Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Dr.Peep märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 58, 59, 60  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004




sõnum 04.09.2004 19:01:40 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
dr.peep pole ikka võimeline epoxi emaplaatide alla ikka emaplaate panna, mis protsessoreid icon_mad.gif huvitav kas nad ise ei märka seda viga icon_eek.gif


Küsisin millalgi klienditeenindusest järele ning vastuseks sain, et hetkel nad Epoxi plaate ei müügi.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2004 19:05:06 vasta tsitaadiga

Oliver112 kirjutas:
velzatis kirjutas:
dr.peep pole ikka võimeline epoxi emaplaatide alla ikka emaplaate panna, mis protsessoreid icon_mad.gif huvitav kas nad ise ei märka seda viga icon_eek.gif


Küsisin millalgi klienditeenindusest järele ning vastuseks sain, et hetkel nad Epoxi plaate ei müügi.

ORW, ja siis tuleb emaplaadid millegagi asendada, päris tühjaks ka ei saa jätta ju icon_confused.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 04.09.2004 21:03:29 vasta tsitaadiga

Epoxi emaplaatide all on MSI emaplaadid ja Athlon 64 prosed
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arconnor
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2004




sõnum 04.09.2004 21:24:25 vasta tsitaadiga

Sain enda GeForce 6800 GT ilusti kätte.

[EDIT] Ainult mure oleks siis see, et sellega kaasas olnud FarCry oli DVD peal. Ning minul puudub DVD lugeja. icon_redface.gif
Kena boonusena oli kaasas ka Splinter Cell.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 07.09.2004 18:44:22 vasta tsitaadiga

Tellisin sealt 03.09 ehk möödunud reedel Abit NF7-SL emaplaadi, hetkel oli lehel kirjas, et on kohal umbes (täpselt ei mäleta) 35tk. No jäin siis ootama, et järgmine päev kell 14.00 oleks olemas.
Natuke hiljem samal päeval vaatasin nende lehelt mulle saabuvaid tellimusi, seal on kirjas aga : kõik saadetised on kohale jõudnud, õnnelik inimene icon_smile.gif
Igastahes järgmine päev polnud asjast haisugi, ega ka ülejärgmine, kuigi ega ma pühapäeval lootnudki eriti asja kätte saada, küllap saabub esmaspäeval.
Polnud ka esmaspäeval. No seejärel saatsin päringu a la "mis kamm?"
Vastuseks täna :
tsitaat:
Tere,

vabandame tekitatud segaduse pärast. Uurisime veidi ja meie andmebaasis kättesaamise kohta märge puudub, seega on mõistetamatu, kuidas sai Teile internetis tekkida märge kättesaamise kohta. Tõenäoliselt on viga kuskil meie serveris. Tegeleme asjaga.

Kahjuks nimetatud emaplaati hetkel laos ei ole. Loodame, et emaplaat saabub 09.09.2004 nagu meile on lubanud meie tarnija. Juhul, kui Teile see tarneaeg ei sobi, on võimalus tellimus tühistada ja raha Teile tagasi kanda.


Teie mõistvale suhtumisele lootes,
lugupidamisega,
Birgit Olev
Beesting AS


OK olen mõistev inimene, aga ...
vaadates DrPeep'i lehele, saabuvad tellimused, saabumiskuupäev : 2004-09-30 ? edit - nüüd juba : 2004-10-06
aga vaadates samal lehel NF7-SL (nüüd juba) saabumiskuupäeva : saabub 2004-09-07 ?

Ok olen mõistlik inimene, vaatan rahulikult, mis asjast saab.

Igastahes hind on asjal hea thumbs_up.gif


P.S. Epoxi socket A alla on isegi üks sobiv isend tekkinud


Edit : Saabus plaat 10.sept.04


viimati muutis Elof 11.09.2004 16:58:18, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2004 18:47:56 vasta tsitaadiga

njah.. see veeb on veel toores. ei tööta nii nagu peab - seda sain ise ka tunda.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2004 19:30:28 vasta tsitaadiga

Seda sai ise ka imestatud,et enda tellimuses näitab üht kuupäeva ja toodete nimekirjas näitab hoopis teist.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 07.09.2004 19:40:09 vasta tsitaadiga

Sain väheke negatiivse kogemuse osaliseks. Tellisin profiilis oleva videokaardi. Sain kätte, töötas, aga natukese aja pärast hakkas ventikas plärisema. Plaanis oli küll VGA Silencer peale lükata, aga mõtlesin, et asi siiski täiesti uus ning tahaks ikka korralikku kaupa. Saatsin kaardi tagasi. Möödus 2 nädalat, polnud asjast midagi kuulda. Saatsin maili ning pärisin järele, et kas kaart ikka jõudis nendeni ja millal on lootust asi kätte saada. Vastust ei tulnud, mis oli väga imelik, sest muidu vastab härra Danil kirjadele päris kiiresti. Ootasin veel nädalajagu ja kirjutasin uuesti ja jällegi ei saanud mingit vastust. Asi hakkas juba kartulisalongi meenutama, otsustasin ise kohale minna. Remondivend ütles, et kaart kuhugi edasi saadetud ja millal kätte saab, seda ei tea.
Aeg läks ja läks ning kes seda enam öelda oskab, oli see 3 nädala või kuu pärast Beestingus käimist, kui kaart saabuski postkontorisse.
Toppisin kaardi masinasse ja... kurat, ventikas ikka plärises! Mis kuradit nad selle kaardiga kogu selle aja tegid?
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 516
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002




sõnum 07.09.2004 23:32:10 vasta tsitaadiga

(<font size=-1><i>tegelikult tahtsin kirjutada</font></i> =>)<b>mõ<font color=red>tt</font>etu</b> mees kirjutas:
Sain väheke negatiivse kogemuse osaliseks. Tellisin profiilis oleva videokaardi. Sain kätte, töötas, aga natukese aja pärast hakkas ventikas plärisema. Plaanis oli küll VGA Silencer peale lükata, aga mõtlesin, et asi siiski täiesti uus ning tahaks ikka korralikku kaupa. Saatsin kaardi tagasi. Möödus 2 nädalat, polnud asjast midagi kuulda. Saatsin maili ning pärisin järele, et kas kaart ikka jõudis nendeni ja millal on lootust asi kätte saada. Vastust ei tulnud, mis oli väga imelik, sest muidu vastab härra Danil kirjadele päris kiiresti. Ootasin veel nädalajagu ja kirjutasin uuesti ja jällegi ei saanud mingit vastust. Asi hakkas juba kartulisalongi meenutama, otsustasin ise kohale minna. Remondivend ütles, et kaart kuhugi edasi saadetud ja millal kätte saab, seda ei tea.
Aeg läks ja läks ning kes seda enam öelda oskab, oli see 3 nädala või kuu pärast Beestingus käimist, kui kaart saabuski postkontorisse.
Toppisin kaardi masinasse ja... kurat, ventikas ikka plärises! Mis kuradit nad selle kaardiga kogu selle aja tegid?


ilmselt kaart käiski vahepeal karvuti remondikojas icon_lol.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amethystos
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2004




sõnum 09.09.2004 09:00:49 vasta tsitaadiga

Praegusel hetkel (9 september, 8:53) http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=81
vaadake seda esimest Amilo K-7600 hinda!!! Mul naitab 361 070.00 eek. Viga html-s? =)))
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvuti
HV vaatleja


liitunud: 27.02.2003




sõnum 09.09.2004 11:10:40 vasta tsitaadiga

Amethystos kirjutas:
Praegusel hetkel (9 september, 8:53) http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=81
vaadake seda esimest Amilo K-7600 hinda!!! Mul naitab 361 070.00 eek. Viga html-s? =)))


kohe selge, mis sell lehel CMA vasakul all teeb icon_wink.gif nende lehed tihti jamavad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait021
HV kasutaja
rait021

liitunud: 28.03.2003




sõnum 11.09.2004 16:55:38 vasta tsitaadiga

minu arust pole põhjust nokkida nende vigade kallal,
asi on uus ja välja töötamisel alles.
väga positiivne ju, et selline asi on tehtud üldse.

varsti on loodetavasti see väga tasemel neti kaubamaja thumbs_up.gif
olgem ausad - eestis on sellisest asjast ju puudus
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2004 20:42:52 vasta tsitaadiga

rait021 kirjutas:
väga positiivne ju, et selline asi on tehtud üldse.


Väga positiivne oleks kui saaks sealt mõne eksklusiivsema kauba alla 2 kuu kätte icon_evil.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.09.2004 21:20:29 vasta tsitaadiga

irw... mnjaa... see üleüldine probleem, et defitsiit ei liigu...
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait021
HV kasutaja
rait021

liitunud: 28.03.2003




sõnum 14.09.2004 06:52:38 vasta tsitaadiga

mnjah, eks need kaubad saab kiirelt kätte, mis eesti või soome laos olemas on
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eeroz
HV Guru
Eeroz

liitunud: 03.11.2003




sõnum 17.09.2004 08:47:44 vasta tsitaadiga

tellisin Kingstoni mälupulga. Seda siis 15. september. kirjas on et kohale jõuab alles 25. september icon_confused.gif
_________________
O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad)
Kommentaarid: 282 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ojapoiss
Kreisi kasutaja
ojapoiss

liitunud: 09.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2004 09:04:03 vasta tsitaadiga

Tellisin ka kolmapäeval... öeldi, et täna saan kätte... eks ole näha.... hinnad igati soodsad thumbs_up.gif
_________________
Vajad ruume sünnipäeva peoks!?
Sõbralikuma hinna jaoks PS!
www.kilplased.ee
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rait021
HV kasutaja
rait021

liitunud: 28.03.2003




sõnum 17.09.2004 18:48:12 vasta tsitaadiga

mnjah, kohaletoimetamise süsteem on neil veel väga mäda seal, aga loodame, et varsti parandavad ka seda.

süsteem lonkab just selles suhtes seal, et beesting ise ei saa tarnefirmaga (need mehed kes kauba laost ukse taha toovad) ühendust võtta. Näiteks mina tellisin sealt 10 päeva tagasi ühe kõvaketta, mida polnud ka soome laos. Sel nädalal tuli see soome lattu, edasi eestisse. Üleeile panid nad kätte toimetamise ajaks 17.09 (reede). Hommikul helistasin ja küsisin kas kõik vastab tõele - sealt öeldi, et asi on laos ja reedel tuuakse mulle, siiani kõik ilus ja tore. Reede hommikul helistades rääkisin ka seda, et mind pole terve päev kodus. Asja juures kõige nõmedam asi ongi nüüd see, et Beesting ei saa kohaletoimetajaga ühendust võtta ja öelda, et ostjat pole sel päeval kodus jne ning ei saa kohaletoimetamise aadressi ka muuta.
Krt, kas Beesting tõesti eeldab, et normaalne inimene istub kõik päevad kodus ja ootab oma õnnetut arvuti juppi.

Ok, siis on asi norm kui tellides on näha et kaup on eesti laos sees, siis reeglina saab selle järgmine päev kätte - siis saab veel kuidagi nii rihtida, et keegi kodus sel päeval on.
Näiteks minu näite puhul oleks ju väga normaalne, kui nad oleks saanud kättetoimetajale helistada ja muuta kättetoimetamisaega ja kohta.
Mõlemal osapoolel mugavam. Transamehel oleks jäänud tühi sõit minu juurde ja sealt edasi Beestingusse ära.
(nimelt kui ostjat kodus pole, siis nad viivad kauba beestingusse)

Näiteks võiks olla tellimissüsteem kahe järguline:
1. tellin kauba ja maksan arve.
2. a) kui kaup on eesti laos olemas, siis annan ka neile kohe soovitusliku kättetoimetamisaja ja -koha.
b) kui kaupa eesti laos pole siis ootan pärast arve maksist kui nad on asja mulle eesti lattu toimetanud (nt saadavad ka siis mulle meili, et asi on eesti laos) ja alles siis annan neile soovitusliku kättetoimetamisaja ja -koha.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nic
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2003




sõnum 17.09.2004 19:14:57 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
dr.peep pole ikka võimeline epoxi emaplaatide alla ikka emaplaate panna, mis protsessoreid icon_mad.gif huvitav kas nad ise ei märka seda viga icon_eek.gif


Asi tegelikult selles, et dr.peep on "parasiit", mis eksisteerib hulgifirma GNT lao-tellimissüsteemi küljes (ja ka mõne teise küljes) ning kuna doctorpeep.ee on otse lingitud GNT saidi külge siis dr.peep ise ei saa muuta mingi valesti grupeeritud toote asukohta oma veebis. Küll klient ise saab hakkama...

Peep on ärimees ning ärimehe jaoks on hea kui ise midagi ei pea tegema, ainult raha ette korjama ja
klientide ütlema, et varsti saate kauba (kui tarnija viitsib kohale tuua). Ärimees on saanud tarnijalt maksetähtaja,
näiteks kuu aega pärast kauba väljastamist, ehk kogu see aeg mil klient juba on teinud ülekande aga kaupa pole väljastatud (kliendini tarnitud), on ärimees selle raha valdaja ning vaba raha saab uut raha teha.

Palju õnne ärimehele ja palju uusi kliente talle !
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ojapoiss
Kreisi kasutaja
ojapoiss

liitunud: 09.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2004 18:15:38 vasta tsitaadiga

rait021 kirjutas:
mnjah, kohaletoimetamise süsteem on neil veel väga mäda seal, aga loodame, et varsti parandavad ka seda.

süsteem lonkab just selles suhtes seal, et beesting ise ei saa tarnefirmaga (need mehed kes kauba laost ukse taha toovad) ühendust võtta. Näiteks mina tellisin sealt 10 päeva tagasi ühe kõvaketta, mida polnud ka soome laos. Sel nädalal tuli see soome lattu, edasi eestisse. Üleeile panid nad kätte toimetamise ajaks 17.09 (reede). Hommikul helistasin ja küsisin kas kõik vastab tõele - sealt öeldi, et asi on laos ja reedel tuuakse mulle, siiani kõik ilus ja tore. Reede hommikul helistades rääkisin ka seda, et mind pole terve päev kodus. Asja juures kõige nõmedam asi ongi nüüd see, et Beesting ei saa kohaletoimetajaga ühendust võtta ja öelda, et ostjat pole sel päeval kodus jne ning ei saa kohaletoimetamise aadressi ka muuta.
Krt, kas Beesting tõesti eeldab, et normaalne inimene istub kõik päevad kodus ja ootab oma õnnetut arvuti juppi.

Ok, siis on asi norm kui tellides on näha et kaup on eesti laos sees, siis reeglina saab selle järgmine päev kätte - siis saab veel kuidagi nii rihtida, et keegi kodus sel päeval on.
Näiteks minu näite puhul oleks ju väga normaalne, kui nad oleks saanud kättetoimetajale helistada ja muuta kättetoimetamisaega ja kohta.
Mõlemal osapoolel mugavam. Transamehel oleks jäänud tühi sõit minu juurde ja sealt edasi Beestingusse ära.
(nimelt kui ostjat kodus pole, siis nad viivad kauba beestingusse)

Näiteks võiks olla tellimissüsteem kahe järguline:
1. tellin kauba ja maksan arve.
2. a) kui kaup on eesti laos olemas, siis annan ka neile kohe soovitusliku kättetoimetamisaja ja -koha.
b) kui kaupa eesti laos pole siis ootan pärast arve maksist kui nad on asja mulle eesti lattu toimetanud (nt saadavad ka siis mulle meili, et asi on eesti laos) ja alles siis annan neile soovitusliku kättetoimetamisaja ja -koha.


Mul tekkis täna sama probleem... ei olnud kodus ja siis kuller helistab, et seal... polnud kedagi kes pakki vastuvõtas nüüd siis ütles, et esmaspäeval tuleb uuesti thumbs_down.gif. Raske on enne üle helistada ja küsida, mis ajal sobiks või lepiks midagi kokku ega ma mingi kodukana ei ole, et koguaeg kodus olen ja ootan kedagi! Loodetavasti nad ikka parandavad seda süsteemi.

_________________
Vajad ruume sünnipäeva peoks!?
Sõbralikuma hinna jaoks PS!
www.kilplased.ee
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2004 21:15:59 vasta tsitaadiga

rait021 kirjutas:
Beesting ei saa kohaletoimetajaga ühendust võtta ja öelda, et ostjat pole sel päeval kodus jne ning ei saa kohaletoimetamise aadressi ka muuta.
Krt, kas Beesting tõesti eeldab, et normaalne inimene istub kõik päevad kodus ja ootab oma õnnetut arvuti juppi.
kui mulle ketas toodi, siis küll kuller helistas, ütles et pakile märgitud aadressil pole kedagi kodus.
õnneks sai temaga niimodi kokku lepitud, et ta tõi mull paki paari tunni pärast tööjuurde ära thumbs_up.gif

tegemist oli vist bizpaki kulleriga

_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003




sõnum 19.09.2004 15:54:23 vasta tsitaadiga

kuidas kauba tagastamisega on, peaks nagu olema võimalik kui ma tootega rahul ei ole icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.09.2004 17:13:53 vasta tsitaadiga

14 päeva... kui sa pole asja karbist välja võtnud icon_razz.gif siis saad tingimusteta ümber vahetada, võin eksida, sest pole väga süübinud asjasse...

kui rääkida rahulolematusest, siis oleneb see täiesti firmast icon_wink.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Atti
HV kasutaja
Atti

liitunud: 19.10.2003




sõnum 19.09.2004 17:19:24 vasta tsitaadiga

Igati positiivne kogemus. Ostsin sealt omale digi fotoka 16. septembril. Tarneajaks lubati 25. september. 17. sept hommikul oli eesti postiga kohal nigu niuhti. Nii, et neid orienteeruvait tarneaegu ei saa uskuda, muidu pole viga.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait021
HV kasutaja
rait021

liitunud: 28.03.2003




sõnum 19.09.2004 21:06:22 vasta tsitaadiga

meeldivad töötajad on ka seal minu meelest.
nii palju kui ma sinna helistanud olen on nad väga sõbralikud ja vastutulelikud:)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Dr.Peep mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 58, 59, 60  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.