Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Õpilaste arvutioskus on nigel märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 18.01.2009 19:40:29 vasta tsitaadiga

Prostituut kirjutas:

Eesti küll särab maailmas oma IT alase arenguga aga mille arvelt ?
Kuhugile natuke kõrvalisele tänavale jõuad on auk augus kinni tegelt pole isegi vaja kõrvaltänavale sõita et seda näha pea tänavad on juba häbi tekitavad ja meie siin arendame e-õpet või mis ta iganes on.


Eesti IT on sama auklik nagu meie tänavad kahjuks. Kõiks süsteemid on poolikud. Võta näiteks digiallkiri. Tee või tina aga ma ei sa isegi pangas seda kasutada. Kõik dok. pean välja printima. Kui firmast küsin saatke dok. digiallkirjaga siis ütlevad neil puudub see võimalus. Kui pean saatma riigiasutusse dok. siis öeldakse, et me ei võta seda vastu või prinditakse välja ning pean uuesti allkirja panema.

Probleem on selles, kõik need süsteemid ja asjad on läbi mõtlemata. Pole mingit eesmärki ega visiooni. Lihtsalt tuleb hea idee või kuuleb keegi kusagil välismaalt, et neil on. Meil peab ka olema.

Nii palju kui ma olen kokku puutunud ekooliga on see suht mõttetu süsteem. Paljud koolid on isegi loobunud. Kooli õpetajad on ka sellised inimesed, kes kardavad tagasisidet ning igasugust kriitikat. Nad on kõige vaenulikumad õppima midagi uut. Nad mõtlevad, kui ma olen ülikooli ära lõpetanud siis ma ei pea midagi juurde õppima.

Online õppega saaks 70% kooli kulusid kokku hoida. Samuti riik peaks koolide jaoks väljakuulutama arvutite hanke kus saadakse arvutid palju odavamalt, mitte iga kool otsib endale süsteemi ise. Samuti koolides peaks olema ühtne süsteem, mingid kindlad raamid. Seda kõike pole.

Soomes on kõik ühtne ning raamides tehtud. Meil on selline väga vaba värk.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.


viimati muutis Andium 18.01.2009 19:45:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 18.01.2009 19:44:42 vasta tsitaadiga

Soomes pole sugugi alati kõige odavam lahendus, vaid selline, mida on spetsialistid läbitestinud ja heakskiitnud. Neil raha jätkub kõvasti rohkem ja suudavad arendusse ja testimistesse kordades rohkem ressursse panna.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 18.01.2009 19:53:44 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
Soomes pole sugugi alati kõige odavam lahendus, vaid selline, mida on spetsialistid läbitestinud ja heakskiitnud. Neil raha jätkub kõvasti rohkem ja suudavad arendusse ja testimistesse kordades rohkem ressursse panna.


Jah, kui meil sedasi raha tuulde loobitakse siis ei saagi raha olema thumbs_up.gif . Asi on selles soomest tehakse mõistusega aga meil tehakse tagumikuga. icon_lol.gif

Vaata meie valitsust ja võrdle soome omaga. Vaata meie firmasid ja võrdle soome omi. Saad poindile pihta. Soomes on poliitilise haridusega inimesed, meil pole. Minuteada meil puudub isegi haridus valdkond ülikoolides nagu poliitika. Neil on spetsialistid kellel on vastav spetsilaisti haridus, aga meil jälle see puudub. firmad ja asutused ei taha saata ka veel koolitustele.
Parim nali on veel, et meil igas firmas kõik on spetsilistid või juhid. icon_lol.gif icon_biggrin.gif rofl.gif Naera lolliks.

Kas kujutad sa ette, et oleks olemas ainult üks IT alane amet ning oskad kõike. IT on nagu arsti teadus kus on palju erinevaid valdkondi. Sama ka iga muu asjaga. Firma juhtimine, haridus, jne. Kahjuks meil tahetakse ALL in One teha

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.


viimati muutis Andium 18.01.2009 19:58:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 18.01.2009 19:57:10 vasta tsitaadiga

Andium, ära hakka nüüd lahmima siin.
Sinu väited põhinevad eksiarvamustel.
Mis puutub poliitikasse, siis Tartus õpetatakse politoloogiat.


viimati muutis Max Powers 18.01.2009 19:59:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 18.01.2009 20:14:18 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Andium, ära hakka nüüd lahmima siin.

Tänud, võtan koomale. Tore oleks, kui valgustaksid mind. Võid siia postitada või pm saata. Oleks tänulik.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 18.01.2009 20:39:46 vasta tsitaadiga

point oli selles et, peatada natuke seda suurt it hullust ja vaadata mis meie ümber toimub, ma ei väidagi et epood oleks halb vms aga on asju mis võiks jääda traditsioonide juurde.
Eesti valitsus on tõesti selliseid isikuid täis et selle peale mõelda ajab jooma, kõige eesotsas savisaar, endal firmad millele siis riigihankeid ette sõõdab, maid vahetab ja teid ehitab !

Kurb on maksuametis vahest aru anda kui küsitakse miks siin või seal see maks maksmata jäi, kui samas riigiisad kõik mu raskesti teenitud raha oma uue liisingu ja õhtusöögi jaoks palgalisa arvele kirjutab.
Süüdimatult lüpstakse ja VARASTATAKSE inimeste käest kes on selle teeninud raske tööga, ma ei väida et poliitiku töö kerge on kuid palk on neil ka vastav kuid need lisatasud icon_evil.gif

Lisatasud katavad neil enamvähem kõik tavainimese kulutused kuus !

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 18.01.2009 20:46:44 vasta tsitaadiga

Prostituut, olen nõus, aga viimased laused on OT.
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 18.01.2009 20:50:09 vasta tsitaadiga

3GHZ icon_redface.gif
Läksin jah veits hoogu aga point still reminds !

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2009 21:00:23 vasta tsitaadiga

Prostituut, seoses selle sinu e-vihkamisega, siis kle, ega siis nö "traditsioonid" (nagu sina neid nimetad) ära nii väga ei kao! e-teema on lihtsalt täiendus, et kes arvab, et see talle mugavam, kasutab.
Sry, aga mulle natuke tundub, nagu sa oleks terve maailma peale vihane ja seetõttu kirud kõiki ja kõike. No offence, eks. beer_yum.gif

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 18.01.2009 21:27:37 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Prostituut, seoses selle sinu e-vihkamisega, siis kle, ega siis nö "traditsioonid" (nagu sina neid nimetad) ära nii väga ei kao! e-teema on lihtsalt täiendus, et kes arvab, et see talle mugavam, kasutab.
Sry, aga mulle natuke tundub, nagu sa oleks terve maailma peale vihane ja seetõttu kirud kõiki ja kõike. No offence, eks. beer_yum.gif


Ma kordan ennast mul pole e-maailma vastu midagi kasutan ise neid teenuseid igapäevaselt, epank, epood, eparkimine jne

Ma juhtusin sõitma trammiga ükspäev ja pilrtite hinnakirjas oli id piletid kordades odavamad kui tavapiletid, mis signaali see meile annab ?
Mulle annab ta selle signaali et kui selle e teemaga kaasa ei lähe siis maksad rohkem, ehk siis sa PEAD minema sellega kaasa kuna sul pole valikut, valikut pole sellepärast et raha on meil kõigil piiratult ja peame leidma odavamaid variante ja see koht ongi see kus seda e teemat peale surutakse !

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2009 21:39:46 vasta tsitaadiga

Prostituut, no tavapilet tuleb trükkida jms kraami. Loomulik, et see on kallim, kui andmebaasi paar märget teha! (Okei, päris kordades see vahe ple, kuid miks ei peaks id pilet'it inimene ostma? id-kaart on ju kohustuslik ja id-piletit sai vist lausa moblaga sms'i saates osta.) Tavapilet tuleb trükkida, tuleb viia müügile jne jne jne ja ega tegelt see hind väga väike ple, mis lisaks tuleb, kuna enamus meist enam tavalist paberpiletit ei osta ju. Mida väiksem kogus, seda kallim. id-pilet on igatepidi odavam, miks peaks riik/tak/tttk hakkama paberpiletit sama hinnaga müüma ja vahe ise kinni maksma?
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 18.01.2009 21:53:17 vasta tsitaadiga

jnt Ma räägin sulle poindist kuidas surutakse peale seda muud midagi !

Oot mida riik kinni maksab ?
Sina ja mina maksame kinni !

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2009 22:05:13 vasta tsitaadiga

Prostituut, kui tahad näpu vahele paberit, siis pead jah sina maksma selle trükkimise kulu kinni. Mina pean otstarbekamaks paberita läbi ajamist ja trükkimise raha endale jätmist. icon_wink.gif
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 18.01.2009 22:13:13 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Prostituut, kui tahad näpu vahele paberit, siis pead jah sina maksma selle trükkimise kulu kinni. Mina pean otstarbekamaks paberita läbi ajamist ja trükkimise raha endale jätmist. icon_wink.gif


Ja sellega sööd seda mis sulle ette antakse !

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 18.01.2009 22:15:42 vasta tsitaadiga

Sa võid tavalise pileti ka osta. Teine variant on näiteks jala/rattaga minna, siis "suur vend" ei saa sind jälgida...
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 18.01.2009 22:39:52 vasta tsitaadiga

Prostituut kirjutas:
jnt Ma räägin sulle poindist kuidas surutakse peale seda muud midagi !

Oot mida riik kinni maksab ?
Sina ja mina maksame kinni !

paber pilet ongi kallim ju
kui sa tahad paberpileti luksust ja mälestusi mis sul sellega on jms säilitada siis see ongi retro juba ja muidugi maksad sa rohkem raha selle luksuse eest.
ja kui sa leiad et see luksus seda väärt pole ostad id pileti
mis on oi kui palju mugavam. sest bussiga saad sõita isegi siis kui ei ole miskist raha taskus selle jaoks
ja mobiil ja id kaart alati kaasas.
isegi telefuunis on mul salvestatud number millele helistades ma saan kohe selle pileti kätte.
ja kui raha olemas ei pea sa jooksma bussietteotsa ja siis nende vanatädidega seal võitlema et piletit saada või siis oodata järgmist peatust.
sama asi et igas peatuses ei ole kohta kust seda piletit osta.
also pilet kestab 1 tund mis tähendab et saad teha ümberistumise või kaks.

tehnofoobik.

kui sa tahad miskiseid traditsioone alles hoida vali sellised mis on seda väärt ja millel on mõte.

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 18.01.2009 23:32:52 vasta tsitaadiga

Selle kuramuse pileti trükkimise hind küll ei õigusta sellist röögatut vahet paberkandja ja andmebaasimärke vahel. Jah kui siiditrükis üks pilet korra iga täiskuu ajal trükkida siis võibolla.
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.01.2009 04:16:31 vasta tsitaadiga

Prostituut kirjutas:
...eparkimine...
See on midagi uut minu jaoks, selgitad ehk rohkem ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 19.01.2009 07:07:10 vasta tsitaadiga

v2hja kirjutas:
Prostituut kirjutas:
jnt Ma räägin sulle poindist kuidas surutakse peale seda muud midagi !

Oot mida riik kinni maksab ?
Sina ja mina maksame kinni !

paber pilet ongi kallim ju
kui sa tahad paberpileti luksust ja mälestusi mis sul sellega on jms säilitada siis see ongi retro juba ja muidugi maksad sa rohkem raha selle luksuse eest.
ja kui sa leiad et see luksus seda väärt pole ostad id pileti
mis on oi kui palju mugavam. sest bussiga saad sõita isegi siis kui ei ole miskist raha taskus selle jaoks
ja mobiil ja id kaart alati kaasas.
isegi telefuunis on mul salvestatud number millele helistades ma saan kohe selle pileti kätte.
ja kui raha olemas ei pea sa jooksma bussietteotsa ja siis nende vanatädidega seal võitlema et piletit saada või siis oodata järgmist peatust.
sama asi et igas peatuses ei ole kohta kust seda piletit osta.
also pilet kestab 1 tund mis tähendab et saad teha ümberistumise või kaks.

tehnofoobik.

kui sa tahad miskiseid traditsioone alles hoida vali sellised mis on seda väärt ja millel on mõte.


Õnneks kasutan ühistransporti väga vähe kui üldse.
Aga selle id pileti teema on siin kõige väiksem mure, minumeelest see õppimine ja muu jama ekool vms BS ju ?
Krt mu naine käib ülikoolis ja ta tegi endal mingi eksami vms ära kaks nädalat möödas ja siiani pole netti üles pandud mis tulemused on, lihtsam poleks õpetajal need läbi vaadata ja tööd tagasi õpilastele tuua nagu siis oli kui mina koolis käisin icon_smile.gif

mikk36 eparkimine icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif m pidasin silmas !

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2009 08:04:09 vasta tsitaadiga

Prostituut kirjutas:
v2hja kirjutas:
Prostituut kirjutas:
jnt Ma räägin sulle poindist kuidas surutakse peale seda muud midagi !

Oot mida riik kinni maksab ?
Sina ja mina maksame kinni !

paber pilet ongi kallim ju
kui sa tahad paberpileti luksust ja mälestusi mis sul sellega on jms säilitada siis see ongi retro juba ja muidugi maksad sa rohkem raha selle luksuse eest.
ja kui sa leiad et see luksus seda väärt pole ostad id pileti
mis on oi kui palju mugavam. sest bussiga saad sõita isegi siis kui ei ole miskist raha taskus selle jaoks
ja mobiil ja id kaart alati kaasas.
isegi telefuunis on mul salvestatud number millele helistades ma saan kohe selle pileti kätte.
ja kui raha olemas ei pea sa jooksma bussietteotsa ja siis nende vanatädidega seal võitlema et piletit saada või siis oodata järgmist peatust.
sama asi et igas peatuses ei ole kohta kust seda piletit osta.
also pilet kestab 1 tund mis tähendab et saad teha ümberistumise või kaks.

tehnofoobik.

kui sa tahad miskiseid traditsioone alles hoida vali sellised mis on seda väärt ja millel on mõte.


Õnneks kasutan ühistransporti väga vähe kui üldse.
Aga selle id pileti teema on siin kõige väiksem mure, minumeelest see õppimine ja muu jama ekool vms BS ju ?
Krt mu naine käib ülikoolis ja ta tegi endal mingi eksami vms ära kaks nädalat möödas ja siiani pole netti üles pandud mis tulemused on, lihtsam poleks õpetajal need läbi vaadata ja tööd tagasi õpilastele tuua nagu siis oli kui mina koolis käisin icon_smile.gif

mikk36 eparkimine icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif m pidasin silmas !
See on juba õpetaja viga. Ekool on väga mugav asi ja ei saa mina aru mispärast seda kiruma peaks.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 19.01.2009 21:31:08 vasta tsitaadiga

eKooli miinuseks on ka see, et õpetajad peavad nii paberile kui ka eKooli hinded panema. Aga sellega kaob mõte ju ära, mida ikka imetleda neid hindeid... või vaadata, kas kursus/veerand 3-gi ära venitab. Mõttetu projekt imo.
_________________
assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree''
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006




sõnum 19.01.2009 21:47:23 vasta tsitaadiga

eKool kui selline tekitab õpilastes minu meelest pinget juurde. Kui ennem said kodused lapse tegemisi jälgida enne veerandi lõppu tänu hinnetelehele. Siis nüüd aga näevad kodused kogu aeg iga hinde tulekut eKooli. Minu arusaamist mööda tekitab see õpilases veel suuremat masendust ja rusutust... beer_yum.gif
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 19.01.2009 21:51:52 vasta tsitaadiga

Steff., üks peamisi mõtteid oligi, isegi uudistes öeldud, et õpilane on valmis kahe pärast päeviku ära hävitama.
Ekool on väga mugav, kodutööd saab vaadata ja hindeid kiiresti.
Õpetaja läheb lolliks, kui iga õpilane hakkab küsima, mis ma selle sain ja mis ma toda sain.

_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 19.01.2009 21:53:43 vasta tsitaadiga

Oot, kas õpilane on kohustatud vanematele seda e-kooli jagama või mis point on? Kui mina koolis käisin, siis e-kool sai jalgu alla ning sisse sai logida netipanga ja id-kaardiga ning kõigile jagati mingid ankeedid mida vanemad võivad täita, aga see ankeet ei jõudnud meil 90% klassist kaugemale kui klassi prügikast.
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2009 22:00:07 vasta tsitaadiga

Ma ei julge ekooli vaadata, tuleb must masendus peale kui oma laiskuse vilju vaadata. icon_neutral.gif
Ekool on jah üks rist ja viletsus icon_confused.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Õpilaste arvutioskus on nigel mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.