Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  ELDEN RING märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kabush
Kreisi kasutaja
kabush

liitunud: 26.05.2007




sõnum 10.09.2022 18:05:08 vasta tsitaadiga

7 tundi mängitud, esmamulje - lihtsam kui DS3, kuigi jah bossudest olen eemale hoidnud, kuskil koopas tegin ühe ja siis miski paadiga venna (minibossid ma arvan) - open world väga ei istu aga see mu isiklik probleem - kui bosse ei tee siis suht skyrim icon_biggrin.gif
Aga jah, vaatab kaugele viitsib.

40 tundi, level 72 maag. Närvidele käib maailma suurus aga muidu nagu Soulsid ikka, sured, õpid sured veel paarkorda ja saad edasi icon_smile.gif
Maag on ikka väga cheesy, Margit suri esimese korraga icon_smile.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007




sõnum 06.12.2022 19:40:22 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 21.02.2024 18:23:44 vasta tsitaadiga

Shadow of the Erdtree trailer väljas!
Mulle tundub, et tuleb pea sama suur kui originaal mäng ise icon_lol.gif vennad mitu aastat vähemalt selle kallal askeldanud, pole mingi 4h pikkune extra missioon.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 20.06.2024 15:45:44 vasta tsitaadiga

Täna peaks "Shadow of the Erdtree" välja tulema.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 10.07.2024 13:00:47 vasta tsitaadiga

Brandon Sanderson mängib uut DLC-d. Seda ei juhtu eriti tihti , et tuntud kirjanik oma arvamust avaldab.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prozer
HV kasutaja
Prozer

liitunud: 09.10.2008




sõnum 19.07.2024 21:33:38 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Täna peaks "Shadow of the Erdtree" välja tulema.


Shadow of Erdtree pmst läbi tehtud. V.a. Mõned bossivõitlused (f*ck Messmer 😎) siis ütleks, et oleks rohkem raskust oodanud, eriti arvestades, et tehtud sai NG+ baasiil DEX tegelasega. Harvadel juhtudel pidi karakteri ümber tegema et kasutada Fingerprint Shieldi, sest ka nt draakon Bayle oli ikka suht haige raskustasemega, hoolimata mimicust ja ühest lisasummonist. Kui Elden Ringis sai raskematele bossudele mimicu peale lennutada ja ise samal ajal rahulikult critte littida, siis DLC-s oled sa pmst alati bosside põhisihtmärk…

Rääkides mimicust, siis mingil põhjusel jäi tegelane tihti üleüldse kuskile nurka oma asjadega tegelema. Vaikselt ravis ennast, siis littis protection spelle peale, ja lõpuks vahtis niisama, kuidas bossilt kolki saad. Paljudel juhtudel jäi mulje, et tegelane valib sihilikult mingi kõige mõttetuma tegevuse ja siis 0nab omaette niisama kuskil eemall.

_________________
Sidevõrkude ja tehnilise infra arendus.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 21.07.2024 23:06:49 vasta tsitaadiga

Minu viimane episood DLC-st kus viimase bossi maha võtan.
Üldiselt jah võibolla tõesti üks suurimaid DLC-si, mis eales tehtud samas mõned vana tehnilised probleemid ikka häirisid.
Nagu palju uusi relvi, spelle asju mida testida aga igaühte oleks vajaks max levelini uuendada ja siis ka enamus ju tahab, et sa täiesti oma karakteri stat punktid ümber respecid..
Respeccida sai ikka nende larval tearidega ja noo ei ole neid jalaga segada + igasugu smithing stoned iga relva jaoks vaja jälle leida limiteeritud koguseid, vb tiba kergem kui sul ballbearingud olemas.

Üldiselt lihtsalt ei meeldinud, et kõik oma endgame karakteriga peale läksid, selles punktis sa oled juba mingi lvl150 ja ei hakka ümber respeccima mingite rando relvade pärast mida DLC-s näed.
Pluss see SCADUTREE FRAGMENTi teema oli veidi kehva, ise tegin DLC läbi SCADUTREE 16 juures.
Tavalist bleed bildi kasutasin mida aeg ajalt proovisin muuta, ala skaleerida ainult dexi, ainult arcane ja siiis võrdselt.
Põhimõtteliselt lihtsalt facetank, AlkaizerX viskas ausaid puid alla kui lollid osad boss fightid on, eriti see viimane.. lõpuks lihtsalt unusta kõiksugu defence taktika, lihtsalt tee palju dammi, tanki ja võida.

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2024 07:55:48 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Nagu palju uusi relvi, spelle asju mida testida aga igaühte oleks vajaks max levelini uuendada ja siis ka enamus ju tahab, et sa täiesti oma karakteri stat punktid ümber respecid..


Vaatad netist kus ära testitud.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 23.07.2024 01:46:58 vasta tsitaadiga

Auron, ehk siis google on mandatory? Ei kõla nagu gameplay. Mingit põhjust polnud neil viimase DLC näol respeccimine nii raskeks jätta või relvade uuendamine. Oleks mingi multiplayer rpg seasonitega siis saaks veel aru aga singleplayer have fun mäng.. naah.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Prozer
HV kasutaja
Prozer

liitunud: 09.10.2008




sõnum 23.07.2024 06:17:01 vasta tsitaadiga

Ei viitsinud sinu moodi nii pikalt jebida - stat respec, blood build + rapiir + STR 48 peale, ja "Fingerprint Shield" otsustas asja icon_biggrin.gif Radahn läks esimese katsega maha icon_cool.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

HDTanel kirjutas:
Minu viimane episood DLC-st kus viimase bossi maha võtan.
Üldiselt jah võibolla tõesti üks suurimaid DLC-si, mis eales tehtud samas mõned vana tehnilised probleemid ikka häirisid.
Nagu palju uusi relvi, spelle asju mida testida aga igaühte oleks vajaks max levelini uuendada ja siis ka enamus ju tahab, et sa täiesti oma karakteri stat punktid ümber respecid..
Respeccida sai ikka nende larval tearidega ja noo ei ole neid jalaga segada + igasugu smithing stoned iga relva jaoks vaja jälle leida limiteeritud koguseid, vb tiba kergem kui sul ballbearingud olemas.

Üldiselt lihtsalt ei meeldinud, et kõik oma endgame karakteriga peale läksid, selles punktis sa oled juba mingi lvl150 ja ei hakka ümber respeccima mingite rando relvade pärast mida DLC-s näed.
Pluss see SCADUTREE FRAGMENTi teema oli veidi kehva, ise tegin DLC läbi SCADUTREE 16 juures.
Tavalist bleed bildi kasutasin mida aeg ajalt proovisin muuta, ala skaleerida ainult dexi, ainult arcane ja siiis võrdselt.
Põhimõtteliselt lihtsalt facetank, AlkaizerX viskas ausaid puid alla kui lollid osad boss fightid on, eriti see viimane.. lõpuks lihtsalt unusta kõiksugu defence taktika, lihtsalt tee palju dammi, tanki ja võida.

Link

_________________
Sidevõrkude ja tehnilise infra arendus.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2024 08:11:59 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Auron, ehk siis google on mandatory? Ei kõla nagu gameplay.
Kuule, oma Diablot sa mängid sedasi, et otsid netist täis spetsiifilise buildi ja siis hakkad sellejärgi juppe farmima ja nüüd jahud siin midagi sellest, et "netist relvade final statside vaatamine pole gameplay" icon_lol.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 23.07.2024 11:38:48 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Auron, ehk siis google on mandatory? Ei kõla nagu gameplay.
Kuule, oma Diablot sa mängid sedasi, et otsid netist täis spetsiifilise buildi ja siis hakkad sellejärgi juppe farmima ja nüüd jahud siin midagi sellest, et "netist relvade final statside vaatamine pole gameplay" icon_lol.gif


Noo ma räägin Diablo, POE, need on kõik MP mängud millele iga 3-4 kuu tagant uut kontenti juurde tuuakse.
Elden Ring aga läheb nüüd pensile ja ilmselt möllavad ER2 kallal.
Niisiis oleksid võinud nad leevendada respeccimist ja relvade uuendamist lisades mingi infinite larval teari ball bearing ja smithing stone.
Sedasi ikka pead ruune farmima, võibolla jätta hinnad kalliks kuna paljud farmivad ruune Mohgi juures ning ikka oleks vaja tegutseda aga pole vaja minna NG+i testima oma uut bildi kuna sul pole enam selles NG-is piisavalt teare või smithing stone, pluss see jube otsimine ja liikumine nii suures maailmas ühe asja järgi.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2024 15:30:22 vasta tsitaadiga

Minu jaoks ER kõige nõrgem soulsborne mäng üldse, lore wise on liiga “rõõmus” keskkond ja casulite jaoks see hobusega kappamine üle poison swampide jms häiris. Kuigi Dark Souls 2 on teatud osas küsitavate mehaanikatega ja sellega seoses pole väga kõrge reitinguga siis isegi DS2 plat run oli palju vingem kui ER plat run.

Parim oleks muidugi Bloodborne 2 või remake aga ei imesta kui seda ei tule mitte kunagi.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  ELDEN RING mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.