Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 390, 391, 392 ... 2285, 2286, 2287  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 19.12.2008 11:18:15 vasta tsitaadiga

koputaja kirjutas:
darkside kirjutas:
koputaja kirjutas:

Upitaks ise oma varasemat küsimust:
koputaja kirjutas:
Küsimus teile selline, et kas Elion paneb oma levialakaardile ainult need asulad, milles ta on võimeline praktiliselt igasse majja, kuhu kaabel sisse jookseb DigiTV sisse panema? Või nad lihtsalt ei uuenda oma levialakaarti eriti tihti?


ei uuenda eriti tihti, vist korra aastas või kui mingi asula juurde tuleb icon_rolleyes.gif
raudselt ei saa mitte kuskile mitte midagi, tuleb teha avaldus elionile ja siis tehakse asi selgeks kas saab või mitte thumbs_up.gif


Põhjus on selles, et omal pisikeses külas (Haanja) see asi osaliselt levib. Mul on endal see kodus, samuti ühes korteris veel samas majas, kuid teisest majast sõbrale anti eitav vastus seoses vana kaabeldusega. Et selline asi siis pole kaardile paneku vääriline?
Haanja asub Võrust 15km lõunapoole.


sa tahad öelda, et kui siu sõbral seal majas on kaabli kvaliteet mitte vastav digitv jaoks, siis peaks see lausa kaardi peal olema icon_confused.gif
sa ikka tead seda, et igaühele lähen jaamast oma kaabel icon_question.gif las siis sõber olla natuke aktiivsem ja küsigu mida tema teha saab, et kaabeld korda või vahetatud saaks thumbs_up.gif
On ka tallinna linnas kohti kuhu ei saa icon_lol.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2008 11:33:13 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
Konfigureerin siin ühte Speedtouchi mille ma kapiotsast leidsin. Teen setupi ära aga Administratori parool ei toimi, mille ma Set upi tehes pannud olen :-|
Teen küll restarti jms aga ei toimi ja ei saa enam konfile ligi. Teen ruuterile reseti ja kõik uuesti aga ikka sama jama
Ideid kellelgi?


IE'd kasutad?

Telnetis:

system config digestauth disabled
saveall
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV veteran
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2008 11:54:41 vasta tsitaadiga

IE'ga jah

Mis see teeb muidu?
E:
Hakkas toimima thumbs_up.gif
Suur tänu.

Milles see kala muidu peitus ja miks ta üldse nii tegi?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2008 12:43:56 vasta tsitaadiga

artur-, see on IE bugi, vist IE mingi update parandab ka selle vea. Teiste brauseritega ei tohiks seda muret olla.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SibulonHEA
HV kasutaja
SibulonHEA

liitunud: 10.11.2007




sõnum 19.12.2008 13:17:12 vasta tsitaadiga

Kuidas ma dtvd arvutis vaatan?
_________________
Täielik Noob.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2008 14:11:43 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
koputaja kirjutas:
darkside kirjutas:
koputaja kirjutas:

Upitaks ise oma varasemat küsimust:
koputaja kirjutas:
Küsimus teile selline, et kas Elion paneb oma levialakaardile ainult need asulad, milles ta on võimeline praktiliselt igasse majja, kuhu kaabel sisse jookseb DigiTV sisse panema? Või nad lihtsalt ei uuenda oma levialakaarti eriti tihti?


ei uuenda eriti tihti, vist korra aastas või kui mingi asula juurde tuleb icon_rolleyes.gif
raudselt ei saa mitte kuskile mitte midagi, tuleb teha avaldus elionile ja siis tehakse asi selgeks kas saab või mitte thumbs_up.gif


Põhjus on selles, et omal pisikeses külas (Haanja) see asi osaliselt levib. Mul on endal see kodus, samuti ühes korteris veel samas majas, kuid teisest majast sõbrale anti eitav vastus seoses vana kaabeldusega. Et selline asi siis pole kaardile paneku vääriline?
Haanja asub Võrust 15km lõunapoole.


sa tahad öelda, et kui siu sõbral seal majas on kaabli kvaliteet mitte vastav digitv jaoks, siis peaks see lausa kaardi peal olema icon_confused.gif
sa ikka tead seda, et igaühele lähen jaamast oma kaabel icon_question.gif las siis sõber olla natuke aktiivsem ja küsigu mida tema teha saab, et kaabeld korda või vahetatud saaks thumbs_up.gif
On ka tallinna linnas kohti kuhu ei saa icon_lol.gif



Kaardile paneku vääriline selles mõttes, et asulas on ju võimalus olemas, kuid kõikides majades ei pruugi toimida. Et kaardil võiks ju olla see, et võimalus on olemas. Kuna mõningatel on see juba kasutusel. Küsimus oli ju ajendatud sellest, et kui kõikidele selles külas pole võimalik pakkuda, siis kaardile ei kantagi.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
õllekas
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2003




sõnum 19.12.2008 16:32:50 vasta tsitaadiga

SibulonHEA kirjutas:
Kuidas ma dtvd arvutis vaatan?

Samamoodi nagu telekastki, silmadega
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 19.12.2008 16:38:15 vasta tsitaadiga

koputaja kirjutas:
darkside kirjutas:
koputaja kirjutas:
darkside kirjutas:
koputaja kirjutas:

Upitaks ise oma varasemat küsimust:
koputaja kirjutas:
Küsimus teile selline, et kas Elion paneb oma levialakaardile ainult need asulad, milles ta on võimeline praktiliselt igasse majja, kuhu kaabel sisse jookseb DigiTV sisse panema? Või nad lihtsalt ei uuenda oma levialakaarti eriti tihti?


ei uuenda eriti tihti, vist korra aastas või kui mingi asula juurde tuleb icon_rolleyes.gif
raudselt ei saa mitte kuskile mitte midagi, tuleb teha avaldus elionile ja siis tehakse asi selgeks kas saab või mitte thumbs_up.gif


Põhjus on selles, et omal pisikeses külas (Haanja) see asi osaliselt levib. Mul on endal see kodus, samuti ühes korteris veel samas majas, kuid teisest majast sõbrale anti eitav vastus seoses vana kaabeldusega. Et selline asi siis pole kaardile paneku vääriline?
Haanja asub Võrust 15km lõunapoole.


sa tahad öelda, et kui siu sõbral seal majas on kaabli kvaliteet mitte vastav digitv jaoks, siis peaks see lausa kaardi peal olema icon_confused.gif
sa ikka tead seda, et igaühele lähen jaamast oma kaabel icon_question.gif las siis sõber olla natuke aktiivsem ja küsigu mida tema teha saab, et kaabeld korda või vahetatud saaks thumbs_up.gif
On ka tallinna linnas kohti kuhu ei saa icon_lol.gif



Kaardile paneku vääriline selles mõttes, et asulas on ju võimalus olemas, kuid kõikides majades ei pruugi toimida. Et kaardil võiks ju olla see, et võimalus on olemas. Kuna mõningatel on see juba kasutusel. Küsimus oli ju ajendatud sellest, et kui kõikidele selles külas pole võimalik pakkuda, siis kaardile ei kantagi.

Kaardile on märgitud pigem jaamad (dsl sõlmed vms) kus on digitv tugi ja jaam on asulas icon_razz.gif
Muide lehel kirjas ka ju: Pärast tellimist võtame sinuga mõne päeva jooksul ühendust ja anname teada üksikasjad
Üksikasi ehk ongi see et sa ei saa seda icon_lol.gif Pealegi selle mõne päeva jooksul tehakse nn tehniline selgitus, kas saab või ei saa icon_wink.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ups
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2003




sõnum 19.12.2008 16:50:30 vasta tsitaadiga

hmm mul mingi imelik jama tekkinud.

senini ideaalselt arvutis töötanud digi-tv enam hästi ei taha toimida. nimelt kui vlc playeriga kanali avan, siis ei tee mitte midagi.
- peale arvuti restarte ja lühiajalisi ST restarte ei hakka samuti tööle.
- confisin speedtouchi uuesti - arvutis töötas, kuid peale arvuti restarti enam mitte (sama kehtis ka, kui hoidsin ruuteri pikemat aega vooluvõrgust väljas)

proovisin ka lapakaga vaadata, kuid samuti ei õnnestunud (varem on toiminud), ei ole parasjagu võimalust digiboxiga ka proovida, et näha kas seal töötab.

hetkel olen nõutu, et kas viga arvutites või ruuteris? lihtsalt lampi eilsest hommikust saati ei toiminud. helistasin elioni ning nende poolt oli ka kõik korras.

ipconfig näitab tv.elion.ee:
IP address: 10.166.255.98
subet: 255.255.128.0
gateway: 10.166.128.1
(ehk siis see, mis dhcp-ga saadud)

ruuteris mcast töötab ilusi.

any ideas? icon_confused.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 19.12.2008 17:01:09 vasta tsitaadiga

ups kirjutas:
hmm mul mingi imelik jama tekkinud.

senini ideaalselt arvutis töötanud digi-tv enam hästi ei taha toimida. nimelt kui vlc playeriga kanali avan, siis ei tee mitte midagi.
- peale arvuti restarte ja lühiajalisi ST restarte ei hakka samuti tööle.
- confisin speedtouchi uuesti - arvutis töötas, kuid peale arvuti restarti enam mitte (sama kehtis ka, kui hoidsin ruuteri pikemat aega vooluvõrgust väljas)

proovisin ka lapakaga vaadata, kuid samuti ei õnnestunud (varem on toiminud), ei ole parasjagu võimalust digiboxiga ka proovida, et näha kas seal töötab.

hetkel olen nõutu, et kas viga arvutites või ruuteris? lihtsalt lampi eilsest hommikust saati ei toiminud. helistasin elioni ning nende poolt oli ka kõik korras.

ipconfig näitab tv.elion.ee:
IP address: 10.166.255.98
subet: 255.255.128.0
gateway: 10.166.128.1
(ehk siis see, mis dhcp-ga saadud)

ruuteris mcast töötab ilusi.

any ideas? icon_confused.gif


kui kaua sa nende proovimiste vahel ootad? ehk mingi timeout pikenend või jääb sess püsti kuskile?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 19.12.2008 17:56:22 vasta tsitaadiga

Netikaabel peab olema kindlast neljandas pordis?
Mul on neljandas digiboxi oma ja digiboxi oma töötaba ainult neljandas ja kui panen mujale ei saa telekat vaadata.

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2008 19:33:06 vasta tsitaadiga

ühes digiboxis on pilt, teises "Puudub ühendus serveriga". tv.elion.ee/ruuteriseadistus ütleb "Puudub DigiTV teenus. DigiTV tellimiseks helista Elioni klienditeeninduse telefonil 165."
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina2t
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2005




sõnum 19.12.2008 20:12:31 vasta tsitaadiga

Küsimus targematele, puhtalt teoreetiline huvi
Arvutist saab vaadata digiTV-d, dekodeeriad on kättesaadavad, samuti peaks leidma ka kodeerimisprogramme( vms.). Aga kui nüüd teha vastupidi, saata arvutist pilt läbi ruuteri digiboxi, peaks saama arvuti pilti telekast näha? Üks võimalus oleks digiboksi konfida ning seal aadresse ümber kirjutada, teine ehk suudaks ruuter(või siis ruuteriks muudetud arvuti) teha digiboksile näo, et arvutist tulevad andmed tulevad elionilt. ma mõtlen a'la lood oma "kanali" ja saad telekast arvuti filme vaadata. Kas selline asi oleks teoreetiliselt võimalik, aga praktiliselt? Või on süsteem kuidagi hoopis muudmoodi töös? Kui teha ruuter nähtavaks kui elioni server, peaks isegi saama ehk selle kaudu arvutist filme vahetada(selleks peaks küll juba eraldi tarkvara kirjutama but still) ? ja samal ajal saaks õigeid kanaleid ka näha ikka.

Lihtsalt tunnen huvi.

(selline süsteem tuleks kasuks kui arvuti ja telekas on üksteisest kaugel(aga siiski ühes kohtvõrgus), ehk juhtmete vedamine ei annaks soovitud tulemust.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 19.12.2008 20:14:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ma mõtlen a'la lood oma "kanali" ja saad telekast arvuti filme vaadata



See on juba tehtud. Siin teemas sellest juttu ka
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2008 20:15:47 vasta tsitaadiga

mina2t, seda on ka praktikas kasutatud, et arvutist tulev film üle digiboksi telkust nähtav icon_wink.gif
_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mina2t
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2005




sõnum 19.12.2008 20:19:15 vasta tsitaadiga

my bad, ei oska otsida tuleb välja icon_redface.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ups
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2003




sõnum 19.12.2008 22:47:25 vasta tsitaadiga

tundub et leidsin oma probleemile lahenduse.

utorrenti programmi sulgemine või restart paneb digi-tv tööle icon_eek.gif olenemata sellest, kas midagi tõmbab või ei...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrka20
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2005




sõnum 20.12.2008 09:01:51 vasta tsitaadiga

ups kirjutas:
tundub et leidsin oma probleemile lahenduse.

utorrenti programmi sulgemine või restart paneb digi-tv tööle icon_eek.gif olenemata sellest, kas midagi tõmbab või ei...


IRW

Keela utorrentil upload siis ära või keera 10KB peale icon_wink.gif
Ise sa ei tiri aga paistab, et jagaja oled suur.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ups
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2003




sõnum 20.12.2008 10:47:48 vasta tsitaadiga

alguses eemaldasin kõik torrentid üldse ära (no upload/download) ja jamas endiselt...samas torrentide jagamine ei tohiks digi-tv mõjutada, sest tv on ju primaarne ja esmalt võrab see kiiruse omale.

aga nüüd updatesin utorrenti ära ja igaksjuhuks vahetasin ka pordid ära, praegu peale restarte töötab ilusti. kummaline olukord icon_biggrin.gif

_________________
Tasuta arvete koostamise süsteem: arvepesa.ee
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004




sõnum 20.12.2008 14:41:10 vasta tsitaadiga

Kasutasin otsingut ja googlit ja asju, aga vastust ei suutnud ise leida, seega palun abi.
Kuidas panna aminet 110 tööle Samsung Le32M87 puldiga. Ehk siis ma vajan seda 3 kohalist koodi, mida samsungi puldist sisestada. Neil samsungitel on kõigil sama pult, nii et ma usun, et keegi kusagil on selle kindlasti tööle saanud.

NB! ma ei taha panna telekat tööle digiboksi puldiga nagu paljud teevad, vaid vastupidi.

Ette tänades,
dex

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 20.12.2008 18:36:04 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Kasutasin otsingut ja googlit ja asju, aga vastust ei suutnud ise leida, seega palun abi.
Kuidas panna aminet 110 tööle Samsung Le32M87 puldiga. Ehk siis ma vajan seda 3 kohalist koodi, mida samsungi puldist sisestada. Neil samsungitel on kõigil sama pult, nii et ma usun, et keegi kusagil on selle kindlasti tööle saanud.

NB! ma ei taha panna telekat tööle digiboksi puldiga nagu paljud teevad, vaid vastupidi.

Ette tänades,
dex

tunnen lihtsalt huvi, et misjaoks sellist asja yldse vaja on?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004




sõnum 20.12.2008 19:01:08 vasta tsitaadiga

mis seal mõistetamatut on?
Tahan ühe puldiga (teleka puldiga siis) juhtida telekat, digiboksi ja arvutit.

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2008 19:04:02 vasta tsitaadiga

dex, siin tuleb mängu su telekapuldi arusaam teistest pultidest ja õppevõimekus. Üldiselt enamus tavapulte mis kaasa antakse ei oska midagi teha aminetiga ja ka ei oska õppida, seega lootusetu

Ise tahtsin kunagi oma philipsi puldiga aminetti kontrollida aga paraku ei tunne mu pult aminetti... suht kahju ausaltöeldes. Käes tundub ta mitmeid kordi parem kui amineti või kasvõi elioni uus pult...
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 20.12.2008 19:39:44 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
mis seal mõistetamatut on?
Tahan ühe puldiga (teleka puldiga siis) juhtida telekat, digiboksi ja arvutit.


ja mida ime asja sul vaja teha on? et elioni digitv pult seda teha ei suuda? puhtalt huvist tahan teada icon_biggrin.gif ära pahanda, tunen huvi miks sa risti vastupidi tahad teha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 26.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2008 19:56:11 vasta tsitaadiga

Ju siis inimene ei taha kahte pulti ja teleri oma on lihtsalt nunnum.

 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 390, 391, 392 ... 2285, 2286, 2287  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.