Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  New Yorgi osariigi senaator soovib keelata IPodide kasutamise tänavatel. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.06.2008 23:20:24 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:

Väga hea,kuna siis oleks härrad teadliku mis toimub väljaspool tõlda thumbs_up.gif
Ühe kõrva BT HF oleks lubatud,kuna siis pole päris lambad ja ühe kõrvaga kuuleks ümbritsevat beer_yum.gif thumbs_up.gif
asi polegi selles, kas kuuled, asi selles, kas kuulad

kui ikka kõnele suuremat tähelepanu osutad, siis ümbritseva suhtes on taju kordi kehvemseega täiskeeld oleks thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 14.06.2008 23:43:17 vasta tsitaadiga

Nu,sellest ma räägingi icon_rolleyes.gif
Kuida ssaab eristada,mis on hea ja mis on halb.
Hetkel näen et igasugune kõrvaline tegvus halvab meie juhte kes on roolis(ei räägi juhtivatest töötajatest =trollijuhid)
Kui sa midagi juhid siis pead olema keskendunud sellele mida sa teed,mitte sellele mida sa saad teha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackwerew
Kreisi kasutaja
blackwerew

liitunud: 21.10.2007




sõnum 15.06.2008 15:59:19 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
wanawoll kirjutas:

Väga hea,kuna siis oleks härrad teadliku mis toimub väljaspool tõlda thumbs_up.gif
Ühe kõrva BT HF oleks lubatud,kuna siis pole päris lambad ja ühe kõrvaga kuuleks ümbritsevat beer_yum.gif thumbs_up.gif
asi polegi selles, kas kuuled, asi selles, kas kuulad

kui ikka kõnele suuremat tähelepanu osutad, siis ümbritseva suhtes on taju kordi kehvemseega täiskeeld oleks
thumbs_up.gif


Teeks siis üldse ühekohalised autod, et juhtidel poleks kaassõitjaid kes neid häirivad või teise asjana pangu kaassõitjatele tropid suhu, et nad vait ei oleks ja juhi tähelepanu ei segaks.

_________________
Loogika on idiootsuse viimane tase.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.06.2008 16:04:03 vasta tsitaadiga

blackwerew kirjutas:
libe kirjutas:
wanawoll kirjutas:

Väga hea,kuna siis oleks härrad teadliku mis toimub väljaspool tõlda thumbs_up.gif
Ühe kõrva BT HF oleks lubatud,kuna siis pole päris lambad ja ühe kõrvaga kuuleks ümbritsevat beer_yum.gif thumbs_up.gif
asi polegi selles, kas kuuled, asi selles, kas kuulad

kui ikka kõnele suuremat tähelepanu osutad, siis ümbritseva suhtes on taju kordi kehvemseega täiskeeld oleks
thumbs_up.gif


Teeks siis üldse ühekohalised autod, et juhtidel poleks kaassõitjaid kes neid häirivad või teise asjana pangu kaassõitjatele tropid suhu, et nad vait ei oleks ja juhi tähelepanu ei segaks.
väga hea mõte, said mu point'ist hästi aru thumbs_up.gif
kusjuures autode puhul on see palju olulisem kui jalgratturi või jalakäija puhul, kuna autojuhi eksimus võib tähendada mitut hukkunut, jalgratturi või jalakäija eksimus aga pigem vaid tolle tola enda elu icon_exclaim.gif icon_idea.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 15.06.2008 18:48:24 vasta tsitaadiga

Üldiselt on kõige lihtsam üldse igasugune väljas liikumine ära keelata, võib eluohtlik olla, vahet pole ju kas liigud jala, sõidad või lendad. Tegelikult on elamine üleüldiselt eluohtlik, keelame ära.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
blackwerew
Kreisi kasutaja
blackwerew

liitunud: 21.10.2007




sõnum 15.06.2008 19:04:57 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Üldiselt on kõige lihtsam üldse igasugune väljas liikumine ära keelata, võib eluohtlik olla, vahet pole ju kas liigud jala, sõidad või lendad. Tegelikult on elamine üleüldiselt eluohtlik, keelame ära.


Parem olla väljas, sest statistika järgi toimub kodus kõige rohkem suremisi. icon_confused.gif

_________________
Loogika on idiootsuse viimane tase.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.07.2008 18:14:22 vasta tsitaadiga

Minu kogemused näitavad, et kui kuulata sellist lemmikmuusikat, mis tõesti mõjub, siis on täitsa väimalik nii rängalt "oma mulli" vajuda, et tajud lihtsalt hägustuvad ja inimese meeli hakkab reaalse ümruse helide asemel täitma muusika ja need helid, mida ta oma mõtetes kuuleb, samuti igasugu kujutluspildid, mistõttu ka nägemismeel hakkab mäkra mängima... väga sürr tundub, aga jumala tõsi. üldiselt ma tänaval muusikat ei kuula, sest jah, ainult silmadele langeb siis suur koormus, aga isegi rongis näiteks olen suutnud muusikast nii laksu alla jääda, et ei kuule rongi müra ega näe enam, et ma vagunis istun, mu meeli täidab vaid muusika ja sellega kaasnevad kujutluspildid - ning siis on mõnusalt ehmatav kogemus sellest ebareaalsusest hetkega ärgata ja nentida, et "uups, vajusin ära, vaat kui ma nüüd kaasreisijatele imelikuna näida võisin..."

Kodus juba aastaid tihti "mediteerin" niimoodi, et panen oma lemmikmuusika käima ja lihtsalt lähen oma mulli, et kaifida... odavam kui keemia, aga annab väga toreda elamuse thumbs_up.gif Keemiaga muidugi võrrelda ei oska, sest pole narkotsi elu sees pannud.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2008 17:54:16 vasta tsitaadiga

Mingi liiklusohutusreklaam käsi ammu aega tagasi kus väideti et ~90% signaalidest liikluses võtab inimene vastu silmadega. Need närused 9,99% mis jäävad ilmselt kõrvade kanda ei tohiks olulist rolli mängida. Pigem on see, et mõtted lähevad mujale kui muusikat kuulad ning see osa ajust mis hetke olukorda analüüsib lülitatakse välja.

Enda kogemusest võin öelda et autoroolis saab aju kordades rohkem puhata kui ratast juhtides. Viimasel juhul pead sa igas manöövris topelt, vahel isegi kolmekordselt olukorda hindama .. nii elad kauem.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2008 10:53:38 Re: New Yorgi osariigi senaator soovib keelata IPodide kasutamise tänavatel. vasta tsitaadiga

Laurikre kirjutas:
IPod sa oled kohal ja senaator Carl Kruger (D-Brooklyn) on lubanud karistada igat inimest, kes tänavaületusel kuulab muusikat.
Kasutades selleks mistahes elektroonilist seadet. Trahvi suuruseks on $100 (eesti rahas umbkaudu 1 000 krooni)
Põhjuseks on, et IPodid tekitavad inimestes olukorra kus nad ei mõista mis toimub nende ümber.


Näiteks toodi olukord kus 23 aastane mees oli ületamas tänavat kuulates Ipodi ja ei märganud tee ületamist keelavat foori.
Loomulikult ,et 30 aastat on möödas esimesest Walkmanist ja need ei ole kuhugi kadumas tänavatelt.
Sellest tulenevalt ei ole uuel seadusel muud otsest mõju kui täita linna rahakotti.

Allikas: Wired

Väga segane uudis. Pealkirjast loeb välja, et tahetakse keelustada iPodi kasutamine tänaval, kuid uudises kirjutatakse mistahes elektroonilisest seadmest. Mõttetu iPodi promomine jälle. Samas, ameeriklastele ongi ju ainult kaks pleierit sümboliseerivat nime tuntud - Walkman ja iPod icon_biggrin.gif

P.S. Ma olen jalakäijana pleierit igapäevaselt kasutanud 10 aastat ja millegipärast olen veel elus. Tuleb ise tähelepanelikum olla, kui klapid muusikaga kõrvas ja ei juhtu mitte midagi.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eeroz
HV Guru
Eeroz

liitunud: 03.11.2003




sõnum 21.07.2008 11:11:25 vasta tsitaadiga

Vermon kirjutas:
arm2004 kirjutas:
tahanteada, kui käin selleks ettenähtud kohal õigel ajal, pole minu asi märgata ratturit või autot! nemad peavad mind märkama! icon_wink.gif


Mul oli kunagi üks sõbranna kes mõtles samamoodi nagu sa praegu ütlesid, sellises väikses kohas nagu Viljandi sai ilusti hakkama aga kui Taani läks jäi esimene päev kohe auto alla, õnneks midagi hullu ei juhtunud, nädal aega oli haiglas ainult.


Sa tahanteada elad vist mingis ideaalmaailmas sest Eesti liikluses on kahjuks igaüks enda eest väljas. Aga no ehk sul on siis see ~pool aastat haiglas meeldivam kui sa tead, et sina kõik õigesti tegid icon_lol.gif

_________________
O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad)
Kommentaarid: 282 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 21.07.2008 11:18:31 vasta tsitaadiga

Saan aru et tõesti ei pruugi kõike enda ümber märgata kui klaid peas.

"Kasutades selleks mistahes elektroonilist seadet." - Kuid miks on uudise pealkirjas ipod ja pildi peal ka ipod.. Kas see ipod junn sümboliseerib tänapäeval muusikamängijat? Selleks võiks ikka olla mõni asjalikum tootja kui üldse. Pigem vist ameeriklased on need ipoodide ostjad ja enamus muusikariistadest on seal just apple toodang mis muusikat mängivad.

Saan aru et probleemiks see on, kuid siiski mitte nii suureks.. Kui mindakse klapid peas üle tee valest kohast, on oma asi. Valgusfooriga ülekäigurada ületades ei tohiks ju sellist probleemi väga olla.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2008 14:51:36 vasta tsitaadiga

iPod on lihtsalt tõenäoliselt kõige tuntum mp3 player, seetõttu on ka seda kasutatud. Mis vahet seal on, milline mängija pildil on.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005




sõnum 21.07.2008 15:03:38 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Mingi liiklusohutusreklaam käsi ammu aega tagasi kus väideti et ~90% signaalidest liikluses võtab inimene vastu silmadega. Need närused 9,99% mis jäävad ilmselt kõrvade kanda ei tohiks olulist rolli mängida. Pigem on see, et mõtted lähevad mujale kui muusikat kuulad ning see osa ajust mis hetke olukorda analüüsib lülitatakse välja.


Isegi see on teatud määral täitsa OK.
Ilmselt igaüks on kogenud tunnet, et jalutab 30 tundi Tallinna kesklinnas ja soovitud kohta saabudes märkab ehmudes, et pole tegelikult üldse midagi enda ümber näinud, aju ei mäleta ühtegi rohelise/punase tule fikseerimist, lihtsalt automaatselt, mõtlemata oled kõike registreerinud ja ohutult kohale jõudnud.
Ma olen isegi nii autoga linnas sõitnud, et liigud automaatselt, pärast teekonda absoluutselt ei mäleta.
Aga tegelikult aju mingil levelil registreerib iga ohu. Kohe kui miski ei peaks olema nii nagu tavapäraselt (ohutult) on, ärkad sellest unest üles.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2008 16:43:01 vasta tsitaadiga

Draax kirjutas:
Le Inc kirjutas:
Mingi liiklusohutusreklaam käsi ammu aega tagasi kus väideti et ~90% signaalidest liikluses võtab inimene vastu silmadega. Need närused 9,99% mis jäävad ilmselt kõrvade kanda ei tohiks olulist rolli mängida. Pigem on see, et mõtted lähevad mujale kui muusikat kuulad ning see osa ajust mis hetke olukorda analüüsib lülitatakse välja.


Isegi see on teatud määral täitsa OK.
Ilmselt igaüks on kogenud tunnet, et jalutab 30 tundi Tallinna kesklinnas ja soovitud kohta saabudes märkab ehmudes, et pole tegelikult üldse midagi enda ümber näinud, aju ei mäleta ühtegi rohelise/punase tule fikseerimist, lihtsalt automaatselt, mõtlemata oled kõike registreerinud ja ohutult kohale jõudnud.
Ma olen isegi nii autoga linnas sõitnud, et liigud automaatselt, pärast teekonda absoluutselt ei mäleta.
Aga tegelikult aju mingil levelil registreerib iga ohu. Kohe kui miski ei peaks olema nii nagu tavapäraselt (ohutult) on, ärkad sellest unest üles.

Elan pealinnas, aga siiani pole veel 30 tundi Tallinna kesklinnas jalutanud. Ja veel pleierit kuulates icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005




sõnum 21.07.2008 16:50:52 vasta tsitaadiga

ndk kirjutas:
Draax kirjutas:
Le Inc kirjutas:
Mingi liiklusohutusreklaam käsi ammu aega tagasi kus väideti et ~90% signaalidest liikluses võtab inimene vastu silmadega. Need närused 9,99% mis jäävad ilmselt kõrvade kanda ei tohiks olulist rolli mängida. Pigem on see, et mõtted lähevad mujale kui muusikat kuulad ning see osa ajust mis hetke olukorda analüüsib lülitatakse välja.


Isegi see on teatud määral täitsa OK.
Ilmselt igaüks on kogenud tunnet, et jalutab 30 tundi Tallinna kesklinnas ja soovitud kohta saabudes märkab ehmudes, et pole tegelikult üldse midagi enda ümber näinud, aju ei mäleta ühtegi rohelise/punase tule fikseerimist, lihtsalt automaatselt, mõtlemata oled kõike registreerinud ja ohutult kohale jõudnud.
Ma olen isegi nii autoga linnas sõitnud, et liigud automaatselt, pärast teekonda absoluutselt ei mäleta.
Aga tegelikult aju mingil levelil registreerib iga ohu. Kohe kui miski ei peaks olema nii nagu tavapäraselt (ohutult) on, ärkad sellest unest üles.

Elan pealinnas, aga siiani pole veel 30 tundi Tallinna kesklinnas jalutanud. Ja veel pleierit kuulates icon_rolleyes.gif


icon_biggrin.gif
Mõtlesin, et kirjutan 30 minutit, siis, et pool tundi. Välja kukkus nagu alati icon_lol.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  New Yorgi osariigi senaator soovib keelata IPodide kasutamise tänavatel. mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.