Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Final Fantasy märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 04.07.2004 02:13:26 Final Fantasy vasta tsitaadiga

Keegi mängi üldse mingeid osasid sellest?
Mul endal sõber korra tutvustas ja sõltuvus käes icon_wink.gif
Kui keegi pelab ff-9 siis võiks mulle strategy guide or smt anda, ma seda juba kolmandat korda mängin läbi, tahaks midagi uut ja huvitavat leida icon_razz.gif


nüüd papin päeva eest videolaenutusse(ps 2 laenutamise eest) 75 eeku et saaks ffx pelada. icon_cry.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2004 12:06:09 vasta tsitaadiga

Üldiselt kõiksugu õpetuste jaoks mängudes selline sait abiks http://gamefaqs.com/
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 04.07.2004 14:58:51 vasta tsitaadiga

tnx.Leidsin palju uut ja huvitavat thumbs_up.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 04.07.2004 16:33:52 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Üldiselt kõiksugu õpetuste jaoks mängudes selline sait abiks http://gamefaqs.com/

jajah, vahest paneb ikka mõtlema küll kui uurid neid poole megaseid teoseid - peab ikka viitsimist olema icon_rolleyes.gif
samas nende FAQ-de valmistamine, eks see algab kõigepealt ülesehituse planeerimisest, kui juba selgroog olemas sissejuhatuse, sisukorra ja disclaimer'iga ning pisut sisu ka, siis arendatakse seda edasi ja enamasti kui midagi uut avastatakse lisatakse see ka juurde - nii näebki paljude vanemate mängude FAQ-del hiljutisi tähtaegu, norm on vahest ammu läbitud mängude sektsioone ja foorumeid tsekata icon_wink.gif

endale meeldib veel näiteks http://www.rpgclassics.com/ kus peale tavapäraste FAQ/Walkthru'de on ka mängudele pühendatud shrine'id, kus enamasti ka visuaalne külg olemas - isiklikud lemmikshrainid, mis hetkel meenuvad on Lunar, Vanguard Bandits ja Tales of Destiny 8)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 04.07.2004 17:04:11 vasta tsitaadiga

nojah, ma uurisin seda teksti ka suht 20 min. icon_wink.gif .
Ja murphy seaduse järgi on kõige tähtsam ikka kõige all icon_smile.gif .
(see kus paremad relvad saab)
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 04.07.2004 17:09:32 vasta tsitaadiga

Sirius kirjutas:
nojah, ma uurisin seda teksti ka suht 20 min. icon_wink.gif .
Ja murphy seaduse järgi on kõige tähtsam ikka kõige all icon_smile.gif .
(see kus paremad relvad saab)

Arvad et oled Excalibur II'e jooksuks valmis?
Või teed seda neljanda korraga icon_razz.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2004 18:51:41 vasta tsitaadiga

Kusjuures ise olen excalibur II'he täitsa kätte saanud icon_smile.gif Aa üks asi veel,nimelt final 9'as on valmis tehtud selliseid relvi ja armoreid mida niisama mängides kuangi kätte ei saa aga failides on täiesti olemas icon_razz.gif .
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 05.07.2004 01:39:07 vasta tsitaadiga

Reach the Terrace in Memoria within 12 hours. You will encounter a boss fight there. Defeat Lich there and quickly check the second pillar from the right. You should see a '!' mark appearing over Zidane's head. This mark indicates the position of the sword, Excalibur II. If you exceed the time limit, the '!' mark will immediately disappear.

no 12 tunniga?!!
yeah shore.


viimati muutis Sirius 09.03.2007 11:10:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 09.07.2004 03:46:47 vasta tsitaadiga

kas keegi on üleüldse proovinud nõnda, et enne ootab ära, kuni aeg uuesti 0 läheb ja siis sinna terracile minna ?
ise mängin praegu FFX'i ja vot see mäng on ülikõva (juba blitzballi pärast icon_razz.gif)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2004 08:25:52 vasta tsitaadiga

Djomka kirjutas:
kas keegi on üleüldse proovinud nõnda, et enne ootab ära, kuni aeg uuesti 0 läheb ja siis sinna terracile minna ?


Hehee,see oleks liiga lihtne,pealegi kas asi sammamoodi pole nagu FFIX'is ,et peale 100 tundi läheb küll nulli aeg nagu aga muutub punast värvi mis tähendab,et sada tundi mängitud ja uuesti jooksev aeg on peale seda?Enivei kuigi see excalibur 2 näeb väga bueno välja 8) ,siis ära ta küll ei tasu kogu seda jama.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahheron
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2002




sõnum 09.07.2004 08:58:35 vasta tsitaadiga

Ise mänginud FFX'i läbi ühe korra (siiamaani... rohkem pole olnud aega ja viitsimist) ja FFX-2 sai alustatud ning siis sõbrale laenatud... igati bro mängud icon_wink.gif thumbs_up.gif
[ot] selliste mängude sõltuvus sai alguse omal ajal Sega Mega Drive 2 mängust Shinging Force II .. see lihtsalt ääremärkus
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2004 09:51:42 vasta tsitaadiga

Ahheron kirjutas:
[ot] selliste mängude sõltuvus sai alguse omal ajal Sega Mega Drive 2 mängust Shinging Force II .. see lihtsalt ääremärkus


ei mäleta küll täpselt aga endal sai RPG palavik alguse phantasy star'ist ja breath of fire andis selle viimase tõuke icon_smile.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 09.07.2004 14:50:01 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Ahheron kirjutas:
[ot] selliste mängude sõltuvus sai alguse omal ajal Sega Mega Drive 2 mängust Shinging Force II .. see lihtsalt ääremärkus


ei mäleta küll täpselt aga endal sai RPG palavik alguse phantasy star'ist ja breath of fire andis selle viimase tõuke icon_smile.gif

ahh, ei saa isegi alla jääda: esimene RPG oli Miracle Warriors (Sega MasterSystem), varasemad mängud mis vb enam päris RPG'ks ei klassifitseeru kuna tegelast sai arendada ainult relvade, armori jms-ga - kuid ülesehituselt sarnased kuna jooksid ringi ja käisid samades kohtades, omandasid uusi võimeid jne:
Curse of Sherwood (ZX Spectrum)
Wonder Boy 3 (Sega MasterSystem) - 2D stiil millest on välja arenenud RPGd nagu Castlevania SotN ja AoS
Beyond Oasis (Sega MegaDrive)

btw Ahheron, Shining Force'i taktikalisest võitlussüsteemist pärinevad ka RPG'd nagu:
Tactics Ogre (erinevatele masinatele)
Final Fantasy Tactics (PlayStation) - Tactics Ogre loojatelt
Final Fantasy Tactics Advance (Gameboy Advance) - erinev mäng
Vanguard Bandits (PlayStation) - isiklik lemmik
samuti Vandal Hearts, Saiyuki jpm
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 09.07.2004 15:55:47 vasta tsitaadiga

ma alustasin ikka RPG'sid kohe FF7'ga, millel oli sellel ajal väga suur kuulsus taga..siis hakkasid uuemad mängud tulema ja nüüd võiks mõne PS2 mängu enda kätte saada, oleks veits huvitavam thumbs_up.gif beer_yum.gif

viimati muutis Djomka 10.01.2006 23:27:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 01.01.2006 15:31:11 vasta tsitaadiga

Mul probleem FF7ga, mäng jäätub vahest eriti siis kui summounin mõnda koletist ja ka siis kui mõni pikem video tuleb.Need jäätumised hakkasid esinema alles peale Chocobo Farmi. Kas sellele mängule mingi patch või remake on et seda PC-l normaaalselt mängida saaks. Kõik videod on üliaeglased ja tavaliselt ilma helita, sellele mingit parandust pole? Proovisisn nii 98 kui XP peal sama vilets. icon_cry.gif
_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.01.2006 16:06:02 vasta tsitaadiga

ahvilõust, ei oska otseselt aidata, sest uuemate masinate peal on FF VII üldse üsna probleemne mäng - küll ei meeldi soundcard, küll ei meeldi grafa kaart jne.Sul muidu ATI kaart ja sellega otseselt mingeid jamasid nagu ei ole kuna NV kaartide jaoks on spets NV bugfix.Mängule endale see eest on patch olemas ja saad siit http://www.eyesonff.com/ff7/ Kuigi tegu winXP patchiga (kardan, et sul juba on see peal) siis järsku fixib ühtkomateist veel.Muidugi alati võid epsXE'ga mängida pleikari versiooni mis muusika kohapealt ongi palju parem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 01.01.2006 16:21:44 vasta tsitaadiga

FFVIII sa kunagi tehtud, ma tean paljudele see ei meeldi aga mulle meeldis täiega! Jõudsin siis sinna torni (oli vist torn) kus see tibi on lõpuka küljes ja sealt enam edasi ei saand, ma arvan kuna ma rushisin täiega ja eriti mingit side queste exa expamist ei teind siis ma olin lihtsalt liiga low level (oma oskuste jaoks icon_biggrin.gif ).
FFVI sai emulaatori peal toksitud läbi aga see oli nii, et savesin siis kui ise tahtsin (loe pidevalt mängu lõpu poole icon_razz.gif ).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 01.01.2006 17:28:20 vasta tsitaadiga

installisin uuesti sest mäng ei läinud üldes enam tööle, kuid nüüd on kõik videod tagurpidi isegi kui Meida playeriga otse cd-lt mängida icon_eek.gif icon_mad.gif Tuleb vist tõesti ps oma proovida kas pc salvestused sellele kuidagi convertida saaks? ja mis mõttes on ps-il parem muusika, kas pc-l mingi teine või?
_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2006 12:23:52 vasta tsitaadiga

piimaPAKK kirjutas:
FFVIII sa kunagi tehtud, ma tean paljudele see ei meeldi aga mulle meeldis täiega! Jõudsin siis sinna torni (oli vist torn) kus see tibi on lõpuka küljes ja sealt enam edasi ei saand, ma arvan kuna ma rushisin täiega ja eriti mingit side queste exa expamist ei teind siis ma olin lihtsalt liiga low level (oma oskuste jaoks icon_biggrin.gif ).


Final VIII's polnudki väga hea kui liigapalju alguses expasid kuna uusi manasid ja asju ei saanud aga vastased läksid seda tugevamaks mida kapim olid ise.Lõpulossis tuli lihtsalt enamus olulisi asju ära unlockida ja kui squalliga lionheart limit käes polnud erilist probleemi.Ise kasutasin lisaks veel irvine'i kambas kuna tolle limitid AP ammoga tegid kah mõnusat dämmi ja kui juba läbitegemiseks läks siis võib alati gilgmeshi kaardist 10 holy war trial'it refine'da ja see tegi kogu party surematuks niiet easy.

ahvilõust, seive usutavalt ei joppa konvertida aga pleikari muusika on kuidagi siuke...ma ei tea mitte nii midi icon_lol.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kriiks
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2003




sõnum 02.01.2006 13:53:37 vasta tsitaadiga

ahvilõust, kas sa FF VII installis pakutud movie playeri installisid ära? Ma ei tea, kuidas teistel, aga enne selle installi oli mul vaid must pilt video asemel. Mängisin oma konfis olnud masinaga, XP patchi installisin siis kui kuskil cd2 desktopi viskas, aga ei tea kas sellest kasu oli, sest vahel harva juhtus seda ikkagi, õnneks mitte sageli.
Ja veel, mugavam on teha plaadist image fail, mountida ja mängida sellega. Olenevalt lugejast võib ka see muidu tekitada "jäätumist", kui plaadilt andmeid küsib.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 02.01.2006 14:21:31 vasta tsitaadiga

Ma ei kasutanud limit breake, enamus asju tegid summonid ära icon_redface.gif
Ja siis see tibi rikkus kõik ära kuna ta oli vastase küljes ja summonid killisid ta nagu rõvedalt ära ja ilma summonita olid mu tegelased niisama lohhid icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 02.01.2006 19:14:56 vasta tsitaadiga

Keegi siin FF6 on mänginud? Minuarust etem kui VII
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2006 11:56:45 vasta tsitaadiga

Final Fantasy VI on IMHO parim FF ever made.Kõik on paigas, saladused, tegelased, stoori, maailma ülesehitus nii WOB kui WOR jne.Kunagi sai SNES'i peal asja mängitud ja praegu on anthology'na PSX versioon täitsa olemas ja plaanis jälle millalgi ette võtta icon_smile.gif

PS:Paar päeva tagasi sai just FF 1 üle saja aasta jälle läbi tehtud 8)
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Exalibur
HV kasutaja
Exalibur

liitunud: 23.12.2004




sõnum 03.01.2006 13:34:44 vasta tsitaadiga

njah FFX on üle preahi kahju et console sai maha müüdud muidu sai seda mangu ikka iga ohtu pelatud.Nüüd vedeleb plaat kapis koos ülejaanuteka.....

Kui kellelgi head odavat PS2 pakkuda koos malu kaardiga pakkuda on andku teada

_________________
M:Katkise videoga laptop
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 03.01.2006 13:56:02 vasta tsitaadiga

FFX on jah...teistsugune, aga mulle ei meeldinud kohe mitte see, et viimane boss oli niivõrd kerge, tegelikult kõik bossud olid seal suht kerged, aga viimane bossude seeria kohe eriti...seal võis niisama nalja tega ja panna endale igasugusied skille peale, mida üldse vajagi pole, et natuke pikemaks venitada lõppu
muidu blitz oli hea, graafika oli väga hea, muusika...noh, ega seal muud vist polegi öelda, kui et Nobuo Uematsu on jälle väga head meloodiad teinud sinna
aga jah, kuidagi lühike tundus ka, sellist tunne FF7 ma kohe kindlasti pole tundnud
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Final Fantasy mine lehele 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.