Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  tallinna inglise kolledži kodulehekülg märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
hr.john
HV kasutaja
hr.john

liitunud: 30.05.2002




sõnum 29.10.2002 16:35:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

29.10.2002 15:35 Andium kirjutas:
Kahjuks sedasi ei oska täpset hinda öelda, sest ma ei tea mis lahendusi seal kasutatud on. Leht võib olla lihtne pealtvaates aga mis keemia tegelikult on seda te ei oska midagi ette kujutada. Pealtvaadates kõik on andmebaasile ehitatud ja muud särgid värgid taga. Leht on suht norm.
Pealt vaadates ei saa mitte kunagi hinda määrata nagu te siin kõik teete, ega see pole mingi missi võistlused, kus vaatad peale ja ütled hinde talle.
Nii see ka ikka pole. Ühes asjas olen kindel, et alla 25 000 maksma ei saanud minna. Oleneb ka sellest firmast, kellele ta veel neid valmistab ning mis on nende pearõhk. Kas firma on OÜ v AS. Siin on veel palju tegureid. Kas tehti kooliga mingi erileping või tavaline nagu teistega.
Ma ei oska ka öelda, kui palju on aega kulunud ning kui palju vaeva nähtud. Paistab olevat piisavalt palju, et kuskil hind oleks 50 v 60 000 ringis.

see kes siin mainis et mõni häkker teeb sinule 100 eekuga valmis siis sa eksid rängalt. Näita minule seda häkkerit sest tema peaks küll olema viimne loll kes nii odavalt teeb.

Imestama paneb see et miks kool laseb teha teisel firmal kas see pole nagu õpilaste ül.-ne. Tean et teistes koolides teeevad õpilased või lihtsalt seal koolis ei ole IT alaseid tegelasi ega õpetaja kes ei vasta nõuetele.



Tore, on kui kooli õpilased oskaksid sellist lehte teha.
Aga mis siis juhtub kui keegi võõras häkib lehe lahti ja avaldab sinna riputatud hinded kuhugi mujale netti ülesse, kui lepingus on sees, siis saab seda firmat karistada leppetrahviga, aga kuidas sa õpilast karistad ? Paned talle informaatikas (või mis selle aine nimi tänapäeval on) "2" ?

Kui võtta lehte kui ühte kooli osana, siis oleks ju tore, et kooli ehitavad ehitajad ja ka lehte teevad profid. Mitte et midagi õpilaste tehtud lehtedel midagi viga oleks, aga Inglise kolledzi eesmärk pole vist ikkagi õpetada proffe veebitegijaid.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 15.08.2002




sõnum 29.10.2002 18:00:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

29.10.2002 16:35 hr.john kirjutas:
tsitaat:

29.10.2002 15:35 Andium kirjutas:
Kahjuks sedasi ei oska täpset hinda öelda, sest ma ei tea mis lahendusi seal kasutatud on. Leht võib olla lihtne pealtvaates aga mis keemia tegelikult on seda te ei oska midagi ette kujutada. Pealtvaadates kõik on andmebaasile ehitatud ja muud särgid värgid taga. Leht on suht norm.
Pealt vaadates ei saa mitte kunagi hinda määrata nagu te siin kõik teete, ega see pole mingi missi võistlused, kus vaatad peale ja ütled hinde talle.
Nii see ka ikka pole. Ühes asjas olen kindel, et alla 25 000 maksma ei saanud minna. Oleneb ka sellest firmast, kellele ta veel neid valmistab ning mis on nende pearõhk. Kas firma on OÜ v AS. Siin on veel palju tegureid. Kas tehti kooliga mingi erileping või tavaline nagu teistega.
Ma ei oska ka öelda, kui palju on aega kulunud ning kui palju vaeva nähtud. Paistab olevat piisavalt palju, et kuskil hind oleks 50 v 60 000 ringis.

see kes siin mainis et mõni häkker teeb sinule 100 eekuga valmis siis sa eksid rängalt. Näita minule seda häkkerit sest tema peaks küll olema viimne loll kes nii odavalt teeb.

Imestama paneb see et miks kool laseb teha teisel firmal kas see pole nagu õpilaste ül.-ne. Tean et teistes koolides teeevad õpilased või lihtsalt seal koolis ei ole IT alaseid tegelasi ega õpetaja kes ei vasta nõuetele.



Tore, on kui kooli õpilased oskaksid sellist lehte teha.
Aga mis siis juhtub kui keegi võõras häkib lehe lahti ja avaldab sinna riputatud hinded kuhugi mujale netti ülesse, kui lepingus on sees, siis saab seda firmat karistada leppetrahviga, aga kuidas sa õpilast karistad ? Paned talle informaatikas (või mis selle aine nimi tänapäeval on) "2" ?

Kui võtta lehte kui ühte kooli osana, siis oleks ju tore, et kooli ehitavad ehitajad ja ka lehte teevad profid. Mitte et midagi õpilaste tehtud lehtedel midagi viga oleks, aga Inglise kolledzi eesmärk pole vist ikkagi õpetada proffe veebitegijaid.


njaa ega see firma ei vastutagi sisse häkkimise eest. Kui häkitakse sisse ja hinded on igal pool netis kättesaadavad siis see on juba kooli mure. Firma lihtsalt teeb valmis koolilehe. Samas kui on tehtud et see firma peab ka hooldama lehte ja uuendama ei tähenda seda et ta peab kaitsma häkkerite eest. Need asjad ei kuulu ühe asja alla. See on eraldi leping ja kui on sõlmitud siis ok. Samas kooliõpilased oleks võinud ikka selle õpsiga valmis pusida aga samas jääb selline arusaam et arvuti õpetaja ei tea sellest midagi oma ainest.

Kui räägiti et kool tahab et profid teevad asja.
Küsimus kes siis kooli ajalehte teevad, Kas ka mingi ajakirjanudsest nagu näiteks Eesti päevaleht või midagi taolist. Nemad on ka profid ja kooli ül. on et koolitada võimalikult laialdaselt ja hästi õpilasi.

See oleks lollus et öeldakse õpilasele, me ei soovi teie abi vaid tahame et ikka profid tulevad ja teevad.
Kas siis kooli pidusi ka org. mingid suurte pidude korraldajad või firmad.

Küsimus, mida need õpilased teevad seal koolis?
Teine küssa oleks, kust see raha tuleb ja seda raha võiks suunata millelegi muule?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 25.09.2002




sõnum 29.10.2002 18:14:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Küsimus, mida need õpilased teevad seal koolis?
Teine küssa oleks, kust see raha tuleb ja seda raha võiks suunata millelegi muule?

Mina isiklikult oskaksin vastata teisele küsimusele vist sedasi: nagu ma aru olen saanud, korjab TIKi sihtasutus lastevanematelt "annetusi" ja siis kasutab neid. kuidas langetatakse otsused, mida rahaga teha, seda ma tõesti ei tea.

seaduse järgi on vist nii, et koolile võib teha annetusi küll, selle paremaks korraldamiseks see sihtasutus vist loodud ongi.

aga nagu isegi selle teema kommentaaridest välja tuli, ei küsita ilmselt nõusolekut mitte kõigilt lapsevanematelt. ja minu arvates võiks raha suunata küll teistmoodi, aga kuna ma detaile ei tea, siis on see minu sügavalt isiklik ja subjektiivne arvamus.

igatahes kui mina koolis käisin, pidid siis kõik lapsevanemad "vabatahtlikult" maksma 1000 krooni poolaastas. ma tõesti ei tea, kuidas asjad praegu on. kuulnud olen, et juba last kooli vastu võttes peab lapsevanem nõustuma, et see raha talt võetakse.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
palle
HV veteran

liitunud: 09.05.2002




sõnum 29.10.2002 18:19:00 vasta tsitaadiga

Oma kogemuste ja praktika põhjal võin vabalt väita seda, et niikaua kui kool on pisike või "tundamtu nimega", siis ei tunne tema vastu keegi huvi. Ning kool peab oma jõududega hakkama saama. Kui oled aga kasvõi veidike tuntum, siis on pakkujad rivis ukse taga a la, et soliidsem on tellida teenus väljast.

Olen ise prargu veidi abistanud üht pisikooli - niikaua kui olid koolis "veel" 386 arvutid, ei tundnud kooli vastu keegi huvi. Nüüd kus masinapark on jõudnud 586-te tasemele, tekkisid kohe arvutihoolduse pakkujad...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 29.10.2002 18:38:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

29.10.2002 18:14 dvd vader kirjutas:
tsitaat:

Küsimus, mida need õpilased teevad seal koolis?
Teine küssa oleks, kust see raha tuleb ja seda raha võiks suunata millelegi muule?

Mina isiklikult oskaksin vastata teisele küsimusele vist sedasi: nagu ma aru olen saanud, korjab TIKi sihtasutus lastevanematelt "annetusi" ja siis kasutab neid. kuidas langetatakse otsused, mida rahaga teha, seda ma tõesti ei tea.

seaduse järgi on vist nii, et koolile võib teha annetusi küll, selle paremaks korraldamiseks see sihtasutus vist loodud ongi.

aga nagu isegi selle teema kommentaaridest välja tuli, ei küsita ilmselt nõusolekut mitte kõigilt lapsevanematelt. ja minu arvates võiks raha suunata küll teistmoodi, aga kuna ma detaile ei tea, siis on see minu sügavalt isiklik ja subjektiivne arvamus.

igatahes kui mina koolis käisin, pidid siis kõik lapsevanemad "vabatahtlikult" maksma 1000 krooni poolaastas. ma tõesti ei tea, kuidas asjad praegu on. kuulnud olen, et juba last kooli vastu võttes peab lapsevanem nõustuma, et see raha talt võetakse.
Tegelikult kool ei tohi otseselt lisaraha nõuda ja selle varjamiseks/legaliseerimiseks moodustatakse need sihtasutused, kes seda teha tohivad. icon_lol.gif
Rahade kasutamine on sel meetodil vist täiesti kontrollimatu, kooli juhtkond teeb nendega mis heaks arvab...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 29.10.2002 19:19:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

..igatahes kui mina koolis käisin, pidid siis kõik lapsevanemad "vabatahtlikult" maksma 1000 krooni poolaastas..


mm.. sa lõpetasid kooli vist ysna hiljuti, nt 2000+ a-l. 97a abituriendil (tik oli siis veel praeguse lytseumi majas haridusel) sellist lahedat taksi päevakorras ei olnud icon_smile.gif

yle hulga aja päris asjalik teema ka siin icon_smile.gif ja kui hinna yle spekuleerimiseks läks, tuleb alati arvesse võtta mitut aspekti - ostja, müüja ja kaup. kui ma õigesti aru sain, garanteeris ostja arve tasumise. sellisel juhul ei keela keegi arvele 200k alla krirjutamast icon_smile.gif siis, ostja on TIK, sellega seostub eelkõige linna parimaid haridustasemeid ja sellega kaasaskäiv prestiizh. ei usu, et tik riskiks mingi keldri, häkkerite vm juhuvariandiga. siis on veel kaup. võibolla on praegu nähtav tulemus vaid osa jäämäest. suurkool ja kogu sellega seonduv krempel turvaliselt netti lykata - peavalu ju küll ja küll icon_smile.gif

lehe välimus on pehmeltöeldes piix. klanitud ja igav korrektsus, mis toob esile eurosteriilsuse.

hinna kohta ei tahakski veel midagi kosta. ei ole lepingut näinud, ei ole mõtet kommenteerida. samas ei usu, et tik nii rumalasti end koorida laseb, kui eeldada, et tehing ikka puhas on.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 25.09.2002




sõnum 29.10.2002 19:50:00 vasta tsitaadiga

hetk tagasi toimus telefonivestlus minu ja TIKi sihtasutuse juhatuse liikme Marje Einre vahel. Einre ütles, et lehekülg läks maksma peaaegu 100 000 (ükssada tuhat) krooni.

eelnevalt toimus konkurss, kus valiti kõige parema hinna/kvaliteedi suhtega pakkuja. suurem osa summast on veel maksmata, sest kõik lehe rakenduses pole veel eluvaimu sisse saanud. see, mida me näeme, on väike osa lehe kõigist võimalustest. Einre lisas ka, et nende töö on auditeeritud ja dokumendid on korras.

vot sedasi. kuna toimus konkurss, siis minu poolt pretensioone ei ole, küll aga on veel lahtised mõned küsimused: kas ikka on otstarbekas kulutada 100 000 jne. Einre viitas minu küsimuse peale sellise raha kulutamise otsuse tegemise kohta sihtasutuse nõukogule. TIKi kodulehelt võib lugeda, et nõukogusse kuulub 7 inimest. Teisest küljest jälle käib TIKis üle 700 õpilase, seega on lapsevanemaid umbes 1400...

kuidas inimene nõukogu liikmeks saab, seda ma unustasin paraku küsida.

mine sa võta kinni...

ja tegelikult pole see üldse minu asi, lapsevanemad peaksid ise head seisma selle eest, et neid ei pügataks ja mina ei ole jurist kah mitte. mina oma potentsiaalseid tulevasi järglasi TIKi õppima saata pole igatahes kunagi plaaninud.

[ Seda sõnumit muutis: dvd vader on 29.10.2002 19:50 ]
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrgen
Kreisi kasutaja
jyrgen

liitunud: 05.11.2001




sõnum 29.10.2002 19:57:00 vasta tsitaadiga

Kui kõik need asjad tööle hakkavad, mis tööle hakkama peaksid, ei tundugi 100k väga hull hind.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thinkie
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2002




sõnum 30.10.2002 10:32:42 vasta tsitaadiga

Heh...isegi 7´nda vilistlane... Huvitav kool alati olnud. Aga mis puutub selle lehe hinda siis tundub ikka veidike utoopiline.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andium
HV veteran

liitunud: 15.08.2002




sõnum 30.10.2002 20:06:42 vasta tsitaadiga

Thinkie kirjutas:
Heh...isegi 7´nda vilistlane... Huvitav kool alati olnud. Aga mis puutub selle lehe hinda siis tundub ikka veidike utoopiline.


ei ütleks et utoopiline lihtsalt meie ei pääse õigetele asjadele ja sellele kogu keemiale ligi. aga kui asi ei vunka ja sellega on igasugune jama siis hind küll ei ole vastavuses. loomulikult firma võtab mis võtta annab
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 25.09.2002




sõnum 30.10.2002 20:33:28 vasta tsitaadiga

Andium kirjutas:

ei ütleks et utoopiline lihtsalt meie ei pääse õigetele asjadele ja sellele kogu keemiale ligi.

Vilistlased varsti peaks pääsema, siis saab kohe teada, palju see süsteem tegelikult väärt on. Soovitan kõigil vilistlastel saata kodulehel toodud aadressile vastav soov kasutajakonto saamiseks.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-1
HV vaatleja
X-1

liitunud: 07.10.2002




sõnum 01.11.2002 01:07:24 vasta tsitaadiga

APPPPPPPPPPIIIIII icon_eek.gif icon_lol.gif
200 000eeku icon_lol.gif
Saan südamerabanduse icon_razz.gif icon_lol.gif icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 25.09.2002




sõnum 01.11.2002 01:38:37 vasta tsitaadiga

X-1 kirjutas:
APPPPPPPPPPIIIIII icon_eek.gif icon_lol.gif
200 000eeku icon_lol.gif
Saan südamerabanduse icon_razz.gif icon_lol.gif icon_eek.gif


No okei, saa kui tahad, sest mõned kommentaarid eespool kirjutasin, et leht läks siiski maksma "ainult" 100 000...
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 25.09.2002




sõnum 02.12.2002 14:05:22 vasta tsitaadiga

kaevan välja oma vana teema, sest täna möödub täpselt kaks kuud TIKi uue 100 000-kroonise kodulehe avamisest. (muuseas, täpselt üks päev vähem sellest ajast ootan ma ikka oma kasutajakontot... korra saadeti kiri, mis vabandas, et nii kaua aega läheb, aga see on kõik)

mis on siis selle kahe kuuga edasi läinud: mulle vastab TIKi kasutajakonto omanik, IT-firma juht, võrdleb TIKi lehte teiste lehtedega ja ütleb, mis TIKi lehe varjatud osas näha on:

***************

Hind võib olla umbes 100 000 küll või isegi rohkem, aga praeguseks on
selle programmiga liitunud juba 5 kooli, s.t. see summa peaks jagunema mitme vahel.
Turvalisus ületab TIK-i iga kell (autentimine HP/ÜP internetipanga kaudu
või ID kaardiga).
Asi töötab korralikult - väljas on hinded, tunniplaan, tundides läbitud
materjal, kodused ülesanded.

Kasutajakonto sain suht. kiiresti, aga see kiri millega saadeti oli nii
lakooniline, et ma ei saanud alguses aru millega tegemist ja kustutasin selle ära. Kui uuesti küsisin, siis saadeti see uuesti ja selgitati asja.

[.....]

praktiliselt mitte midagi ei tööta
tunniplaani pole, hindeid ammugi mitte, sisse logides ei tööta ka foorum (sic) - vaadata ja sissekandeid saab teha saab alles pärast välja logimist!!!

***************
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 07.10.2002




sõnum 02.12.2002 18:44:14 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:


praktiliselt mitte midagi ei tööta
tunniplaani pole, hindeid ammugi mitte, sisse logides ei tööta ka foorum (sic) - vaadata ja sissekandeid saab teha saab alles pärast välja logimist!!!

OOta, sa tahad siis väita, et 100k eest on jälle raha maha visatud icon_question.gif
(kui midagi ei tööta, siis on järelikult mahavisatud raha)
Kuigi pole kuidagi selle kooliga seotud, teeb meele ikka kurvaks küll, nähes asjatut laamendamist!
Kuid eks E-Riik nõuab oma ohvreid ja kohati kasutatakse Eestit tema väiksuse tõttu just katselavana!

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 25.09.2002




sõnum 15.01.2003 02:51:49 vasta tsitaadiga

link :: käskkiri (rtf)

ma tõstan ikka ja jälle keskmiselt kord kuus selle vana teema üles.

tallinna haridusameti kodulehelt leidsin huvitava dokumendi: haridusameti juhataja käskkirja nr. 342, mis anti välja 2. oktoobril 2002 (juhuslikult täpselt samal päeval, mil avati selles teemas kõne all olev inglise kolledži koduleht.) ja see käskkiri kannab nime "Tallinna koolide kodulehekülgede vormistamine".

ma uurisin ja puurisin seda lühikest kümnest punktist koosnevat käskkirja lisa, kus on ära toodud, mis info peab kooli kodulehel kõigile kättesaadav olema. käskkirjas on ka öeldud, et koolide kodulehed tuleb korrastada 1. detsembriks 2002.

ja nüüd võite ise ära arvata, kui palju vastab inglise kolledži 100 000 krooni maksma läinud koduleht sellele käskkirjale...

ja muuseas, mulle pole ikka veel saadetud kasutajakonto tunnust ja parooli kodulehe varjatud osa juurde saamiseks, seda ootan ma teatavasti juba 3. oktoobrist, nii et praegu läheb neljas kuu.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 15.01.2003 07:57:51 vasta tsitaadiga

See käkerdis ju ei tööta tegelikult. Otsivad (kui seda siiski üldse tegelikult teevad) viga siiamaani ja ei leia. Firmake vist kõik rahad juba kätte saanud ja vähimgi huvi selle koduka vastu puudub. Tunnust ja parooli vist saab kasutada vaid kooli enda arvutitel, seega kui tahaksid midagi vaadata/teada, siis mine aga kenasti ise kohale.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Coder
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.01.2003 12:37:22 vasta tsitaadiga

tik on ju eliitkool... sinna ei kõlba kodukootud lahendused icon_smile.gif
eks neil on eliitlapsevanemad kah vist et kõik kinni suudavad maksta icon_eek.gif

btw... see web ei ole nii lihtne kui esmapilgul võib tunduda...
selliste lahenduste puhul on avalik osa aint jäämäe tipp... õpilastele-lastevanematele-õpetajatele mõeldud osa on suht kopsakas arvatavasti ja korralik administreerimisosa on juba pool saidist üldiselt...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 15.01.2003 12:42:32 vasta tsitaadiga

Krt...on ikka vabzee süsteem siis püsti aetud. Envei, minu arvates on selline veeb sobiv ühele koolile.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001




sõnum 15.01.2003 13:13:42 vasta tsitaadiga

Vaadates lehte ja lugedes siinseid kommentare, ei ole leht isegi mitte 10k väärt. Nii max 3-5k annaks äärmisel juhul. Rikkurite värk ju.
Kusjuures, ühele eeltoodud repliigile tahaks vastata, et TIK ei anna kohe kindlasti parimat haridust. Võrdväärseid on veel ja usun, et ka paremaid koole on.
Aga praeguseks olen ka päris palju taoliste küsimustega kokku puutunud, kus mingile asutusele kodulehkülge vaja organiseerida. Isegi palju rohkemate võimalustega leheküljed on odavamalt kätte tulnud. Antud lehe hind võiks alata kuskilt 11k kandist ja oleks vägagi kobe. Kusjuures, mis peamine, kõik funktsioonid töötaks ja kasutajakontod oleks ammu olemas! Kurat, nelja kuuga, mis siin kasutaja tekitamist oodatakse, tehakse mitmeid taolisi töötavaid projekte!
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Coder
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.01.2003 15:06:51 vasta tsitaadiga

irw... naaskel kui sa asjast midagi eriti ei jaga siis ära kobise thumbs_down.gif
muidugi on eesti täis selliseid häkkereid kes teevad 3-5k eest selliseid web'e iga päev... icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 14.04.2002




sõnum 15.01.2003 15:14:13 vasta tsitaadiga

irw... coder kui sa terminitest midagi ei jaga, siis ära kobise thumbs_down.gif
muidugi ei leidu Eestis häkkerit, kes oma talenti 3-5K eest mingite veebide treimisele raiskaks... icon_razz.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Coder
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.01.2003 15:33:39 vasta tsitaadiga

huvitav... eespool just mainiti mingeid 15 aastaseid häkkereid kes isegi 200eek eest sellise lehe teeks... ju siis need kes 3-5k eest teevad pole häkkerid vaid geeniused vist juba et nii palju raha küsivad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 07.10.2002




sõnum 15.01.2003 15:47:37 vasta tsitaadiga

Coder kirjutas:
huvitav... eespool just mainiti mingeid 15 aastaseid häkkereid kes isegi 200eek eest sellise lehe teeks... ju siis need kes 3-5k eest teevad pole häkkerid vaid geeniused vist juba et nii palju raha küsivad
Seda 15 aastase ja 200 krooniga tehtud lehte tahaks näha 8)
Jurand leiaks sealt kõvasti täiendust.

Jutu mõte: Korraliku lehte ei tehta valmis tunniga (mille eest võiks võtta 200kr) vaid selleks kulub ka oma ala spetsidel mitmeid päevi, millele lisandub ka veel järelhooldus. Sellest ka sellised hinnad.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 25.09.2002




sõnum 15.01.2003 15:54:30 vasta tsitaadiga

Trainspotting, sa selline aktiivne tegelane, kas sa ei tahaks äkki Tallinna Haridusametile kirjutada ja küsida, kas nende arvates Inglise Kolledži koduleht vastab eelpool toodud käskkirjale või mitte?

Ma ise enam neile kirjutada ei taha, sest nad mind nö. teavad juba, aga sina oleksid vist uus nimi nende jaoks küll. Oleks väga huvitav teada, mida nad sulle vastavad, et kas lehekülg vastab või ei vasta käskkirjale, või hakkavad kuidagi TIKi välja vabandama. aga ära sellele teemale siin viita! siis nad jagavad kohe ära, kes see dvd vader on ja see mõjutab kindlasti nende vastust sulle.

tänan juba ette, kui otsustad kirja saata. (kirja võib vist saata üldaadressile haridusamet@tallinnlv.ee)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  tallinna inglise kolledži kodulehekülg mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.