Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  EL kehtestas sularahamaksetele ülempiiri märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2024 12:37:03 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
õnneks mõistlik jutt õiguskantslerilt , degrass loe läbi :
https://www.err.ee/1609364333/oiguskantsler-jalgimisuhiskond-kujuneb-samm-sammult-ja-on-uhel-hetkel-kaes

Soovitan alati kuulata sellisel juhul, kuna ümberjutustus sööb juba osa nüansse ära. Madise on üldjuhul väga mõistlik (nii tark, objektiivne kui ka seadusest lähtuv) ja meil on vedanud, et ta selles ametis juba teist ametiaega on.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 07.06.2024 17:49:44 vasta tsitaadiga

Perling telekas ütles, et nad peavad eu kõike digiarengut kaasa ja koos tegema, täie jõuga. Ja natukese ajapärast ründab reformikaid, et need ahistavad sularahapiiramise või firmade jälgimisega??
Ühed pudrulõuad kõik. Usk puudub.

Tulevikku ette ei näe. Ei oska midagi muud kui.. Tore kui uus Lennart Meri siia eestisse ilmub ja võtab asja enda moodi. Mitte, et lakub teiste taldu. Lennart oli isiksus. Praegu teised on jutupaunikud.
Tänu Lennart Merile meil vene sõjaväge siin sees ei ole.

_________________
Hüvasti, Maria #AI #Estrade #Pop #Electro
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2024 13:21:05 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Tanel, sa avasid selle teema pealkirjaga: EL kehtestas sularahamaksetele ülempiiri.
6iguskantsler ei maininud seal mitte ühegi s6naga seda teemat. 10k piirang ei v6ta kellegilt tema vabadust, kuna tegemist on ka Saksamaa m6istes suure summaga. Ma ei oska nimetada ühtegi head p6hjust, miks peaks keegi tegema 10k suuremaid makseid sularahas. Kas sa oskad?

Kaks eraldi teemat.


See, et sina ei oska põhjust välja mõelda ei tähenda veel, et kellelgi põhjust ei ole.
Samm jälgimisühiskonna poole on see kindlasti. Ei ole see keeld ju selleks, et riik sinu pärast mures on, et võid röövi ohvriks langeda kui 10+k taskus ringi liigud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tshw900
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2024 15:03:27 vasta tsitaadiga

mina634 kirjutas:
MacOS kohta ma ei tea, kuid windowsile ilmuvad küll kiiresti kasutajate poolt loodud programmid, mis need "pealtkuulatavad ja pealtvaatavad" rakendused välja lülitavad.


Teiselt poolt entusiastlikud kasutajad juba loonud programmi TotalRecall (https://github.com/xaitax/TotalRecall), millega Windows Recall poolt salvestatud info kasutajate arvutist kätte saab... hea lihtne teada saada kelle poolt kasutaja e-valimistel oma Windowsi arvutis valis icon_wink.gif

Kindlasti lisatakse see kasulik programm tulevikus kaasa igasugusele Windowsi pahavarale.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 08.06.2024 15:26:49 vasta tsitaadiga

https://elu24.postimees.ee/8033075/riiki-juhivad-suuresti-need-kes-eraelus-ise-labi-ei-loo-miljonarist-eesti-ettevotjad-maksuameti-soovist-pangakontodesse-piiluda

Hea siis piiluda kui sularaha tehinguid enam ka ei ole..

Naudime perverte, kes piiluvad, et mis värvi aluspüksid meil on.

_________________
Hüvasti, Maria #AI #Estrade #Pop #Electro
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 08.06.2024 16:06:40 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:


See, et sina ei oska põhjust välja mõelda ei tähenda veel, et kellelgi põhjust ei ole.
Samm jälgimisühiskonna poole on see kindlasti. Ei ole see keeld ju selleks, et riik sinu pärast mures on, et võid röövi ohvriks langeda kui 10+k taskus ringi liigud.


Saksamaal ei ole sularahamaksetel piiranguid. Arvtakse, et Riik kaotab aastas miljardeid maksutulu. Arvan, et 10k piir on täiesti adekvaatne. Ainus kelle vabadusi piiratakse on need, kes illegaalset äri ajavad. Tavakodanik v6ib jätkuvalt palgapäeval oma kontole laekund paar tuhat välja v6tta ja märkamatult edasi elada. Kuidas see tavakodaniku vabadusi piirab, jääb mulle arusaamatuks.

Arvan, et jälgimisühiskond on ammu kohal, lihtsalt katlas on vaikselt temperatuuri t6stetud, ilma, et me sellest aru oleksime saanud. Inimesed annavad vabatahtlikult oma eraelu kellegi kolmanda kätte hoiule, ilma, et keegi tagajärgede pärast muretseks. Jauramine teemal, et 10k on samm jälgimisühiskonna poole on silmakirjalik, meelepette.

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 08.06.2024 18:02:50 vasta tsitaadiga

Mul on vast raske aru saada, et miks pannakse 10 000 € piirang FIAT sularahale ja monero (kui digitaalne sularaha) üldse euroopas tahetakse ära keelata.

Saan siis aru, et sul võib olla tegelt miljoneid FIAT raha ja miljoneid XMR-e. Lihtsalt sa ei tohi nendega tehinguid teha läbi panga. Aga mis oleks kui tembeldada kohe hävitamisele kui sul on kodus 10 000 rohkem.
Inglismaal on õigus juba eeluurimise käigus kõik ära võtta. Eriti bitcoine.

Alguses 10 000 piirang, siis CBDC ja lõpuks, et üle ühe leiva päevas osta on inimesel keelatud. Lähed vangi. Sõjaaja seadused.

Siis keegi kohe küsib, et miks peab tavakodanik üldse poest üle ühe leiva ostma? Kindlasti mingi välisagent?

Spoiler Spoiler Spoiler
Keelatud link..

Tom ja Finn, siis on pätid ning raamat tuleb ära keelata kuna leidsid kotitäie kulda ja elasid õnnelikult rikastena.

Kui sa leiad koopast kulda, saad riigilt hüvitist 70% ulatuses (kui saad üldse seda.. advokaadid esitavad arve) sest endale sa jätta ei tohi ja sulle antakse alla 10 000 ulatuses kui sa tahad sularahana. Või siis saad CBDC ning on samuti 12% aastas inflatsiooni.

Miks peab lastele andma raamatu mõttetute unistustega? Keelame ära. Ma elu aeg unistasin kotitäie kullast, et ühel päevan leian ja nüüd?

_________________
Hüvasti, Maria #AI #Estrade #Pop #Electro
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
psauce
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2024 18:26:02 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Ainus kelle vabadusi piiratakse on need, kes illegaalset äri ajavad.


Huumor kuubis. icon_lol.gif

Kõne häirekeskusesse - "Tere, olen poes ja inimene vehib siin tulirelvaga!", häirekeskus vastu - "Tere, ei ole võimalik, tulirelva tohib omada vaid relvaloaga ning tulirelvaga vehkimine on keelatud!".

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kasutajaga meim äri ei tee temapoolse ebaausa käitumise tõttu.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2022




sõnum 08.06.2024 19:12:48 vasta tsitaadiga

On veider seltskond inimesi, kelle maailma pilt algab sellest, kuidas riigi kehtestatud seadused võrduvad nii moraali kui aususega.
Keskajal aus inimene ei tegelenud nõidusega, vaid aitas nõidu tuvastada ja tuli keskväljakule kaasa elama kuidas tuleriidal see kurjus oma karistuse saab.
Ausal inimesel ei olnud midagi karta!

Ise olen rohkem mestis vana euroopa koolkonnaga, kus kodanik peaks riigiga olema pigem opositsioonis, sest võimu huvi on alati alamat rohkem koorida, käsutada, kontrollida kuni võimu huvides sõdades ohverdamise ja alandamiseni välja.
Eesti alamatel puudub oma riigi kogemus ja kodusõjad, kus võim on oma alamat aegade jooksul erinevalt kohelnud, Eesti ajalugu on võimaldanud kõik mineviku halva nuhelda võõrvõimude kraesse. Ja ka tänane võim, kus objektiivsed faktid näitavad valitsus-otsustusvõimetus, isegi kahjulikke ja valesid otsuseid - on süüdi kõik teised, alates Putinist, Saksamaast-Prantsusmaast-USA-st, kes olukorra tõsidust ei mõista kuni Põhjamaadeni kelle majanduslangus on süüdi meie väikse nunnu maailma paremini juhitud majanduse kiratsemises icon_biggrin.gif Ainuke kus tuleb õigeid otsuseid alates majandusest kuni välis-kaitsepoliitikani, on eesrindlik väike Eesti..

_________________
---
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 09.06.2024 13:39:05 vasta tsitaadiga

Riigiga opositsioonis, kuid keda valid - sellega koalitsioonis. Ehk parem side peab olema sellega keda valisid. Eriti kohalikud valimised. Demokraatia mõte on selles, et kohaliku inimese pukki valides, peab olema sellega side, kontakt. Samad vaated.

See tagasikutsumise asi võiks ka olla. See võib ainult juhtuda kohalike inimeste valimistel.

_________________
Hüvasti, Maria #AI #Estrade #Pop #Electro
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2024 09:22:27 vasta tsitaadiga

https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120299593/kahtlustus-tallinna-lennujaama-keskastmejuht-nappas-toolt-1-3-miljonit-eurot-sularaha

tsitaat:
Peamiselt tasuti parklas mobiili või kaardiga. Sularahatehingud moodustasid lennujaama parkimisautomaatide käibest vaid väikese – ja aina väheneva osa. 2020. aastal oli parklaarvetes sularaha osakaal 13%. Möödunud aastal aga vaid 6,7%.

Nii ta kaob. Nagu juba öeldud, et jäta keegi kallist süsteemi pikalt tööle lihtsalt selleks, et sul võtta oleks, kui elektrooniline maas.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 12.06.2024 09:38:58 vasta tsitaadiga

Ja nii kui imeväel hakkas kohe ka ajusid mudiv teemaarendus peameedias pihta, et rahvas sularaha kuritegude muinasjuttude saatel uut seaduset kiitma saada

https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120299593/kahtlustus-tallinna-lennujaama-keskastmejuht-nappas-toolt-1-3-miljonit-eurot-sularaha

Kas keegi pärast kinni ka läheb, seda näitab aeg, kuid enamasti juhtub halvimal juhul nagu Viioliga.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2024 20:56:22 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120299593/kahtlustus-tallinna-lennujaama-keskastmejuht-nappas-toolt-1-3-miljonit-eurot-sularaha

tsitaat:
Peamiselt tasuti parklas mobiili või kaardiga. Sularahatehingud moodustasid lennujaama parkimisautomaatide käibest vaid väikese – ja aina väheneva osa. 2020. aastal oli parklaarvetes sularaha osakaal 13%. Möödunud aastal aga vaid 6,7%.

Nii ta kaob. Nagu juba öeldud, et jäta keegi kallist süsteemi pikalt tööle lihtsalt selleks, et sul võtta oleks, kui elektrooniline maas.
See kuritegu oleks jäänud sooritamata, kui vaid oleks olnud 10000-eurone sularahatehingute piirang.
Kommentaarid: 695 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 536
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2024 22:37:32 vasta tsitaadiga

see kuritegu oleks jäänud sooritamata kui ettevõtte kontroll oleks olnud adekvaatne.
Aga mingile kontingendile ikka meeldib oma elu üha raskemaks teha.

Kui mulle meeldib füüsiline raha (mis justkui pole kuskil veel keelatud), siis kelle asi on, mis summades ma arveldan?

Samamoodi võiks panna piiri peale kasvõi piima ostmisele - ei ole sul vaja rohkem kui liiter kahe päeva peale. Kui on väikesed lapsed, siis teed avalduse MTAle ja saad liitri nädalas juurde.

Näed sarnasust? Ei?
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 12.06.2024 23:41:36 vasta tsitaadiga

Toidupoodides ongi piima ostu piirang kõigile. Samas ei näe keerukust sellest mööda minna.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.06.2024 09:56:10 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Toidupoodides ongi piima ostu piirang kõigile. Samas ei näe keerukust sellest mööda minna.
Miskus?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SGM
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2024 10:23:58 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
psauce kirjutas:
bugbrake kirjutas:
psauce, kas 2030 kaob sularha ära?


2030 on ju Suure Lähtestamise ajaline eesmärk.

Mis see on? Google otsing annab tulemuseks valdavalt uhhuu-saite nagu telegram, vanglaplaneet, uueduudised, makroskoop, tõehääl, objektiiv, fontenews jne.


Väljend "uhhuu" põhimõtteliselt tähendab argumentide puudumist. Kui tuleb info, mis ei ühti ametlikult tunnustatud narratiiviga (olgu see kuitahes tõene või väär) ja ametlikus narratiivis mittekahtlejal pole mingeid argumente, siis ta paneb lihtsalt "uhhuu" sildi sinna külge, tundes end seeläbi paremini.

"uhhuuks" on nimetatud paljutki, mis on lausa avalikult välja tulnud kui reaalsus. Meditsiinist ma siinkohal ei räägigi, jolleriusksed nimetavad kõike uhhuuks, mis pole big pharma käpa all.

Tagasi raha juurde. Sularaha kasutamist tahetakse piirata ja üldse eemaldada selleks, et "eliidil" oleks võimalik kõiki meie tegemisi ja valikuid jälgida ja (nende) vajadusest lähtuvalt piirata või blokeerida. Rahapesu ja terrorismi jutt on vaid ettekääne ja propaganda. Umbes nagu see stsenaarium, et paigaldame kaamerad igale poole, ka sinu koju kõikidesse ruumidesse "sinu täieliku turvalisuse nimel", aga tegelik eesmärk on jälgida, et sa mingil juhul ei teeks midagi, mis läheb valitseva "eliidi" kavadega vastuollu. Neuralink: serveeritakse kui mingit õilsat leiutist, aga tegelikkus on palju tumedam.

Kes oskab otsida, siis WEF, UN, IMF, WHO jt. info on avalikult saadaval, lihtsalt mitte esilehtedel ega ammugi mitte meediakanalites.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 13.06.2024 10:27:55 vasta tsitaadiga

. o O (nad ei taha et sa teaks, et piima ostmisel on juba praegu piirangud)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 13.06.2024 10:58:06 vasta tsitaadiga

Pigem väheneb nõudlus sularaha järele, mis teeb sularahakäitlemise kallimaks.
Aga sularaha kogusele panna piirang?
Mis teeks praegu Margus Turu kui ta elus oleks? ( Kotiga sularaha.. aeg oli.)

_________________
Hüvasti, Maria #AI #Estrade #Pop #Electro
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 13.06.2024 10:59:10 vasta tsitaadiga

ära aja hullu juttu, öeldi juba ju et nemad, uuri internetist

/s
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 13.06.2024 12:28:06 vasta tsitaadiga

ot:
mikk36 kirjutas:
DVDRW kirjutas:
Toidupoodides ongi piima ostu piirang kõigile. Samas ei näe keerukust sellest mööda minna.
Miskus?

Kui järgmine kord näen teen pilti.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2024 13:42:09 vasta tsitaadiga

ot:
Tegelikult poest piima ostes on ju piirang. Rohkem ei saa osta, kui neil laos on.
Aga huvitav mis siis saaks, kui tahakski poe piimast tühjaks osta? Kas müüvad või ütlevad, et nii see asi ei lähe icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 13.06.2024 13:56:06 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Toidupoodides ongi piima ostu piirang kõigile. Samas ei näe keerukust sellest mööda minna.

TUleb teha random ost - ühes poest 1 ja teisest poest 1 ning kolmandast poest 1 ..
sularaha eest, et pärast pangast ei näe, et inimene ületas ostupiiri.

_________________
Hüvasti, Maria #AI #Estrade #Pop #Electro
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
denis28
HV veteran
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2024 14:34:49 vasta tsitaadiga

Kui seotakse ostmised co2-ga siis varsti nii hakkamegi tegema
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2024 15:37:07 vasta tsitaadiga

SGM kirjutas:
SKG kirjutas:
psauce kirjutas:
bugbrake kirjutas:
psauce, kas 2030 kaob sularha ära?


2030 on ju Suure Lähtestamise ajaline eesmärk.

Mis see on? Google otsing annab tulemuseks valdavalt uhhuu-saite nagu telegram, vanglaplaneet, uueduudised, makroskoop, tõehääl, objektiiv, fontenews jne.


Väljend "uhhuu" põhimõtteliselt tähendab argumentide puudumist. Kui tuleb info, mis ei ühti ametlikult tunnustatud narratiiviga (olgu see kuitahes tõene või väär) ja ametlikus narratiivis mittekahtlejal pole mingeid argumente, siis ta paneb lihtsalt "uhhuu" sildi sinna külge, tundes end seeläbi paremini.

"uhhuuks" on nimetatud paljutki, mis on lausa avalikult välja tulnud kui reaalsus. Meditsiinist ma siinkohal ei räägigi, jolleriusksed nimetavad kõike uhhuuks, mis pole big pharma käpa all.

Ma võiks kasutada ka väljendit "reaalsusest irdunud" vms, kuid "uhhuu" on lihtsam ja kõigile arusaadav, mida sellega mõeldakse.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  EL kehtestas sularahamaksetele ülempiiri mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.