Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ITshop.ee (endine Mikromaailm) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2005 14:30:34 vasta tsitaadiga

Matrix75 kirjutas:
Tartu pood on kehvas kohas ...

... möh ? Küll on Tartu inimesed ikka laisad icon_smile.gif kui pood pole otse keset linna või jääb vähe igapäevasest marsruudist kõrvale, siis on kohe kehv asukoht icon_biggrin.gif ? IMO on pood väga heas kohas, bussipeatus on otse aiataga ja autoga saab samuti praktiliselt treppi sõita, ning parkimisprobleemi pole kunagi olnud - sellepärast endale see koht väga meeldibki ...
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FireDawg
HV vaatleja


liitunud: 12.10.2002




sõnum 21.11.2005 11:40:35 vasta tsitaadiga

Küll on palju fleimi. Mina isiklikult teen kõik oma PC juppide-junnide ostud Mikromaailmast ja pole kunagi midagi praaki saanud (okei 1 kord oli mingi 400 eegune juustukorpus praak, mille vennale ostsin, a nii odavalt korpuselt ei tulnud see üllatusena, sai ilusti ümber vahetatud jne). Samuti ma ei ütleks, et klienditeenindajad seal lollid on (samas ma käin ainult mustamäe prisma mikromaailmas), võrreldes K-Saluuniga (kus mind tihti on üllatatud müüjate idiootsusega) on nad kohe väga targad icon_wink.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2005 15:08:01 vasta tsitaadiga

Müüjad on üsna asjalikud tõesti. Ka Rakvere rägavere tee mikromaailmas, isegi naismüüjad.:p Pood on ka minu jaoks ülimalt heas asukohas (teiselpool maja.:p) Hinnad on kohati nats kallid, muidu probleeme pole olnud kordagi. Ise ka kõvasti asju sealt ostnud, võib öelda, et pool kogu arvuti kupatusest ongi sealt ostetud.:p

Teeninduse poolest on igati thumbs_up.gif

Täna sai käidud proset ümber muutmas.:p Mingi klokkija tüüp oli ka seal.icon_biggrin.gif Soovitas dfi emaplaati ja OCZ mälusid, hinnapiirist oleks ainult välja läind kõvasti.:p
Väga korralik pood rakveres igaljuhul, müüjad sõbralikud jne.

Kiitus.thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeArGaS
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005




sõnum 23.12.2005 09:35:08 reply vasta tsitaadiga

nonii paar sõna selle poe kohta kah..... thumbs_up.gif väga ok teenindus minu meelest! Aga njahhh tartus see jama et ta ikke jube jamas kohas.... a nuh siin läheduses peaks üks toidupood varsti otsad andma ja ma tõesti loodan et nad sinna asemele kolivad.... mul sis hea 25m arvutipoes käia icon_lol.gif
a jah arvuti ostsin sealt.... sain megahea komplekti.... paar asja lasin ää muuta... igatahes super hästi vunkab thumbs_up.gif
hiljuti ostsin dvd kirjutaja sealt.... läksin kohale tellisin ää ja järgmise päeva hommikul kohe hellati ja kaup kohal icon_razz1.gif
ainuke miinus njahh see minumeelest, et neil väljapanek suht kesine ja case-mod juppe mõned üksikud komponendid icon_sad.gif
aga njahh kui arvutit osta sis soovitaksin küll sealt vaadata.... enda pilli sain küll hea hinnaga ja olen väääga rahul!
Ja selle emaparda mis sealt ostsin... EPoX motherboard (4PDA3I v3.x i865PE chipset minu puhul) ROCKS! thumbs_up.gif
OC-i jaoks sobib super hästi thumbs_up.gif

vastuseks siin mõnede inimeste isekale suhtumisele müüa-kliendi suhtesse ütlen nii.... nii nagu sina käitud teistega käitutakse ka sinuga! krt küll kui sul on masendus ja kiire vmi. sis FUCK ää sellepärst poodi süüdista! Kõik ei sõltu alati nendest vaid ka paljudest muudest asjadest.

_________________
fuuuck off and have a nice day! ;D
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2005 13:35:08 vasta tsitaadiga

TeArGaS, ehk teisisõnu said omale ägeda kasti osta ja see, et nii vahvalt mängud nüüd jooksevad ja plate norm OC jaoks on on nagu suur pluss firmale? icon_biggrin.gif Ma olen ka väga vinge mees, panin kasti ise kokku ja ennäe imet - kõik isegi töötab nii nagu peab icon_lol.gif Kiida taevani siis kui midagi vee alla läheb ja kiiresti ning viisakalt asi korda aetakse.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeArGaS
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005




sõnum 23.12.2005 16:54:47 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
TeArGaS, ehk teisisõnu said omale ägeda kasti osta ja see, et nii vahvalt mängud nüüd jooksevad ja plate norm OC jaoks on on nagu suur pluss firmale? icon_biggrin.gif Ma olen ka väga vinge mees, panin kasti ise kokku ja ennäe imet - kõik isegi töötab nii nagu peab icon_lol.gif Kiida taevani siis kui midagi vee alla läheb ja kiiresti ning viisakalt asi korda aetakse.

what i have to say..... LOL icon_lol.gif Oooops, unustasin selle pisiasja icon_lol.gif ....ei aga ikkegi he pood on icon_wink.gif

_________________
fuuuck off and have a nice day! ;D
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003




sõnum 23.01.2006 13:35:27 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Nii sain siis monitori kätte.Antud hetkel ei oska küll muud kui ainult kiidusõnu Pärnu mikromaailma suunas öelda, sest kuigi asja algul ei olnud ,siis peale tellimust hoiti ilusti asjaga kursis, et mida nad teada on saand ja millal tulla võiks jne.Igati thumbs_up.gif ja eeskujulik käitumine ja nüüd on mõte ,et ostan veel teinekordki põhimõtteliselt sealt (kui just mujalt kõvasti odavamalt ei saa icon_razz.gif )Vaatab õhta peale tööd kui olen asja twakida ja katsetada jõudnud viskan ehk ka väikse review.


No juhtub ju icon_wink.gif Kõik ei sa alati ideaalselt ka minna.

Kiidan omalt poolt ka Mikromaailma ja just Pärnu esindust.Ostsin mobo ja andis kohe tööle pannes tossupilve näkku icon_smile.gif Viisin sinna ja anti kohe uus kätte thumbs_up.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cosmix72
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2005




sõnum 03.06.2006 10:43:03 vasta tsitaadiga

niii tore pood...=)
remont on ka suht kiire ja asjalik vähemalt tallinnas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2006 17:26:12 vasta tsitaadiga

kampaanialehe järgi Samsungi laiekraan LCD monitor soodsa järelmaksuga, 3a ja ainult 5112 kr.
kohe ostes tuleb välja laduda 5390 kr icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 06.07.2006 08:56:22 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi peaks edaspidi olema Mikromaailmaga seotud mure või küsimus, siis võib minuga ühendust võtta ja proovin aidata kui saan.
Kommentaarid: 545 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alternate
Kreisi kasutaja
alternate

liitunud: 07.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2006 09:06:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

et see peab neil endil kajastatud olema


Kui nad niiöelda firmaarvet ei väljasta siis kus see neil kajastuma peaks?

Teemaalgataja aga las helistab poodi ja küsib järgi[/quote]

peab ikka lammas olema kes sellist juttu suust välja ajas.
kuda siis raamatupidamises kajastub ?

_________________
... Lihtsalt haige ABITI fänn ...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ands
HV Guru

liitunud: 16.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2006 09:10:32 vasta tsitaadiga

nojah....
eks tegelikult võiks siia teemasse ka mainida, et tartus on firma esindustes toimunud mõned muudatused.....

Natuke aega tagasi avati Annelinna keskuses firma esindus, avatud E - P kella 10.00 kuni 21.00

ning värskelt koliti kokku varem riia mnt 15b olnud kontorikaupade pood ning lembitu 2 asunud esindus.....

ehk et uus pood Riia mnt 35, Avatud E - R 09.00-18.00,L 10.00-15.00
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 10.07.2006 23:47:58 vasta tsitaadiga

pärnu esinduse kohta on küll ainult kiidusõnu öelda thumbs_up.gif Ühel kastil purtsatas üks kondekas ja bios andis checksum errorit, sai nende kätte viidud ja mamma vahetus tehti ikka ülikiirelt ära
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 14.07.2006 18:30:01 vasta tsitaadiga

no. siiamaani ainult head sõnad olnud.

aga fakk nad peavad mulle müüma printeri millel usa toitejuhe ja USB kaableid ja asju pole üldse kaasas. icon_evil.gif
oli vaja kiirelt printida. mõtlesin et nagunii vaja osta printer. autoga linna (40km) ostan samsungi ära ja kohe hea tunne et mure murtud
teed kodus karbi lahti ja nagu. ülla ülla mis kuradi kahtlane juhe. tooner sisse ära. ja oo. kui tore. millega ma ta arvutikülge panen nüüd. icon_neutral.gif

Kas tõesti pean hakkama igas poes karbid lahti lammutama ja kõik jupid üle uurima ja luurama ? icon_evil.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 14.07.2006 18:39:41 vasta tsitaadiga

Mul on kahtlane tunne et USB kaablit ei olegi enamusel printeritest kaasa, vähemalt mu HP laseril ja mingitel noname tindikatel pole olnud. Toitejuhtme usa ots on küll kahetsusväärne
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 14.07.2006 18:55:06 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
Mul on kahtlane tunne et USB kaablit ei olegi enamusel printeritest kaasa, vähemalt mu HP laseril ja mingitel noname tindikatel pole olnud. Toitejuhtme usa ots on küll kahetsusväärne


a et enda mure kuidas ta arvutikülge paned?
Mul iga printeriga kõik kaasas olnud (canon ja epson, isegi lexmarkil.)
a no. eks esmaspäeval lendan kohale ja lahendame probleemi.

juhtub ka paremates peredes vms. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005




sõnum 14.07.2006 19:19:24 vasta tsitaadiga

mul on olnud probeeme selle poega kunagi sai ostetud monitor. garantii ajal kulus juhe kuidagi läbi noh viisin garantiisse. seal oli ta kaks kuud lihtsalt juhtme pärast. lõpuks kui kätte sain siis oli elu ilus ja roosiline ja mingi hetk jälle lõi pildi kas roosaks või siniseks jne. läksin sõbra juurde, ta tinutas juhtmed uuesti selle otsiku külge ja oligi asi valmis ca 10 minutiga. ja töötab monitor siia maani. ( 3 pisemat juhet oli lahti tulnud )

jube närvi ajab selline asi kui isegi garantii käigus ei tehta korralikult ja siis kulub selleks veel 2 kuud. icon_evil.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WoS
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2003




sõnum 14.07.2006 19:32:29 vasta tsitaadiga

Suur_Raul kirjutas:

jube närvi ajab selline asi kui isegi garantii käigus ei tehta korralikult ja siis kulub selleks veel 2 kuud. icon_evil.gif


tundub, et sa pole kursis, et tavaliselt garantiiremonti teostavad ikkagi kindlad firmad, mitte poed, mis kaupa müüvad. Nemad on lihtsalt vahendajad ja viivad sinu monitori sinna teatud firmasse, mis on Eestis ametlik garantiiremondi teostaja. Ja siis pole tõesti midagi teha kui sealt lihtsalt öeldakse, et ootame varuosa ja niimoodi 2 kuud. Jah, võiks ju kliendile siis anda uue monitori, aga mida firma pärast teeb selle kasutatud monitoriga? Ei saa ju panna müüki, lootes, et keegi tahab osta kui asi on kasutatud, sest kindlasti on ju näha, et asi on kasutatud. Selles suhtes kogu see garantiisüsteem on jama. Eriti veel kui ostad endale mingi väga spetsiifilise seadme või haruldase, mida ei müüda igas poes suurtes kogustes, siis nendega võib minna eriti kaua juhul kui peaks tekkima vajadus viia garantiisse.

Juhtmete kohapealt, et jah tänapäeval ei ole eriti USB kaableid kaasas printeritega, aga müügi-inimesed peaksid sellest küll teadlikud olema ja klienti koheselt teavitama ja soovi korral kaablit kaasa pakkuda. USA toitejuhtme kohta ei oska muidugi midagi kommenteerida icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005




sõnum 14.07.2006 20:10:35 vasta tsitaadiga

WoS kirjutas:
Suur_Raul kirjutas:

jube närvi ajab selline asi kui isegi garantii käigus ei tehta korralikult ja siis kulub selleks veel 2 kuud. icon_evil.gif


tundub, et sa pole kursis, et tavaliselt garantiiremonti teostavad ikkagi kindlad firmad, mitte poed, mis kaupa müüvad. Nemad on lihtsalt vahendajad ja viivad sinu monitori sinna teatud firmasse, mis on Eestis ametlik garantiiremondi teostaja. Ja siis pole tõesti midagi teha kui sealt lihtsalt öeldakse, et ootame varuosa ja niimoodi 2 kuud. Jah, võiks ju kliendile siis anda uue monitori, aga mida firma pärast teeb selle kasutatud monitoriga? Ei saa ju panna müüki, lootes, et keegi tahab osta kui asi on kasutatud, sest kindlasti on ju näha, et asi on kasutatud. Selles suhtes kogu see garantiisüsteem on jama. Eriti veel kui ostad endale mingi väga spetsiifilise seadme või haruldase, mida ei müüda igas poes suurtes kogustes, siis nendega võib minna eriti kaua juhul kui peaks tekkima vajadus viia garantiisse.


Juhtmete kohapealt, et jah tänapäeval ei ole eriti USB kaableid kaasas printeritega, aga müügi-inimesed peaksid sellest küll teadlikud olema ja klienti koheselt teavitama ja soovi korral kaablit kaasa pakkuda. USA toitejuhtme kohta ei oska muidugi midagi kommenteerida icon_smile.gif


noh seda ma teadsin, et mikro ise seda ei tee aga noh võiks ju üle kontrollida siis tehtud töö. need jupid mis seal vahetati oli ju see ots mis vga pesasse läheb ja neid vidinaid toodetakse massides ja noh mis parandus se un kus ei ole sellist universaalset vidinat, mis tavaliselt igale juhtmele otsa pistetaxe.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 18.07.2006 15:06:10 vasta tsitaadiga

Käisin poes ära siis. toitejuhe vahetati ilma pikema jututa kiiresti välja. ja mõnekümne krooni eest soetasin usb kaabli ka. kokkuvõttes kõik hea ja. printer on aus icon_smile.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2006 15:29:02 vasta tsitaadiga

kunagi ammu ostsin sealt yhe genius hiire ja siis oli kõik thumbs_up.gif aga nüüd, hiljuti läksin sinna, siis polnud seal isegi sata kettaid kohapeal icon_mad.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2006 11:13:48 vasta tsitaadiga

Nii, viimasel ajal olen peagu kõik vajaliku sealt ostnud.
( Vanasti sai Betooni Ordist sõbrakäest, aga see nõnna kaugel, inimene ju jube laisk)
LCD monitori, optilise hiire, kaableid, 1GB SD mälukaarti (väga hea hind on), switchi, jpm.
Ja kõik väga hea. Teenindus thumbs_up.gif . Eks tunnen juba kah natuke neid inimesi seal icon_wink.gif
Jutt siis käib Tartu Mikromaalimast.
Nüüd kolisid veel 100m lähemale mu kodule thumbs_up.gif
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
God-1
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2003




sõnum 10.08.2006 08:22:32 Mikromaailm vasta tsitaadiga

Tere kaaskodanikud.

Räägiks siis teilegi mõne sõna kui nõme pood on Mikromaailm.

Oli vaja osta omale uus USB-mälupulk õnneks nägin siin HV kuulutust kus Mikromaailm pakub soodsa hinnaga "PEAK" mälupulkasid. Mõeldud tehtud läksin poodi ja ostsin omale 1GB pulga. Koju jõudes lõikasin ilusti pakendi ääred lahti ( pakendiks oli plastmassist kokku sulatatud äärtega karp) Siis aga selgus, et toode mis mulle müüdi ei olnud õige vaid müüdi natuke lahjem mudel. Kirjutasin siis kaupulsesse, et mis siis nüüd saab, et kas vahetate ikka õige vastu ringi või ostate tagasi. Lubati ilusti ringi vahetada. Läksin siis järgmisel päeval poodi, esitasin tseki ja toote ning palusin õige vastu välja vahetada. Tibi letitaga vaatas ja läks mingi kutti jurde, kes siis tuli minu juurde ja hakkas ajama sellist juttu. Et pakend on rikutud. Mina vastu, et pakend on avatud mitte rikutud. Tena, et EI oelte ju pakendi ääred ära lõiganud ja meie ei saa seda tagasi võtta. Mina siis küsin, et mis kuramuse moodi on võimalik seda pakendit üldse avada niimodi, et ma seda katki ei teeks? (lõikasin noaga need kokku sulatatud ääred ära) Ja vaidlesime natuke aega, et kellel siis ikkagi õigus on. Lõpp lahendus oli see, et võta oma pulk ja mine minema, kuna meie seda ümber ei vaheta. Läkisn siis vihasena koju ja nüüd küsin Teilt, et mis arvate kuidas peaks edasi toimima. Kuna tean, et minul on õigus. See pakendi jutt on jura.

Siit ka kõigile mõtlemis ainet, et kui ostate midagi mis on pakitud sellisesse pakendisse, mida ei ole võimalik avadailma pakendi "lõhkumist" siis enne avamist veenduga, et ostsite õige toote. KUna ei tea kui palju on veel firasid kes sellist ila ajavad.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2006 08:35:35 vasta tsitaadiga

Aga jälle selline pakend on ju läbipaistev. Pakendilt välja lugeda ei oleks saanud seda? Kui oleks saanud, siis oleksid sa pidanud küll enne välja lugema selle sealt.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
God-1
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2003




sõnum 10.08.2006 08:48:14 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
Aga jälle selline pakend on ju läbipaistev. Pakendilt välja lugeda ei oleks saanud seda? Kui oleks saanud, siis oleksid sa pidanud küll enne välja lugema selle sealt.


NU nii ja naa erinevus oleks olnud ainult sõna "Xtreame" olemas olu tootel, kuid see selgus alles pärast siis kui olin poodi tagasi läinud ja näinud milline see õige toode siis välja näeb.
Kuid kui aus olla siis kui põhjalikult sina loed karpi, enne kui sa selle avad? Ja ma ei näinud põhjust mitte kahelda.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ITshop.ee (endine Mikromaailm) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.