Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Klienditeenindus (müüjate apsakad jms) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 27.04.2010 16:02:00 vasta tsitaadiga

activeone: Ja kas oled ikka väga kindel, et jõuad kvaliteet-kauba ära osta. icon_cool.gif

Näiteks arvuti, mis on koostatud kvaliteet-juppidest, koos põhjalike testimistega ning mis ei maksa mitte 10K-15K EEK, vaid maksab nii 100K-150K EEK.

Ja huvitav mitu sellist arvutit üleüldse Eestis kokku ostetaks tavainimeste poolt. icon_wink.gif
Olen üsna kindel, et see müüginumber kipub "ümmargune 0" olema. icon_cool.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
activeone
HV kasutaja
activeone

liitunud: 22.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2010 16:55:50 vasta tsitaadiga

tahanteada: Kvaliteetkauba all ma mõtlesin pigem selliseid sülearvuteid ja ka tavalisi mille hinnad hakkavad noo ütleme nii 15K. Näiteks Dell, MSI, Acer. No tõsise kvaliteetkauba ostjaid siin pisikese eestimaa pinnal ma arvan tõesti ei leidu ja sinu poolt pakutud hind ei tasuks kodukasutajal kohe kindlasti ära ka.

Võtame näiteks siin Klick-i valikust suvalise HP paaviani. Selle mõtetuse saab kätte juba 10K. Nii oletame, et kasutaja ostab selle ära, kõik hea mingi aastake töötab ja siis hakkavad vead tulema. Ühel pärval läheb emaplaat või videokaart, siis otsustab ekraan ostad anda. Ime pole. Seal pilukatemaal kokku pandud masstoodangus ja need on mõeldudki healjuhul kahe aastaseks töötamiseks. Noh muidugi siin on kõik ärimudelid taga. Tehakse võimalikult odav ja mugav läpakas mis kasutajale meeldiks. Läheb katki kasutaja mõtleb, et hmm päris hea firma see hp lähen ostan mingi uuema mudeli ja nii see ring käib. Too soovitav oma sõpradele jne. Nii need mõttetud firmad elavadki.
Omalgi paavianiga s*itad kogemused ja kui järgmise masina ostan siis kindlasti mitte HP. Hp võib hakata tulevikus kasvõi über masinaid tegema aga ikkagi kui nad on mulle jube ühe kiorra mingit jama müünud enam mina seda ei osta.

Teiseks seoses selle teemaga. Kui käisin arvutit ostmas siis olid müüjad hirmus õnnelikud ja tundus nagu nad kahekesi seal läheksid õnnest lõhki. Ja siis veel vastavad minu küsimustele jumala valesti. Ega sellisesse poodi enam tagasi kül ei lähe kus klienditeenindajad ei oska oma müüdava kauba kohta isegi konkreetsetele küsimustele vastata ja kus on isegi hinnalipikutel vale informatsioon. Jah ma räägin Klicki poest. Sellist jama ei soovitaks vaenlasele ka. Ma ei imesta miks netikaubamajadel hästi läheb kuna lihtsalt teadjam kasutaja tellib seal sest see on mugavam, ei pea kuulama mingit klienditeenindaja jama ja toode tuuakse ukseette ka kui vaja. Eks klienditeenindaja on ka inimene aga aru ma ei saa tööpakkumistest kus arvutipoe müüjalt nõutakse müügikogemust ja vene keele oskust. Ma ei taha kedagi Vene keelt kõnelevat inimest nüüd solvata aga kui ma elan Eesti Vabariigis ja olen arvutipoes müüja miks kurat ma pean oskama Vene keelt? Kas mitte ostja ei peaks oskama selles riigis ja poes selle riigi keelt rääkida või siis vähemalt rahvusvahelist Inglise keelt. Las iga riigi keel jääda oma riigi piiridesse ja pole vaja sellel levida üle maailma.
Kõik räägivad, et tulevikus ei saa enam ilma vene keeleta hakkama. Huvitav küll miks? Pannakse meile see riigikeeleks?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 27.04.2010 17:11:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Omalgi paavianiga s*itad kogemused ja kui järgmise masina ostan siis kindlasti mitte HP. Hp võib hakata tulevikus kasvõi über masinaid tegema aga ikkagi kui nad on mulle jube ühe kiorra mingit jama müünud enam mina seda ei osta.

Oma jonniga kaotad vaid sina. Kõik muud peale Pavilion klassi on igati tiptop masinad ja selge on see, et ettevõte soovib oma klientuuri võimalikult laiaks venitada, tootes ka odavamaid Pavilione.
Minul on laua peal Pavilion, mis on.. eem.. 5 aastat vana. Vahetatud on vaid kõvaketas. Mänginud sellega kõik need aastad järjest mänge, tassinud maale, käinud Eurotripil kaasas. Nüüd ainult lamp hakkab läbi saama. Arvestadest algset 14 000 ostuhinda, on masin üsna hästi vastu pidanud.

Nõutud vene keele oskuse alustaladest peaksid sa küll aru saama. Soovitan näiteks 5. klassi ajalugu. icon_wink.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
activeone
HV kasutaja
activeone

liitunud: 22.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2010 17:22:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nõutud vene keele oskuse alustaladest peaksid sa küll aru saama. Soovitan näiteks 5. klassi ajalugu.


Ajalooga olen ma üksjagu kursis aga kui ma ütlen ausalt siis se on ajalugu. Mis oli see oli kas nüüd ei võiks eksisteerida üks korralik Eesti Vabariik. Praegu tuleb tunne, et varsti on siin muud keelt kõnelevat rahvast rohkem kui kedagi muud. See mis omal ajal juhtus see ei tohiks praegust elu krt mõjutada. Hävitage krt oma tuumapommid ära ja kukutage Keskerakond siis on elu lilleline. Ei ole vähemalt tunnet, et koguaeg kellelgi kirbul oled või, et mingi tolvanite kamp lubab jälle seda mida nad ei suuda parema tahtmise juures ka ära teha.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 27.04.2010 17:25:10 vasta tsitaadiga

Kuidas mõjutab negatiivselt meie praegust elu see, et osa elanikkonnast on vene rahvusest? Kui see kiusab sinu rahvuslikku vihkamist, siis ära nüüd sellega kõigi eest räägi. icon_idea.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2010 17:28:11 vasta tsitaadiga

Kui oled pädev teenindaja, siis vaadatakse vene keele mittetundmisele läbi sõrmede. Vähemalt Lõuna-Eesti kandis - pealinnas on see keerulisem, kuna eestlasi on Tallinnas alla poole elanikkonnast.
Ja ei piisa vaid sellest, et oskad termineid varrukast puistata - mis kasu on teadmistest, kui näiteks suhtlusoskus on nullilähedane ning müüja ei suuda tehnilist keelt kliendile arusaadavaks tõlkida.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 27.04.2010 17:33:25 vasta tsitaadiga

Samuti ma ei leia, et müügitöö ei või olla korraldatud nii, et on olemas vähemalt üks hästi vene keelt valdav klienditeenindaja, kelle poole saab siis ostlejad suunata. Eks ta nii ka vahest olegi?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2010 17:36:00 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Samuti ma ei leia, et müügitöö ei või olla korraldatud nii, et on olemas vähemalt üks hästi vene keelt valdav klienditeenindaja, kelle poole saab siis ostlejad suunata. Eks ta nii ka vahest olegi?


umbes nii kipub olema jah, et pooled oskavad, pooled mitte icon_smile.gif
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
activeone
HV kasutaja
activeone

liitunud: 22.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2010 17:41:25 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Kuidas mõjutab negatiivselt meie praegust elu see, et osa elanikkonnast on vene rahvusest? Kui see kiusab sinu rahvuslikku vihkamist, siis ära nüüd sellega kõigi eest räägi. icon_idea.gif


Omastarust ma rääkisin küll ainult enda eest.

oliver.: Selles suhtes on sul õigus, et jutt peab ka sorav olema. Kui need mõlemad oleks igas poes olemas siis läheks kohe hea tujuga midagi ostma.
Aga jamh kui kumbagi pole siis minu silmas antud pood küll mingit respekti ei saa.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kagome696
HV vaatleja
kagome696

liitunud: 23.03.2010




sõnum 27.04.2010 17:48:43 vasta tsitaadiga

MarioA., Ma parandaks, mitte "vene rahvusest" vaid muulased, ehk ukrainlased, kasahhid, tšurkad jne. (Ise olen pärisvene ja mind riivab, venelasi on siin ikka sigavähe.)
_________________
Zzz...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 27.04.2010 17:57:49 vasta tsitaadiga

kagome696 kirjutas:
MarioA., Ma parandaks, mitte "vene rahvusest" vaid muulased

Nii on jah korrektsem.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Klienditeenindus (müüjate apsakad jms) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.