Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Helista tasuta->www.skype.com probleemid ja jutud märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 29.08.2005 15:09:42 vasta tsitaadiga

GPRSiga ajab ta su pankroti. Keskmiselt 4,5KB/s korjab mega ~4 minutiga täis - minuti hinnaks tuleb siis mingi 13 krooni kui mega 50 eeq. Pole selleks mõeldud. Pigem mõeldud PockePCdele millel Wifi olemas ...
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vutt
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 30.08.2005 09:56:31 vasta tsitaadiga

Death kirjutas:
GPRSiga ajab ta su pankroti. Keskmiselt 4,5KB/s korjab mega ~4 minutiga täis - minuti hinnaks tuleb siis mingi 13 krooni kui mega 50 eeq. Pole selleks mõeldud. Pigem mõeldud PockePCdele millel Wifi olemas ...


50EEK/MB errr... ok, kui sul absoluutselt mingit GPRS paketti ei ole, siis jah.
Teistest operaatoritest ei tea rääkida, aga näiteks mul on EMT-i 15MB(95EEK) "stardipakett", mille iga järgnev lisamega vist 10EEK oli. Ehk siis isegi. kui limiit täis saab, tuleb minuti hinnaks ~2.50 Ja eks võimalus suvalisest metsatukast Eestimal teha kõne suvalisse maailma punkti(arvutisse/telefonile) maksab ka midagi.

Ajalugu teab rääkida, et GPRS hinnad kipuvad aina soodsamaks minema, mida aeg edasi. Tõsi, hetkel on veel PDA võimsusega mobiilid (mul endal on QTEK S100) masside jaoks liiga kirve hinnaga (7000+), aga ajad muutuvad.

Muidugi WiMAX on ka juba nurga taga ootamas. Põneval ajal elame icon_wink.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 26.09.2005 21:52:37 vasta tsitaadiga

Kas on olemas mingit lahendust, kuidas saaks korraga kahte kontot korraga aktiivsena/ sisselogituna hoida?

Edit: ise küsin, ise vastan - on küll. Õpetuse saab siit:
http://www.henshall.com/docs/iPod%20RadioonSkypeJan2005.pdf

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
O: Pansonic 14-140 mm
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ozzipov
HV veteran
ozzipov

liitunud: 14.04.2004




sõnum 27.03.2006 09:07:01 vasta tsitaadiga

Windows 2002 Pocket PC ja skype? on kellelgi kokkupuuteid. Kas ja kuidas kokku sobivad?
Viimane pocket pc versioon skype'st tahab Win 2003 ppc versiooni icon_neutral.gif
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dehumanized
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2002




sõnum 28.03.2006 09:29:33 vasta tsitaadiga

ozzipov kirjutas:
Windows 2002 Pocket PC ja skype? on kellelgi kokkupuuteid. Kas ja kuidas kokku sobivad?
Viimane pocket pc versioon skype'st tahab Win 2003 ppc versiooni icon_neutral.gif


No chance. 2003 ja 5.0 on toimivad, 2002 jaoks pole seda asja kunagi ette nähtud.

_________________
5,3 alc. vol
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silver?!
HV veteran

liitunud: 26.04.2004




sõnum 28.03.2006 09:36:28 vasta tsitaadiga

Ei tea kas mina olen loll või on skype teenus viimasel viletsamaks läinud. Hakkivad kõned miskid imelikud hääled kõne ajal jne.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ozzipov
HV veteran
ozzipov

liitunud: 14.04.2004




sõnum 28.03.2006 09:38:27 vasta tsitaadiga

Dehumanized kirjutas:
ozzipov kirjutas:
Windows 2002 Pocket PC ja skype? on kellelgi kokkupuuteid. Kas ja kuidas kokku sobivad?
Viimane pocket pc versioon skype'st tahab Win 2003 ppc versiooni icon_neutral.gif


No chance. 2003 ja 5.0 on toimivad, 2002 jaoks pole seda asja kunagi ette nähtud.


icon_cry.gif
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004




sõnum 31.03.2006 13:24:52 vasta tsitaadiga

Konkurent kaebas Skype’i kohtusse.
Kommentaarid: 371 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2008 16:32:38 vasta tsitaadiga

Vana teema jätkuks:
Kui palju maksab -
Emt mobla -Norrast- helistab minu SkypeIn numbrile Eestisse? (kas see on sama mis helistades Norrast siia lauatelefonile?)
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ups
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2003




sõnum 16.11.2008 16:56:50 vasta tsitaadiga

pole eriti skype teenustega sinapeal, seega selline küsimus. et kui arvutiga saab tasuta skype-to-skype helistada, siis kas tasuta saab ka helistada, kui kasutada mõnda skype telefoni (näiteks Dualphone 3088). või on selle jaoks vaja tasulist teenust (SkypeOut?), et too telefoniga helistada saaks (kui teine inimene on arvuti taga).
_________________
Tasuta arvete koostamise süsteem: arvepesa.ee
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2008 12:36:36 vasta tsitaadiga

ups kirjutas:
pole eriti skype teenustega sinapeal, seega selline küsimus. et kui arvutiga saab tasuta skype-to-skype helistada, siis kas tasuta saab ka helistada, kui kasutada mõnda skype telefoni (näiteks Dualphone 3088). või on selle jaoks vaja tasulist teenust (SkypeOut?), et too telefoniga helistada saaks (kui teine inimene on arvuti taga).


Turul on jah juba päris palju telefone millele on Skype rakendus sisse ehitatud ning nendega saab teistele Skype kontaktidele helistada tasuta. Skype out kõne on siiski ainult nendele kontaktidele mis ei ole Skype nimega seotud (nagu nimigi ütleb). Nii et kui on palju helistamist ning arvuti taga ei viitsi istuda, siis sellised telefonid on tõesti väga hea lahendus, kuid eks neil ole ka omad vead. Lähemalt vaata tehtud ülevaadetest.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 15.01.2009 15:50:40 vasta tsitaadiga

Installisin eile endale mobiili peale skype (symbian) ja olen wifiga netis. Kui lähen skypes kontakti peale ja vajutan "helista" siis hakkab telefon talle helistama, mitte ei hakka toimuma kõne läbi skype. Milles kamm, või peabki nii olema?
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2009 14:45:51 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Installisin eile endale mobiili peale skype (symbian) ja olen wifiga netis. Kui lähen skypes kontakti peale ja vajutan "helista" siis hakkab telefon talle helistama, mitte ei hakka toimuma kõne läbi skype. Milles kamm, või peabki nii olema?


Tegelikult ju ikka ei pea. Ma ei teadnudki, et Skype ise on lõpuks ka Symbiani platvormi peale oma toodetega jõudnud, siiani olen kasutanud alternatiive nagu Fring ja iSkoot. iSkoot kasutab helistamiseks tavatelefoni numbrit nii et sellega helistamine tasuta ei ole, kuid see eest toimib ka seal kus kiire internet puudub thumbs_up.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 22.01.2009 14:47:51 vasta tsitaadiga

Mul ikkagi tahab telefon seda kõnet teha, skypes programmis on võimalik läbi veebi vaid Chat funktsioon icon_confused.gif
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 23.01.2009 10:26:03 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Mul ikkagi tahab telefon seda kõnet teha, skypes programmis on võimalik läbi veebi vaid Chat funktsioon icon_confused.gif



http://www.skype.com/intl/en/download/skype/mobile/ kirjutas:

Local rate Skype-to-Skype calls
With Skype on your mobile, you’ll always know when your friends are online and you can call them for the cost of a local call (or use your inclusive minutes from your mobile plan).


jap, tehniliselt toimuvad kõned üle GSM võrgu (nagu iSkoot) ning see on täiesti normaalne, et telefon tavalist kõnet üritab alustada... fring on teinud kavalalt, ja oma serveri vahele pannud, mis Skype'i P2P võrguga suhtleb, tänu sellele ka saab temaga üle data kõnesid teha...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
baxxy
HV kasutaja
baxxy

liitunud: 01.10.2002




sõnum 11.02.2009 23:53:03 vasta tsitaadiga

Panin ühele vanale AMD 533 mhz prosega arvutile (312 MB) Skype kõige uuema versiooni peale. Probleem selles, et kui enda kodust Skypega kõllan või tema kõllab mulle, siis mina kuulen teda väga hästi, 10-30 sekundit kuuleb temagi hästi, aeg-ajalt kaovad lause lõpud ning vahest mõnda lauset ei kuule üldse. Endal Starmani ühendus ning teistega on vastastikune suhtlus okei, AMD-le sai pandud Eesti Energia KÕU, mis levib teatavasti läbi õhu. Netist surfates kaob tunni jooksul korra ühendus ära, samas ping kõigub 50-300 ms vahel. Endale tundub, et viga on ikkagi KÕU ebastabiilsuses, samas selle teema varasemaid poste lugedes võib kerge kahtlus olla ka 533 mhz prose, mis ei suuda kõnet järjepidevalt edastada ja vastu võtta.

Mis arvate?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2009 08:55:52 vasta tsitaadiga

Skype ei ole jah selline asi mis vähe resursse võtaks. Ma loodan, et sa ei räägi videokõnest, sest sel juhul jookseks see masin täielikult kokku. Ping 300 ei ole kõnede jaoks just see, mis viivitust vähendaks ja sõnalõppude kadumine võib ilmenda siis kui vastaspool ei oota kogu teksti saabumist ära vaid hakkab ise vahele mulisema. Nii kaob see jutt ära...

Ise olen seda Skype viimast versiooni ka viimasel ajal palju helistamiseks kasutanud ning kui kõnekvalideediga võib isegi rahule jääda, siis videopilt on tunduvalt halvemaks muutunud kui ta varem oli. Kusagile ei teki seda kõrgkvalideedilise video märki ka enam, kuigi vastav Logitechi kaamera olemas ning varem oli ka pilt parem. Kas teistel ka ei ole, või on viga selles et minu vestluspartnerid on kõik mingi kehvema ühenduse otsas olnud?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 04.03.2009 19:23:53 vasta tsitaadiga

Kuda ma saan totakad lingid ära mis tulevad telefoninumbrite asemel veebis? Vaatasin seadistused üle ja ära võtsin linnukese mingi "Use Skype to call callto: links on the web".
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 04.03.2009 20:26:58 vasta tsitaadiga

MarioA., Internet Properties - Programs - Manage add-ons - seal pane 'disable' icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 04.03.2009 20:37:23 vasta tsitaadiga

Tänan väga. Varasema versiooni puhul piisas mäletamist mööda Skype´i enda seadetes uurimisest.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 04.03.2009 21:22:21 vasta tsitaadiga

Ise kasutan Skype Lite ,kus kõik see ülearune jama on eemaldatud
http://www.softpedia.com/get/Office-tools/Fax-Telephony/Skype-Lite.shtml
Skype Lite is a totally silent and unattended version of the popular Skype messenger.

Installs to: %PROGRAMFILES%/Skype
Shortcut: All Programs/Internet

Modifications listing:
· no toolbar installation
· remove IE plugin
· remove Mozilla plugin
· remove autorun on boot
· remove desktop shortcut
· change advertised shortcut to common shortcut in startmenu
· doesn't change the homepage to skype
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003




sõnum 04.03.2009 23:35:14 vasta tsitaadiga

Mis ajast Skype installer sul homepage'i brauseris ära muudab?

Ja muudel asjadel saad installi käigus linnukesed eest ära võtta... ei näe, et see "Lite" eriti õigustatud oleks. icon_lol.gif
Pigem on kahtlane kui mingi kolmas tegelane pakub installerit mis võib veel "teab mida" sisaldada.
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 04.03.2009 23:58:34 vasta tsitaadiga

MarioA., siiski mitte, brauseriplugin kui selline on minu teada kogu aeg eraldi eksisteerinud icon_smile.gif

2 trini, ma ei imestaks, kui su Skype'i kõned või vestlused pärastpoole kuhugi lekivad... ja selle "Lite'i" versiooninumber on ka ajast ja arust juba...

baxxy, ametlikud nõuded kõnede jaoks on ju üsna selgelt ka allalaadimise lehel ära toodud, 1GHz protsessor... viga võib peituda ka kõus, aga minu kogemused kõu ja skype'ga on siiski olnud 100% positiivsed...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 05.03.2009 00:04:51 vasta tsitaadiga

Jah, selle installika tegija salvestab kõik su kõned ja sisi paneb need netti avalikult üles 8) Be aware....

edit: irw, ette jõuti icon_razz1.gif

No mis asja seal salvestada on, kuidas ma portugali keelt õpin brasiilastega vai? Mul pole nii salajased kõned. Ja cmn, kes peaks tahtma mingi suvalise tsiki kõnesid jägida icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 05.03.2009 00:44:31 vasta tsitaadiga

2 trini, siin on ju paranoilised kasutajad kellel kõigil on maailma saladused vaja skaipi kasutades lobiseda icon_lol.gif

Täna siis esimest korda testisin skypet oma telefoni ja läpaka vahel töötamas, saab räägitud küll. vähemalt hea kaugelt maalt koduga ühenduses olla icon_smile.gif

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Helista tasuta->www.skype.com probleemid ja jutud mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.