Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Esimene alla-saja-dollari sülearvuti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2008 19:48:20 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:

Asuse suurema molliga aparaadi turuletoomine on segmenteerimise küsimus- sihtgrupid ju muutuvad

Vaevalt, pigem oli see vastus tõsisele kriitikale. Kui letil on kõrvuti 700 ja 900 ja hinna erinevus on 1000 eeku, siis ma ei usu, et keegi 700 valiks. Eks seepärast 700 ka letilt juba kadunud ongi.

Mulle tundub, et ASUS ongi neile (pärast mõistlikuma 900 seeria välja laskmist) oma Eee 701 kesta maha ärinud. JoinTech kohitses ta lihtsalt sisemiselt veelgi ära. Samas surfamiseks ja MSN'iks kärab ju selle raha eest küll. Kommunikatsioonivahendiks. 4 tundi lausa aku pealt. Milline odav (~10k hinnaklassis) "pärisläppar" sellele vastu saab?

PS. kirjas on "Built in wifi (optional)" - seega wifi eest küsivad ilmselt pappi juurde. icon_wink.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002




sõnum 02.08.2008 04:29:06 vasta tsitaadiga

Aga ikkagi ei usu, et vähemalt siinmail selline sülearvuti hästi kaubaks läheks.
_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mina96
HV kasutaja
mina96

liitunud: 07.12.2001




sõnum 02.08.2008 20:28:52 vasta tsitaadiga

djstallion kirjutas:
Aga ikkagi ei usu, et vähemalt siinmail selline sülearvuti hästi kaubaks läheks.

Läheb ja veel kuidas läheb! 1200... 1500 krooniga oleks ostjaid murdu. Muidugi kui meie "ärikad" hinna 2 korda kõrgemaks panevad, siis on asi mõttetu.

_________________
Inimene, kui tal on hea olla, mõtleb harva.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 02.08.2008 20:28:56 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif ma olen kah seda meelt, et 1,5k läpaka ostjaid oleks loendamatult. Üks osa ostab selle pärast, et suudab soetada esimese uue sülearvuti, teine osa ostab lastele esimeseks arvutiks, kolmas osa vanematele intenetis äimiseks ning neljas osa ostab lihtsalt selle pärast, et saab ilusa asja odavalt 8)
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allan230
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2006




sõnum 05.08.2008 20:42:39 vasta tsitaadiga

Selle läppari hinda annaks vabalt 3-16 dollari võrra alandada ning isegi kiiremaks/funktsionaalsemaks muuta, kui sellele ei topitaks Windowsi peale:
http://msdn.microsoft.com/en-us/embedded/aa714410.aspx

Imelik vaadata võimalikult madalale hinnale kandideerivat läpparit, millel on peal TASULINE operatsioonisüsteem ning millel enamus programmid on samuti tasulised.
Kas tõesti arvatakse, et $99 välja maksnud värske läppari omanik hakkab nüüd rahumeeli sinna $100-1000 eest tarkvara peale ostma? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Esimene alla-saja-dollari sülearvuti mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.