Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  4 Watt 33dBm Wireless 802.11g Outdoor Booster Amplifier--oskab keegi kommenteerida taolist asja :S märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
karla01
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2004




sõnum 19.12.2008 02:35:54 4 Watt 33dBm Wireless 802.11g Outdoor Booster Amplifier--oskab keegi kommenteerida taolist asja :S vasta tsitaadiga

link


on kellelgi kogemusi sellega?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wifi.ee
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2006




sõnum 19.12.2008 08:36:01 WiFi võimendi vasta tsitaadiga

sõbrad ühendriikides kasutavad, mis mureks?
_________________
WiFi/WiMax.ee traadita Interneti levialad
WiFi oskusteave: http://wiki.wifi.ee/index.php/Esileht
Roosikrantsi 9. Tallinn EMail: veljo(at)wifi.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 19.12.2008 10:42:50 vasta tsitaadiga

kui eestis sihtotstarbelise kasutamisega vahele jääd, lööb ametivõim silma siniseks
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2008 13:08:10 vasta tsitaadiga

kännuämmelg, mitte ainult - korraliku augu lööb kaa rahakotti. Kui aga 'kolleegid' enne jaole saavad siis võid vabalt ketuka kaa saada.

thumbs_up.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wifi.ee
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2006




sõnum 19.12.2008 14:16:25 WiFi kiirgus vasta tsitaadiga

Tartus kord juba prooviti "võimast antenni" läbi elamu kuid vihased naabrid andsid poisiklutile vitsa.
seejärel veeti kaabel.

Mida ise teeksid mehega kes hangib oma nettust läbi sinu kodu?
Eestis on loavabas sagedusalas isotroopse kiirgusvõimuse ülempiiriks EIRP 100 mW.

_________________
WiFi/WiMax.ee traadita Interneti levialad
WiFi oskusteave: http://wiki.wifi.ee/index.php/Esileht
Roosikrantsi 9. Tallinn EMail: veljo(at)wifi.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 19.12.2008 14:28:03 vasta tsitaadiga

wifi.ee: Nii ja mis sellest standardist kasu on, kui igasuguste 3-date osapoolte tarkvarade kaasabil ruuterite / AP-de võimsused "pilvedeni" ulatuvate võimsuseni üles krutitakse 8) Pidevalt näha teemad - "Kuidas ma saaksin ruuteri / AP väljundvõimsust tõsta". Ja siis vastused: "Mine sinna ja tiri see ja see". Siis ei räägi keegi huvitaval kombel mingitest standarditest icon_wink.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wifi.ee
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2006




sõnum 19.12.2008 15:17:39 WiFi rikkumised vasta tsitaadiga

III poole tarkvara võimaldab võimsust kenasti vähendada.
Vanalinna kohvikutes toimivad WiFi karbid tihti 6-8 mW abil, sest rohkem pole lihtsalt tarvis.

Kui märkad kisakõri, siis läheta saatja nimi ehk SSID. Riigis on kokku kogutud teave 110 063 WiFi saatja kohta.
Rikkujad tuleb leida ja kahjutuks teha.

_________________
WiFi/WiMax.ee traadita Interneti levialad
WiFi oskusteave: http://wiki.wifi.ee/index.php/Esileht
Roosikrantsi 9. Tallinn EMail: veljo(at)wifi.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2008 15:22:08 vasta tsitaadiga

Noh, neid 'kisakõrisid' leiad hajaasustusaladelt lademetes. Mullegi karjuvad tuppa Radionet'i saatjad, kus siis 100mW saatja otsa on jämeda kaabliga riputatud 15dB'ne omni. Olenevalt ilmast on neid 2...3tk 'näha & kuulda'. Samas rääkida nendega nagunii ilma suundantennita ei õnnestuks nii et mõttetu risustamine...

thumbs_down.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
veix
HV kasutaja
veix

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.12.2008 15:34:21 vasta tsitaadiga

ehh... oled sa pahane radioneti peale või? ja kust sa nende seadmete väljundvõimsusi tead?
võimalik et omni sinu või naabri maja katusel....
ja kindlasti saaksid mõne saatjaga suhelda kui vaid lubataks

kui nüüd seda Boosterit kommenteerida ... siis mina ei hakkaks sellist asja katsetamagi, sest suurem väljundvõimsus ei ole võrdeline yhenduse kvaliteediga.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2008 16:02:08 vasta tsitaadiga

veix kirjutas:
ehh... oled sa pahane radioneti peale või? ja kust sa nende seadmete väljundvõimsusi tead?

Ei, enam pole. Siis kui veel omal elu 2.4G peal käis siis ajas sita keema küll aga ka siis sai Markoga asjad kokku lepitud, et kus kelle kapsamaa...
veix kirjutas:
võimalik et omni sinu või naabri maja katusel....

Minu katusel pole midagi. Naabri omal istub üks õnnetu 7dB'ne pulk ja selle signaal on kordades nõrgem kui teie majakal, mis jääb minust ~100m kaugusele ja mille otsenähtavust takistab üks eramu. Nii et...
veix kirjutas:
ja kindlasti saaksid mõne saatjaga suhelda kui vaid lubataks

Mul omal 5G link Assakule nii et poogen...
veix kirjutas:
kui nüüd seda Boosterit kommenteerida ... siis mina ei hakkaks sellist asja katsetamagi, sest suurem väljundvõimsus ei ole võrdeline yhenduse kvaliteediga.

Mjah, te saavutate üsna sarnase tulemuse oma 100/200mW seadmete, korralike kaablite või lausa pigtailide otsa 15dB'ste omnide istutamisega. Kuidas muidu seletad, et sobiva ilmaga kostuvad mulle tuppa kõvema signaaliga naaberküla radionet'i mastid kui mu enda naabri maja otsas istuv wavecom'i seade!?

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 19.12.2008 16:13:47 vasta tsitaadiga

Väike näide, kuidas on võimsused "taevasse pumbatud". Momendil näitab läpparis olev 3COM-i PCMCIA-WiFi-kaart, et temani jõuab levi majast - läbi Vene-aegsete betoonseinte - majast, mis jääb minust umbes nii 200 meetri kaugusele. Rääkimata siis sellest tasuta WiFI-võrgust, mida ma iga päev kasutan ja mida püüan läbi aknaklaasi teisest majast, mis jääb nii 100 meetri kaugusele.

Kusjuures sellel 3COM-i võrgukaardil on küljes ainult tema enda, sisseehitatud antenn, ei mingeid võimsaid väliantenne, ega antenni paigutust vastu akenst või vastu seina. Läppar on keset tuba laua peal, antenni suund on akna suunas. Ja see - 200 meetri kaugusel olev maja jääb üldse levi suhtes nurgaga - aga levi on nii tugev, et sellest piisab tema kättesaamiseks.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veix
HV kasutaja
veix

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.12.2008 17:03:51 vasta tsitaadiga

BReaK da iCE kirjutas:
Mjah, te saavutate üsna sarnase tulemuse oma 100/200mW seadmete, korralike kaablite või lausa pigtailide otsa 15dB'ste omnide istutamisega. Kuidas muidu seletad, et sobiva ilmaga kostuvad mulle tuppa kõvema signaaliga naaberküla radionet'i mastid kui mu enda naabri maja otsas istuv wavecom'i seade!?


sa natuke valedest lähteandmetest teed järeldusi, 2,4Ghz on samuti võimeline peegelduma ja kui sa tahad võrdlusmomenti kellegi õnnetu omniga ... siis seda ei oleks mõtet isegi kommenteerida.
lisaks ma kardan et se 100/200mW seadmete legend on ka sealt õnnetust kohast. thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karla01
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2004




sõnum 19.12.2008 17:49:55 vasta tsitaadiga

Njah, uurisin et Ameerikas olevat suurim lubatud buust 1W võimendusega, siis leidsin selle 4Watise, aga palju sis ikkagi eestis lubatud on?

Minu probleem selles et Elion võttis mu traadiga neti ära(st pool aleviku koos minuga), võtsin KÕU asemele, aga no kõik paha mis ma KÕU kohta kuulnud olen sai nüüd enda nahal ära tuntud. Mul on vaja stabiilset internetti, mitte väga kiiret aga stabiilset, ja kui KÕU kiirus kõigub mul 2-170KB/sek sis sellega ma hakkama ei saa.

Minust 2km eemal on sõbral korralik nett olemas, paneks sinna ruuteri püsti ja kui saaks kuidagi endani levima oleks väga viis, otsenähtavust pole(otsenähtavus algab minu majast 5 m kaugusel tee peal aga ma ei saa sinna yhtegi seadet panna ja kaablit tuppa vedada), ehitasin biquad antenni ja sain õrna ja katkeva signaali kätte, nii ma sis mõtlesingi et kui väike võim antennal taga oleks ÄKKI sis saab;)

EDIT:

kännuämmelg kirjutas:
kui eestis sihtotstarbelise kasutamisega vahele jääd, lööb ametivõim silma siniseks


Et mismõttes sihtotstarbelise kasutamisega :O??
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 19.12.2008 17:55:36 vasta tsitaadiga

2km vahemaa poolest on kökimöki..ainult otsenähtavus on oluline, muidu stabiilsusest unistada pole mõtet. Mis vahele jääb? kummalgi pool pole võimalik kõrgemale ronida?

sihtotstarbeline kasutus tähendab seda,et kasutad seda laiatarbe seadmetega avalikus ruumis, mis on selle riigi seadmetega piiritletud. Mittesihtotstarbeline kasutus oleks näiteks paadi ankruna, kaabli kinnitusena või üleliigse raha kinnisvarasse paigutamine
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2008 18:55:35 vasta tsitaadiga

veix kirjutas:
sa natuke valedest lähteandmetest teed järeldusi, 2,4Ghz on samuti võimeline peegelduma ja kui sa tahad võrdlusmomenti kellegi õnnetu omniga ... siis seda ei oleks mõtet isegi kommenteerida.
lisaks ma kardan et se 100/200mW seadmete legend on ka sealt õnnetust kohast. thumbs_up.gif icon_wink.gif

Tead, ma ei viitsi sinuga siin vaielda. Üle lubatu on teie signaal 100% kindlasti ja küll me peagi näeme siin külas ühte radionet'i masinat vuramas viimast korda, seadmete maha monteerimiseks. Peagi meil siin tasuta internet kogu külale ja sellega ei suuda te kindlasti konkureerida...
Ahjaa - ja kui vurate siis palun 20km/h, märk on väljas. Paar päeva tagasi üritas keegi teie masinaga külatee kiirusrekordit purustada...

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wifi.ee
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2006




sõnum 19.12.2008 19:03:12 WiFi kliendi asend vasta tsitaadiga

WiFi taluni hästi ei ulatanud, kuid maanteeservas levis kenasti.
Mees kaevas maasse plastikkõri koos kaabeldusega ja torkas WiFi kliendi varre otsa.

kui läbi metsa tilkus varem xx kilobitti, siis uues asendis on kliendi kiiruseks 3 MBits.
Pealehakkamine on parem igasugusest võimendist.



_________________
WiFi/WiMax.ee traadita Interneti levialad
WiFi oskusteave: http://wiki.wifi.ee/index.php/Esileht
Roosikrantsi 9. Tallinn EMail: veljo(at)wifi.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karla01
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2004




sõnum 19.12.2008 19:07:27 vasta tsitaadiga

Vahele jääb kümmekond suurt puud koos väikestega ja paar elumaja(puust), ütleme nii et kui ronida sis oleks vaja 10m ronida, teiseltpoolt(ehk sis ruuter) 4-5 m- - nii oleks kõige optimaalsem, kui ma ei eksi sis 10m mast samuti keelatud niiviisi lambist ülesse lüüa, või tegelikult kui mu maja katusehari on ca 6 m siis 4 m sinna otsa lüüa?

Aga arvad sis, et ka võimendiga ei tuleks stabiilsust?

Kõige naljakam on see, et mul läheb majakõrvalt sirge tee otse vajalikku kohta, aga kasutada seda võimalust ei saa icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 19.12.2008 19:14:27 vasta tsitaadiga

kui Sa taskulambiga läbi metsa ei näe, siis ei näe ka staadioniprozektoriga ja 10 m kõrgusele ronimine ei ole küül keelatud.. alevikes on muidugi omad omavalitsuse reeglid, kuid 10m on siiski kökimöki
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001




sõnum 20.12.2008 02:01:55 vasta tsitaadiga

ei tohi kasutada antud asju... muidu EL jaoks pakub micronet 200mw ja 500mw 2.4ghz võimendi, mis pakuti kunagi ordis, kuid enam ei paku. Ütleme nii, et kasutada saab, aga juhul kui see hakkab segama teistele, või keegi kaebus kirjutab saab hää trahvi kätte. Kui ei soovi seadusega pahaks minna, pöördu www.sa.ee ja saad täpne vastus sellele.

kui on soov rohkem kiirus saada, tuleb 1) kõrgem antenn paigaldada 2) kasutada wimax või 5ghz sagedusel seadmed, sest 2.4ghz on sitta täis ja vabalt saab olla et probleem on rohkem selles.

ah jää, ja ei kasuta see sitta kaabel mis on üleval pildil, osta paks CDF400 vähemalt, 4m+otsad ca 500 krooni tehnoturult saab, see annab sulle juurde 5-10% tugevust =)


Edu! =)
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.12.2008 09:42:07 vasta tsitaadiga

karla01: Muide - see 10 meetri kõrguse masti jutt on puhas jama täies ulatuses. Et 20-30 meetrise masti Soome-TV vaatamiseks võin püsti ajada, aga 15-25 meetri kõrgust masti WiFi püüdmiseks mitte icon_biggrin.gif

Aga kui Sul on kõrged puud olemas, siis pole ju mingit probleemi - antenni lohistad puu otsa, kohe samasse ka seadmed ja majani tood juba võrgukaabliga. Küll pead kindlasti maanduse ehitama, muidu jääd pärast igat väikest äikest vahetama WiFi-seadmeid.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veix
HV kasutaja
veix

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.12.2008 12:27:23 vasta tsitaadiga

eldorado kirjutas:

ah jää, ja ei kasuta see sitta kaabel mis on üleval pildil, osta paks CDF400 vähemalt, 4m+otsad ca 500 krooni tehnoturult saab, see annab sulle juurde 5-10% tugevust =)
Edu! =)


aga mis kaabel on yleval pildil? minuarust see on ethernet CAT5 kaabel. kuidas seda RF kaabliga asendada?
tänapäeva CPE seadmed on raadio ja antenniga ikka yhes tykis.
ja lisaks...kui keegi kohalik arvab et sellist kooslust ei tohi eestis kasutada.. siis kahju küll icon_neutral.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.12.2008 13:46:58 vasta tsitaadiga

Võib tuua üsna lihtsa näite tegelikult, mis nätab kuidas see antennikõrguse teema on üsnagi mõttetu, et kas 5 meetit võib ja 15 meetrit ei või.
Individuaalmaja kõrgus on (näiteks) 25 meetrit. Ajan püsti mööda maja külge antennimasti, mille kõrgus on 30 meetrit. Ja kes tuleb ja ütleb, et kui kõrge see mast siis ikkagi on - kas 30 meetrit või 5 meetrit ainult.
Või variant 2 - suuremates asulates: 3-5 kordsed majad, millede katustel 3-10 meetrised antennimastid - igaüks võib ju arvutada, et kui kõrgel see antenn tegelikult maapinnast asub. 8)
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 20.12.2008 18:02:00 vasta tsitaadiga

nii madalal asuvate antennide kõrgus kõrguse mõttes polegi reglementeeritud aid hoopis paigaldise mõttes. Omavalitsuse kohus on jälgida ka asumi üldist väljanägemist ning äärmiselt jube oleks, kui iga korteriomanik suvalisele kohale, suvalisele kõrgusele suvalisel hulgal suvalist metallirisu kuhjab..
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001




sõnum 20.12.2008 23:54:55 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
karla01: Muide - see 10 meetri kõrguse masti jutt on puhas jama täies ulatuses. Et 20-30 meetrise masti Soome-TV vaatamiseks võin püsti ajada, aga 15-25 meetri kõrgust masti WiFi püüdmiseks mitte icon_biggrin.gif

Aga kui Sul on kõrged puud olemas, siis pole ju mingit probleemi - antenni lohistad puu otsa, kohe samasse ka seadmed ja majani tood juba võrgukaabliga. Küll pead kindlasti maanduse ehitama, muidu jääd pärast igat väikest äikest vahetama WiFi-seadmeid.


arvan et see rohkem penikene kaabel mis on ühendatud ühelt poolt AP-ga teiselt poolt paneel antenniga, kui eksin, siis vabandust =) Kui kasutakse microtik või miski muu seadme, kus paneeli sees on integreeritud minipci kaart siis pole probleemi
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wifi.ee
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2006




sõnum 21.12.2008 10:53:27 WiFi klient vasta tsitaadiga

Pikad antennikaablid on minevik. Pildil on teeservas 5 GHz WiFi klient ja tuppa kulgeb ethernet.
Internet saabub talusse läbi metsa, maantee abil.

_________________
WiFi/WiMax.ee traadita Interneti levialad
WiFi oskusteave: http://wiki.wifi.ee/index.php/Esileht
Roosikrantsi 9. Tallinn EMail: veljo(at)wifi.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  4 Watt 33dBm Wireless 802.11g Outdoor Booster Amplifier--oskab keegi kommenteerida taolist asja :S mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.