Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  REEGLID märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2007 13:14:25 REEGLID vasta tsitaadiga


  • TSI foorumisse teemat tehes või postitades, ei tohiks unustada kõike seda, millega HV foorumisse registreerudes nõustusite.
  • TSI foorumi teemad peavad vastama HV suunitlusele ehk kõige sellega, mida teistes HV alafoorumites käsitletakse va. Vaba mikrofoni alafoorum ja Varia ost/müük/vahetus alamfoorum.
  • TSI foorum pole ärifoorum, seega ostu/müügi/vahetuse/hinnapäringuga seotud teemad/postid siia ei kuulu.
  • TSI foorumi reeglite või heade tavadega vastuolus olevad postid/teemad kustutatakse hoiatamata ja kasutaja võib saada karistuseks postitamispiirangu või HV foorumist eemaldamise, kui tegu seda väärib.


Kuna tegemist siiski TSI foorumiga, siis jääb reeglite teema lahtiseks, et HV kasutajad saaks ise teha ettepanekuid foorumi reeglite täiendamiseks ja kui täiendused heaks kiidetakse, kajastuvad need siinsamas, esimeses postis. Samuti võib siin teemas aru pärida, kui sa ei ole kindel, kas sinu TSI projekt sobib siia foorumisse või mitte.

Head isetegemist thumbs_up.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007




sõnum 22.09.2007 20:39:16 vasta tsitaadiga

Tegelikult peaks siis korpuse mod'id (need kus on tegemine plaanis alles) siia foorumiosa alla tõstma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 22.09.2007 22:06:19 vasta tsitaadiga

krusu70 kirjutas:
Tegelikult peaks siis korpuse mod'id (need kus on tegemine plaanis alles) siia foorumiosa alla tõstma.

Mina seda küll vajalikuks ei pea icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005




sõnum 23.09.2007 16:33:32 vasta tsitaadiga

CorsairX, ometigi on ju see ka TSI kui ma korpuse modin (või ehitan nullist uue) ning panen sisse jupid nt meediakeskuse tarbeks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 23.09.2007 18:41:27 vasta tsitaadiga

Ma arvan ,et erinevus seisneb selles et see foorum on TEE SEE ISE ehk siis õpetused kuidas midagi teha mitte inimeste casemod`idest ja nende edenemisest.
Aga see minu isiklik arvamus. Mina eelistaks jätta casemod`id sinna kus nad on. Kui moded ja adminnid arvavad teistmoodi siis saagu nii.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2007 21:52:05 vasta tsitaadiga

... korpuseid modige ikka endiselt casemodi foorumis, kui väga tahta, siis siia kõlbaks korpustega seonduv, kui tõepoolest korpuse algusest lõpuni ise teed ...
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005




sõnum 23.09.2007 21:56:29 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... korpuseid modige ikka endiselt casemodi foorumis, kui väga tahta, siis siia kõlbaks korpustega seonduv, kui tõepoolest korpuse algusest lõpuni ise teed ...

Ütleme nii, et selle poolt olen isegi...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007




sõnum 24.09.2007 23:30:11 vasta tsitaadiga

minu loogika järgi: kui täiesti 0'list korpust ei tee siis peaks TSI alla minema kui sa sinna midagi sisse lõikad jne siis casemodi alla. icon_wink.gif thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online

sõnum 25.09.2007 19:18:12 vasta tsitaadiga

krusu70 kirjutas:
minu loogika järgi: kui täiesti 0'list korpust ei tee siis peaks TSI alla minema kui sa sinna midagi sisse lõikad jne siis casemodi alla. icon_wink.gif thumbs_up.gif
aga kui teed täiesti nullist korpuse, mille alla siis läheb ? icon_wink.gif

Taux007, loe nüüd tema lause uuesti läbi, siis saad aru miks ma nii küsin icon_wink.gif


viimati muutis mikk36 25.09.2007 19:30:19, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005




sõnum 25.09.2007 19:20:19 vasta tsitaadiga

TSI alla. Nullist tegemine = sul on olemas materjal, mitte toorik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 25.09.2007 20:31:51 vasta tsitaadiga

Taux007 kirjutas:
TSI alla. Nullist tegemine = sul on olemas materjal, mitte toorik.

Loodan, et mõtlesid seda konkreetselt arvuti korpuse tegemise kohta?
Sest vastasel korral oleks siinses foorumis teemade leidmisega raskusi.

Reeglitesse võiks miskit konkreetset selle kohta kirja panna. Mina pakun välja sõnastuseks midagi sellist.
Arvutikastide puhul kuulub selle foorumi alla ainult algusest lõpuni kasti/korpuse ise tegemine, mitte olemasoleva modifitseerimine (ala küljekaantele aukude lõikamine, LED'ide, katoodide jms lisamine)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005




sõnum 25.09.2007 20:34:23 vasta tsitaadiga

koputaja, jah, konkreetselt korpust mõtlesin siin. Vaidlus käis ju casemoddingu foorumiga seonduva kohta!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2007 23:33:31 vasta tsitaadiga

kas küsimused millegi tegemise kohta on ka siin foorumis oodatud, või tuleks need kuhugi mujale paigutada?

(ise huvituks siis ideedest kuidas avatarile, millele soendusega tagaklaasi ei toodetud, soojendust ehitada)

_________________
Et oleks raskem!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 23.10.2007 06:48:12 vasta tsitaadiga

Kui arvutikaugeks jääb, siis pigem vaba mikrofon, sest sellest võib lihtsalt üks mölateema ainult välja tulla, olenevalt vastajatest ja nende ideedest. Arvutitega seotud ideede saamiseks on rauafoorumid. Minu arvates siinsed teemad võiksid rohkem reaalsuse pinnal olla, et teemaalgataja ka tõesti ise oskab teha ja teeb.
Aga kuulame ka teiste arvamusi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2007 11:44:10 vasta tsitaadiga

ma just kardan, et vabas mikrofonis võib asi läbuks kätte minna, siinset foorumit vaatavad pigem ikka need, keda selline nokitsemine huvitab (ja ausaltöeldes pole mul siiani olnud mahti vaba mikri eest raha maksta)

tagaakna soojenduse ehitamine peaks üsnagi reaalne olema, viimase paari päeva külmemad ilmad on näidanud, kui oluline see pika kerega auto puhul on.

_________________
Et oleks raskem!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 23.10.2007 11:57:19 vasta tsitaadiga

Zoig kirjutas:


(ise huvituks siis ideedest kuidas avatarile, millele soendusega tagaklaasi ei toodetud, soojendust ehitada)


soojendusega, soojendust

sry, ei saanud märkimata jätta

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007




sõnum 31.10.2007 00:13:53 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
krusu70 kirjutas:
minu loogika järgi: kui täiesti 0'list korpust ei tee siis peaks TSI alla minema kui sa sinna midagi sisse lõikad jne siis casemodi alla. icon_wink.gif thumbs_up.gif
aga kui teed täiesti nullist korpuse, mille alla siis läheb ? icon_wink.gif

Taux007, loe nüüd tema lause uuesti läbi, siis saad aru miks ma nii küsin icon_wink.gif


see tähendas teeb icon_biggrin.gif Väike apsakas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 23.03.2007




sõnum 19.01.2008 00:20:19 vasta tsitaadiga

Kas TSI foorumisse võib teha ainult elektrooniliste asjade teemasid või kui ma näiteks kitarri teen, et siis võin siia selle kohta teema teha?
_________________
ANIMIST
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online

sõnum 19.01.2008 03:03:12 vasta tsitaadiga

HighEnd kirjutas:
Kas TSI foorumisse võib teha ainult elektrooniliste asjade teemasid või kui ma näiteks kitarri teen, et siis võin siia selle kohta teema teha?
arvutite ja elektroonikaga võiks ikkagist seotud olla
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 23.03.2007




sõnum 19.01.2008 12:10:17 vasta tsitaadiga

mikk36, ok siis ma tean vhmlt thumbs_up.gif
_________________
ANIMIST
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NightStriker
HV veteran
NightStriker

liitunud: 24.07.2007




sõnum 15.01.2018 11:28:02 vasta tsitaadiga

Väike arutlus 3Dprinterite teemas printimispäringute kustutamise kohta: Mitmel korral on mingi lihtne thingiverse jubin leitud ja sellega siia küsima tuldud https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=623364&highlight= Selle asemel, et kambaga aidata probleem lahendada või diskuteerida erinevate lahenduste üle lendavad need päringud pidevalt prügikasti enne kui keegi neid isegi näeb.

Pole just "aita veebipoodi püsti panna", mida teeb meie IT riigis iga teine mees ja tema koer. Kust need inimesed seda abikätt veel otsima peaks? Vähemalt mulle tundub loogiline, et küsima minnakse sinna kus masinad ja mehed koos ahju ümber istuvad.

Ma saan aru, et see teema pole äri tegemiseks. Ega neid printijaid siin meie kolkakülas nüüd karjakaupa ka ringi ei jookse. Töötud me ka üldiselt ei ole, et Pakun Tööd rubriiki ajaviiteks lappamas käia. 20 senti materjali + smartpost tüüpi "äritehingud" thingiversist leitud NonCommercial litsentsiga jubinatest pole ka teema mida ärilistel eesmärkidel taga ajada oleks mõtet.

Pange kas lilla täpp (mis kustutab nädala pärast mitte mõne tunniga) või jätke sellised päringud kustutamata.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  REEGLID
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.