Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Euro Truck Simulator 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 164, 165, 166
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.05.2022 19:56:53 vasta tsitaadiga

Käivad jutud, et järgmises versioonis on buss sees ja saab reisijaid vedada. Veokidiilerid näitavad inimestele juba Bollore Bluebus-nimelist elektribussi, ainult sellel on tabalukk peal ja seda osta saab vist vaid inimene, kes julges mängu beetaversioonile uuendada. Kuna selle bussiga olen varem singles sõitnud, mod on olemas... https://ets2.lt/en/bollore-bluebus-se-v1-0-7-ets2-1-421-43/ ...võin öelda, et täitsa muhe aparaat on. Elektrimootor, käigud on vaid "edasi" ja "tagasi". Rallimeestele see küll ei sobi, suurim kiirus on kuskil 80 (siis peab iga nurga taga tanklas käima) ja ökokiirus kuni 60 km/h, aga see-eest ilus ja vaikne. Modi bussile panin save editiga 6-käigulise käigukasti, siis saab 90 lasta ja kui kenasti vajutada, tuleb 150 kah. Ülimadala põhja tõttu sellega igale poole ei roni, Islandil ilmselt saame veidi kino näha, kui hiinakad selle bussiga surmateele minna proovivad. Mina modi bussiga üritasin ja ei õnnestunud kuidagi. Aga mine sa tea. Need hiina sunnikud võivad vabalt häkke kasutada. Raskeveostega on nad tollel surmateel kuidagi imelikult hästi sõitma hakanud, varem ikka jäid pooled üritajad seal lootusetult kinni icon_biggrin.gif Ei imesta, kui nad sellele bussile kah mingi häki leiutavad.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 22.12.2022 00:53:49 vasta tsitaadiga

Mul sellline jama, et g29 pedaalid on sassis, pidur on gaas ja gaas on pidur. On kellelgi veel olnud selliseid jamasid ?
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2022 01:02:13 vasta tsitaadiga

No aga muuda seadetest ära
_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.05.2023 23:16:53 vasta tsitaadiga

Nii, väike küsimus. Kui kehva arvutiga keegi üldse ETS2 mängib? Lihtsalt ma olen tüdinud lauaarvuti laiutamisest ja mõtlen parmuhinnaga leida mingi läppari, mis madalatel graafikasätetel mängu sujuvalt ära veab. Kui ma üldse hakkasin mängima, oli mul mingi vanema I5 prose ja 2 GB videomäluga Toshiba pill, mis suutis arendada fps 30, kui AI liiklus oli aktiveeritud. Kui liiklus kinni keerata, läheb fps paremaks. 20 fps on mu jaoks juba piisava sujuvusega, sellel tasemel esinev lagg mind ei sega. Plaan on lihtsalt nautida sõitmist, silmailu ei ole oluline ja modide katsetamine ei paku kah erilist huvi. Ka multiplayer ei tõmba enam nii väga, olen seal juba kõik huvitava ära näha saanud.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.05.2023 00:15:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

0 fps on mu jaoks juba piisava sujuvusega, sellel tasemel esinev lagg mind ei sega. Plaan on lihtsalt nautida sõitmist

20fps ja nautimine? 😬

_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2023 05:14:22 vasta tsitaadiga

Minu puhul küll. Ja saab ägedamalt katsetada erinevusi opsüsteemide vahel.

Näiteks hetkel on mängimiseks selline pill nagu HP Probook 430 g3, anti niisama.
Mingi I5 prose, 8 giga mälu, Intel HD 520 graafika.
Windowsis mängu versioon 1.48 ei ole mängitav, läheb isegi minusuguse
pohhuisti jaoks käest ära. 1.40 jookseb kenasti. Garuda Linux XFCE all aga ketrab
1.48 täitsa ilusasti. FPS maanteel 35-50, linnades võib minna 25-ni.

Siis on veel Acer Aspire E5-575 model N16Q2, ostsin parmuhinnaga. Prose I 3, graafika Intel HD 520, mälu 8 giga. Windowsis jookseb kenasti mängu versioon 1.40. On mõte sellele asjale Linux panna ja katseid teha.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rainisk
Kreisi kasutaja
rainisk

liitunud: 24.10.2005




sõnum 11.11.2023 11:02:03 vasta tsitaadiga

Tekkis vaid küsimus kas sul ikka kõik korras?
_________________
★ ★
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2024 05:27:12 vasta tsitaadiga

rainisk kirjutas:
Tekkis vaid küsimus kas sul ikka kõik korras?


Mitte päris, olen veidi kiiksuga icon_smile.gif Mulle meeldib katsetada, kombata piire. Näiteks otsida igale asjale kõige odavamaid töötavaid lahendusi, andes järgi näiteks mugavuses või silmailus. Nii on mul põhimängumasinaks hetkel piisavalt hea lauamasin, aga mulle meeldib testida vanu läpakaid.
Uus test. Acer Aspire E5-575. Prose I3 6100U taktiga 2,3 GHz. Mälu 8 giga. Graafika on Intel HD 520.
Juba tegin teste Windows 10 ja Linuxiga. Win 10 jäi lahjaks, mängu uusimad versioonid ei jooksnud normaalselt, kuigi arvutil olid kõik sätted pandud performance peale. Sujuvaks mängimiseks oli vaja mäng mitu versiooni tagasi taandada. Linuxis sain mängu uusima versiooni jooksma. Ja nüüd Windows 11 üllatas mind. Mängu versioon 1.49 koos kõikide DLCdega (ilma modideta) jookseb sujuvalt. FPS 25-35. Millest on tulnud selline jõudluse erinevus Win 10 ja Win 11 vahel?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Euro Truck Simulator 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 164, 165, 166
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.