Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Siemens M75 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 30.04.2005 17:00:18 vasta tsitaadiga

Tripp kirjutas:
Huvitav, et S75-st midagi kuulda pole icon_eek.gif Kas on tulekul midagi ülikõva? Äkki mingi kõvakettaga mudel? Nokia ju aasta lõpuks oma kõvakettaga telefoni pidi välja laskma.


OFFTOPIC: icon_redface.gif
mitte just palju ja ametlikult, aga natuke on ikka kuulda:
http://mobile.softpedia.com/phones/Siemens/Siemens-S75.shtml
http://www.inside-handy.de/handydatenbank/Siemens/S75/datenblatt/705-1.html
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV veteran
leits

liitunud: 28.07.2004




sõnum 01.05.2005 10:22:04 vasta tsitaadiga

Välimus on imo ikka jube :S
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 14.07.2005 11:38:35 vasta tsitaadiga

Emt-s müügis siis, hind 4490/4990. Peaks minema kaema, kas asi päriselus ka nii jube välja näeb kui pildi peal...
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
O: Pansonic 14-140 mm
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olkas
HV vaatleja
olkas

liitunud: 21.10.2003




sõnum 12.11.2005 17:02:54 vasta tsitaadiga

Kas sellised inimesi ka olemas on, kes Siemens M75 FW13 Variant A103 puhul Open Diskiga telefoni Config kataloogi lahti on saanud ning seega CameraShutterSound.mid faili muudetud? Ühesõnaga ehk, kas on keegi ka FW13 puhul selle tüütu fotoka "shutter" soundi maha saanud?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2006 21:18:04 vasta tsitaadiga

kuidas siis aku pidamisega on ?
kas kannataks omadustelt võrrelda n6230i aparaadiga?
hind justkui soodsam

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olkas
HV vaatleja
olkas

liitunud: 21.10.2003




sõnum 19.02.2006 23:44:36 vasta tsitaadiga

Ma ei olegi nüüd statistikat teinud. See aku laadimine käib kuidagi nii märkamatult, et kui hakkab tühjaks saama siis viskan juhtme järgi ja ei pane seda eriti tähelegi. Paberiti järgi pidavat aku end kahe tunniga täis laadima. Üldiselt viskan ööseks seina ja hommikul jälle tuld! Ma pakun, et kuskil 5 päeva võiks hetkel küll aku pidada. Bluetooth on muidugi see, mis hirmsasti akut sööb. Seda olen küll vaid sünkroniseerimise ajaks sisse lülitanud. Ma ei kujuta ette kaua ta kestaks kui pidevalt BT handsfreed järel hoida.
Ma ei ole nüüd nii sügavuti seda 6230i'd uurinud, kuid telefoni valides oli ka see mudel mul silmapiiril, kuid välja jäi eelkõige oma märgatavalt kõrgema hinna tõttu. Ma usun et andmete sünkroniseerimine on valutum Nokiaga, eelkõige paremini välja arendatud DataSuite pärast. Siemensil küll tuli uuem versioon oma MobilePhoneManagerist välja, mis justkui töötaks paremini, kuid siiski suudab veel pangestuda ning topelt kirjeid kõikjale tekitada. See Nokiaga võrdlus sõltub vast rohkem sellest mida sa telefoni juures oluliseks pead. Minu jaoks oli see eelkõige siiski vastupidavus ning funktsionaalsuse poolest sünkroniseeritavus arvutiga. Kui sa nüüd funktsionaalused Nokial ja Siemensil kõrvuti paned, siis minuarust olid nad praktiliselt võrdsed. Ma ei mäleta, et nokial oleks midagi sellist olnud mida ma ilmtingimata vajanud oleks ning mida M75'le ei olnud. BT, Infrared, Mälukaart, Fotokas on mõlemal. Samuti POP3 e-mail ja tohutus koguses võimalus telefoninumbreid salvestada ning grupeerida. Siemensi plussiks vast veel see, et saad ise omal tarkvara uuendada telefonis ning Themede ise valmistamine on väga lihtsaks tehtud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Siemens M75 mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.