Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  sulgemine "Kasulikud näpunäited" foorumis märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 26.08.2002




sõnum 23.06.2003 16:16:43 vasta tsitaadiga

mina teeks ettepaneku ära kustutada ka need postitused, kus on üles kutsutud beer_yum.gif tarbima, sest enamik lugejaid, nagu paistab, jääb alkoholi tarbimiseks lubatud vanusepiirist allapoole. selline õlle propageerimine on sulaselge alaealiste ahvatlemine seadust rikkuma ja seega peaks olema võrdne piraküsimustega. icon_lol.gif
süütud oleme ainult sündides
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RISEof
HV kasutaja
RISEof

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.06.2003 18:39:22 vasta tsitaadiga

Raiku kirjutas:
RISEof, ma ei tea, mis seal peale minu küsimust edasi toimus... kuid Sinu küsimus, millele ma omaarust piisavalt viisakalt reageerisin, oli küll 100% piraatlusega seotud. Süütuse presumptsiooni võid antud juhul unustada. Pada sõimab katelt...

Ka mina ei tea, mis juhtus hiljem, et teema lukku pandi, küll võin kinnitada, et pärast sinu viisakat reageerimist tunnistasin oma süüd vast mitte piisavalt korrektsest sõnastusest ja formuleerisin oma küsimuse ümber ehk huvitusin kõigist programmidest, mis tunnistaksid ja suudaksid toimida antud Satdem kaardiga. ...milles ma ei oska küll leida mingit seost piraatlusega. Väidan endiselt, et minu esimese küsimuse "piraatlus" on küll kinni vaatenurgast. Kahjuks ei ole ma suuteline tagantjärgi oma texti sõnasõnalt taastama, küll aga julgen kinnitada, et seal ei käinud kordagi läbi sõnu piramine, häkerdamine ja muid spetsiifilisi väljendeid nende eri vormides. Muus osas on juba eelnevalt sõna võetud ja kellegi (ka enda) mõttemaailma ma muutma hakata ei kavatse. Ja ennast õigustama ka mitte. Eks ma siis olen PIRAAT /Silver Ükssilm/ icon_wink.gif. Tahtsin lihtsalt näidata, et maailm ei ole must/valge, kuid must/valges maailmas on seda väga raske teha.

_________________
I com from e-stonia


viimati muutis RISEof 23.06.2003 18:45:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.06.2003 18:44:59 vasta tsitaadiga

... no mis te jahute ? Formuleeri küsimus niimoodi, et kellelgi ütlemist pole ja küsi uuesti:
http://www.hv.ee/phorum/viewtopic.php?t=46971
... kindlasti pole mina ainuke, keda sellised mõttetud vaidlused juba häirima on hakanud -
vaidlemine - vaidlemise enese pärast !

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RISEof
HV kasutaja
RISEof

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.06.2003 18:56:05 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... no mis te jahute ?

Sorry, aga ise võtsin sõna ainult seetõttu, et esialgu häiris mind...
XYZ kirjutas:
Teema lukustajaks olin vist mina, kuna Riseof kukkus otseselt piramisvõimalusi nõudma.

...sest Raiku oli oma töö juba korrektselt teinud ja mina oma küsimuse uuesti korrektselt esitanud, ...XYZ-i polnud kuskil näha. Seega temapoolne lahmiv süüdistus nagu oleks ma järjepidevalt midagi "nõudnud", tingides sellega teema sulgemise, on täielik bulls.

_________________
I com from e-stonia
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  sulgemine "Kasulikud näpunäited" foorumis mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.