Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 274, 275, 276, 277, 278  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 28.03.2024 17:33:57 vasta tsitaadiga

Tühjad pihud tehakse sulle pangas. Tartu panga kliendid said kõik oma raha tagasi või?
Ja kuidas riik garanteerib (maksud ei tõuse, lugege mu..) 1000 000 inimesele 20 000 € ulatuses raha tagastuse kui pangad põhja lähevad?
Mitusada kilo kulda või bitcoini eesti riigil on?

Kas USA-l on niipalju kulda, et dollari kukkumist peatada? Nad ei saa bitcoini juurde kirjutada, ainult dollareid. Jah, 10 triljonit juurde dollareid kirjutades, on dollar mingi 10x nõrgema kursiga, kuid nad saavad hakkama.

Jah, ma olen negatiivne. Jah, pangakonto on vajalik, et kohvi osta. Bitcoiniga ei ole kohvi vajagi osta.

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)


viimati muutis mina634 01.04.2024 16:55:34, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2024 17:34:37 vasta tsitaadiga

mina634 kirjutas:
Tühajd pihud tehakse sulle pangas. Tartu panga kliendid said kõik oma raha tagasi või?
Ja kuidas riik garanteerib (maksud ei tõuse, lugege mu..) 1000 000 inimesele 20 000 € ulatuses raha tagastuse kui pangad põhja lähevad?
Mitusada kilo kulda või bitcoini eesti riigil on?

Kas USA-l on niipalju kulda, et dollari kukkumist peatada? Nad ei saa bitcoini juurde kirjutada, ainult dollareid.

Jah, ma olen negatiivne. Jah, pangakonto on vajalik, et kohvi osta. Bitcoiniga ei ole kohvi vajagi osta.


ot:
Mulle tegelikult täitsa meeldib su meelelahutuslik külg

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas Mökus - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 28.03.2024 17:51:00 vasta tsitaadiga

Minul on ainus meelelahutus vaadata pealt, kuidas eesti inimesed vaesuvad maksutõusudest.
Samas, et end päästa nad läbustavad veel juurde, et õige valik. automaks ja igapäevamaks, pühapäevamaks, reede õhtumaks, julgeoleku maks. Õllemaks, limpsimaks..
kindlasti ka bitcoini maks - see on vabatahtlik aga kui ei maksa ei ole sa eesrindlik.
siin arutati ka lastetuse makse.

Tehke see haigla siis tasuliseks. Saab maksuvabaks.
Tehke siis bitcoin maksuvabaks ja pooled miljonärid kolivad siia - kõik ei taha kuumas dubais istuda..
Nb! See ei ole poliitika ja ma neid riigi asju päris täpselt ei tea, kuid mind huvitabki ainult bitcoin.

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2024 18:08:15 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Ma nüüd müüsin. Seega täna õhtuks BTC hind ~75k icon_wink.gif


Päev hakkab juba õhtusse jõudma aga tõus ei anna veel sinnapoolegi. Müü kiiremini, neeger! icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2011




sõnum 28.03.2024 20:25:21 vasta tsitaadiga

Krt, ikka ää Nus**vad selle maailma.

SWIFT planning launch of new central bank digital currency platform in 12-24 months https://www.reuters.com/business/finance/swift-planning-launch-new-central-bank-digital-currency-platform-12-24-months-2024-03-25/

Sealt Reddit'ist leidsin eelneva lingi: Swift CBDC on the way https://www.reddit.com/r/Monero/comments/1bo1o76/swift_cbdc_on_the_way/

_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2024 20:46:10 vasta tsitaadiga

mina634 kirjutas:
Minul on ainus meelelahutus vaadata pealt, kuidas eesti inimesed vaesuvad maksutõusudest.
Samas, et end päästa nad läbustavad veel juurde, et õige valik. automaks ja igapäevamaks, pühapäevamaks, reede õhtumaks, julgeoleku maks. Õllemaks, limpsimaks..
kindlasti ka bitcoini maks - see on vabatahtlik aga kui ei maksa ei ole sa eesrindlik.
siin arutati ka lastetuse makse.

Tehke see haigla siis tasuliseks. Saab maksuvabaks.
Tehke siis bitcoin maksuvabaks ja pooled miljonärid kolivad siia - kõik ei taha kuumas dubais istuda..
Nb! See ei ole poliitika ja ma neid riigi asju päris täpselt ei tea, kuid mind huvitabki ainult bitcoin.

Mulle pigem jääb mulje, et sa püüad kõigest väest ennast veenda, et sul oma raha asjad korras on icon_lol.gif

..sorri, krüptoasjad

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2011




sõnum 28.03.2024 20:52:46 vasta tsitaadiga

BlackRocki juht hoiatas pensionikriisi eest https://www.err.ee/1609295436/blackrocki-juht-hoiatas-pensionikriisi-eest
_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online

sõnum 28.03.2024 21:41:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kuid ma arvan, et see on natuke ajuvaba, et meie praegune arusaam õigest pensionieast, 65 eluaastat, pärineb Osmani impeeriumi ajast," rääkis Fink.

icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

Osmani impeerium lagunes 20. sajandi alguses.


viimati muutis von Wu 28.03.2024 21:44:25, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 28.03.2024 21:47:11 vasta tsitaadiga

Ligi 9 miljardit dollarit klientide raha maha mänginud FTX-i asutaja Sam Bankman-Fried mõisteti 25 a. vangi
Link: https://www.nytimes.com/2024/03/28/technology/sam-bankman-fried-sentenced.html

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 28.03.2024 23:35:50 vasta tsitaadiga

DEX on lahendus krüptode vahetamise vastu ja seal juba anonüümne krüptoraha ost paljudel (ikka saad osta nii palju kui on kellelgi ka pakkuda ja müüa kui keegi ka osta tahab)

Aga odavam on osta https://changelly.com/buy sest seal pakutakse neid, kes rohkem või vähem pakuvad ja sa saad valida, kõige soodsama sinule.

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2024 01:21:56 vasta tsitaadiga

Isegi paavst oleks sinu üle uhke. Sellist tõsiusklikkust kohtab haruharva.
Lähen 2 nädala pärast Rooma, panen ka sulle üksiti küünla. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 29.03.2024 08:11:05 vasta tsitaadiga

1BTC = 21 000 000 BTC. Et üks 21 miljonist.

Jah, rikas ei saa taevasse.
Ainult vaene saab.

Eks riik ütlebki, et vaesed saavad vähemalt taevasse kui midagi muud neile enam tagatiseks pakkuda ei ole..
Paavst annab ukrainale valge lipugi. Seegi hea ja punane rist aitab küüditada lapsi venemaale.

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 29.03.2024 10:18:18 vasta tsitaadiga

mina634 kirjutas:
1BTC = 21 000 000 BTC. Et üks 21 miljonist.

Jah, rikas ei saa taevasse.
Ainult vaene saab.

Eks riik ütlebki, et vaesed saavad vähemalt taevasse kui midagi muud neile enam tagatiseks pakkuda ei ole..
Paavst annab ukrainale valge lipugi. Seegi hea ja punane rist aitab küüditada lapsi venemaale.

See tüüp lihtsalt peab olema troll, IQ 193 või 72 - mu aju ei võta vastu, et selline investeerimisguru sellist kelbast toodab icon_lol.gif
Mida kõike ühed bitid ja baidid ühe inimesega teha võivad ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2024 10:50:56 vasta tsitaadiga

ot:
Sisu on sisu.
See on üldiselt ühenäoline.

Aga huvitav, ma hakkasin mõtlema, et kas tooni ja turu suuna vahel on korrelatsioon? icon_lol.gif

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas Mökus - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 29.03.2024 14:50:11 vasta tsitaadiga

Doge on 20 sendi ümber.
Siin on minu komodo walletis top 1 bitcoin:
Spoiler Spoiler Spoiler

Aga üldiselt võib rahul olla.

LISA:
Davinci Jeremie, kes alustas siis kui bitcoin oli 1 dollar. Nüüd on multimiljonär:
Spoiler Spoiler Spoiler

Selline rahulik ja erilise naeratusega.
Kes pole veel näinud.

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Longero
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2011




sõnum 29.03.2024 15:49:36 vasta tsitaadiga

Hmm, Monero on kuidagi kahtlast allakäiku teinud. Tahaks loota, et ainult sellepärast, et ruts BTC kandunud.

BREAKING: CBDC Launch Date REVEALED, Prepare! https://www.youtube.com/watch?v=svQCpShdDZo
Selles videos lõik kus paksmagu räägib on selgelt arusaada kuidas nad himustavad täielikku kontrolli.

Otsingutulemus IMF kodukalt https://www.imf.org/en/Search#q=Central%20Bank%20Digital%20Currency&sort=relevancy

_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 29.03.2024 15:55:08 vasta tsitaadiga

Ma panustan kiisukoinidesse ja ETHFI see bullrun:)

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 29.03.2024 16:59:39 vasta tsitaadiga

https://cointelegraph.com/news/stablecoin-delisting-europe-regulation-crypto-exchange
Pealkiri on hirmutav, kuid parema stablecoinide tagatisnõudega ja regulaatoritel on hea juurdepääs nende juurde.
See, et wall street ja keskpangad tahavad blockchain võrgustikku ei ole enam üllatav, sest

satoshi nakamoto on seda juba teinud ja see töötab. tõsi see on 100% open source ja detsentraliseeritud ja see on määrav.

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Longero
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2011




sõnum 29.03.2024 17:12:17 vasta tsitaadiga

mina634 kirjutas:
satoshi nakamoto on seda juba teinud ja see töötab. tõsi see on 100% open source ja detsentraliseeritud ja see on määrav.

Pole ta midagi detsentraliseeritud pigem kõva tsentraliseeritud kalduvusega. Võti võib ju sinu valduses olla, aga kui keegi "ukse" kinni naelutab teisepoolt on võtmest vähe kasu.

_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2024 20:24:22 vasta tsitaadiga

Vaatame mis ETH siin teeb.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2024 11:38:31 vasta tsitaadiga

mina634, loe palun teema pealkirja. Käesolev teema on ikka selgelt krüptoturgudel spekulatsioonide teostamise ja seonduva jaoks, mitte kõige jaoks, mis mõistega spekuleerima seondub. Palun lõpeta teema risustamine igasuguse muu sisuga.

Suurematsorti krüptovaldkonna kiitmise ja laitmise jaoks on: Krüpto vaidlus, ehk krüptode mõttekus vs. mõttetus (Boom/Moon/Gloom vs. Bust/Dust/Doom - spekulatsioonide loomine) ja tegelikult võiks üleüldse rohkem kaaluda, mida ikka on vaja teistega jagada ja kui teemakohane miski siiski on.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 02.04.2024 16:27:43 vasta tsitaadiga

BTC 62k 1X short kinni
52k 1X long all in.
97k cashout
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.04.2024 07:29:59 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
52k 1X long all in.

Mitte just ammu oli BTC alla 20k, kas siis ei suutnud kogu pappi BTC-nidesse panna?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2011




sõnum 03.04.2024 10:04:25 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Mitte just ammu oli BTC alla 20k, kas siis ei suutnud kogu pappi BTC-nidesse panna?

Mnjah, siis oli enamusel s*tt püksis, enam juurde panna ei julgenud icon_rolleyes.gif
Koguaeg selline tunne, et kui ostad siis kahetsed ja kui müüd siis kahetsed icon_lol.gif .

_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.04.2024 17:30:53 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Vaatame mis ETH siin teeb.
Spoiler Spoiler Spoiler

Ümardada ka enam ei saa..selline bullseye lihtsalt icon_lol.gif
Tegelikud mõõdud olid siis...
Spoiler Spoiler Spoiler


Keegi juurde ka ostis vahepeal? thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 274, 275, 276, 277, 278  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.