Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  SimCity4 uudisest alguse saanud kõrvalteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001




sõnum 11.01.2003 22:39:41 SimCity4 uudisest alguse saanud kõrvalteema vasta tsitaadiga

Ma usun, et kui reeglitega tuttavad, saate aru, miks teema lukustasin icon_evil.gif
Kuigi praeguseks on keegi kustutanud postitused, mis rääkisid mängu illegaalsest downloadimisest, teemat avama ei hakka. Kui peaks uus teema avatama ja jutt piraatlusele minema, kustutan lihtsalt ära icon_evil.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 13.01.2003 17:03:13 vasta tsitaadiga

naaskel,
tsitaat:

Kui peaks uus teema avatama ja jutt piraatlusele minema, kustutan lihtsalt ära

naaskel, ära üle piiri ka mine, HV foorum pole gestaapo. Kui pirakahtlusega postitusi (just nimelt postitusi, mitte terveid teemasid) sa ei jõua kustutada, siis jäta see teiste moderaatorite hooleks, või ignoreeri seda teemat. 1 inimene ei jõua ometi tervet maailma parandada ja saastast puhastada.
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.01.2003 17:12:40 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
naaskel,
tsitaat:

Kui peaks uus teema avatama ja jutt piraatlusele minema, kustutan lihtsalt ära

naaskel, ära üle piiri ka mine, HV foorum pole gestaapo. Kui pirakahtlusega postitusi (just nimelt postitusi, mitte terveid teemasid) sa ei jõua kustutada, siis jäta see teiste moderaatorite hooleks, või ignoreeri seda teemat. 1 inimene ei jõua ometi tervet maailma parandada ja saastast puhastada.
Kuule, tegelikult kustutame siin neid üksikuid poste ka vahelt kogu kambaga (ma loodan) aga kui on näha, et teema on metsa keeramas, siis on parem ta tervikuna minema kustutada. Natukene on õhkkond paranenud võrreldes sellega mis siis oli kui naaskel karmimad reeglid algatas aga ega seepärast nüüd või asja taas hukka lasta. Kui juttu piraatlusele ei lasta, siis ju teemat miski ei ähvarda...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 13.01.2003 17:15:36 vasta tsitaadiga

XYZ,
tsitaat:

Kui juttu piraatlusele ei lasta, siis ju teemat miski ei ähvarda...

nojah, aga milles siis teemaalgataja süüdi on, kui teema ikkagi ära kustutakse? Ja kui ta veel näiteks on sissejuhatuseks ilusa pika teksti kirjutanud icon_question.gif icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 13.01.2003 17:32:55 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:

nojah, aga milles siis teemaalgataja süüdi on, kui teema ikkagi ära kustutakse? Ja kui ta veel näiteks on sissejuhatuseks ilusa pika teksti kirjutanud icon_question.gif icon_exclaim.gif

Tunnistan ausalt, et ka mina ei saanud aru, milleks oli vaja lisaks piraatlusele viitavate (ok, ok, mis viitamist siin rääkida, tegelikult oli üpris otse välja öeldud) postituste kustutamisele kogu teema lukku panna.

Teema ise vastab HVF reeglitele ning kui mõni ei ole reegleid viitsinud endale selgeks teha ning hakkab oma postidega normaalset teemat solkima, võib ju talle ajutiselt sanktsioonina teatud foorumitesse postitamise ära keelata... see peaks IMO olema piisavalt preventiivse toimega abinõu.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002




sõnum 13.01.2003 17:44:22 vasta tsitaadiga

Mõnikord paistab tõesti, et mõnele modele on teemade lukkupanek ja kustutamine mingi eneseteostusvõimalus. Ega igal pool ei tasu ka tonti näha, võtke asja veidi rahulikumalt, eriti kui piramisest ei ole vähimatki viidet...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.01.2003 17:55:27 vasta tsitaadiga

Kui pirajutt on teema sees, siis minu meelest on nii mõnigi kord halb vahelt kustutada, tuleb ikka teema minema kustutada. Kui on võimalus n.ö. õigel ajal peale sattuda, siis teema lõpust saab jah valutult asju minema koristada. Ja mõnikord on pirajutuajaja jäärapäine, ei hooli kustutustest vaid topib oma pirajutte kangekaelselt uuesti - lukustamine just õige vahend.
Seega mina saan naasklist küll üsna hästi aru.
Bad Sector, ega moded ei saa ajutisi banne panna ja selle organiseerimine adminnide kaudu võib teinekord omajagu aega võtta, sõltub ikka mitmest asjaolust...
Mawrec, loe sinu omale eelnevat repliiki, sealgi ju kinnitati, et pirajutt tõesti eksisteeris...see, et sina (ja teisedki) teda enam ei näe on ainult õige...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002




sõnum 13.01.2003 18:05:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mawrec, loe sinu omale eelnevat repliiki, sealgi ju kinnitati, et pirajutt tõesti eksisteeris...see, et sina (ja teisedki) teda enam ei näe on ainult õige...


Kui asi niimoodi oli, siis on tõesti kahju, et tegelikult päris väärt teemad ka niimoodi solgitud saavad. Aga liigset agarust olen täheldanud juba varemgi sellegipoolest. icon_wink.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.01.2003 18:15:35 vasta tsitaadiga

njah, tegelt vääriks alates Naaskli postitusest (k.a.) kõik postid offtopicu pärast kustutamist või siis uueks teemaks tegemist. Teema on ikka nagu SimCity 4 mitte piraatlusega võitlemine...
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2003 18:20:05 vasta tsitaadiga

... jah, võib-olla oleks pidanud kirjutama tiba põhjalikuma sissejuhatuse
teemale, aga kuna polnud veel ise proovinud, ei tahtnud tühje sõnu loopida
ja jätsin asja lugejate hooleks. Samas, oli tegemist ikka omas valdkonnas
suursündmusega, seega, tundsin vajadust uudis ära tuua ...

BTW, hetkel on jutt juba vägagi teemast
mööda e. jätkate Parem HV all ?

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siil udus
HV veteran
Siil udus

liitunud: 22.07.2002




sõnum 13.01.2003 20:52:58 vasta tsitaadiga

vabandan, et eksisin reeglite vastu tahtmine oli lihtsalt mäng kiiresti saada
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001




sõnum 14.01.2003 01:00:26 vasta tsitaadiga

Igal juhul on teema algataja süütu kannataja rollis. Kui teemasse postitatakse piraga seonduvaid sõnumeid, on model tegelikult 4 võimalust:
1. Jätta asjad üldse tähelepanuta - s.t., et igasugused reeglid on lihtsalt naljanumber.
2. Kustutada kogu teema - teema algataja suhtes väga ebaõiglane. Milles tema süüdi on? Kaaskasutajad ju lihtsalt jobud!
3. Panna teema lukku - piraatlusele õhutavad postitused jäävad ikka piraatlust propageerima. Algataja aga jälle vihane.
4. Kustutada üksikuid postitusi - üksi kõiki ei jõua ja nagu praktika näitab, ka mitmekesi mitte. Samas, kui teema arendus liigub peale piraatlust hoopis teemavälist rada.... jõuame jälle punkt 1 juurde.
Liigagarus - ei leia kuidagi, et kui räägitakse umbes-täpselt sellist jutt, et kellel see rahakott puuga seljas on - ostke minu käest 75 EEK maksev piraplaat või otsige kellegi käest mingi koopia jne, et siin kustutamisega liigset agarust näidatud on. Õige jutt muidugi see rahajutt aga see pole õigustus varastamiseks/petmiseks, ammugi seaduse silmis.
Kui on konkreetseid näiteid liigagarusest, paluks need ka välja tuua.
to Tanel: ei meeldi kellelegi ebapopulaarseid otsuseid vastu võtta aga kui reeglid on kehtestatud, tuleks neist ka kinni pidada. Antud teemal on see minu arust eriti vajalik, kui me ei taha, et siia kogunevad Zonest, torust ja teistest foorumitest välja visatud tegelased (lisaks palju-palju muud rahvast), kes foorumi kodukorda millegiks ei pea.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.01.2003 01:43:33 vasta tsitaadiga

et vajalikus mingis teemas korda luua, on hetkel lihtsaim viis mitut posti korraga kustutada
vajutades linki all paremal "sa v6id modereerida selles foorumis"
seal minna vastavasse teemasse, m2rkida mitte sobilikud postid ja siis need koondada uue teemana prygikasti
ei ole midagi keerulist ja ei ole vaja ka mitmeid kordi kustutamise lingile vajutada

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindremant
Kreisi kasutaja
Lindremant

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2003 01:55:26 vasta tsitaadiga

naaskel kirjutas:

1. Jätta asjad üldse tähelepanuta - s.t., et igasugused reeglid on lihtsalt naljanumber.
2. Kustutada kogu teema - teema algataja suhtes väga ebaõiglane. Milles tema süüdi on? Kaaskasutajad ju lihtsalt jobud!
3. Panna teema lukku - piraatlusele õhutavad postitused jäävad ikka piraatlust propageerima. Algataja aga jälle vihane.
4. Kustutada üksikuid postitusi - üksi kõiki ei jõua ja nagu praktika näitab, ka mitmekesi mitte. Samas, kui teema arendus liigub peale piraatlust hoopis teemavälist rada.... jõuame jälle punkt 1 juurde.

Samas on ju veel võimalus.Kustutada pirajutt teemast ja panna, pira kirjutajale bänni näiteks nädalaks või paariks. Et ei saa postitusi kirjutada. Või ok esialgu 1 hoiatus ja siis bänn.
Lukustamine mulle tegelt eriti ei meeldi, vaatad hea teema aga krt lukus. Kui juba kustutada siis kustutada nii et, jälge ka järgi ei jää.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2003 07:46:56 vasta tsitaadiga

... nu mulle ei jõua mitte kohale, mis virin see siin käib, et ei jõua ja
ei jaksa icon_eek.gif kui ma foorumite moderaatorite rivi vaatan, siis ei tundu
nendest küll puudust olevat, miks nad siis kõik oma tööd ei tee ?
Pange moderaatoriteks ikka inimesi, kes viitsivad oma tööd teha ja
vaatavad asja kasutaja heaolu seisukohast, mitte, kuidas neil mugavam
oleks. Pole siiamaani soovi avaldanud, aga kui seda lisajõudu tõesti
niivõrd napib, siis võin ka ennast pakkuda foorumi korrastamises
kaasa aitama ! JÕUDU beer_yum.gif !...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.01.2003 08:55:39 vasta tsitaadiga

Lindremant kirjutas:
naaskel kirjutas:

1. Jätta asjad üldse tähelepanuta - s.t., et igasugused reeglid on lihtsalt naljanumber.
2. Kustutada kogu teema - teema algataja suhtes väga ebaõiglane. Milles tema süüdi on? Kaaskasutajad ju lihtsalt jobud!
3. Panna teema lukku - piraatlusele õhutavad postitused jäävad ikka piraatlust propageerima. Algataja aga jälle vihane.
4. Kustutada üksikuid postitusi - üksi kõiki ei jõua ja nagu praktika näitab, ka mitmekesi mitte. Samas, kui teema arendus liigub peale piraatlust hoopis teemavälist rada.... jõuame jälle punkt 1 juurde.

Samas on ju veel võimalus.Kustutada pirajutt teemast ja panna, pira kirjutajale bänni näiteks nädalaks või paariks. Et ei saa postitusi kirjutada. Või ok esialgu 1 hoiatus ja siis bänn.
Lukustamine mulle tegelt eriti ei meeldi, vaatad hea teema aga krt lukus. Kui juba kustutada siis kustutada nii et, jälge ka järgi ei jää.
Seega poolthääl teema täielikule kustutamisele icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

Banni ettepanek on muidugi efektiivsem meetod inimeste korrallekutsumiseks aga selle tegelik organiseerimine on tsipa tülikam tavategevusest, kas saata eraldi privasõnumid adminnidele või algatada teema administratiivfoorumis; igal juhul ei tea selle juures ette kui kaua õigupoolest aega läheb enne kui bann tõesti peale läheb....see nagu vähendab sellise asja väärtust, kuid samas ka jätab ta eriliseks ja tõesti karmiks karistuseks. Ma ei arva, et nüüd tasuks anda igale modele kergekäeliselt bannimise võimalus. Pigem on minu silmis tähtis see, et reeglid oleks foorumi liikmetele selged ja neid täidetaks. beer_yum.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2003 10:05:56 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
Seega poolthääl teema täielikule kustutamisele icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

... jääb mulje, et teile pakub rohkem lõbu see keelamine ja käskimine, kuigi peaks
olema tegevuses foorumi kasutajatele võimalikult mugavaks muutmisega. Väga lapsik
suhtumine ja ehtne näide, et ei suudeta saadud privileegide ja nendest tulenevate
kohustustega piisava vastutustundega ümber käia !

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.01.2003 11:14:43 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
XYZ kirjutas:
Seega poolthääl teema täielikule kustutamisele icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

... jääb mulje, et teile pakub rohkem lõbu see keelamine ja käskimine, kuigi peaks
olema tegevuses foorumi kasutajatele võimalikult mugavaks muutmisega. Väga lapsik
suhtumine ja ehtne näide, et ei suudeta saadud privileegide ja nendest tulenevate
kohustustega piisava vastutustundega ümber käia !
Mina omaarust tõstsin esile, kui vastuolulised on tegelikult arvamused mõnede asjade suhtes (eri inimeste omad küll); see mida sina sellest välja lugesid on küll veidi mööda seekord pandud...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2003 11:30:46 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
Mina omaarust tõstsin esile, kui vastuolulised on tegelikult arvamused mõnede asjade suhtes (eri inimeste omad küll); see mida sina sellest välja lugesid on küll veidi mööda seekord pandud...

... kui Sa nii ütled, aga lihtsalt selline mulje on jäänud, et tegeldakse oma
töö lihtsustamisega kasutajate arvelt ja tehakse liiga kergekäelisi ostuseid,
mis tihti on ajendatud lihtsalt hetketujust ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.01.2003 11:36:21 vasta tsitaadiga

Hetketuju.....
Ma ei tea kuidas on teistega aga ise umbes pooltel juhtudel esimese hooga panen teema kinni ja vaatan järgmise üle ja alles seejärel lähen tagasi midagi korrigeerima (s.t. modereerima).
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2003 11:48:52 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
Hetketuju.....
Ma ei tea kuidas on teistega aga ise umbes pooltel juhtudel esimese hooga panen teema kinni ja vaatan järgmise üle ja alles seejärel lähen tagasi midagi korrigeerima (s.t. modereerima).

... ei viitsi hakata näpuga näitama ja Sinu puhul pole selleks
ka erilist põhjust ega pea ma ka Sind ainuisikuliselt kõigi
teiste moderaatorite apsude eest vastutavaks. Seega, pole
mõtete oma tagala kaitsmise pärast niiväga väherda, point
on piisavalt hästi selgeks tehtud ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.01.2003 11:58:44 vasta tsitaadiga

OK
Ega ma väherdagi, lihtsalt minu repliike sa tsiteerisid ja vääritimõistmise tahtsin igal juhul ära korrigeerida.(se ju mu vana paha viga, et alati ei saada asjust nii aru nagu mina seda tahaksin/mõelnud olen)
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 14.01.2003 12:27:01 vasta tsitaadiga

libekala kirjutas:
et vajalikus mingis teemas korda luua, on hetkel lihtsaim viis mitut posti korraga kustutada
vajutades linki all paremal "sa v6id modereerida selles foorumis"
seal minna vastavasse teemasse, m2rkida mitte sobilikud postid ja siis need koondada uue teemana prygikasti
ei ole midagi keerulist ja ei ole vaja ka mitmeid kordi kustutamise lingile vajutada

see on tõesti thumbs_up.gif Kes moderaatoritest veel seda ei tea, kasutage icon_exclaim.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dolby
HV kasutaja


liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.01.2003 23:20:24 vasta tsitaadiga

Naaskel lihtsalt rikas piirivalvur. Tal legaalne Win XP SP1.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001




sõnum 14.01.2003 23:48:38 vasta tsitaadiga

riigiametis ja loteriiga on väga vähesed rikkaks saanud
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  SimCity4 uudisest alguse saanud kõrvalteema
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.