Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Riiete teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 238, 239, 240  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005




sõnum 03.08.2009 08:06:04 Riiete teema vasta tsitaadiga

batman kirjutas:
Miski Blue, Cartini ja Arizona Classics, aga ei näe, et need kehvemini vastu peaks, kui tonnised.


Asi polegi vastupidamises. Cartini teksad on ühed koledamad torud üldse, mida ma tean. Mu meelest on need nii silmatorkavalt koledad, et võib eemalt teksasid vaadates öelda (ilma labelit checkimata), et tegu on Cartinidega. Ise olen nõus selliseid kandma ainult kartulipõllul.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.08.2009 09:00:07 vasta tsitaadiga

batman kirjutas:
Nõrk! Kartulipõllul käiakse ikka Hugo Bossiga thumbs_up.gif Pappi pole vä icon_lol.gif

Draax kirjutas:
Asi polegi vastupidamises. Cartini teksad on ühed koledamad torud üldse, mida ma tean. Mu meelest on need nii silmatorkavalt koledad, et võib eemalt teksasid vaadates öelda (ilma labelit checkimata), et tegu on Cartinidega. Ise olen nõus selliseid kandma ainult kartulipõllul.

Need ei pea ilmselt seal kuigi hästi vastu, endal ka kallima klassi teksad ja need silte täis, et kuidas mis tegema peab(ilmselt enam ei ostaks, vaid võtaks 2 paari Coopereid) icon_biggrin.gif
Aga muidu Lee Cooper ikka kõige lollikindlam, kui tahta ka hästi istumist. Cartini osas pean, aga nõustuma - kunagi proovisin 5't paari ja sõimasin vanemad läbi, et mis kuradi poodi nad mind tõid(siis kaubamajast võtsin esimesed Lee Cooperid ja istusid hästi). Seega üle 10 aasta tagusest ajast pärineb ka minu Cartini vihkamine icon_razz.gif

maj. kriisist rääkides on tänases postimehes suur pealkiri, et pankadel platsidel üle 1000 auto seismas. Päris hea kogus, samas eks vast kasvab veelgi kuna hinnad pole seal soodsad ja tihti käest võetud nii, et omanik pole suutnud üleandmise tingimusi täita(hooldused, juppide vahetused tegemata)
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005




sõnum 03.08.2009 09:13:01 vasta tsitaadiga

Kui nüüd teksadest rääkida, siis võin soovitada Calvineid. Ühed käivad juba 4. aastat ja aktiivselt kantud selle jooksul, mitte kapis seisnud. Hetkel on kulumise märke vaid niipalju, et taskuservad on hakanud kergelt narmendama, aga näiteks värv (tumesinine denim) on pesus ideaalselt vastu pidanud ja mingeid nähtavaid riide kulumise märke ei ole. Kvaliteet thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 04.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2009 09:34:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Need ei pea ilmselt seal kuigi hästi vastu, endal ka kallima klassi teksad ja need silte täis, et kuidas mis tegema peab(ilmselt enam ei ostaks, vaid võtaks 2 paari Coopereid) icon_biggrin.gif
Aga muidu Lee Cooper ikka kõige lollikindlam, kui tahta ka hästi istumist. Cartini osas pean, aga nõustuma - kunagi proovisin 5't paari ja sõimasin vanemad läbi, et mis kuradi poodi nad mind tõid(siis kaubamajast võtsin esimesed Lee Cooperid ja istusid hästi). Seega üle 10 aasta tagusest ajast pärineb ka minu Cartini vihkamine icon_razz.gif



Jällegi, kuidas kellelegi. Mul läksid kolmed Lee Cooperid (siuksed 900kr/paar) ühe aasta jooksul katki. Kõik ühest ja samast kohast, hargivahelt. Tööandja poolt olid need, nii et ise maksma ei pidanud, kuid oma raha eest ei kipu peale sellist kogemust ostma kah.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2009 09:36:50 vasta tsitaadiga

Draax kirjutas:
Kui nüüd teksadest rääkida, siis võin soovitada Calvineid. Ühed käivad juba 4. aastat ja aktiivselt kantud selle jooksul, mitte kapis seisnud. Hetkel on kulumise märke vaid niipalju, et taskuservad on hakanud kergelt narmendama, aga näiteks värv (tumesinine denim) on pesus ideaalselt vastu pidanud ja mingeid nähtavaid riide kulumise märke ei ole. Kvaliteet (y)


Ma kannan juba tükk aega kaltsukast 2.- eest ostetud Hugo Bosse :).
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 03.08.2009 10:18:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ma kannan juba tükk aega kaltsukast 2.- eest ostetud Hugo Bosse icon_smile.gif.


Põllul ka? icon_lol.gif icon_lol.gif beer_yum.gif

Asjast. Siis järelikult minul jopanud võrreldes teiega, muud ei oska öelda. Kunagi sai huvi pärast Levis soetatud, mis pooleteise kilo kandis toona olid. Peale uhke nime küll ei erinenud, ning said samamoodi paari aastaga otsa.
Põlatud kaubamärgist rääkides on tagi, mis sai kolmanda kursusse ajal ostetud, kui koolis praktikaraha välja maksti. 13 aastat nüüdseks ja ilmselt kestab edasi.

Mis ilusse puutub, siis see suht individuaalne, ning ma suisa rõõmus teades, et "mõningad mehed" nüüd mu pe**t ei vahi, kuna see teatud pükstes nende silmis kole thumbs_up.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.08.2009 10:48:46 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Draax kirjutas:
Kui nüüd teksadest rääkida, siis võin soovitada Calvineid. Ühed käivad juba 4. aastat ja aktiivselt kantud selle jooksul, mitte kapis seisnud. Hetkel on kulumise märke vaid niipalju, et taskuservad on hakanud kergelt narmendama, aga näiteks värv (tumesinine denim) on pesus ideaalselt vastu pidanud ja mingeid nähtavaid riide kulumise märke ei ole. Kvaliteet thumbs_up.gif


Ma kannan juba tükk aega kaltsukast 2.- eest ostetud Hugo Bosse icon_smile.gif.

Mul Versace dressid jällegi icon_biggrin.gif elukaaslane hommikul naeris, kui tööriideid selga panin icon_razz.gif

Aga siis muud teemat ka natuke:
Käisin eile restost sööki koju toomas ja super üllatus oli, et sain pea poole odavamalt kui hinnakirjas oli - olin ~4 kuud tagasi ka vana hinna eest seal istunud ja söönud. Tundub, et paljudel kohtadel seis ikka päris hapu, mis sest et vähemalt mulle meeldib sealne toit Tartu söögikohtadest kõige rohkem.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 03.08.2009 11:00:50 vasta tsitaadiga

Ma olen viimased 5-6 aastat Ecko, Dada ja South Pole'i teksasid ostnud, lihtsalt selle pärast, et keegi teine ei tee korralikke baggy fit pükse icon_razz.gif Ei maksa nad ka rohkem eriti kui teised firmateksad ja siiani pidanud ikka väga kenasti vastu - Dada püksid hakkavad käima 4 aastat veidike hakkab värv kuluma, aga krt kui head jalas.


Muidu riiete ostu otseselt vähendanud pole, aga ega ma ennegi eriti tihti neid ei ostnud - püksid vast kuskil 2a tagant ja lühikesi ostan nii kuidas kuluvad (viimane ost oli pettumus, kuna värv kulus põlevede juurest maha ca 3-4 nädalaga ja maksid raisad veel 700.-). T-särke ostan vist kõige sagedamini (paari tk ikka aastas), aga neid tellin nüüd ainult Jinxi veebipoest, sealt olen ka viimased pusad ostnud. IMO eelis on see, et seal teistsugune ja minu jaoks huvitav kraam + ma saan sealt 3 särki sama raha eest millega siit mingi ühe a'la Columbia oma ning kvaliteet on neil samuti väga korralik. Joped, jakid vahetuvad väga harva, tavaliselt ainult siis kui on tõesti kas kuskilt katki või on juba tõsiselt kuluma hakanud. Tosse läheb aastas keskmiselt üks paar ja neid olen samuti hakanud USAst tellima, kuna ühe firma valik väga meeldib ja Eestis neid ei ole või kui on, siis ainult paar mudelit ning jällegi pole sealt ostmine sugugi kallim kui siit sportlandist (kuskil 1000 eek paar), samas pole need väliselt samasugused ühe liistuga löödud nagu Nike ja Adi tooted.



Magic, mis koht see siis on ? Ma Tartus kasutanud seda Krooksu Happy Hour'it ära, kus on 50% alla.

_________________
Geek it til it MHz


viimati muutis Lotharius 03.08.2009 11:02:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 03.08.2009 14:19:25 vasta tsitaadiga

ega siis firma pole oluline icon_rolleyes.gif
peaasi, et mehel oleksid naiste püksid icon_biggrin.gif soovitavalt roosad retuusid icon_lol.gif
http://www.reporter.ee/2009/07/11/veebireporterid-mehed-miks-kannate-naiste-pukse/
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 03.08.2009 14:26:50 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on veel probleeme, et jalgevahelt kulub lihtsalt hõredaks? Püksid on comfort fit ja piisavalt kitsad (mitte liibukad), kuid kuluvad jubedalt. Siin väidate, et teksad peavad teil 3-4 aastat. Ma ütlen ausalt, et ükski paar pole mul üle kahe aasta (enamasti poolteist) vastu pidanud jalgade vahelt. Kaubamärgiks Jack and Jones, kuna välimus on sobivalt meeldiv ja hind võrreldes firmakatega piisavalt soodne.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005




sõnum 03.08.2009 14:29:52 vasta tsitaadiga

Mida sa teed nendega? Sõidad jalgrattaga või ratsutad vms?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 22.10.2006




sõnum 03.08.2009 14:35:04 vasta tsitaadiga

Jalad eriliselt kõverad ja iksis ehk icon_lol.gif
Ise ei suuda küll nii hõõurda,et jalgevahe ää kulub.. Pigem tagumiks istumisest vms..
Aga ise kasutan põhiliselt Lee Cooper,Mustang,Diesel thumbs_up.gif
Vahest naisega shoppamas käies ka trehvab muud sodi kotti,kuid üldiselt see lõpetab kuskil kapipõhjas või kuskil remondi ajal jalas icon_razz1.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002




sõnum 03.08.2009 14:35:04 vasta tsitaadiga

Jack & Jones on iseenesest juba korralik "firmakas."

Kõige mugavamad teksad on mul olnud Levi's, pidasid 3a vastu, enne, kui jalgevahelt ära kuluma hakkasid. Wranglerid seevastu on praegugi pea nagu uued, Levi's'tega samal ajal ostetud ka. Riidekraami ostan alati suurte soodukate ajal. thumbs_up.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2009 14:38:08 vasta tsitaadiga

ma olen alati Reserved'ist teksasid ostnud ja kestavad maksimum aasta. Alt kuluvad ära ja muutuvad auguliseks vms.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005




sõnum 03.08.2009 14:40:59 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
Jack & Jones on iseenesest juba korralik "firmakas."


Kui see oli iroonia, sisi vastu ei vaidle. Jack & Jones on noortebränd. Hooajakaup. Ei olegi mõeldud kestma rohkemaks kui aastaks või nii.
Reservedi teksadega on endal ka sarnane kogemus - olid mugavad küll, aga üle aasta vastu ei pidanud.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cocapunn
HV vaatleja
Cocapunn

liitunud: 29.05.2009




sõnum 03.08.2009 14:42:41 vasta tsitaadiga

ja mina arvasin, et ainult naistel on riietega probleem icon_razz.gif
_________________
Olgu sul sama hea, kui mul.
Vaimukus on haritud ülbus.
Maailma kõige lühem anekdoot: ``Mees``
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 22.10.2006




sõnum 03.08.2009 14:44:53 vasta tsitaadiga

Reserved teksad läksid samuti ka mul ~8-9 kuuga läbi icon_mad.gif Aga eks hind ole ka selline vastav kulumise kiirusele icon_rolleyes.gif
Samuti ka 2 kampsuni moodi asja olid mõne pesuga tuksid icon_neutral.gif Ei tea ned vist ei olekski tohtinud pesta icon_smile.gif
Nüüd juba oma 3-4a ei pea ennast nii rikkaks,et osta odavat sodi thumbs_up.gif Pigem üks ja 2x kallim,kuid korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru
Ihv

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2009 14:46:48 vasta tsitaadiga

kannan suht suvalisi marke (st ei tunne neid brande - viimane kord hankisin hunniku Perry Ellise särke ja pükse) ja ostan riided enamasti usast. üle $20 pole teksade eest veel maksnud icon_rolleyes.gif samasugused siin on ca 600+ silma jäänud....
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 25.09.2002




sõnum 03.08.2009 14:48:53 vasta tsitaadiga

kaubamärkidega riided, mis maksavad üle paarisaja krooni tükk, on mõttetud.

riided peavad vastama tingimusele:
ei ole kahju ära visata kui katki lähevad/määrduvad mittepuhastatavaks, ei ole kahju kui ära kaovad

kahjuks nn. kaubamärgiriiete puhul moodustavad suure osa nende hinnast ainult brändi hinnad. mõttetu on maksta ainult brändi eest. absoluutselt ajuvaba on osta mingeid pükse vmt. mis maksavad mingi tonn.

kogu selle asja juures tunnistan ma ainult ühte sorti riideid, mis võivad kallid olla - professionaalne eririietus, mis peab vastama mitmesugustele normidele
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 03.08.2009 14:54:11 vasta tsitaadiga

heh. ma tean, et see pole lahe ja stiiliinimesed nii ei tee, aga vahel on mingites secondhand kauplustes ala humana ilgelt häid ja odavaid leide võimalik saada
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 03.08.2009 14:57:18 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
kaubamärkidega riided, mis maksavad üle paarisaja krooni tükk, on mõttetud.

riided peavad vastama tingimusele:
ei ole kahju ära visata kui katki lähevad/määrduvad mittepuhastatavaks, ei ole kahju kui ära kaovad

kahjuks nn. kaubamärgiriiete puhul moodustavad suure osa nende hinnast ainult brändi hinnad. mõttetu on maksta ainult brändi eest. absoluutselt ajuvaba on osta mingeid pükse vmt. mis maksavad mingi tonn.

kogu selle asja juures tunnistan ma ainult ühte sorti riideid, mis võivad kallid olla - professionaalne eririietus, mis peab vastama mitmesugustele normidele

Tõsi. Sellepärast ma kallimaid kui seda noortebrändi ei osta. Ainuke mis on soodne ja välimus vastuvõetav.
Riiete hinnast umbes 80% on reklaam, turundus, mingi osa võtab kohalik pood ja ülejäänud on toote omahind thumbs_up.gif
Samas ma olen oma maitsemeelega sunnitud siiski ostma kallimat kaupa juba välimuse pärast (samas üle 1k ei maksa kindlasti).

Aga samas geniaalne masside manipulatsioon, Dolce, Nike, Adidas, Apple jm. Suudetakse tekitada tühjale märgile ja puudulikule kvaliteedile selline väärtus icon_eek.gif


viimati muutis Mario. 03.08.2009 14:58:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 22.10.2006




sõnum 03.08.2009 14:57:38 vasta tsitaadiga

Secondhändis vist põhiliselt käivad naised tuhlamas icon_razz.gif ja inimesed kes tahavad veitsa erineda teistest icon_rolleyes.gif Tänavad täis inimesi kes riides ühtmoodi jne,kuid sechändist rebitud pusa väga ei kohta teisel matsil thumbs_up.gif
Mul naine veab mulle vahest sellistest kohtatdest töö juurde T-särke thumbs_up.gif Mõne nädalaga on auklik ja lendab prükarisse icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005




sõnum 03.08.2009 15:31:37 vasta tsitaadiga

Jah, ma ka pole mõttetu brändipede omaarust, aga teatud hulk kogemusi juba on ja need sunnivad endaga arvestama. Reserved on tõesti selline kaubamärk, millesse skeptiliselt suhtun, kuigi nüüd suveks sain mingi paarisaja krooniga korralikud suvepüksid sealt ja siiani ei virise, aga kampsunid ja asjad lähevad küll maru kergesti koledaks ja topiliseks ja teksadest juba räägiti.

Samas näiteks spordirõivastega koonerdada ei tasu. Paljud tuttavad vaatavad põlastavalt nt. korralike spordisokkide kallist hinda, aga tegelikult on see sokk ikka jalas ka kordades mugavam kui tavaline kümnekroonine. Sama näiteks korraliku spordisärgiga - puuvillane T-särk on higist märg ja kleepub seljale, samal ajal kui spetsiaalse 300-400 EEK maksva särgiga on poole mõnusam enesetunne, sest õhk käib läbi ja keha hingab korralikult.

Aga ütleme nii, et ka minu jaoks jookseb kuskilt mingi mõistlikkuse piir, kust alates ma pole nõus enam üle maksma. Arvestama peab enda rahalisi võimalusi, seda kui tihti sa mingit riiet kannad ja kus sa seda kannad. Samuti ka enda liikumisharjumusi. Näiteks talvel võib autoga sõitja end märksa vähem riidesse toppida kui ühistranspordiga liikleja.

Teksade puhul on tõenäoliselt õiglane eeldada, et 1500 EEK teksa peab paremini vastu kui 500 EEK teksa. Aga on ebatõenäoline, et 2500-3000 EEK teksa oleks samavõrra parem 1500 EEK teksast. Piltlikult võib seda ette kujutada graafikuna, kus odavamast klassist keskklassi hinnahüppega kaasneb kvaliteedi tõus, aga iga järgneva hinnahüppega on vastav kvaliteedi tõus väiksem.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2009 15:36:16 vasta tsitaadiga

kõrgem huumorikool käib icon_biggrin.gif

aga et teemasse ka läheks:
80% ajast on mul mõni bändisärk seljas.

väike edit:
BÄNDIsärk, ilma R'ita icon_biggrin.gif
mingi kartini võid endale põrandalapiks võtta.


viimati muutis jules 03.08.2009 15:43:39, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cocapunn
HV vaatleja
Cocapunn

liitunud: 29.05.2009




sõnum 03.08.2009 15:39:18 vasta tsitaadiga

Cartini?

ise ostan asju, mis meeldivad ja brändikaup see pole. aga juhtub, et ikka kingitakse miskit, siis raisku ei lase icon_razz1.gif

_________________
Olgu sul sama hea, kui mul.
Vaimukus on haritud ülbus.
Maailma kõige lühem anekdoot: ``Mees``
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Riiete teema mine lehele 1, 2, 3 ... 238, 239, 240  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.