Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Reisimine välismaal - kuhu minna, mida teha + teavitused soodsatest reisipakkumistest ja lennupiletitest märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 181, 182, 183  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.11.2008 22:43:35 Reisimine välismaal - kuhu minna, mida teha + teavitused soodsatest reisipakkumistest ja lennupiletitest vasta tsitaadiga

Otsisin, aga sellist teemat veel ei leidnud, eraldi mingi konkreetsete päringutega on olnud küll. (Aga kui ikkagi on selline teema olemas, siis kustutatagu ära).


Mõte sellest, et kui kuhugi minek, siis saad veidi teiste kogemusi vaatamisväärsuste, öömaja, vingete kõrtside ja kasvõi tehnikapoodide ja hindade kohta.

Selliseid väga üldlevinud asju, mida kõik niigi teavad, pole vast suurt mõtet pakkuda (a la Pariis ja Eifeli torn vms). Ja loomulikul on palju infot juba ka näiteks trip.ee foorumis olemas (kuigi seal on sageli juba üsna vanad teemad).

Nii et eelkõige ootaks just selliseid veidi kiiksuga ja mitte nii levinud kohtade soovitusi.

Teeks ise siis otsa lahti ka icon_razz1.gif Homme õhtul minek mõneks päevaks Amsterdami. Soovitusi? Kus peaks kindlasti ära käima lisaks tavamarsruutidele kesklinnas? Mõni hea pildistamiskoht?

EDIT by Tanel: Parimad saidid odavaimate lennupiletite hankimiseks

www.skyscanner.net
www.cleartrip.com
www.lennujaam.ee
www.sky24.ee
www.ebookers.com

Google Flights on saanud uue näo thumbs_up.gif
icon_arrow.gif https://www.google.ee/flights/beta?hl=en_US&curr=EUR&gl=ee&source=flgw#flt=TLL..2018-01-22;c:EUR;e:1;s:0;sd:1;t:e;tt:o

Kes veel ei tea, sellega saab kontrollida näiteks, millised ühe-otsa lennud väljuvad konkreetsest määratud linnast määratud kuupäeval.
Väga mugav reiside planeerimisel, eriti Aasias.

EDIT by Tanel: COVID-19 Travel Regulations Map* (powered by Timatic)
icon_arrow.gif https://www.iatatravelcentre.com/international-travel-document-news/1580226297.htm

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 14.11.2008 22:53:41 vasta tsitaadiga

kanalid on kenad, coffee shopid huvitavad ja punaste laternate tänav vaatamist väärt. mille muu pärast ikka amsterdamis käiakse? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 14.11.2008 23:02:49 vasta tsitaadiga

Ise sain eelmine aasta UKs käidud ja väga äge oli. Soovitan teistele ka, kuid kuna ma läksin sõbra juurde siis ööbisin ka seal. Hotellidest ei tea ma midagi eriti. Kohaks oli Telford. Mõnus väike linnake, tunne oli nagu oleks maal, mõnus vaikne icon_smile.gif.Sõidutati igalepoole, Shrewsburysse ja Shakespeare kanti. Tehnikapoode oli sittakanti, ka oli selline koht nagu Telford Centre, väga sarnane viru keskusele a 10x suurem icon_biggrin.gif. Eriti soovitaks reisima siis minna kui on keegi, kelle juurde saad ööbima minna, kuna hotellid on kallid vms. Või kui leiab hotelli mis on odav, siis kambakesi saab kah minna. Seal saab Hokyt näha ja Jalkat. Ja isutama saab ka minna.

Paar pilti ka Telfordist icon_smile.gif.

http://flacko.mikk36.eu/PA190146.JPG

http://flacko.mikk36.eu/PA190150.JPG - selline pisike linnake oli seal. Mitu poodi oli üksteise järel, ise saikäidud Game Caves icon_smile.gif. Ka oli seal väike pood, kus sai süüa osta. Sõbra lähedal oli ka Kebabi pood. Mmmm... British Kebab..

http://flacko.mikk36.eu/PA190156.JPG - sellised vaated on lihtsalt nii mõnusad, meeldis jubedalt sihuke asi! Nagu näed palju maju niivisi.

http://flacko.mikk36.eu/PA190151.JPG - majad nägid suurem osa kõik punased välja, mis on minu arvates ka väga kenad! Mõnus ja rahulik, sai ringi käia ja loodust näha.

http://flacko.mikk36.eu/PA180111.JPG - Shrewburys olid aga sihukesed majad, Shakespearilikud. Umb 40km eemal Telfordist või 20km, krt ei mäleta täpselt aga suht pikk sõit oli.

http://flacko.mikk36.eu/PA180098.JPG - sihuke vägev mägi paistis kui sõitsime natuke linnast välja.

http://flacko.mikk36.eu/PA180097.JPG - see üks mu lemmikpilt. Näeb vägailus välja. Lausa desktopiks loodud lol.

http://flacko.mikk36.eu/PA180063.JPG - See on Ironbridge, Telfordi tuntuim sild. Yay ma sain selle peal käia! Vägev vaade oli kui meetrikõrgused künkad nagu teeksid seinad ette.

http://flacko.mikk36.eu/PA180069.JPG - midagi taolist.

http://flacko.mikk36.eu/PA180144.JPG - Selle pildiga kaasneb üks huvitav lugu, mida mu sõbra isa mulle rääkis. Näete seal seda kallakut? Seal mängisid lapsed suurem osa jalgpalli agakuna see selline kaldus on, lendas pall tihedalt vette. Siis käis sealüks onu paadiga, kes palle veestälja tõi ja tagasi viskas icon_biggrin.gif.

Niipalju minu elamusest Telfordis.

Maandmispaigaks olimuidu Birmingham ja siis umb 1h30min sõitmine Telfordi.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warbler and Devin Townsend!


viimati muutis Flacko 14.11.2008 23:08:25, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.11.2008 23:04:02 vasta tsitaadiga

Amsterdamis loomulikult punaste laternate tänav ja coffee shopid.
Muidugi ka mõnus õhkkond ning inimesed.
Kuidagi hea auraga koht on.

Ma ennast pean suht palju reisinuks ja võin öelda, et Rootsi, Luksemburg ja Belgia on mul suured lemmikud. Prantsusmaa meeldib ka.

Imho tasub minna autoga ja lihtsalt sõita ja sõita ja sõita. Käia kõikvõimalikes suvalistes kohtades ja teha nii vähe plaane kui võimalik.

Plaane tasub teha vbl mingite eriti huvitavate vaatamisväärsuste jaoks nagu minul on näiteks ringrajavõistlused ja üldse ringrajad.
Eks teistel on mingid muud asjad.

Aga jah, igaljuhul ma olen seda meelt, et autoga näeb kõige rohkem ja ka kõige lahedamaid asju.
Mootorrattaga võib vast sama hea olla, aga mitte nii mugav. Autoga on ikka tunduvalt mugavam.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.11.2008 23:17:37 vasta tsitaadiga

Tegelikult ma olen kunagi ammu korra varem isegi Amsterdamis käinud, aga see oli ainult mingi mõneks tunniks Haagist tagasiteel tehti peatus. Nii et suurt midagi ei mäleta. Eks selleks viimaseks oli ka muid põhjuseid. icon_redface.gif


Nüüd on mul seal põhimõtteliselt kaks päeva linnapeal ringi vaatamiseks, pühapäev tervenisti ja kolmapäev enne õhtut 2000 paiku tagasilendu. Eks pühapäeval hängib niisama ringi kuhu jalad viivad, aga kahte päeva lihtsalt niimoodi ei viitsi.

Või tasub rongiga kuhugi linnast välja sõita hoopis? Raudteesüsteem peaks ju korralik olema. Roterdam? Haarlem?


Ahjaa, kuidas seal maal üldse pühapäevadega on? Elu välja surnud ja kõik kohad suletud? icon_rolleyes.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2008 01:10:58 vasta tsitaadiga

Aga kui juba kogemusi vahetame siis räägime mida teha järgmine nädal Ungaris, Budapestis?


Luksemburgis on kena korralik kanjon/jõeorg iga nurga alt ülesvõtmiseks. Samas elu seal käib rohkem tööpäevadel ja tööajal.
Inglismaa Londoni ümbruseväikelinnad on uhkeid autosid täis ja päeval elu käib. Samas kell 18 on poed kinni ja pühapäev on püha.
Julgen soovitada ka rongisõitu pikki Reini jõe kallast,l mis voolab sügaval orus ja on ümbritsetud vanadest kindlustest ja viinamarjaistandustest. Kui need rongid ainult nii paganama kiiresti ei kihutaks.
Vilniusega sai muidugi vaid põgusalt tutvutud aga tekkis kerge ajas tagasirändamise tunne ja suht masendav kusjuures.

_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 15.11.2008 10:51:48 vasta tsitaadiga

Spacefly kirjutas:
Aga kui juba kogemusi vahetame siis räägime mida teha järgmine nädal Ungaris, Budapestis?



Budapest on ilus linn thumbs_up.gif. Tasub ringi jalutada nii Budas kui Pestis. Ehket kindlasti ronida (või sõita) mäe otsa Buda lossi, mitte käia ainult all-linnas. Mis on ka ilus. Kangelaste väljak, terrorismimuuseum, kirikud-katedraalid, sillad etc.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 15.11.2008 13:43:14 vasta tsitaadiga

Buda poole peal elas mu sõber ja siis sai ta juures paar korda ikka vahepeatusi tehtud trippidel.

Veinibaar "Matra Borozo" - see tuleb lihtsalt ise ära näha, legendaarne koht icon_lol.gif Asub Fö utca ja Ponty utca tänavate ristumiskoha lähedal.
Siis on päris kift SPA moodi asi ühe hotelli küljes, mis asub Szabadsäg Hid silla juures (väga ilusa vana-aegse arhitektuuriga koht ja peaks talvel ka lahti olema, polnud väga kallis ka imo)

Seal samas kandis on kuskil ka "pohmakasaunad", ehk siis saunakompleks ja basseinid, mis on varahommikuni lahti ja sinna minnakse tavaliselt peale karmi pidu ennast kaineks higistama icon_biggrin.gif

Margiti saare silla juures on üks söögikoht, kus saab 180 krooni eest süüa niipalju kui tahad, asi on korraliku restorani moodi ja enamasti käivad seal turismigrupid ning söögid on ka korralikud... me lolli peaga kahmasime esimese asjana taldrikud friikartuleid ja lihapalle täis ja siis ei mahtunud hõrgutised pärast ära icon_biggrin.gif

Kindlasti tasub teha jalutuskäik Margiti saarel, juhul kui hotell seal lähedal, siis kasvõi hommikujooks, kuna see on kohalik sportimise saar.


Pesti poolega ma pole niivõrd tuttav, aasta 2008 sai muidugi seal mingil peaväljakul vastu võetud ja tutvutud paljude erinevate rahvastega.... ilusad majad jäävad enamasti Doonau äärde - tasub võtta laevasõit thumbs_up.gif


Ainuke asi mis mulle ei meeldi seal linnas, et väga palju on kodutuid igalpool

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tame
HV kasutaja
tame

liitunud: 12.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2008 14:31:58 vasta tsitaadiga

Budapestis soovitaks kindlasti külastada Széchenyi Spa'd, mis peaks olema suurim omalaadne Euroopas. Väga lahe ja lõõgastav koht/kogemus. Ainult aurusauna ei tasu seal eriti minna.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 15.11.2008 15:37:09 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Amsterdamis ... ja coffee shopid.

Sa mõtled seda: http://www.amsterdam.info/coffeeshops/ ?
Kunagi peaks ju ära proovima...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 15.11.2008 15:48:39 vasta tsitaadiga

Elrak kirjutas:
XR kirjutas:
Amsterdamis ... ja coffee shopid.

Sa mõtled seda: http://www.amsterdam.info/coffeeshops/ ?
Kunagi peaks ju ära proovima...


Meil sõpradega ka pikemat aega see plaan teoks teha ja nädal-kaks teha üks korralik relaxation trip...

Kindlasti üks asi mis tuleb elus ära teha... panengi endale listi... http://hightimes.com/public/cancup/ icon_smile.gif

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.11.2008 22:04:10 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Elrak kirjutas:
XR kirjutas:
Amsterdamis ... ja coffee shopid.

Sa mõtled seda: http://www.amsterdam.info/coffeeshops/ ?
Kunagi peaks ju ära proovima...


Meil sõpradega ka pikemat aega see plaan teoks teha ja nädal-kaks teha üks korralik relaxation trip...

Kindlasti üks asi mis tuleb elus ära teha... panengi endale listi... http://hightimes.com/public/cancup/ icon_smile.gif


Ma ei ole teabmissuur kanepisõber, aga kui korralik bong on ja hea kraam, siis ikka ära ei ütle icon_razz1.gif
Muidu teeb jube uniseks ja muud suurt midagi ei tee.

Aga hollandi trip oli meil igatahes super. Läksime täiesti lambist Viljandist kell 1 öösel ja jõudsime mingi 22 tunniga kohale.
Parkisime auto kuskile parklasse suvalisse. Järgmise päeva hommikul oli tõsine dude where's my car. Otsisime mingi 2h autot.
Hotellist välja tsekkimisel küsisime, et kas me võime oma asjad hotelli kuskile jätta senikauaks kuni me enda auto üles leiame.
Hotellitöötajad ei tundunud sellest kuigi üllatunud olevat. Ütlesid, et loomulikult.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 17.11.2008 20:28:36 vasta tsitaadiga

Keegi Tshehhis on käinud niisama autoga töllerdamas?

P.S. Kui keegi aff plaanib ise minna endale Kesk - Saksamaalt mootorratast tooma, võiks mulle enne ps saata. icon_wink.gif

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 17.11.2008 20:31:25 vasta tsitaadiga

Amsterdami ikka vaatamisväärsuste juurde: L*tsid ja "maagilised seened". icon_lol.gif
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.11.2008 21:08:28 vasta tsitaadiga

zoomski, ma käisin ju Tšehhis töllerdamas icon_wink.gif
Mis täpsemalt huvitab?
Teed olid suht ok-d. Tuleb ainult mingi vinett or smth aknale kleepida.
Bensukast tuleb osta.
Mina seda muidugi ei ostnud icon_biggrin.gif
Muidu võrdlemisi ilus on seal mägede vahel, aga kõrval Austria on way ilusam.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 17.11.2008 21:24:36 vasta tsitaadiga

Lihtsalt tuli tahtmine ka järgmisel aastal kuhugi sõitma minna ja ilmselt lähengi sedasi suht lambist.
Hetkel x kui HV kardisarjas on võistluspaus, siis panen käigu sisse ja sõidan lihsalt minema.
Lihtsalt tundus, et Tshehhi võiks olla jõukohane minna avastama.
Austria peaks suurusjärgu kallim olema.
Mida Tshehhis kindlasti vaatama peaks ja kas ööbimine tuleb varem kinni panna või leiab kohapeal kerge vaevaga soodsamalt?
Õlu on vist Eestiga samas hinnas? icon_smile.gif

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.11.2008 21:25:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mida Tshehhis kindlasti vaatama peaks ja kas ööbimine tuleb varem kinni panna või leiab kohapeal kerge vaevaga soodsamalt?


Arvan, et pole vaja suht midagi kinni panna.
Päris ok-d hotellid on mingi 1000 kohalikku raha öö eest.
Vat seda ei oska öelda, mida peaks kindlasti vaatama.
A kindlasti mine otse Brno peale mitte Praha peale Poolast.
Kui Praha peale lähed, siis pead mööda vanasid ja kitsaid ja ülerahvastatud teid pidi sõitma.
A Kui Warsawist Brno peale hoiad, siis on uued kiirteed suht koguaeg.

Tšehhi muidu jah vägagi odav.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 17.11.2008 21:27:22 vasta tsitaadiga

See on siis jämedalt 600 meie raha, aga kas nägu või tuba?
_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.11.2008 21:29:59 vasta tsitaadiga

zoomski, tuba.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2008 21:32:42 vasta tsitaadiga

Olen ise Tšehhis, täpsemalt siis Prahas paar korda käinud. Viimati sel suvel eurotripi ajal: Läti-Leedu-Poola(Varssavi)-Tšehhi(Praha)-Saksamaa(Berliin, München)-Austria-Šveits-Itaalia-Lõuna-Prantsusmaa(Monte Carlo, Monaco, Nice, St. Tropez, Marseille, Millau). Praha jätab ikka väga kustumatu mulje. Ei oleks elusees osanud arvata, et Kesk-Euroopa linn võib nii mõjuda. Söögid-joogid odavad. Tehnikapoodidele väga suurt tähelepanu ei pööranud, kuid see linn on vaatamist väärt!
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 17.11.2008 21:34:36 vasta tsitaadiga

Tsehhis proovi ära selline jook nagu Kofola icon_wink.gif elamus omaette icon_lol.gif

http://en.wikipedia.org/wiki/Kofola

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 17.11.2008 21:38:27 vasta tsitaadiga

Vaataks kindlasti Prahat, aga mõte siiski autoga ringi töllerdada, et satuks ka sellistesse kohtadesse, mis turismireisiga ehk nägemata jääks.
Ehk mõni motospordi suursündmus tuleb kõne alla vms.

carlking, mis lurr see Kofola selline on?
Kas ja kui kaua pärast peab keegi teine autot roolima? icon_smile.gif
EDIT: Nägin linki. Miks krt keegi seda veel maale ei too. River Colat müüdi aastaid. Ma korra lolli peaga proovisin, siiamaani on nitrolahusti maitse suus. icon_mad.gif

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!


viimati muutis Andre 17.11.2008 21:40:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 17.11.2008 21:41:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:
The most famouse Czech Sights is Prague (very large historical centre protected by UNESCO with Old Town Square, Old Jewish Town, Charles Bridge, Prague Castle) followed by Cesky Krumlov (fairy-taleish centre, castle complex, Baroque theatre), Olomouc (the second largest historical centre after Prague, Holy Trinity Column UNESCO, Cathedral, churches), Telc (historical square protected by UNESCO, Renaissance chateau), Kutna Hora (former European silver town in the Middleages - UNESCO, Medieval silver mint, ossuary), Brno (Villa Tugendhat UNESCO, Petrov Cathedral, Spilberk Castle) etc.


http://www.discoverczech.com/czech-sights.php4


Peale Kofola joomist võid kohe autot juhtida, karastusjook... vaese mehe Coca-Cola... vb vajad oksendamiseks ja maoloputuseks veidi aega... esimese korraga hakkab jook vastu veidi... aga järgmises tanklas juba otsid seda riiulilt icon_biggrin.gif


Ma pole eriline Tsehhi avastaja olnud, aga talviti olen sealt paar korda läbi sõitnud ja vaated ning loodus on seal alati suurepärased olnud.

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 17.11.2008 21:45:26 vasta tsitaadiga

See Praha vanalinn pidi olema hästi säilinud.
Nad olevat iga kord kui neid rünnati kohe käed üles tõstnud ja siis neid sõdades ei pommitatud eriti. icon_smile.gif
Kas midagi Prahast väljaspool on välja pakkuda?

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 17.11.2008 21:46:47 vasta tsitaadiga

Künkad ja mäed, need jäävad vist rohkem piiri äärde... (Enam ei mäleta, kas poola-tsehhi või tsehhi-austria olid massiivsed mäekurud, mida sai millegi pärast ikka päris pikalt ületatud)
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.


viimati muutis Sold OUT 17.11.2008 21:48:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Reisimine välismaal - kuhu minna, mida teha + teavitused soodsatest reisipakkumistest ja lennupiletitest mine lehele 1, 2, 3 ... 181, 182, 183  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.