Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Ordi märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 170, 171, 172  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
HV Guru
Winterwind

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 21.11.2002 17:21:49 vasta tsitaadiga

mida ma enam kommenteerin, teen selle m2lu omal j6ul korda.... emaplaat oli vaid visuaalselt kannatada saanud, muidu t88tab.... teoreetiliselt peaks m2lu korda saama, kui seda natuke puhastada, sest testeriga fungab k6ik nigu kellav2rk... oma syyd ma siiski ei tunnista, kuna arvuti oli mul t88danud niimoodi sellest hetkest, kui ma selle apaceri m2lu ostsin.... kuigi nagu n2ha, on ka ordi inimesed asjast kuulnud ja see on hea m2rk.... ei ole mul m6tet selle asja p2rast m88da linna ringi s6ita ja muideks oli mul ka arvuti sel hetkel nigu kaasas, kui selle m2lukese ordisse t6in, aga kui kuulsin, et yhe kruvi lahtikeeramise eest kysitakse veel raha kah m6tlesin kannapealt keeruga ringi p66rates ymber... yhes6naga loeme selle juhtumi l6ppenuks....
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rullnox
HV vaatleja


liitunud: 04.11.2002




sõnum 21.11.2002 17:49:43 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
mida ma enam kommenteerin, teen selle m2lu omal j6ul korda.... emaplaat oli vaid visuaalselt kannatada saanud, muidu t88tab.... teoreetiliselt peaks m2lu korda saama, kui seda natuke puhastada, sest testeriga fungab k6ik nigu kellav2rk... oma syyd ma siiski ei tunnista, kuna arvuti oli mul t88danud niimoodi sellest hetkest, kui ma selle apaceri m2lu ostsin.... kuigi nagu n2ha, on ka ordi inimesed asjast kuulnud ja see on hea m2rk.... ei ole mul m6tet selle asja p2rast m88da linna ringi s6ita ja muideks oli mul ka arvuti sel hetkel nigu kaasas, kui selle m2lukese ordisse t6in, aga kui kuulsin, et yhe kruvi lahtikeeramise eest kysitakse veel raha kah m6tlesin kannapealt keeruga ringi p66rates ymber... yhes6naga loeme selle juhtumi l6ppenuks....


Voltc, ära mälkusi kärsata, aga muidu ikka täiega klokkasid va?
Normaalne orkunn.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
HV Guru
Winterwind

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 21.11.2002 18:04:57 vasta tsitaadiga

mis klokkasin, midagi ma ei klokanud icon_biggrin.gif aga nüüd m2luga kaputt kah... esmasp2eval saan uue m2lu ja voilaa.... m2lul oli yks klemm t2iesti 2ra p6lenud ja murdus n6elaga katsudes suisa 2ra, eks siis, kui kunagi tinutus kolbid, mida kodust leida v6ib mikroskoopilisteks muutuvad saan selle korda, hetkel l2eb kappi klaas ukse taha kopitama see m2lu, emaplaadile ehitan enesele 3manda arvuti, j2rgmiseks suveks on ehk nii palju raha koos, et sellest lihtsalt surfimiseks m6eldud arvuti teha, millel linux ja m6llud peal... ordi vastu mina isiklikult viha ei pea, ega ole pidanud, niiet kliendist nad siiski veel ilma pole j22nud, kuna mul paljud muud asjad s22lt ostetud ja olen siiamaani k6igiga peale yhe kunagise mx 400jaga rahul yhes6naka capiish ja elame oma elu rahulikult edasi... hea on, et hetkel veel niipalju raha on, et seda m2lukest lisaks saab icon_smile.gif muidu oleks vabsee jama.... kuigi no kahju tuli selle insidendiga siiski 1400 eeku kopikatega meie perre icon_sad.gif
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ePe
HV kasutaja
ePe

liitunud: 18.11.2001




sõnum 21.11.2002 22:48:55 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
mis klokkasin, midagi ma ei klokanud icon_biggrin.gif aga nüüd m2luga kaputt kah... esmasp2eval saan uue m2lu ja voilaa.... m2lul oli yks klemm t2iesti 2ra p6lenud ja murdus n6elaga katsudes suisa 2ra, eks siis, kui kunagi tinutus kolbid, mida kodust leida v6ib mikroskoopilisteks muutuvad saan selle korda, hetkel l2eb kappi klaas ukse taha kopitama see m2lu, emaplaadile ehitan enesele 3manda arvuti, j2rgmiseks suveks on ehk nii palju raha koos, et sellest lihtsalt surfimiseks m6eldud arvuti teha, millel linux ja m6llud peal... ordi vastu mina isiklikult viha ei pea, ega ole pidanud, niiet kliendist nad siiski veel ilma pole j22nud, kuna mul paljud muud asjad s22lt ostetud ja olen siiamaani k6igiga peale yhe kunagise mx 400jaga rahul yhes6naka capiish ja elame oma elu rahulikult edasi... hea on, et hetkel veel niipalju raha on, et seda m2lukest lisaks saab icon_smile.gif muidu oleks vabsee jama.... kuigi no kahju tuli selle insidendiga siiski 1400 eeku kopikatega meie perre icon_sad.gif


Nii, vaatame eelmist juttu:

tsitaat:
"mhmh... nagu pealkiri ytleb l2ks mul arvuti .......

asi juhtus niimoodi... mina surfasin netis ja j2rsku tunnen k2rsakat.. sek hiljem arvuti lylitab end v2lja... teen kasti lahti... ja mida ma n2en... yks m2lu(apacer 256 mb cl 2 on) on l2bi p6lend... ja emaplaadi esimene m2lupesa on kah pees omadega
mhmh... m6tlesin et mis siis ikka... viin asja garantiisse k6ik jupid olid ostetud ordist ja mingi 1-3 kuud tagasi... m6eldud tehtud... läksin ordisse.. sealt saadeti kohe pikalt... meie ei tegele fyysiliste vigastustega... v2ideti veel et asi oli minu enda syy krt milleks see garantii yldse on kui midagi v2lja ei vahetata??????

krt ordis v2ideti et m2lu ei olnud korralikult paigaldatud... kuidas mul siis arvuti n2itas et on 128 mb ja 256 mb... kokku 384 mega...

yhes6naga ei saand poest *ittagi kasu...8eldi lihtsalt et osta uus... oma viga... ma ytlesin neile kah et ostan uue... aga mitte teilt... see oli viimane kord kui ma midagi ordist ostan!!!!

mhmh.... kysimus siis j2rgmine kas emaplaadist on v6imalik veel mingitki t88looma saada? ja m2lu tuleb lihtsalt minema visata v2?

_________________
Voltc"


"Saadeti kohe pikalt blaa blaa blaa", "viimane kord kui midagi ostan jne." Aga nüüd kus firma oma seisukoha esitas, on jutt et pole miskit hullu, oleme sõbrad edasi...

Üldiselt tundub ikkagi lõpuks tegu olevat juhtumiga, kus tuleks auväärsest kliendist pilt teha ja see mööda linna garantiiosakondadele laiali saata. Et arvutifirmad teaksid hoiduda. icon_evil.gif

Kuidas ikka selle mitu kuud töötanud mäluga, mis surfamise ajal põlema läks, oli? Natuke käppisid seda ka voolu all oleva emaplaadi peal, või kuidas?

Mina isiklikult usun Ordit, neil pole mingit põhjust heast peast kliendile halba teha. Et emaplaadi vaatamise eest raha küsiti, seda ei usu.

thumbs_down.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
HV Guru
Winterwind

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 21.11.2002 23:02:32 vasta tsitaadiga

mine siis kontrolli oma uskumusi, ma vaatan, et sul kohe p2ris oma ususekt? mulle pole lihtsalt finantsiliselt v6imalik koguaeg linnavahet s6eluda, elan nigu tallinnast 50 km kaugusel... ja nigu ma ytlesin, ostan ma uue m2lu ja parandan selle ise 2ra, kui veel v6imalik... kunagi olin mina kah ordist teisel arvamusel, kuid 2x on neil ostetud asjad p6lema kippunud, eks otsi siit loogikat, esimesel juhul asi hyvitati, m2lu ja emaplaadiga on, kuis oli icon_wink.gif ma nüüd magama kah, kopp ees sellest ordist ja tema f2nnide ususektist, kasvage suureks ja m6elge teiste inimeste n2rvide peale, nigu mu elu hetkel kerge oleks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Karzum
HV veteran
Karzum

liitunud: 16.07.2002




sõnum 21.11.2002 23:04:32 vasta tsitaadiga

Tundub, et hinnavaatlus.ee on viies võim ajakirjanduse järel. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 20.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2002 23:36:12 vasta tsitaadiga

ksujuures rauafoorumis voixid ettevotted sona votta
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robot
Bännitud

liitunud: 05.11.2001




sõnum 21.11.2002 23:56:14 vasta tsitaadiga

Raske juhtum, tavaliselt malud toesti ei pole. Teoreetiliselt voib ju seda
klokkides juhtuda (mida Ordi arvatavasti oletas) voi toiteahela vea tottu, kuigi samuti erakordne. Kui toitega midagi oleks olnud siis ikkagi miks just malu. Sellise vigastuse puhul firmad pole toesti kohustatud midagi vahetama, mis aga ei tahenda seda et asja siiski natuke uurima ei peaks, eriti kui ka emaplaat kaasas oli, samuti asja, mis muudab voolu - iseenesest varesed ei lenda ju.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
HV Guru
Winterwind

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 22.11.2002 07:15:48 vasta tsitaadiga

sellest ma olen juba aru saanud, et nad pole n6us maksma, ma ei taha lihtsalt rohkem oma n2rve selle teemaga kulutada, kui see nii v6i naa lahendust ei too icon_confused.gif
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vocah
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2002




sõnum 22.11.2002 08:23:28 vasta tsitaadiga

ei saa seda kuidagi peast ära, aga ordi kahtlaselt meenutab sõna orbik icon_lol.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2002 08:30:20 vasta tsitaadiga

Vocah kirjutas:
ei saa seda kuidagi peast ära, aga ordi kahtlaselt meenutab sõna orbik icon_lol.gif

... nu jah, ex igale ühele tema IQ järgi ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robot
Bännitud

liitunud: 05.11.2001




sõnum 22.11.2002 09:08:17 vasta tsitaadiga

Huvitav on näiteks see et firmad ei julge eriti rohkem rääkida kui ainult
mõni sõnum, arvavad et nii on soliidne. Kas aga see pole ebaloomulik
hoiak, justkui maskeering - kõvad tegijad tõesti ei solvu tyhja-tähja peale, kuid samas ei tõmbu ka tagasi, ei karda maine pärast kuna on endas kindlad. icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2002 09:37:32 vasta tsitaadiga

Robot kirjutas:
Huvitav on näiteks see et firmad ei julge eriti rohkem
rääkida kui ainult mõni sõnum, arvavad et nii on soliidne. Kas aga see
pole ebaloomulik hoiak, justkui maskeering - kõvad tegijad tõesti ei solvu
tyhja-tähja peale, kuid samas ei tõmbu ka tagasi, ei karda maine pärast
kuna on endas kindlad. icon_smile.gif

... mis teha, klišeed on sügavalt juurdunud icon_neutral.gif

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
HV Guru
Winterwind

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 22.11.2002 10:28:47 vasta tsitaadiga

njaah...

see mis as ordi siin vahepeal kirjutas oli ikka m6nus... utoopia...
v6i mina ei andnud neile emaplaati...nagu varjaks midagi... no kurat mul siis oli yldse arvuti kaasa v6etud?
ja nagu olen juba maininud olid k6ik mu jupid ordist ostetud - seega v6tsingi kogu arvuti kaasa ja garantii tšekid kah... läksin garantiisse - seal 8eldi et toote aint emaplaadi v6i muidu plekite... no krt ma pean siis arvuti tagasi koju viima ja sealt k6ik jubinad v2lja kiskuma? mix seal kohe ise emaplaati v2lja ei v6etud kui mul kast kaasas oli? k6ik jupid olid ju ordist ostetud icon_mad.gif seega loobusingi... ytlesin AS ORDI-le et sellisel juhul l2hen kohe arvutiga kuskile parandajate meeste juurde... mitte ei vea seda uuesti koju ja siis linna aint emaplaati tagasi...krt seda vaja on

aga jah... pohh sellega - ordi ei hüvitanud ühesõnaga mitte MIDAGI ja ma leppisin sellega - olen juba uue emaplaadi oma rahadega ostnud ja ostan viimase raha eest veel uue mälu kah...

Nii, et edu AS ORDI-le... mina igatahes pean oma lubadust ja nende filiaale enam kunagi ei külasta!!!
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Demon
HV kasutaja
Demon

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.11.2002 16:39:35 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:

...
ordi vastu mina isiklikult viha ei pea, ega ole pidanud, niiet kliendist nad siiski veel ilma pole j22nud...
...


ja

voltc kirjutas:
...
Nii, et edu AS ORDI-le... mina igatahes pean oma lubadust ja nende filiaale enam kunagi ei külasta!!!


suht hyplev lugu, v6i mis teie arvate?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matu7
HV vaatleja
matu7

liitunud: 25.09.2002




sõnum 22.11.2002 18:26:26 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et normaalne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 20.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2002 19:03:46 vasta tsitaadiga

kle voltc sa ajad segast
ma sain vahepeal aru et su mobo ikka tootab ja aint polemise jaljed on
ja sa oleks ju voinud kodus asjad valja kruvida ja siis tagasi minna, ega mobo ei ole odav asi......
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
HV Guru
Winterwind

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 22.11.2002 19:30:13 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
kle voltc sa ajad segast
ma sain vahepeal aru et su mobo ikka tootab ja aint polemise jaljed on
ja sa oleks ju voinud kodus asjad valja kruvida ja siis tagasi minna, ega mobo ei ole odav asi......


kuule jokker sa pane rohkem t2hele icon_wink.gif
ma ytlesin jah et mu mobo t88tab - aga miks ma peaks selle uuesti ordisse viima? sealt 8eldi ju selge s6naga, kui on n2ha p6lemisj2lgi siis garantii ei toimi!!!
ja ma nagu olen juba maininud kah, et viin mobo spetside juurde - need teevad selle palju odavamalt korda icon_wink.gif
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Robot
Bännitud

liitunud: 05.11.2001




sõnum 22.11.2002 19:48:03 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:

ja ma nagu olen juba maininud kah, et viin mobo spetside juurde - need teevad selle palju odavamalt korda icon_wink.gif


See on muidugi vaga optimistlik lootus. Kui seal on kondekad lohki siis on
lihtne aga muidu ei usu eriti.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
HV Guru
Winterwind

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 22.11.2002 19:56:21 vasta tsitaadiga

Robot kirjutas:
voltc kirjutas:

ja ma nagu olen juba maininud kah, et viin mobo spetside juurde - need teevad selle palju odavamalt korda icon_wink.gif


See on muidugi vaga optimistlik lootus. Kui seal on kondekad lohki siis on
lihtne aga muidu ei usu eriti.


no kui korda ei saa siis midagi ikke v2lja m6tlen mis selle mobo+m2luga teha... raha selle eest enam nagunii ei saa icon_cry.gif

to Demon: mhmh... eks seda vaatab veel... aga luban et enne j2rgmisi j6ule nad mind kohe kindlalt ei n2e - kui yldse enam n2evad icon_wink.gif
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ORDI OÜ
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2002




sõnum 23.11.2002 16:01:27 vasta tsitaadiga

Vastaksin/selgitaksin veel lühidalt toimunut. Klient tõi meile ddram-mälu, mille rajad olid kõrbenud. Mälu toodi üksikult, s.t. ei olnud pärit meie komplektist ning oli eelnevalt kliendil ise masinasse paigaldatud. Nagu juba mainitud, 99%-liselt on selline viga põhjustatud kliendi enda süül. Loomulikult jääb alles 1% ning selle väljaselgitamiseks palusime kliendil ette näidata emaplaat, millel see mälu asus. (millest keelduti) Volci poolt mainitud ja meie poolt küsitud teenustasu oli igati põhjendatud, kuna tema poolt oli ostetud emaplaat ükskosana, ning selle lahtiühendamist arvutist ning tagasi paigaldust ei ole me kahjuks kohustatud tasuta tegema. Antud hetkel oleme loomulikult endiselt valmis hüvitama kulud, kui tegu on tehase praagiga, kuid selleks palume toimetada defektne emaplaat ning mälu meie garantiiosakonda. Loodan, et vastus/selgitus oli piisav. Lugupidamisega, AS ORDI TLN garantii- ja teenindusosakond.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
HV Guru
Winterwind

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 23.11.2002 16:26:45 vasta tsitaadiga

ORDI AS kirjutas:
Vastaksin/selgitaksin veel lühidalt toimunut. Klient tõi meile ddram-mälu, mille rajad olid kõrbenud. Mälu toodi üksikult, s.t. ei olnud pärit meie komplektist ning oli eelnevalt kliendil ise masinasse paigaldatud. Nagu juba mainitud, 99%-liselt on selline viga põhjustatud kliendi enda süül. Loomulikult jääb alles 1% ning selle väljaselgitamiseks palusime kliendil ette näidata emaplaat, millel see mälu asus. (millest keelduti) Volci poolt mainitud ja meie poolt küsitud teenustasu oli igati põhjendatud, kuna tema poolt oli ostetud emaplaat ükskosana, ning selle lahtiühendamist arvutist ning tagasi paigaldust ei ole me kahjuks kohustatud tasuta tegema. Antud hetkel oleme loomulikult endiselt valmis hüvitama kulud, kui tegu on tehase praagiga, kuid selleks palume toimetada defektne emaplaat ning mälu meie garantiiosakonda. Loodan, et vastus/selgitus oli piisav. Lugupidamisega, AS ORDI TLN garantii- ja teenindusosakond.


jutt on muidugi ilus ja paljulubav - aga reaalselt ei ole asi pooltki nii ilus nagu Te nüüd v2ita püüate icon_cry.gif

ja kui mul olid k6ik jubunad mis arvutis leidusid ostetud Teie firmast - siis miks ma pean selle emaplaadi v2lja v6tmise eest ikka maksma? imelik igatahes - yhtlasi t6in ma terve arvuti ka selleks, et mul polnud 6rna aimugi mis sealt v6ib veel olla l2bi p6lend - näiteks videokaart, k6vaketas jne - yks lyhis v6ib tekitada ju nendele kah kahju - seega t6ingi kogu staffi, et te oleksite k6ik yle vaadanud - ja sellest te keeldusite - oma viga siis - ega mina ei tule teid nüüd paluma/nuruma, et 2kki vahetate ikka v2lja icon_mad.gif

ja nagu kasutaja Nu vahepeal r22kis: temal vahetati l2bi p6lenud m2lu kah ringi - l2bi p6les selleks, et ta oli m2lu valet pidi sisse pistnud - siit tekib siis j2rgmine kysimus: miks suhtub firma osadesse eelistusega?

muidugi oma asi mis teete - edu Teile beer_yum.gif
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reiks999
HV vaatleja


liitunud: 04.10.2002




sõnum 23.11.2002 16:38:16 vasta tsitaadiga

Ordi on tglt lahe.....vennad kes seal t;;tavad tahavad igaljuhul kudagi raha teenida...kuid arvutid ja tarkvara jne kõik on OK.
Mulle Ordi igatahes meeldib!!!!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 23.11.2002 16:42:17 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
ORDI AS kirjutas:
Vastaksin/selgitaksin veel lühidalt toimunut. Klient tõi meile ddram-mälu, mille rajad olid kõrbenud. Mälu toodi üksikult, s.t. ei olnud pärit meie komplektist ning oli eelnevalt kliendil ise masinasse paigaldatud. Nagu juba mainitud, 99%-liselt on selline viga põhjustatud kliendi enda süül. Loomulikult jääb alles 1% ning selle väljaselgitamiseks palusime kliendil ette näidata emaplaat, millel see mälu asus. (millest keelduti) Volci poolt mainitud ja meie poolt küsitud teenustasu oli igati põhjendatud, kuna tema poolt oli ostetud emaplaat ükskosana, ning selle lahtiühendamist arvutist ning tagasi paigaldust ei ole me kahjuks kohustatud tasuta tegema. Antud hetkel oleme loomulikult endiselt valmis hüvitama kulud, kui tegu on tehase praagiga, kuid selleks palume toimetada defektne emaplaat ning mälu meie garantiiosakonda. Loodan, et vastus/selgitus oli piisav. Lugupidamisega, AS ORDI TLN garantii- ja teenindusosakond.


jutt on muidugi ilus ja paljulubav - aga reaalselt ei ole asi pooltki nii ilus nagu Te nüüd v2ita püüate icon_cry.gif

ja kui mul olid k6ik jubunad mis arvutis leidusid ostetud Teie firmast - siis miks ma pean selle emaplaadi v2lja v6tmise eest ikka maksma? imelik igatahes - yhtlasi t6in ma terve arvuti ka selleks, et mul polnud 6rna aimugi mis sealt v6ib veel olla l2bi p6lend - näiteks videokaart, k6vaketas jne - yks lyhis v6ib tekitada ju nendele kah kahju - seega t6ingi kogu staffi, et te oleksite k6ik yle vaadanud - ja sellest te keeldusite - oma viga siis - ega mina ei tule teid nüüd paluma/nuruma, et 2kki vahetate ikka v2lja icon_mad.gif

ja nagu kasutaja Nu vahepeal r22kis: temal vahetati l2bi p6lenud m2lu kah ringi - l2bi p6les selleks, et ta oli m2lu valet pidi sisse pistnud - siit tekib siis j2rgmine kysimus: miks suhtub firma osadesse eelistusega?

muidugi oma asi mis teete - edu Teile beer_yum.gif
Nali-naljaks aga kogu see kemplemine on kahtlasevõitu maiguga. Kui Ordi nõudis emaplaati näha ja sul oli kast kaenlas, eks kruvinud ise kast lahti kohe kohapeal ja näidanud ette. Kui põhjalikum uurimine vajalik (nagu sa ise eelpool oleva teksti järgi otsustades oletasid) ja tegemist ikkagi sinu enda kokkupandud (aga mitte Ordi kokkupandud vaaatamata detailide päritolule) arvutiga, siis on neil õigus asja uurimise eest raha küsida. Ja garantii korras on sul sel juhul õigus nõuda ainult tehase vigase detaili asendust. Komplekt tervikuna sul garantii alla ei kuulu minu arusaamist mööda.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
HV Guru
Winterwind

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 23.11.2002 16:49:43 vasta tsitaadiga

to XYZ: njaah... on see asi kuidas on - ma ei viitsi enam vaielda/kaubelda/seletada - las asi j22b nii nagu on - pohh sellega, ehk saab veel korda teha aga kui ei saa siis kah savi icon_wink.gif
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Ordi mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 170, 171, 172  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.