Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
marko38
Kreisi kasutaja
marko38

liitunud: 05.08.2010




sõnum 10.03.2024 12:36:55 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Eile tuli patch gauntlet leaderboard. Korra logisin sisse tegin barbariga 280k skoori ära. Sain worthy rewardi ja logisin välja. Done icon_lol.gif
Tagasi Last Epochi tegema.


Kuidas see last epoch tundub võrreldes diabloga ?
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011



Online

sõnum 10.03.2024 18:07:33 vasta tsitaadiga

marko38 kirjutas:
Zonerman kirjutas:
Eile tuli patch gauntlet leaderboard. Korra logisin sisse tegin barbariga 280k skoori ära. Sain worthy rewardi ja logisin välja. Done icon_lol.gif
Tagasi Last Epochi tegema.


Kuidas see last epoch tundub võrreldes diabloga ?


Last Epochil on omad probleemid. Kui mõlemast mängust paremad osad kokku panna saaks ühe korraliku mängu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 10.03.2024 21:10:58 vasta tsitaadiga

marko38 kirjutas:
Zonerman kirjutas:
Eile tuli patch gauntlet leaderboard. Korra logisin sisse tegin barbariga 280k skoori ära. Sain worthy rewardi ja logisin välja. Done icon_lol.gif
Tagasi Last Epochi tegema.


Kuidas see last epoch tundub võrreldes diabloga ?


Last Epoch on igat pidi nii algaja jaoks kui ka veterani aRPG mängija jaoks võrreldamatu. Diablo 4 on ikka täiesti kinni oma arengus. Ei ole seal craftimist normaalset ega ka loot filtrit. See kõik teeb selle farmimise ja loodi nii absurdseks, et ma ei kujuta ette sinna enam aega raisata. Last Epoch on selles mõttes hea, et ei ole pooltki nii keeruline kui Path of Exile aga siiski iga klass ja mastery on totaalselt erinevad ning üsna fun.
Kõige suurem erienvus neil kahel on see, et D4's on olemas open world aga tegelikkuses on see suht tühi ja enamus käib seal ainult craftimiseks asju korjamas (helltide) või leveldamas (legion event ja world bossid).
Kõik muu on nii maha jäänud aRPG osas, et see on üsna masendav. ka striimerid on juba mitmeid öelnud, et lootus on suht kadunud ka. Eks näis mida D4 PTR suudab teha ja mis muudatused neil on aga PoE2 hakkab ka vaikselt jõulisemalt peale tulema oma closed demodega.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 21.03.2024 10:32:33 vasta tsitaadiga

kuulge see season 4 paistab juba täitsa huvitav, lõpuks tegelevad itemitega
https://maxroll.gg/d4/news/the-itemization-campfire-chat-wrap-up
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 21.03.2024 11:37:43 vasta tsitaadiga

Mind üllatas see, et nad plaanivad kõige suuremad probleemid korraga lahendada S4'ks. Aga mina annan hinnangu peale PTR'is näppimist.
Muudatused ise on head aga endgame on kahtlane. Mulle D3 Greater riftid väga ei meeldinud. Neile kellele meeldis, siis D4's on suht sama teema tulemas nimega Pit.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 29.03.2024 01:02:28 vasta tsitaadiga

Endgame content on ikka suht nutune AGA.. vb hoiavad head kraami tagasi, see vampiiride tiim on S4 tegemas ja ehk seal tuleb midagi ägedat ikka. Uus itemization tundub palju parem olema jep ja juba Aprilli alguses saame testida ja feedbacki anda beer_yum.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 29.03.2024 12:04:02 vasta tsitaadiga

Ma ei panustaks väga selle seasoni theme peale. Jah kõik striimerid kiidavad, et even team teeb S4 nüüd. Core mäng peab olema hea enne. Itemization on minu jaoks kriitiline, et näha kas on lootust enne expansioni mäng ka fun'iks saada lõpuks.

Patch notes tuli eile ja tundub, et iga klass sai suht ok boosti. Eriti üllatas Necro minion ja speed buffid. Aga vähemalt liigub mäng nüüd õiges suunas beer_yum.gif

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 29.03.2024 20:16:04 vasta tsitaadiga

Zonerman, eks näis jah, saab enne teisipäeva veidi poe-d nolada. Ise mõtlesingi Necrot esimest korda korralikult mängida, tundub, et hea aeg. Wizardi hydra peaks ka vist päris huvitav olema nüüd.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 02.04.2024 20:11:06 vasta tsitaadiga

PTR püsti ja alla laetav. No kaeme üle siis kui hea on icon_smile.gif
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 05.04.2024 08:06:55 vasta tsitaadiga

No kuidas on see PTR? On lootust?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 05.04.2024 08:23:09 vasta tsitaadiga

Rhykker oma ülevaates ütles et update on hea ja D4-l on lootust.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2024 09:06:35 vasta tsitaadiga

Päris fun on ja muutused on head, sedasi näen ennast küll D4 palju rohkem mängimas.
Oma osa kindlasti eriliselt halval PoE liigal, et D4 PTR on ahvatlevam icon_razz.gif
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 05.04.2024 10:31:34 vasta tsitaadiga

Muudatused on head AGA ma hoiatan ette, et kogu S4 tuleb 90% ulatuses Pit Grind ehk siis tagasi D3 aega riftide laskmine. Kuna sealt tuleb ainult materjali Masterworki jaoks ja see ongi kogu endgame lisaks vanale heale uber bosside farmimine.

Ehk siis tinkerdamist on jah geariga rohkem nüüd aga endgame on suht sama, seda mainis ka Darth Microtransaction striimer, et selles osas miskit väga ei muutu. Core game muutub statsid jne see on peamine.

Ma tegin PTR'is ca 20 uut chari, et näha mis affixeid tuleb. Ühe korra sain triple major affixid mingile itemile. Ei olnud just head affixid aga selle tõenäosus on üsna väike. See ongi peamine wow moment kui seasonis joppab ja head affixid on majorid kõik. Kuna major affix on alati max rolliga.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2024 10:42:14 vasta tsitaadiga

Zonerman, mind see pit grind nagu väga ei häiri. See pole tegelt kuidagi teistmoodi kui LEs on monolith või PoEs on mapid. Mind paneb mängima see, kui on silmaga nähtav progress.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 05.04.2024 12:31:59 vasta tsitaadiga

Julgen jääda eriarvamusele selles osas. On ikka erinev küll. D4's lähed sa sinna rifti laadse pylonit meenutava asja juurde klikid ja valid tieri. Ongi kõik edasi on lihtsalt test raskuse üle ning lõpus saad oma loodi.
LE on erinev omajagu. Igas echos võib olla experimental ning ka loot box. Kui teed veel Merchant guildiga, siis saad ISE valida, mis looti ehk gear type sa tahad lisaks saada ja kust kohast. Totaalselt teine loogika endgame's. PoE on mapid ja ka suhteliselt kontrollitav mida sellega teha.

See on arusaadav, et kui meeldib riftitamine siis ka D4 uus endgame sobib. Kuid nii nagu paljudele läks see igavaks mingi aja pärast, nii ka siin võib sama juhtuda. Vähemalt on olemas uuendatud helltide esimese chariga nänni kogudes sealt enne endgame'i.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011



Online

sõnum 05.04.2024 14:55:39 vasta tsitaadiga

Last Epochil on tõenäoliselt üks viletsamaid loodi süsteeme mida ma näinud olen. Kõrgemal levelil võis iga leveliga ja iga klassi looti saada. Paljud asjade affixid olid seotud kindla buildiga ja kuhugi mujale ei sobinud. Lisaks olid teatud leveli itemid ainult kindlate põhi parameetritega. Kui see sinu buildiga ei sobi on kõik need asjad kasutud. Tõenäosus , et sulle midagi kasuliku kukub on üliväike. See et osasid parameetreid sai muuta ei aita kui põhiparameetrid ei sobinud.
Kui nüüd võrrelda diablo 4 ja merchant guildi, siis D4-s polnud vaja mdagi valida. Mäng andis sulle juba ise klassi looti.

Mu arvamus on muidugi casual mängija poole pealt. Ma ei hakka enne mängu mängimist teatmeteoseid läbilugema ja lähen sinna kuhu mäng mind juhatab. Samuti ei istu mulle hooaegade kaupa samade dungeonide arutu nühkimine. Kui mulle gampelay enam lõbu ei paku , siis on mul mäng läbi.

Tavamängijale soovitan ma pigem Diablot. Kui hooaegu mängima ei hakka , siis võibolla ei hakka Diablo haige inventory süsteem väga närvidele käima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 06.04.2024 11:35:45 vasta tsitaadiga

Offtopicuks läheb ära. Enne võiks endale selgeks teha LE loot süsteemi, kui seda kirjeldada vs D4. Ei ole isegi samas kategoorias. LE unique itemid dropid kohe leveldamisel, ise valid loot filteri palju neist korjad altide jaoks. D4's on kõige lihtsam ja igavam loot süsteem üldse aRPG's. Eriti peale viimast uuendust, kollane gear täiesti mõttetu. Selle boonus ongi casual playerite jaoks mugaval diivanil.

Ja teemasse nüüd vaatan kui palju nad nerfivad barbari Devil dust peale PTR'i. Kindel on, et seda nerfitakse mingis osas. Tundub, et ikkagi teen kas Barbariga või sortsuga jälle S4. Need lihtsalt on teistest paremad overall. Seda siis aoe + Pit push.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011



Online

sõnum 06.04.2024 12:33:56 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Offtopicuks läheb ära. Enne võiks endale selgeks teha LE loot süsteemi, kui seda kirjeldada vs D4. Ei ole isegi samas kategoorias. LE unique itemid dropid kohe leveldamisel, ise valid loot filteri palju neist korjad altide jaoks. D4's on kõige lihtsam ja igavam loot süsteem üldse aRPG's. Selle boonus ongi casual playerite jaoks mugaval diivanil.

Ja teemasse nüüd vaatan kui palju nad nerfivad barbari Devil dust peale PTR'i. Kindel on, et seda nerfitakse mingis osas. Tundub, et ikkagi teen kas Barbariga või sortsuga jälle S4. Need lihtsalt on teistest paremad overall. Seda siis aoe + Pit push.


Ennem võiks lugeda mida inimene kirjutas. Lootfilter on kena asi ja ma olen igati selle poolt. Lootfilter pole aga lootsüteem ja sellest pole kasu kui midagi vajaliku ei kuku.
Seda et mulle kukub level 90 peal mingeid level 5 unique asju altide jaoks mida ma kunagi ei mängi ja mida mul on juba 100 tükki olemas. Milleks ? Ma oleks palju rõõmsam kui mulle kukuks 1 l90 asi mida ma saaks kasutada.

Ma eeldan et mul on piisavalt kogemust LE loot süsteemiga. Ma eeldan et mul on ka piisavalt kogemusi D4 loot süsteemiga.
Ma eeldan et mul on õigus oma arvamusele. Ma eeldan et kahe mängu erinevustest rääkimine ei ole väga offtopic isegi siis kui ma alustan teise mängu nimega. Lõpuks ma eeldan, et mul on siin õigus kirjutada ka asjadest, mis sulle ei meeldi.

Sa võiksid mu uuesti oma ignoreeritute nimekirja panna. Ma lihsalt ei viitsi oma aega raisata inimeste peale, kes ei vaevu mu postitusi läbilugema , omavad väga piiratud maailma vaadet ja ei suuda aksepteerida nende maailmavaatest erinevat arvamust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 06.04.2024 14:09:23 vasta tsitaadiga

ot:
Minu viga, et ma lahti klikkisin ignoreeritu postituse, rohkem seda viga ei tee. Meemid D4 osas on niisama tehtud ja ei ole LE mingit seost, kes kelle pealt miskit nii täpselt kopeeris üle. /s

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




see post läheb kustutamisele sõnum 10.04.2024 03:43:01 vasta tsitaadiga

Ilusad ilmad väljas, minge grillima!

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.