Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Seadusega pahuksis »  HOIATUS! ÄRGE TEHKE ETTEMAKSU UUTELE JA TUNDMATUTELE KASUTAJATELE, NEED VÕIVAD OLLA TANKISTID! (Võsareporteri arutlus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34
Hinnavaatlus :: m.hv.ee :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2008 20:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

minu ettepanek: kellel profiilis asukoht täidetud ( tekitaks valikud maakond/linn) ja telnr täidetud, võiks olla võimalus tasuta teemat teha

need ju täiesti triviaalsed vabad väljad, mis takistab petturitel (nii otsesed petturid kui HV petjad) tegemast lõpmatuseni topeltkasutajaid, et teha lõpmatuseni tasuta äriteemasid icon_question.gif Ja HV ei saaks sellest sentigi ja võiks poe kinni panna?

Pigem mõtlen selle peale, et kes mingi koguse on kuus krediiti soetanud, et sellel võiks olla mingi kindel väike kogus tasuta teemasid thumbs_up.gif

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RCC
HV Guru
RCC

sõnum 26.02.2008 20:41 vasta tsitaadiga

appi ma lugesin algul laurxi teemas, et pesu hinna üle icon_razz.gif, aga esialgu 5kr teema eest pole muidugi palju, mina näiteks panen selle lihtsalt asja hinnale otsa, nagu konkurentide juures
Tanel
HV Guru
Tanel

sõnum 26.02.2008 20:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga esialgu 5kr teema eest pole muidugi palju

seda pole plaanis ka tõsta icon_idea.gif

viimati muutis Tanel 26.02.2008 20:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 439 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 11 :: 7 :: 339
tagasi üles
ärihai
HV Guru
ärihai

sõnum 26.02.2008 20:43 vasta tsitaadiga

See on ka jama, et kasutajatele saab positiivseid anda ainult ID kaardiga autentinud.
jama on see, et teen uue kasutajaga positiivse diili ära, mina saan talle panna positiivse, ise ma ei saa vastu s.....gi, sest tema ei saa panna icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 136 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
Tanel
HV Guru
Tanel

sõnum 26.02.2008 20:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

See on ka jama, et kasutajatele saab positiivseid anda ainult ID kaardiga autentinud.

Takistama pidi seda, et positiivseid kommentaare hakkasid andma ka kasutaja enda poolt tehtud libakasutajad.
Kommenteerida saab ka kasutaja, kes on pangalingi teenuseid kasutanud ja/või 2 aastat kasutaja olnud.

P.S. Plaanis on märtsis natuke lõdvendada neid tingimusi. Stay tuned.

tagasi üles
ärihai
HV Guru
ärihai

sõnum 26.02.2008 21:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

P.S. Plaanis on märtsis natuke lõdvendada neid tingimusi. Stay tuned.

väga hea thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 136 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
laurx
HV Guru
laurx

sõnum 26.02.2008 23:16 vasta tsitaadiga

minumeelest võiksid selle toetuse kinni maksta minusugused, kes võib öelda, et kasutavad hvf i ärifoorumit kui tulu allikat. see pettusejutt hakkab ennast vaikselt ammendama. argumenteerinud olen ma seda siin teemas ja ka teistes sarnastes teemades juba piisavalt. thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

sõnum 27.02.2008 14:48 vasta tsitaadiga

Noh, Mul on kaks ettepanekut:

a) Huligmyyjatele eraldi "järk" mingi perioodi jagu papi eest koos teatud hulga teemadega soodsamalt

b) kommentaaride panemine sõltuvaks nii paneja kui saaja "järgust". Uus uuele panna ei saa, aga uus vanale olijale saab, etc.

Tanel
HV Guru
Tanel

sõnum 27.02.2008 15:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga uus vanale olijale saab

just see ongi plaanis icon_wink.gif
Et uus kasutaja saab anda kommentaari vähemalt 1 või 2 aastat foorumis tegutsenud kasutajale.
Ehk siis on n.ö vähetõenäoline, et vana kasutaja hakkab sigatsema ja topeltkontode kaudu endale positiivseid laduma.
Kui aga seda peaks keegi jälle kuritarvitama ja selle peaksime avastama, siis tuleb karm AM või kasutaja sulgemine.

tagasi üles
Tom-D
HV veteran
Tom-D

sõnum 03.03.2008 17:58 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
No tegelikult pole ju asi nii hull. Arvestades, et ID-kaart tegelikult on kohustuslik dokument, siis ei ole sellega äri tegemise puhul autentimise nõudmine ju üldsegi mitte vale (ma olen küll viimane inimene, kes sellist juttu peaks ajama, sest ise ma ei ole ID-kaarti endale teinud, samas ma ei nurise ka selle nõudmise üle). Nagu näha, siis ID-kaarti mitte kasutavatele inimestele seatakse ju muidki piiranguid: pankades ju näiteks vähendatakse päevas max ülekandelimiite, hetkel vist 5k see Hanzas. Ja ma väga kahtlen, kas see ID-kaardi värk nüüd kõikde kiusamiseks tehti, eks ikka selleks, et vähem pügamist oleks. Nüüd ju hea, et kui miskit on, siis vähemalt ots olemas kust uurima hakata. Pealegi kui ID-kaart olemas, siis vist ei ole väga keeruline autentimise protsessi läbi viia ja kes seda ei suuda peab vist päris retardus olema... Pealegi ju hetkel kolm varianti, kuidas edasi tegutseda ärifoorumis ning nagu näha, siis enamusel vanematest olijatest on need ju kõik täidetud ning kui uus kasutaja tuleb, siis ei tohiks tal ID-kaardi või pangalingiga ühe operatsiooni läbi viimine tükki küljest võtta.

Pin-Kalkulaator. thumbs_up.gif Sama mis id-kaardiga pangas olla.

Andium
HV veteran

sõnum 09.03.2008 07:02 vasta tsitaadiga

Ooo jaaa. Pean jalle sona murdma. Hale. Siin ikka on vestlus kaib kahe meeskonna vahel. Uhed pooldavad midagi uut vs. teised kes on koige uue vastu.

Laurx sinule kusimus miks sa koige uue vastu oled? Teine kusimus miks sa ei taha Tanelit ja HVlasi aidata? Kas sa ei ole sellele moelnud, et kui sa aitad teisi siis sinu elu laheb ka paremaks ning kui sul abi vaja siis tullakse sinule ka appi. Sinu poliitika on kui endal midagi ei põle siis elu on ilus aga samas unustad ära, et ise viibid samas paadis kus kellelgi midagi põleb. Selle asemel, et välja mõelda kuidas HV-s enda jaoks asja lihtsamaks ja lõbusamaks teha koos teistega raiud kõigile vastu. Ole/ge rohkem positiivsem/vad ning selle asemel mis sa jahud/te voiksid/te moelda kuidas seda paremaks muuta. Sa oma negatiivsusega ning vastu vaidlemisega ei pane tahele mida osad kirjutavad siin. On teada tode kui inimesel on juba kinnisideeks voetud eitamine siis seda on raske muuta.
Laurx uks kusimus veel. Kui sa ei hooli sellest miks sa vaidled inimestega kes tahavad midagi suurt ara teha. Mis on sinu eesmark voi kogu asja point?

Nõustun samuti ka XYZ+ga nurisemise asjus.

NB! Ma pole kordagi vaitnud ,et HV on mingi pommiauk ning et koik variseb kokku ning varaste pesa jne.

Minu idee enne oli lihtsalt HV-lasi ules kutsuda ning midagi koos ara teha HV nimel ning aidata Tanelil teil seda ostu- muugi varki lihtsamaks ja lobusamaks teha. Aga selleks eriti tõsiselt siin paljud midagi teha ei soovi vaid loodavad, et Tanel peab koike teie jaoks ise ara tegema ning kui midagi juhtub siis kohe karjutakse Tanel.. Tanel. Saan aru. Te sellest tulu ei saa aga ari soovite teha siin. Kui aitate neid hadas olijaid aitate ka Tanelit ning ise ennast. Kui aitate Tanelit aitate ka hadasolijaid kui ka ise ennast. Koik on sync. Selle asemel, et moelda mida Tanel saak teha HV jaoks voiksite moelda mida TEIE saaksite HV jaoks TEHA. Aga jah laisk jaab ikka laisaks. Loll jaab igavesti lootma..

Tanelile suured tanud selle HV eest ning et ta viitsib sellega veel massata ning iga uhe hala kuulata. Seega voiksite rohkem tanulikumad olla tema vastu.

Kui midagi teete siis voiksite ka moelda oma tegudele, kuidas need HV-le mojuvad. See, et Teie ei hooli sellest HV-st siis voiksite arvestada vahemalt nendega kes hoolivad.

Uhe asja unustasite, et Naabrimees kes abi vajas oligi teie klient. Tehke jareldused ise. voite oma positiivseid kommentaare nuud uksi kiviotsas nautida. thumbs_up.gif

NB! Elu ongi philosophy ning psühholoogia ning seda ongi koik management raamatud tais. icon_lol.gif icon_lol.gif Kes seda ei moista ei moista elu ega mitte midagi ning elab nigelat elu.

HV-l Oleks juba ammu aeg olnud taielik muutus ara teha. paari aasta parast pole siin midagi alles.

Minu postitusele vastata pole vaja, piisab ka sellest kui oma peas vastate. thumbs_up.gif kui lugesite labi siis juba motlete ka icon_lol.gif Jalle uks philosophy ning psühholoogia tarkus.

laurx
HV Guru
laurx

sõnum 09.03.2008 08:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

miks sa vaidled

brainstorm.
tsitaat:

Kui midagi teete siis voiksite ka moelda oma tegudele

kas uus on alati mõistlik. otsustusprotsessis tuleb kaaluda nii poolt kui vaastuargumente. antud juhul tundub, et protsess on kallutatud.
tsitaat:

miks sa ei taha Tanelit ja HVlasi aidata?

ma ostan suhteliselt tihti krediiti, et oma ostu ja müügisoove topis hoida, ostan HV nodi, soovitan inimestel HinnaVaatlusest uute ja foorumist kasutatud asjade hondu otsida..

tagasi üles
Andium
HV veteran

sõnum 09.03.2008 10:31 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

miks sa vaidled

brainstorm.

Sa oled aju runnaksut ka valesti aru saanud. ajurunnaku idee on saada voimalikult vaikse ajajooksul palju ideid paberile, ilma igasuguse kriitakata ning ule arutamata kas see idee on lollus voi mitte, kas tootav voi ei toota. Oled labi lugenud palju tarku raamatuid aga kahjuks oled valesti asjadest aru saanud. Voiksid uuesti labi lugeda.

tsitaat:

Kui midagi teete siis voiksite ka moelda oma tegudele
tsitaat:

kas uus on alati mõistlik. otsustusprotsessis tuleb kaaluda nii poolt kui vaastuargumente. antud juhul tundub, et protsess on kallutatud.

Kas seda mis siin toimub nimetakse asjade labi arutamiseks ning analuusimiseks. Kriitika on hea ning ise pooldan seda aga kui asi uletaab piire muutub kriitika juba liiga negatiivseks jutuks. Minule meenutab siinne lihtsalt vanamuttide halamist.
Kuhu see protsess kallutatud on siis?
Uus on alati parem kui see on piisavalt labi moeldud ja katsetatud.

tsitaat:

miks sa ei taha Tanelit ja HVlasi aidata?
tsitaat:

ma ostan suhteliselt tihti krediiti, et oma ostu ja müügisoove topis hoida, ostan HV nodi, soovitan inimestel HinnaVaatlusest uute ja foorumist kasutatud asjade hondu otsida..

Seda sa teed koike et sa oma kola saaksid siin muua, ostad krediiti et inimesed seda kohe naeksid. soovitad HV-d inimestele, et nad sinu kola ostaksid. Kallis inimene seda ei nimeta keegi teise inimese aitamist vaid enda kasu loikamist.

HV-s oli juba ammu vaja uuendus kuur teha. See mis siin toimub pole labi kukkumine ega suur ponts vaid naitab vanad asjad ei toimi. Tuleb muuta. Meeskond kokku kes selle uue susteemi valjatootab. LAbi kukkumine on ainult siis kui see jatta nii ning loota voi hoopis pood sulgeda.

Mis puutub HV foorumisse siis inimesed tihti vastavad et kasuta googlet voi HV foorumi otsingut. Miks ma peakisn tulem siia foorumisse abi otsima kui alati vastuseks on google. Selle asemel voiksite valja tootada susteemi korduvate kusimustega. Need kusimused mis kogu aeg korduvad. Inimene trukib oma probleemi sisse ning saab siis ilusti vastuse. Teine asi kui antakse viide HV-foorumis siis monikord on 100 lk ning inimene peab selle kogu plama labi lugema.
Lahendused tuleks vaikseks jutuks kokku kribada ja kogu moos.

Samuti unustate ara et paljud inimesed ei oska kasutada googlet ning internetist midagi otsida.

Teine asi siin ei ole uut noort rahvast peal vaid on ikka need vanad kalad ning kui on noored siis on nendest enamus ka surnud liimed. Siia oleks vaja meelitada uusi liikmeid, kes vastaksid nendele kusimustele ning vanad lahevad oma teed.

laurx
HV Guru
laurx

sõnum 09.03.2008 10:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kallis inimene

kallis inimene, kuna HV on kujunenud mastaapseks äriühinguks mille eesmärk on teenida tulu, ei toimu mitte midagi " lihtsalt niisama". Kui sa tahad kedagi aidata, mine lõhu vanaemal puid näiteks. kasumit teenivates organisatsioonides käib arendamine natuke teistel alustel. mina olen " tanelit aidanud" temalt teenuseid ostes. kuidas tema sellega edasi toimetab, on tema asi. mina olen oma panuse andnud.

tagasi üles
batman
HV veteran
batman

sõnum 09.03.2008 10:57 vasta tsitaadiga

laurx`i jutu peale tuleb tõdeda, et "kes maksab, see tellib ka muusika". Lihtne!
Andium
HV veteran

sõnum 09.03.2008 12:07 vasta tsitaadiga

Batman sa ikka motlesid "kes muusika tellib see maksab".
Laurx oh jah. Asi kaib ikka sedasi algul tuleb panustada millegisse ning siis nautida selle volusid. Elu on nagu baaris. Algul maksad siis alles saad. mitte nagu restoranis kus sa tellid enne ning naudid seda toitu ning parast maksad. Et rohkem soovid saada pead ka rohkem sellesse panustama. Elu on tapselt nii lihtne kui lihtsaks sa selle oskad teha.
Teine asi, kui sind ei huvita see miks siis kogu see jama?

Ning seda ma kull ei usu et HV siin roppu raha teeniks. Rohkem nagu heategevus uritus.

Ausalt oelda ei viitsi ma siin vaielda sest see on motetu.

batman
HV veteran
batman

sõnum 09.03.2008 12:12 vasta tsitaadiga

Andium - mõtlesin täpselt seda, mida ütlesin.

Seisukohad kemplemisega ei muutu, seega üritan siin teemas enam mitte sõna võtta.

laurx
HV Guru
laurx

sõnum 09.03.2008 12:36 vasta tsitaadiga

Andium, jätkuvalt olen mina seda meelt, et sa võiksid siin seletamise ja asjade ettekujutamise asemel oma restoranist välja tullaja mõne äri ka teha just siin keskkonnas. minu " hala" põhjused on mööda erinevaid teemasid laiali ja ka privas mitmeid kordi lahti seletatud aga katsume siis veelkord asja läbi võtta: võiks kehtida sellised postulaadid:
piisavalt suur foorumi kasutajate arv tagab piisavalt soodsa pinnase vajalike tehingute tegemiseks.
piisavalt suur hulk kasutajaid on motiveeritud teenuste eest tasuma ja teevad seda sisemisest motivatsioonist tulenevalt mitte mingi sunni alusel.
süsteemi tööks on vajalik kriitilist massi ületav aktiivsete kasutajate hulk, kes oma aktiivsusega " loovad kuvandit " motiveerides kasutajaid ja tekitades potensiaalsetes kasutajates huvi asja vastu kas oma asjaliku jutu või kiire reageerimisega ärifoorumites.

kui me teeme mingi otsuse, mis neid postulaate kuidagi kallutab, võime saada tulemuseks olukorra, kus sellise keskkonna toimimine saab häiritud kas siis sellelt pinnalt, et kasutajad kaovad ja keskkonnal jääb tulu teenimata või kaovad kasutajad ja kasutajatel jääb tulu teenimata ja kaob sisemine motivatsioon sellest tulenevalt ka keskkonnale teenuste, millest enam kasu ei ole, eest maksta. kaotavad kõik.

antud juhul mina tunnetan, et teatud otsused, mis on tehtud ja mida on teatud viisil õigustatud, hakkavad neid postulaate kallutama. uuendamine on mõistlik, aga karule käte peal kõndimist ja jaagupi häälega inimsemist ma nt. õigustatud otsusteks ei pea ja kriitika teemadel " miks ma nende uuenduslike ideedega hästi kaasa minna ei taha" võtan omaks aga ei reageeri.

tsitaat:

Ning seda ma kull ei usu et HV siin roppu raha teeniks

ja tõmbad oma jutule siin ilusasti joone alla. seda ütleb mees, kes on valmis ärifoorumeid uuendama ja tegema asju pelgalt oma ettekujutuse põhjal. mina olen parimatel kuudel teeninud viiekohalise summa siit ostes, müües, kellelegi teenust osutades jne. aga paraku jääb see aega, kui pangalinki ei olnud ja tasuylisi teenuseid ka mitte. pigem saab noor asjahuviline siit teadmist riistvarast, komplekteerimisest, seadistamisest jms lisaks sellele, et ta saab oma vanu asju siin müüa ja teiste asju siit osta.. asjad ei maksa midagi küll aga teadmine, millega hiljem võib elatist teenida. ma ütlen veelkord, tee äri ja selle kogemuse pealt hakka midagi muutma. kuniks sa siin vahtu ajad võiksid pigem vait olla.

tagasi üles
mikk36
HV Guru
mikk36

Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 09.03.2008 12:39 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

Ning seda ma kull ei usu et HV siin roppu raha teeniks

ja tõmbad oma jutule siin ilusasti joone alla. seda ütleb mees, kes on valmis ärifoorumeid uuendama ja tegema asju pelgalt oma ettekujutuse põhjal. mina olen parimatel kuudel teeninud viiekohalise summa siit ostes, müües, kellelegi teenust osutades jne.
ta kommenteeris HV teenimist, mitte sinu teenimist
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 77
tagasi üles
Tanel
HV Guru
Tanel

sõnum 09.03.2008 12:41 vasta tsitaadiga

Teemaarendus läheb juba väga rappa - teema lukku icon_idea.gif
Õigus on omamoodi mõlemal poolel (Andium, laurx), kuid fakt on see, et viimastel kuudel on anonüümsete petujuhtumite arv minu teada olematu ja seega võib anonüümsete kuulutuste lõpetamist selles kontekstis pidada edukaks thumbs_up.gif.
Ja selles mõttes ei saa me enam ka midagi suurt turvalisemaks keerata või õigusi piirata. Praegune jääb seega mõistlikuks kompromissiks.

tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Seadusega pahuksis »  HOIATUS! ÄRGE TEHKE ETTEMAKSU UUTELE JA TUNDMATUTELE KASUTAJATELE, NEED VÕIVAD OLLA TANKISTID! (Võsareporteri arutlus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis

Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.