Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Turvalisus »  malicious worm märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 31.12.2002 15:14:40 vasta tsitaadiga

Kas AVG võtsid maha?
Tõmba Norton AV korra arvutist täiesti välja (vaata, et midagi ei jääks) ja siis lase uuesti peale.
Ise pole NAV-d juba mitu aastat kasutanud. Kuid kas seal pole startup diskidega jamamise võimalust?

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 31.12.2002 15:20:13 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
Kas AVG võtsid maha?
Tõmba Norton AV korra arvutist täiesti välja (vaata, et midagi ei jääks) ja siis lase uuesti peale.
Ise pole NAV-d juba mitu aastat kasutanud. Kuid kas seal pole startup diskidega jamamise võimalust?


mis diskidega?

võtsin nii maha kui oskasin...registi kallal käisin ka...praegu lään sõbra juurde...laseb seal HDD veel korralikult üle...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
geforce
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2002




sõnum 31.12.2002 15:22:31 vasta tsitaadiga

aga Windows xp´le reinstall teha kas see aitab???
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 31.12.2002 17:07:51 vasta tsitaadiga

geforce kirjutas:
aga Windows xp´le reinstall teha kas see aitab???


võimalik ,et aitab...

scannisin sõbra juures ka läbi...viirust ei ole...aga NAV'i peale ka ei saa...ei tea mis talle ei meeldi...võimalik ,et register on pees
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 01.01.2003 18:40:17 vasta tsitaadiga

aga nüüd siis selline küsimus...et midamoodi ma sellest lahti saaks et mulle neid maile enam ei tuleks?
nüüdseks juba 4tk mul neid....seal postkastis ootamas...
Are you in Love Jan 1 46k
to ur lovers Jan 1 46k
love speaks from the heart Dec 31 46k
Who is ur Best Friend Dec 31 47k
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s.p.o.c.k
HV kasutaja
s.p.o.c.k

liitunud: 29.11.2002




sõnum 01.01.2003 21:16:25 vasta tsitaadiga

Esiteks, loobu Outlooki kasutamisest. Postiprogramme on teisigi - Eudora, Pegasus Mail, jne. Kui see ei sobi, keera vähemalt maha Preview Pane. Ja väldi kiusatust neid attachmente klõbistada. Ja siis muudkui aga kustuta, ilma avamata. Siiski, Outlooki ja Outlook Expressi vältimine oleks kõige parem idee, kui olemasolev AV ei paista väga virk olema.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002




sõnum 01.01.2003 22:06:19 Re: malicious worm vasta tsitaadiga

Tuhkur kirjutas:
kuidas sellest lahti saada? esialgu ilma format'ita?
norton kukkus karjuma siin...võtsin korra nortoni maha..lasin uuesti peale...nüüd ütleb
Some Symantec product settings have been changed by an unauthorized program. This can indicate that an attacker or a virus id attempting to disable your protection.
...jutt jumala selge...edasi tahab et ma restardi teeks a siis pannakse setingud uuesti paika...aga kui restart tehtud siis on uuesti sama kast ees...mõtlesin, et tiriks mingi muu tõrje endale...või on kellelgi mõni parem <b>variant</b> pakkuda?


windowsi registrit ei lase ka lahti võtta...st tuleb lahti ja läheb kinni tagasi...


mul oli ykskord sama laks, võtsin lihtsalt antika maha, täielikult käsitsi need kasutad kah mida uninstaller ei võta maha uuesti peale ning asi kadus.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejay
HV kasutaja
deejay

liitunud: 08.11.2001




sõnum 01.01.2003 23:23:09 Abiks Worm Yaha jt. pedereerijate killimiseks vasta tsitaadiga

link :: McAFee Stinger

See on abiks
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 02.01.2003 00:43:09 vasta tsitaadiga

s.p.o.c.k kirjutas:
Esiteks, loobu Outlooki kasutamisest. Postiprogramme on teisigi - Eudora, Pegasus Mail, jne. Kui see ei sobi, keera vähemalt maha Preview Pane. Ja väldi kiusatust neid attachmente klõbistada. Ja siis muudkui aga kustuta, ilma avamata. Siiski, Outlooki ja Outlook Expressi vältimine oleks kõige parem idee, kui olemasolev AV ei paista väga virk olema.


kasutan MSN'i...lihtsalt näitab et mul 4kirja postkastis...avanud ma neid ei ole...ega kavatsegi...ma küsisin seda...et...kas mul jäävadki need kirjad eluaeg tulema?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s.p.o.c.k
HV kasutaja
s.p.o.c.k

liitunud: 29.11.2002




sõnum 02.01.2003 10:33:15 vasta tsitaadiga

Nagu paljud pahad asjad - kui kord tulema hakkab, siis tuleb edasi. Sestap, kui oma e-aadressi ära ei muuda, aitab ainult vastumeetmete tarvituselevõtt. Ja nagu näha, ka kasutamisharjumuste muutmine - tundmatu manus halb icon_neutral.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 02.01.2003 23:39:33 vasta tsitaadiga

et põhimõtteliselt error on selline...
http://www.hot.ee/mmx2001/viirus/viirus3.jpg

vajutan ok ära...teeb restardi...ja ilmub see kast uuesti...olen arvuti igast otsast läbi scanninud...mingeid viiruseid siin enam olla ei tohiks...registrist kustutasin enne reinstalli ka kõik omaarust ära...aga midagi pidi ikka kahe silma vahele jääma...ei oska sealt registrist rohkem midagi kustutada...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clon
HV kasutaja
clon

liitunud: 20.05.2002




sõnum 20.01.2003 23:58:53 vasta tsitaadiga

nii .. õnnestus kah endale see viirus saada .. nimelt kazaa vahendusel .. tõmbasin ühe jubina alla, vaatan - WinZip self-extractor, ikoon õige ja puha (loll mina), OK, tegin korra klõpsu vaid ja kus siis hakkas ketas kõristama .. nagu segaseks läks. Pärast sain pihta milles asi.. Koodis oli kirjas tal, et ta kopeerib ennast mitmesse kohta kõvakal, selle algfaili noh. Ja algfail oli 700MB icon_lol.gif icon_lol.gif Nii ta siis rõgistas selle 700MB jurakad TEMP alla icon_rolleyes.gif ja SystemRestore alla, et kui kellelgi peaks tulema idee SysRestorega midagi taastada icon_razz.gif Sequoia-viewd kasutades oli kohe näha ketta peal ta lasin nad maha kah. Seepeale terve armee tõrjeid .. AVG, NAV online chack, SOPHOS, STINGER, TDS-3, CLEANER, hunnika Yaha/Lirva toole jne .. midagist nad ei leidnud enam .. NAV on aga ikka pees, lasiin kõik NAViga seotu registrist ja kettalt maha (Ka Update ja Commaon filesi alt need viirusemustrid). NAV peale, restart .. hakkas kohe kobiema, et teda on muudetud. Lasin siis masina minimaalselt tööle - msconfigi alt ainult NAVs service ja need kaks cc?.EXE faili startupist, kõik, restart .. ikka ütles, et settinguid on muudetud. Niiet viirus suutis miski wini faili (explorer.exe ise kahtlustan) ära bindida ning ainuke võimalus jääb wini reinstall. icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 21.01.2003 00:13:07 vasta tsitaadiga

...ma olen oma arvuti niipalju läbi skanninud, et siin enam mingit viirust küll ei ole...aga NAV'i peale panna ei saa...ju siis mingi asi on talle vastu...ainus abi on vist jah win reinstall aga ma ei kavatse enne seda teha kui ikka tõeline vajadus tuleb...praegu kasutan hoopis teist viirusetõrjet kuni ükskord windowsi uuesti tanen...siis saab äkki NAV'i ka peale tagasi...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Turvalisus »  malicious worm mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.