Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Parimad kõnetelefonid naistele ja meestele märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2007 15:36:41 Parimad kõnetelefonid naistele ja meestele vasta tsitaadiga

link :: Tarbija24.ee


Pikima kõneajaga ja ainukesena tootja lubatud aega ületanud mobiiliks osutus LG KU-580, selgus tehnikaajakirja Maatriks läbiviidud kõnetelefonide testist.

Testidega mõõdeti LG KU-580 keskmiseks kõneajaks viis tundi ja 31 minutit. Teised rääkimiseks mõeldud 5000- kuni 6000- kroonise hinnaga testis osalenud telefonid olid Nokia 6500 Slide, Motorola V8, Samsung U700, Sony Ericsson T650i.

Meestele soovitas ajakiri universaalset ja hõlpsasti kasutatavat, kuid välimuselt veidi metalset 125-grammist Nokia 6500 Slide`i ja suurte klahvidega Motorola V8.

Pikima kõneajaga silma paistnud LG KU-580 on olemuselt naisterahva telefon, väikeste nuppude tõttu sobib naistele ka Sony Ericsson T650i.

Puutetundlikke nuppude ja testis end kiire internetitelefonina näidanud Samsung U700 sobib välimuselt nii meestele kui ka naisterahvastele.

Kõneaja testid viis Maatriks läbi tubastes tingimustes ja märgib, et välistes tingimustes ja külma ilmaga kipuvad liitiumplümeer- ja liitiumioonakud ise tühjenema. Eriti selgelt märkab seda temperatuuridel alla kümne miinuskraadi.
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2007 16:59:59 vasta tsitaadiga

Keegi originaalartiklit ei leia või tulemusi?

E90 nad vist ei testinud mulle tundub, ma kujutan, et selle 1500mAh aku oleks nimõndagi suutnud
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004




sõnum 19.12.2007 22:48:55 vasta tsitaadiga

Emal läks külmaga just aku täis.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mag
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2002




sõnum 20.12.2007 12:24:42 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
Keegi originaalartiklit ei leia või tulemusi?

E90 nad vist ei testinud mulle tundub, ma kujutan, et selle 1500mAh aku oleks nimõndagi suutnud

E90 ei jää 5000-6000kr piiridesse
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
God-1
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2003




sõnum 20.12.2007 14:06:57 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
Keegi originaalartiklit ei leia või tulemusi?


Oled sa ka kunagi käinud www.maatriks.ee lehel. Seal pole mitte mingit infot. pead ajakirja ostma kui tahad midagi teada. icon_evil.gif
Tahtsin just seda hiirte testi lugeda, et mis erinevused on siis neil ja Digil. kuid ei mingit infot.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2007 15:04:57 vasta tsitaadiga

God-1 kirjutas:
KillerXP kirjutas:
Keegi originaalartiklit ei leia või tulemusi?


Oled sa ka kunagi käinud www.maatriks.ee lehel. Seal pole mitte mingit infot. pead ajakirja ostma kui tahad midagi teada. icon_evil.gif
Tahtsin just seda hiirte testi lugeda, et mis erinevused on siis neil ja Digil. kuid ei mingit infot.

eh my bad, ma miskipärast eeldasin nagu et tegu välismaise testijaga, üritasin guugeldada ja jäin hätta suht
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarts545
HV vaatleja

liitunud: 02.11.2007




sõnum 21.12.2007 16:27:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kõneaja testid viis Maatriks läbi tubastes tingimustes ja märgib, et välistes tingimustes ja külma ilmaga kipuvad liitiumplümeer- ja liitiumioonakud ise tühjenema. Eriti selgelt märkab seda temperatuuridel alla kümne miinuskraadi.


Sellega kohe kindlasti ma ei nõustu, kuna olen ennast selle koha pealt veidi harinud. Nimelt tuleb Li-ion akusid just hoida jahedas, ideaalselt külmakapis, kuid mitte madalamal temperatuuril kui -40C.Toon mõned väljavõtted vikipeedias olevast pikast tekstist Li-Ion akude kohta, kuigi seal tekstis on räägitud sülearvutite akude kohta, siis sama kehtib ka mobiiltelefonide puhul.
tsitaat:

At a 100% charge level, a typical Li-ion laptop battery that is full most of the time at 25 degrees Celsius or 77 degrees Fahrenheit will irreversibly lose approximately 20% capacity per year. However, a battery stored inside a poorly ventilated laptop may be subject to a prolonged exposure to much higher temperatures than 25 °C, which will significantly shorten its life. The capacity loss begins from the time the battery was manufactured, and occurs even when the battery is unused. Different storage temperatures produce different loss results: 6% loss at 0 °C (32 °F), 20% at 25 °C (77 °F), and 35% at 40 °C (104 °F). When stored at 40% - 60% charge level, these figures are reduced to 2%, 4%, 15% at 0, 25 and 40 degrees Celsius respectively.

tsitaat:

Li-ion batteries should be kept cool. Ideally they are stored in a refrigerator. Aging will take its toll much faster at high temperatures. The high temperatures found in cars cause lithium-ion batteries to degrade rapidly.


Kes kogu tahab lugeda, siis siin on LINK
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006




sõnum 26.12.2007 18:46:44 vasta tsitaadiga

aku kohta niipalju, kui ma käisin eelmine aasta suusatamas, sai mu iPod-i aku tühjaks 30minutiga(lithium-ion). telefoni aku Samuti, kuid kui ma kohvi jooma läksin, sain edasi kuulata.

kuidas viimaselajal telefoni põrutustega on? kui maha kukub siis ekraan ämblikuks?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.12.2007 22:58:12 vasta tsitaadiga

Puma kirjutas:
aku kohta niipalju, kui ma käisin eelmine aasta suusatamas, sai mu iPod-i aku tühjaks 30minutiga(lithium-ion). telefoni aku Samuti, kuid kui ma kohvi jooma läksin, sain edasi kuulata.

kuidas viimaselajal telefoni põrutustega on? kui maha kukub siis ekraan ämblikuks?
korralikul telefonil ei midagi, kehvemal mõni detail jootest lahti
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MartinMy
HV vaatleja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 30.12.2007 03:41:28 vasta tsitaadiga

tarts545 kirjutas:
tsitaat:

Kõneaja testid viis Maatriks läbi tubastes tingimustes ja märgib, et välistes tingimustes ja külma ilmaga kipuvad liitiumplümeer- ja liitiumioonakud ise tühjenema. Eriti selgelt märkab seda temperatuuridel alla kümne miinuskraadi.


Sellega kohe kindlasti ma ei nõustu, kuna olen ennast selle koha pealt veidi harinud. Nimelt tuleb Li-ion akusid just hoida jahedas, ideaalselt külmakapis, kuid mitte madalamal temperatuuril kui -40C.Toon mõned väljavõtted vikipeedias olevast pikast tekstist Li-Ion akude kohta, kuigi seal tekstis on räägitud sülearvutite akude kohta, siis sama kehtib ka mobiiltelefonide puhul.



Säilitamine ja antud tingimustes kasutamine on 2 eri asja.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2008 08:34:57 vasta tsitaadiga

Puma kirjutas:
kuidas viimaselajal telefoni põrutustega on? kui maha kukub siis ekraan ämblikuks?

Oleneb telefonist kindlasti, mingil määral võivad nad nõrgemaks küll olla muutunud. 6233 displei andis otsad rinnakõrguselt metallraamiga vastu betoonplaati kukkudes (eks ta oli ka ebasoodsate tegurite kokkulangemine, metallraam annab matsu ilusti telefonile edasi). Samas on vana 6230 kukkunud lugematu arv kordi ja eri kõrgustelt, siiani korras.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005




sõnum 23.01.2008 11:41:08 vasta tsitaadiga

kusjuures on omalgi külge jäänud komme, kui väljas aku tühjaks saab, siis hõõrub seda kätega vähe ja saab mingi aja rääkida veel icon_rolleyes.gif
iseasi, kui suur kasu sel hõõrumisel on icon_question.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2008 09:19:26 vasta tsitaadiga

pents kirjutas:
kusjuures on omalgi külge jäänud komme, kui väljas aku tühjaks saab, siis hõõrub seda kätega vähe ja saab mingi aja rääkida veel icon_rolleyes.gif
iseasi, kui suur kasu sel hõõrumisel on icon_question.gif

Aku soojendamine täiesti toimib. Ise võtan tavaliselt tagakaane maha ja hingan akule sooja õhku peale. Samuti on sellises olukorras mõistlikum SMS-e suhtlemiseks kasutada, tunduvalt energiasäästlikum kui kõnelemine.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kristo12
Aeg maha 30

liitunud: 06.07.2005




sõnum 20.02.2008 22:34:26 vasta tsitaadiga

Panin tähele et olen ostnud endale naiste telefoni icon_lol.gif lg-ku580 icon_eek.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2008 22:57:13 vasta tsitaadiga

ei näe siuksel testil mõtet. 5 000 ja 6 000.- vahele jääb tunduvalt rohkem telefone. 4 telefoniga testides ei saa ju mingit reaalset ja kasulikku arusaama icon_rolleyes.gif pigem tekitatakse massipsühhoosi, et "Ohh, ma olen naine, järelikult mul peab olema LG või SE! mudelist savi, üks sai mingi testivõidu!".
viimasel ajal telefoni ostmine vaat et sama keeruline, kui arvutiost ja siuksed "testid" täpselt inimese ärakasutamiseks thumbs_down.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Parimad kõnetelefonid naistele ja meestele
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.