kasutuses .Sai ostetud , kuna Creative Zen Sleek värvilise ekraaniga MP3 aku oli põhimõtteliselt läbi , pidi pea iga päev laadima ja ka sellepärast , et see oli paras telliskivi suuruse poolest icon_razz.gif aku kestvuse koha pealt on vägagi korralik jubin , ekraan on hea , kuigi mul kriimud sellest , et panin kogemata välgumihkli ja MP3 samasse tasku ja siis tuli mingi jooksmine . Aga neid pmst ei näe , kui päikest peale ei paista .
Esimesel päeval mul õnnestus kuidagi selle firmware peeti keerata ja pidin uuesti kõik peale laskma , aga peale seda on korras icon_razz.gif . Aga ega keegi ei oska soovitada mingit spets soki taolist asja nagu iPodidel on kus sees hoida ? Tahaks vältida tulevikus kriimustusi teistest esemetest icon_razz.gif .
Videosid on täitsa normaalne vaadata , bussis olen vaadanud Simpsoneid ja kunagi teel Kuutsemäele sai Die Hard 4 ära vaadatud ning peale seda kah hunnik filme ja väikseks see ekraan küll ei jäänud , ma ei saa aru kuidas teistele see väikseks jääb .
Muidugi üks suur möödapääsmatu probleem on - mälu on vähe ... 8 GB . 80 GB oleks tore , siis mahuks kõik mu muusika ja paar filmi kah peale icon_razz.gif , aga siis oleks see kõvakettaga ja omajagu suurem .
Edit: Laadijaks on miski jubin tuttava tuttava poolt kokku pandud ... USB ots ja adapter ma ei tea mille küljest ja läheb otse seinakontakti . Senini töötab hästi ( peale ca 7 või 8 kuulist kasutamist ) . Ja mulle jõudis kohale et praegu on aprill , niiet see on mul hoopis 16 kuud olnud , mitte 1 aasta icon_razz.gif .


viimati muutis Heineken 08.04.2009 23:09:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NiFF
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2009 22:34:26 vasta tsitaadiga

Endal oli ka varem see, nüüd on Zen X-Fi 16GB. Kiidan mõlemat pleierit, praegusel heli muidugi natukene parem. thumbs_up.gif

Heineken kirjutas:
Aga ega keegi ei oska soovitada mingit spets soki taolist asja nagu iPodidel on kus sees hoida ?


Soovitan sul see iPodi sokk osta. Ise kasutan seda praegu ja pole pleierilt veel ühtegi kriimu leidnud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2009 22:54:18 vasta tsitaadiga

Eks midagi muud üle ei jää jah . Lähiajal siis kusagile poodi icon_razz.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004




sõnum 09.06.2010 20:36:58 vasta tsitaadiga

niih, kust ma saaks sellisele Creative Zen pleierile autohoidiku

või mingit mounti mis sobiks sellele pleierile *ideaalselt* icon_razz.gif

_________________
"I have never followed a rule. That is my rule. Do you follow? I don't." The Joker
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Creative Zen mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.