Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Järjekordne laserhiir mänguritele - Saitek Cyborg märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2007 19:17:50 vasta tsitaadiga

mambo10 kirjutas:
mouseacceliga on tegelikult üsnagi kerge ära harjuda, teeorias jah asi ei saa kuidagi su mängupilti parandada, kuid praktika on näidanud, et ka väga väga suure acceliga on võimalik väga väga hästi ja stabiilselt mängida icon_smile.gif

Kui harjud ilma accelita ära, mängid veel paremini icon_wink.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mambo10
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2002




sõnum 09.11.2007 19:27:41 vasta tsitaadiga

osad mängivad, kuid osadel on acceliga selline touch, et väga keeruline on üldsegi paremini lasta icon_smile.gif ps: tegelikult mängivad suhteliselt pooleks normaalsed mängurid siis, pooled acceliga ja pooled ilma icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fredd
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2007 19:47:11 vasta tsitaadiga

mambo10 kirjutas:
osad mängivad, kuid osadel on acceliga selline touch, et väga keeruline on üldsegi paremini lasta icon_smile.gif ps: tegelikult mängivad suhteliselt pooleks normaalsed mängurid siis, pooled acceliga ja pooled ilma icon_smile.gif
ei ütleks, 75% mängib accelita ning 20% nendest acceliga mängivatest mängijatest ei tea, et accel on paha.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mambo10
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2002




sõnum 09.11.2007 19:52:36 vasta tsitaadiga

no oleneb, mis tasemest härra räägib siin icon_smile.gif ma mõtlesin täiesti maailma top notchi.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fredd
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2007 20:09:48 vasta tsitaadiga

mambo10 kirjutas:
no oleneb, mis tasemest härra räägib siin icon_smile.gif ma mõtlesin täiesti maailma top notchi.
seda enam ei kasutata accelit, ma suht kursis q3 / et / cod2 scene'ga
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mambo10
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2002




sõnum 09.11.2007 20:53:54 vasta tsitaadiga

kahjuks peab tõdema, et selles vallas on minust väga raske rohkem kogemusi omada. ET,q3 & cod2 scene siis, iga ala tipuga olen piisavalt teema üle arutanud, asjad mida sa newspostidest just välja ei loe icon_smile.gif
edit: olin veel ~8 kuud tagasi täiesti kursis, kuid sellised asjad just 8 kuuga ei muutu icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fredd
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2007 22:34:38 vasta tsitaadiga

mambo10 kirjutas:
kahjuks peab tõdema, et selles vallas on minust väga raske rohkem kogemusi omada. ET,q3 & cod2 scene siis, iga ala tipuga olen piisavalt teema üle arutanud, asjad mida sa newspostidest just välja ei loe icon_smile.gif
edit: olin veel ~8 kuud tagasi täiesti kursis, kuid sellised asjad just 8 kuuga ei muutu icon_smile.gif
ei kasutata accelit, ju siis on võimalik rohkem kogemusi omada..
newsposti tõin siia näiteks, kuna raske on seletada ise seda, mida mõne mängu kommuun arvab.e
quake3'es oli vahepeal mingi värk, et 102.5 fov + r_mode 4 + sens 2 + accel 2 (sitaks palju, jep) oli moes, pidi optimaalne olema q3 mootori jaoks, ei tea, kui tõene see oli. Siiski ma ei saa aru, kust sa võtad, et 50% rahvast kasutab accelit. ma suht kindel vähemalt, et ET's kasutab pmst 1% top playeritest accelit, kuna kommuun on suht väikseks kujunenud ja ET hakkab surema vaikselt ma võin suht kindlalt öelda, et pmst keegi ei kasuta accelit. cod2'es ei kasuta ka enamus accelit. quake3'es indeed mõned top playerid kasutavad accelit, aga samas ka mõned kasutavad väikest numbrit nagu 0.05 negative acceli counteriks.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mambo10
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2002




sõnum 11.11.2007 02:02:07 vasta tsitaadiga

cod2 vana u96d team ehk siis mingi aeg team-logitechist kasutasid vist 2-3 accelit, kui ma ei eksi(Tegu oli vägagi top notch teamiga ning mänguks isegi cod1 siis vist), samuti kasutab miski osa team-dignitase cod2 squadist accelit, kuid täpselt ei oska praegu täpsustada pole ammu rääkinud nendega sellistel teemadel. Samuti quake3'st 95% Vene mängijatest kasutavad tugevat accelit ning juurde ka muidugi rootsi erandid ning üleüldse väga paljud toppidest kasutavad üle keskmise accelit. Ning ET's kasutasid küll mingi aeg väikest accelit suuremosad top notch mängijad, ise olen kah acceliga lasknud ja lasin kuni lõpetamiseni ( aprill 2007) lihtsalt mugavam touch on icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 11.11.2007 19:09:34 vasta tsitaadiga

Küsiks siis uuesti üle:

Kas tavaliste vahenditega saab kindlaks teha hiire skippimist või ei? Mingi programmiga (tasulised/tasuta, vahet pole) või füüsiliselt midagi vaadates?

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2007 19:27:21 vasta tsitaadiga

Seda ma ei tea, aga tean, et Windowsis tuleb Control Panelis hoida hiire sens 6/11 peal, kui ta on suurem, siis on 100% kindel, et mingi skippimine on olemas. Vähem kui 6/11 ei ole ka hea.
Lugemist: http://www.overclock.net/computer-peripherals/173255-cs-s-mouse-optimization-guide.html

tsitaat:
When I see people list their mouse settings, many players are putting themselves at a big disadvantage. Windows has a slider for setting pointer speed, but that doesn't mean gamers should use it. The reason is that changing a setting here can in no way make up for the dpi (resolution in counts per inch) a mouse has or doesn't have. Increasing the pointer speed even one notch, will make your cursor skip pixels. Losing pixel accuracy is not worth it when sensitivity is adjustable in-game. Lowering the setting here, throws away dpi from the mouse forcing you to use a use a higher, less precise sensitivity in-game.

At the highest setting, the cursor goes two pixels for each count. If you open up MS Paint, use the pencil tool, swing the mouse around to make circle patterns and notice how terribly notchy the edges are. This is not normal aliasing if you have the wrong settings in mouse properties it will make easily visible notches, not jaggies, it will look like teeth from a saw blade or something else bad. This is not the same as the normal stair steps on the edges of non antialiased graphics.

On the other hand, if you reduce the pointer speed setting, even by one notch, you get two different mouse sensitivities and your cursor will move, slowly to the right, and faster to the left. This is probably even worse than raising it, so KEEP THIS ON DEFAULT!! The default setting is the 6th notch in the middle and it wont interpolate or filter your mouse inputs, so you get the dpi your mouse is advertised. This may take some getting used to but it's worth it, you need to live with it if you do not want your per pixel targeting or sane mouse response compromised.

http://img138.imageshack.us/my.php?image=mousepropertiesdemoad0.jpg
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fredd
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2007 19:52:09 vasta tsitaadiga

Kui sa liigutad 11 notchi peal kiirelt hiirt, siis ei ole sakke ju paintis. pane 6 notchi tagasi ja liiguta aeglaselt hiirt, tulevad samasugused sakid.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2007 20:01:53 vasta tsitaadiga

Väga aeglaselt liigutades on sakiline jah, aga see vist rohkem käe värisemisest. Jalgrattaga aeglaselt sõites ei jää ka sirged jäljed ju.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 11.11.2007 20:26:50 vasta tsitaadiga

Oeh mul on juba juhe täitsa sõlmes nende korrektsete hiire sätete kohta käivate tekstide lugemisest icon_biggrin.gif Selle pixel skippingu tuvastamise kohta ma ka ei ole miskit asjalikku google'i abiga veel leidnud.

Mingisuguses reviews veel soovitati Enhance Pointer Precision peale panna icon_eek.gif ma olen nagu alati kuulnud, et see tuleks just maha võtta

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2007 20:30:04 vasta tsitaadiga

Enhance Pointer Precision põhjustab acceli, seega oleks mõttekam maha võtta jah. Mängudes ei pruugi peale selle maha võtmist accel veel kadunud olla, sel juhul tuleb accelfix installida.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 11.11.2007 20:32:12 vasta tsitaadiga

Muideks G9 puhul on sellega paras pull. Kui Logitechi SetPoint on peal, siis saab valida, kas tahad et SetPoint seadistaks või Windows kontrolliks. Kui panna, et Windows kontrolliks ja võtta see precision maha, siis peale hiire sisseehitatud profiili vahetamist läheb see alati uuesti peale.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr Jason
Kreisi kasutaja
Mr Jason

liitunud: 16.07.2007




sõnum 25.11.2007 12:35:36 vasta tsitaadiga

fredd kirjutas:
burnout kirjutas:
Mul omal kogemusi pole aga teoreetiliselt võiks ju suurte kuvarite puhul mingi tuntav vahe isegi olla 2000dpi ja 3200dpi vahel vms..

Ja sellepärast et teie arvate et see ebavajalik on siis ega tehnoloogia sellepärast arendamata ei jäe, kindlasti õiged gamerid oskavad midagi nende uute hiirte juures väärtustada, sest nende tootmisel on kindlasti ka gamerite abi kasutatud.
http://www.fragyou.net/?page_id=24
http://www.steelseries.com/int sellist toodangut kasutavad gamerid icon_wink.gif thumbs_up.gif sai sealt ka hiire matt tellitud, mille peal G9 ,norm
_________________
Special boy
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangle^
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2007




sõnum 29.11.2007 20:15:14 vasta tsitaadiga

Olen mänginud oma elujooksul palju shootereid (q3,q4,ut2k4 etc..).Omadest kogemustest võin öelda,et hiir ja matt,klaver on küll väga olulised asjad,aga hiir ja matt ei võida ühtegi mängu."Practise,practise,practise,that´s the key" (C) Fatal1ty.Minujaoks on näiteks vanad hiired : mx300,ie 3.0 ja mx510 palju palju mugavamad,kui uued laserhiired ja kindlasti ka odavamad.Seega soovitan ka igal mängijal,kes vähegi soovib omada väga mugavat ja head combot,siis soovitaks just sihtida vanasid ja häid ning ennasttõestanud hiiri/matte.Näiteks Intellimouse Explorer 3.0+Icemat 2nd Edition (tõenäoliselt üldse kõige parem hiirematt,mis kunagi tehtud on) ->tõeliselt hea combo,mida kasutas/kasutab suur osa CS paremikust,see küll maksab päris korralikult,aga efekt on seda väärt,pealegi see kombo maksab samapalju,kui G5,kui ma ei eksi.Või,kui sul ei ole raha,siis osta omale Logitech G1 (mx300 koopia,mx510 mootoriga) ning vana ja hea allsop gigapad või qpad,see tipa kallim,jälle saad väga mugava kombo.Sellise laheda asja kohta nagu mouseaccel ütlen ma niipalju,et sellega tekib rohkem muresid,kui see sulle mugavust juurde annab,näiteks:kunagi q3-s oli selline juhtum ühel mänguril,et kui tal ircu tuli priva,läks kohe mouseaccel paigast ära ja see pole üksikjuhtum,mul on sama asi esinenud tihti,ainult msn´i näol.
Loodan,et mu soovitustest oli mõnele tulevasele gamerile natukenegi kasu.icon_smile.gif
Tervitades,arcj icon_idea.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepp
Kreisi kasutaja
Lepp

liitunud: 20.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2007 11:50:09 vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
Lotharius kirjutas:
Ise peaks nüüd oma G9 saama 8. nov kätte, eks siis võin öelda, kas on sellest 3200DPI reaalselt kasu või ei.



Tahan endale jõuluks seda:

http://www.razerzone.com/index.php?main_page=product_info&cPath=2_17&products_id=72

4000 DPI-d...


Soovitan sul hiir ennem ära proovida.. mina mõts ka et ostaks endale.. aga ebamugav IMO
copperheadiga väga rahul... ja 2000dpi-st on siis kasu kui ei kasuta metallist hiirematti (millel hiir kiiresti liigub) ise kasutan riidest allsopi matti ja seal kasu sellest et hiir väikse liikumise peale reageerib.. oleks steelbad või midagi analoogset piisaks kindlasti ka 1000dpi-st
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fredd
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2007 15:26:23 vasta tsitaadiga

Lepp kirjutas:
tumbuser kirjutas:
Lotharius kirjutas:
Ise peaks nüüd oma G9 saama 8. nov kätte, eks siis võin öelda, kas on sellest 3200DPI reaalselt kasu või ei.



Tahan endale jõuluks seda:

http://www.razerzone.com/index.php?main_page=product_info&cPath=2_17&products_id=72

4000 DPI-d...


Soovitan sul hiir ennem ära proovida.. mina mõts ka et ostaks endale.. aga ebamugav IMO
copperheadiga väga rahul... ja 2000dpi-st on siis kasu kui ei kasuta metallist hiirematti (millel hiir kiiresti liigub) ise kasutan riidest allsopi matti ja seal kasu sellest et hiir väikse liikumise peale reageerib.. oleks steelbad või midagi analoogset piisaks kindlasti ka 1000dpi-st
masendavalt vale ja loll jutt @ dpi
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr Jason
Kreisi kasutaja
Mr Jason

liitunud: 16.07.2007




sõnum 02.12.2007 09:24:18 vasta tsitaadiga

See raskuste lisamine hiirele on küll väga hea asi ,ikkagi saad oma hiire ise välja regullida vastavalt vajadusele thumbs_up.gif,ja vahetatavad korpused,mõtlen seda G9-at.Ikkagi samm jälle edasi :wink:ja uskuge mind sõnu tuulde ei loobi icon_biggrin.gif
_________________
Special boy
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S!!M
HV veteran
S!!M

liitunud: 02.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2007 09:56:04 vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
Lotharius kirjutas:
Ise peaks nüüd oma G9 saama 8. nov kätte, eks siis võin öelda, kas on sellest 3200DPI reaalselt kasu või ei.



Tahan endale jõuluks seda:

http://www.razerzone.com/index.php?main_page=product_info&cPath=2_17&products_id=72

4000 DPI-d...


nädala keskel uurisin seda hiirt, krdi nõme kuju on ikka päriselt
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2007 17:21:40 vasta tsitaadiga

deathadder'i disain on, mulle istus väga hästi.

raskustest.. endal on g9 ja võtsin kogu krempli välja, sest iga lisaraskusgramm tekitab inertsi ja aeglustab kätt ja seega on pigem kaotad kui võidad. keegi postis ka mingi päris hariva artikli mingi steel series'i kohta, kus oli palju hiirte jne kohta. tundub , et mulle et täiesti kasutu funktsioon ühesõnaga nüüdseks.

ons keegi seda saiteki looma eestis ka näinud? hinda oskab öelda?

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.09.2008 11:20:30 vasta tsitaadiga

sisestatud: 16.07.2008 11:28
Aeron kirjutas:
ons keegi seda saiteki looma eestis ka näinud? hinda oskab öelda?
www.ox.ee on miski hind 720,-
http://www.ox.ee/est/product/83554
kuid laos 0

hakkasin ise otsima suuremat hiirt ja pöidlatoega varianti.
seda Saiteki saab pikkustpidi reguleerida thumbs_up.gif

samas ei saa aru miks ta juhtmega olema peab? 3200dpi ei saa üle bluetoothi kätte?
kui mx revolution oleks reguleeritava pikkusega, siis võtaks selle (on ilma juhtmeta).
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
muudetud: 01.09.2008

tellisin ära arvutilinnast 609,- (tarneaeg oli u 30päeva)
pöidlatugi on täitsa mugav ning kõige pikemaks reguleerituna on ka hiire suurus hea ( u 115mm rulliku keskelt hiire tagumise servani).
reguleeritav vahemik on 15mm (100-115mm siis)

pikkuse reguleerimine käib läbi tarkvara ja mootoriga icon_eek.gif
teine võimalus on all hoida "mode" nuppu ja siis "joisticuga" pikkust reguleerida.
lisaks on põhja all hoob, millest saab 3 astmega valida rullikud liikumise jäikust.

kuid lisa klahve ei saa tööle, installisin driverid ja miski SST programming software, aga ei midagi
tsitaat:
Upon completion of the installation, you have the option to Run Profile Editor, which will give you a
view of the programming environment. If you do not wish to see the Profile Editor at this point, just
uncheck the box and click on Finish to complete the installation.
aga ei käivitu mul seda Profile Editori ning ikooni ka ei tule, on ainult Control panel kus saab pikkust ja dpi muuta. saatsin kirja helpdeski, ootan vastuse ära.(ka uued driverid ning programmi tirisin kodulehelt).
_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Järjekordne laserhiir mänguritele - Saitek Cyborg mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.