Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 885, 886, 887  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kk
HV veteran
kk

liitunud: 30.03.2002




sõnum 23.12.2004 21:49:02 vasta tsitaadiga

Nii mulle väideti jälle klienditeenindusest.... oleks muidugi tore ka "second opinion" saada.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonnipunn
HV kasutaja
jonnipunn

liitunud: 06.11.2001




sõnum 23.12.2004 22:21:50 vasta tsitaadiga

High-Q, küsiks sellise teema kohta, nagu millal võiks Õismäele endistele Kaabeltelevisiooni klientidele netiühendust saada olla võimalik ? Klienditeenindust olen paar korda pinnind, edutult. Räägivad küll paarist kuust (septembris) ja "järgmise aasta jooksul" (detsembris). Ehk äkki saad natu täpsemaid tähtaegasi uurida. Ootejärjekorras olen juba vist augusti lõpust. Tänud juba ette icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 23.12.2004 22:22:57 vasta tsitaadiga

Mina jälle isiklikult ei soovita omada dekoodrit millel testgeneraatori signaal puudub icon_wink.gif Seda kas või seetõttu, et aeg-ajalt esinevad ka igasugu peegelsagedused jmt. värgid. Siis saab testgeneraatori signaalitugevusest aru, kas asutakse õigel sagedusel või mõnel peegelkanalil thumbs_up.gif Nt. on ette tulnud tuttavaid, kes kurdavad kehva pildi üle, endal aga õige videomaki kanal välja otsimata jäänud 8)
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kk
HV veteran
kk

liitunud: 30.03.2002




sõnum 23.12.2004 22:38:56 vasta tsitaadiga

Dekooder väljastab ju kindlal sagedusel signaali ja see ei muutu. Kui sealt pilt hetkel OK, siis nii see ka jääb.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 23.12.2004 23:37:50 vasta tsitaadiga

jonnipunn, sinu õnneks üsna varsti. Ma arvan, et aasta esimesel veerandil. jaamapoolselt saadi kõik juba sellel kuul valmis, kogu RF ja optika on ühendatud, nüüd vaid piirkonnad tagasijooksuvalmidusega varustada. Ma ei usu, et värk kohe suure pauguga algab, eks see ole järjest tehtav töö, piirkond-piirkonna kaupa. vot seda järjestust ma ei tea, arvatavasti alustatakse ikka õismäe moodi: mööda ringi. alustatakse Õismäe/Ehitajate nurgalt ja minnakse edasi (mispidi ma ka veel ei tea). Kui ehitusosakond teab, siis saan homme teada.

ahjaa, kk, äkki muudad teema pealkirja ära icon_biggrin.gif kõikidel teistel on pealkirjaks firma nimi, miks nüüd starman sellise "au" osaliseks saab icon_wink.gif .
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2004 09:29:26 vasta tsitaadiga

... mis puutub uute tehnikute leidmisse, siis pole ka firmad päris süüst puhtad, kuna ei näita kuigi agaralt huvi üles tegemaks koostööd koolidega, et koolitataks välja just selliseid inimesi, kes võiks koolipingist otse firmasse tööle asuda. See dendents on valdav pea igas valdkonnas, firmad tahavad kvalifitseeritud tööjõudu kätte saada sisuliselt mitte mingisuguse omapoolse panuseta, mis on Eesti suuruse riigi puhul ju praktiliselt võimatu. Meil pol nii palju inimressurssi, et loota heale õnnele - ehk keegi õpib seda, mida vaja - peab ise initsiatiivi üles näitama ja püüdma koole suunata õigele rajale. Paljud küll kurdavad, et pole vahendeid, millega koole aidata, kuid see on ju vale, nad saaksid vähemalt pakkuda õppureile praktika võimalusi firmas ja sellega ühtlasi eraldada terad sõkaldest st. leida endale täpselt sellised töötajad, kes neile kõige paremini sobivad. Mujal maailmas on see nii tavaline skeem, et tulevane tööandja ja töövõtja on juba ammu tuttavad, ning sisuliselt planeeritakse tulevast kaadrit suures osas just koolide produktsiooni pealt. Iseenesest peaks see olema ju ka odavam lahendus, kui täiesti iseseisvalt töölisi koolitada, kuna suurem osa koolituskuludest kannab ju riik või õppeasutus ise. Mulle on see müsteerium juba ammusest ajast silma hakanud ja ma ei mõista mitte, mille taga kogu asi seisab, et sellist süsteemi veel sama laialdaselt ei kasutata, nagu mujal maailmas ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 24.12.2004 10:24:38 vasta tsitaadiga

iga aasta käib starmanis erineva ala tehnikutena praktikal ~10 noort inimest. Meil on mingi diil sidekooliga, et nõrkvoolu spetsid saavad paar kuud kätt harjutada. Kahjuks on neist väga vähesed jäänud, kas siis mõni ei ole tingimustega rahul või siis vastupidi, tööandja pole töötaja tulemustega rahul. Paljud on võrgunduses täitsa OK, cat5 võrku veavad nagu muda, aga RF on üsna võõras teema. Nagu koolid seda ei õpetaks või ei panda sellele rõhku.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lorien
HV kasutaja
Lorien

liitunud: 30.03.2004




sõnum 25.12.2004 00:28:25 vasta tsitaadiga

Tere:)
Oleks selline küsimus, et mul on starman kodu internet. Ja nüüd oleks soov läbi ruuteri läppar ka nagu koos koduarvutiga korraga võrku panna. Kas selle jaoks on vaja helistada starmani, et mingi IP adre ruuterile saada, või hakkab see asi kohe "toimima"?

Lorien.

_________________
Live and let die.
\,,/
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 25.12.2004 01:24:05 vasta tsitaadiga

kindlasti ei ole.
kui ruuter olemas siis mõlemale arvutile tuleb sama ip (ruuteri ip).
asi läheb automaatselt icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaiowas
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2004




sõnum 25.12.2004 02:35:51 vasta tsitaadiga

to kk: tead mida selle kohta öelda võiks ? lihtsalt et sitta juhtub ja ei midagi rohkemat. See kommunikatsiooni ja üldse massteenust pakkuvate ettevõtete tegevuse üle vingumise "trend" hakkab vaikselt üle viskama, võiks juba teemat vahetada. Kes ei ole rahul, elioniga, kes radiolinjaga, kellele teeb muret eesti energia, kellele tallinna vesi ja ma ei tea mis 100 ettevõtet veel.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 25.12.2004 02:36:47 vasta tsitaadiga

To Stärmän:
EEE icon_exclaim.gif Kui antakse automaatselt IP-d, siis ikke antakse mõlemale masinale oma IP, vastasel juhul on (väga suur) konflikt majas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 25.12.2004 02:44:50 vasta tsitaadiga

my badge. seletasin vist veits valesti.
(kirjutasin pika jutu oma arusaamadest ning avastasin, et mis sokki ma küll ajan. deletesin pika teksti maha)
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 28.12.2004 19:33:16 vasta tsitaadiga

Mnjah
Lihtsalt oli ca 20 minutit tagasi vestlus Starmaniga ja ei saa mitte jätta seda mainimata.
Nimelt ei pääsenud ligi oma firma SMTP serverile. Alguses arvasin, et viga serveris ja lasin softi üle vaadata, kuid seadistajad ütlesid, et kõik OK ja viga mujal. Tegin siis kõne Starmani, ja küsisin, kas nad on kuidagi SMTP liiklust takistanud. Suunati edasi tehnilisse toe juurde. Ja sealt kuulsin minu arvates ainult pudru ja kapsaid.

Esmalt ei saadud aru, milles probleem. Lõpuks saadi aru ja öeldi, et jah saab ainult mail.starman.ee -d kasutada ja teistele SMTP serveritele ligipääsu pole. Siis ei saadud aru, miks mulle ikka mail.starman.ee ei kõlba. Seletasin, et vaja oma firma smtp serverile ligi ka pääseda, kuna läpakas ei taha mitut SMTP-e serverit häälestada. Sellepeale öeldi, et nemad seda ju ei takista! Mõni minutit enne seda öeldi, et on jah võimalik ainult starmani meiliserverit kasutada. Kui ma sellele kohta märkuse tegin, siis mõeldi natuke ja öeldi uuesti, et on jah SMT serverite kasutus keelatud. Küsisin, et miks see keelatud on ja kas seda on võimalik ka uuesti võimaldada või et mida ma tegema peaksin. Siis otsiti natuke aega ja peale seda loeti ette mingi pressiteade jaanuari kuust, et 25 port on suletud ja soovitati lugeda help.starman.ee-d. et seal mingi uudis selle kohta pidi olema ja seal ka juhend, kuidas teha forwardi ja oma serverit ikka kasutada....

Nüüd vaadates seda starmani lehte on seal ainult juhend, kuidas seadistada ümber oma meiliklient mail.starman.ee peale icon_evil.gif
Sisuliselt ise ma juba lahendust enda jaoks tean nüüd - enda serveril SMTP port mingi muu nr. määrata ja läbi tulemüüri vastav liiklus igalt poolt endal lubada, kuid et mulle Starmani tehnilise toe poolt sellist jama ja kägu kokku aeti, see mulle taas ei meeldi...

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 29.12.2004 01:37:50 vasta tsitaadiga

hmmmm, huvitav, kas nende mail.starman.ee on mingi piirang ka peal? Kui max on 1 MB, siis on jama küll.
_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 29.12.2004 01:40:06 vasta tsitaadiga

nii nagu kombeks, on tõesti piirang peal. 3MB mingis 7-biti süsteemiga (ma ei oska seletada miks, mingi smtp serveri oma värk) mis pidavat ~4500000 baiti olema.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 29.12.2004 01:48:20 vasta tsitaadiga

see on küll puuks.
_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 29.12.2004 02:03:49 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru miks alati vingutakse?
Starman on üks parimaid mis saadaval Eesti turul!
Vähemalt siin Mustamäel on ühenduse suhtes kõik ütleks tip-top thumbs_up.gif

Räägin ühe loo..
Muidu mis mind on häirinud seoses Starmaniga, oli üks töötaja, kes tuli internetti sisse panema...
Tead tigedaks ajas see, et ma ei liitunud tol peaval Starmaniga- põhjus kui töötaja käis ei olnud veel arvutustehnika piisav netti pääsemiseks ning ma ei kirjutanud kuskile alla ega võtnud vastu pakutud kaabelmodemit!

Ja teate uudist, järgmine kuu sain Starmani arve ja seal oli näidatud, et olen kasutanud Starlight paketti 18-31 Juuli, tähendab nagu oleksin liituja!
Sellepeale läksin Starmani kontorisse ja see arve tühistati thumbs_up.gif

Ka siukseid sündmusi võib kohata Eestis icon_exclaim.gif

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 29.12.2004 03:39:37 vasta tsitaadiga

Spott kirjutas:
Mnjah
Lihtsalt oli ca 20 minutit tagasi vestlus Starmaniga ja ei saa mitte jätta seda mainimata.
Nimelt ei pääsenud ligi oma firma SMTP serverile. Alguses arvasin, et viga serveris ja lasin softi üle vaadata, kuid seadistajad ütlesid, et kõik OK ja viga mujal. Tegin siis kõne Starmani, ja küsisin, kas nad on kuidagi SMTP liiklust takistanud. Suunati edasi tehnilisse toe juurde. Ja sealt kuulsin minu arvates ainult pudru ja kapsaid.

Esmalt ei saadud aru, milles probleem. Lõpuks saadi aru ja öeldi, et jah saab ainult mail.starman.ee -d kasutada ja teistele SMTP serveritele ligipääsu pole. Siis ei saadud aru, miks mulle ikka mail.starman.ee ei kõlba. Seletasin, et vaja oma firma smtp serverile ligi ka pääseda, kuna läpakas ei taha mitut SMTP-e serverit häälestada. Sellepeale öeldi, et nemad seda ju ei takista! Mõni minutit enne seda öeldi, et on jah võimalik ainult starmani meiliserverit kasutada. Kui ma sellele kohta märkuse tegin, siis mõeldi natuke ja öeldi uuesti, et on jah SMT serverite kasutus keelatud. Küsisin, et miks see keelatud on ja kas seda on võimalik ka uuesti võimaldada või et mida ma tegema peaksin. Siis otsiti natuke aega ja peale seda loeti ette mingi pressiteade jaanuari kuust, et 25 port on suletud ja soovitati lugeda help.starman.ee-d. et seal mingi uudis selle kohta pidi olema ja seal ka juhend, kuidas teha forwardi ja oma serverit ikka kasutada....

Nüüd vaadates seda starmani lehte on seal ainult juhend, kuidas seadistada ümber oma meiliklient mail.starman.ee peale icon_evil.gif
Sisuliselt ise ma juba lahendust enda jaoks tean nüüd - enda serveril SMTP port mingi muu nr. määrata ja läbi tulemüüri vastav liiklus igalt poolt endal lubada, kuid et mulle Starmani tehnilise toe poolt sellist jama ja kägu kokku aeti, see mulle taas ei meeldi...


mitte ei jõua mulle kohale, milles probleem on.. minu mäletamist mööda saab väljaminevaks maililiikluseks _alati_ kasutada _ainult_ püsiühenduse teenusepakkuja väljamineva maili serverit. sissetuleva maili tarbeks siis on oma asutuse server. kõik on õige ja hea. sama võib lugeda ka starmani abilehe kkk alt, kohe kolmas küsimus. ei ole küll miski starmani sõber, aga minu meelest ei ole starmani kellelgi midagi kinni keeranud. kui oma asutuse smtp server starmani ühenduse tagant maile vastu ei võta (ja tõenäoliselt karjub haleda häälega 'relay access denied' vmss), siis ei ole starman abs mitte milleski süüdi, samuti ei ole milleski süüdi oma smtp server. kolmanda partei aadressruumist tulevad mailid on tema jaoks mitteaktsepteeritavad (võlusõnaks on siinkohal 'spam') ning seda oleks pidanud 'seadistajad' teadma ja ütlema. ühe teenusepakkuja võrgust teise minnes on väljamineva smtp serveri muutmine läpakas vältimatu..

_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd2200+
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2004




sõnum 29.12.2004 11:30:01 vasta tsitaadiga

minul küll probleeme pole icon_smile.gif.lepiti aeg kokku ta tuli isegi mingi 7 minsa vaem..pidi 17:30 tulema oli juba 17:23 kohal..siis pani vägakiirelt probleemideta neti sisse ja luges delfis uudiseid icon_smile.gif niikaua kuni ema tuli ja lepingule allakirjutas..minule tundub starman väga positiivne sellel poolel aga see, et nende klientidele see 50MB serveri ruumi antakse ilma PHP ja MySQL -ita..see nagu saast aga muidu kõik ok!
_________________
niisamamees
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 29.12.2004 20:37:28 vasta tsitaadiga

Aeg-ajalt kaob ikka nett ära kenasti icon_biggrin.gif ja tuleb modemile jälle reso teha... nojah, sellega harjub ära nagu kunagi windooza kr䚚idega icon_razz.gif
Aga üldiselt... kõik on suhteliselt norm thumbs_up.gif.

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 02.01.2005 21:56:51 vasta tsitaadiga

47th ronin kirjutas:
mitte ei jõua mulle kohale, milles probleem on.. minu mäletamist mööda saab väljaminevaks maililiikluseks _alati_ kasutada _ainult_ püsiühenduse teenusepakkuja väljamineva maili serverit. sissetuleva maili tarbeks siis on oma asutuse server. kõik on õige ja hea. sama võib lugeda ka starmani abilehe kkk alt, kohe kolmas küsimus. ei ole küll miski starmani sõber, aga minu meelest ei ole starmani kellelgi midagi kinni keeranud. kui oma asutuse smtp server starmani ühenduse tagant maile vastu ei võta (ja tõenäoliselt karjub haleda häälega 'relay access denied' vmss), siis ei ole starman abs mitte milleski süüdi, samuti ei ole milleski süüdi oma smtp server. kolmanda partei aadressruumist tulevad mailid on tema jaoks mitteaktsepteeritavad (võlusõnaks on siinkohal 'spam') ning seda oleks pidanud 'seadistajad' teadma ja ütlema. ühe teenusepakkuja võrgust teise minnes on väljamineva smtp serveri muutmine läpakas vältimatu..

see ei ole alati ega igas võrgus nii!
Ja mis mind kõige rohkem kirjapandud juhtumi juures närvi aga ajas oli tehnilise toe loll jutt. Ta ei teadnud ise kah, mis ta rääkis ja otsis kusagilt vastuseid.
Öelnud kohe, et ei saa ja põhjendanud ära miks - oleksin aru saanud.
Kuid antud juhul aeti mulle pea kümme minutit seosetut juttu.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
clint
HV kasutaja


liitunud: 25.05.2002




sõnum 12.01.2005 14:54:00 modemi vahetus vasta tsitaadiga

tuli koju kirjake, et meie keskseadme andmetel on teil tõenäoliselt modem, mis
põhjustab rohkem häireid. Kui teil on palju katkestusi või ebakindel ühenduskiirus, siis
tooge modem väljavahetamisele.


Küsimus, kas ma peaksin sellisele kirjale reageerima, või selle prügikasti viskama ? Kuna Netiühendus
tundub stabiilne olevat, siis kardan, et kui ma asja-eest teist-taga viin modemi väljavahetamisele, võib-olla
hoopis uue modemiga muutub ühendus ebastabiilseks.. Parem mitte ju torkida asja, mis stabiilselt töötab ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 12.01.2005 14:59:31 vasta tsitaadiga

see on see, et meil on 3 modemitüüpi (gadline, com21, xrosstech), mis ei oma enam mingit tootjapoolset tuge (ei parandata, ei tehta draivereid või firmwarereliise) ja lähevad põmst mahakandmisele. Kindlasti on neid isendeid, mis töötavad täiesti korrektselt, kuid need jäävad juba vaikselt ajale jalgu toetatud featurede ja omaduste poolest.
ei, kindlasti sa ei pea vahetama, kuid kui soovid uue (või uuema põlvkonna) vastu oma modemi niisama tasuta ära vahetada, siis saad seda teha.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
safik
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 12.01.2005 21:55:56 Re: modemi vahetus vasta tsitaadiga

clint kirjutas:
tuli koju kirjake, et meie keskseadme andmetel on teil tõenäoliselt modem, mis
põhjustab rohkem häireid. Kui teil on palju katkestusi või ebakindel ühenduskiirus, siis
tooge modem väljavahetamisele.
Küsimus, kas ma peaksin sellisele kirjale reageerima ... ?


Ka mina sain sellise teate. Minu modem ei tekitanud katkestusi, aga allalaadimine oli ebaühtlane, kohati alla igasugust arvestust.
Uue modemiga kõik korras juba pikka aega!

Aga loomulikult ei ole tasuta modemi vahetamine kohustuslik, firma lihtsalt soovib oma kliendile paremat teenust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clint
HV kasutaja


liitunud: 25.05.2002




sõnum 20.01.2005 11:01:44 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
see on see, et meil on 3 modemitüüpi (gadline, com21, xrosstech), mis ei oma enam mingit tootjapoolset tuge (ei parandata, ei tehta draivereid või firmwarereliise) ja lähevad põmst mahakandmisele. Kindlasti on neid isendeid, mis töötavad täiesti korrektselt, kuid need jäävad juba vaikselt ajale jalgu toetatud featurede ja omaduste poolest.
ei, kindlasti sa ei pea vahetama, kuid kui soovid uue (või uuema põlvkonna) vastu oma modemi niisama tasuta ära vahetada, siis saad seda teha.



Ma pole modemit ära vahetanud. Aga siiani oli ka kõik korras. Nüüd nagu hakkas Starman mind vist kiusama. Igatahes 1 Mbiti asemel
on kiirus ca 120 kbit/s. Hommikul tuli 300 kbit ringis.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 885, 886, 887  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.