Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Last Epoch märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008




sõnum 25.02.2024 22:13:37 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
vysnap007 kirjutas:
Ostsin mängu ära, aga char veel tegemata. Kui suur osa on trading playerite vahel selles mängus? See hetkel hoiab mind tagasi.


Sa saad valida, kas valid trade või mitte. Hetkel pole andmeid, paljud trade guildiga liitunud on või mis see statistika on.
https://www.youtube.com/watch?v=SOo0Ule6dNY


Väga huvitav video, aitäh. Tegi valiku palju lihtsamaks. Läheb siis esialgu offline char ja Circle of Fortune.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 26.02.2024 01:15:29 vasta tsitaadiga

Minu char siin hetkel. Just tegin legendary vibu ära, joppas sain crit chance mida tahtsin. 2 Legendary powerit oli vibul. Teine unique on veel ja paremate + skillidega aga ainult 1 LP. Tõenäosus sinna ka sama affix saada on üsna väike icon_biggrin.gif
Pool geari on random kollased. Otsin veel paremaid, mis oleks kõrge Tieriga.
Enamus dämm tuleb petilt. Minion damage +573% icon_cool.gif
https://www.lastepochtools.com/planner/KBaNpnyo

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 26.02.2024 07:30:56 vasta tsitaadiga

Täna terve õhtu blastisin SSFHCAF-is Monolithe, kuskil lvl65 kandis atm.
Noo ma ei tea.. täis blast on gearida ja mängida, väga fun.
Ainus asi mida näen on, et kuidagi liiga kerge on mäng aga see võibolla kuna olen nn "valgetes" mappides.
Vb bossid ka pole veel midagi erilist olnud ja ilmselt alles kuskil seal corruption??? kohas saavad bossid rasked olema.

Link


Ja enne kui magama tegin esimese Dungeoni ka ära.. Kunagi mäletan, et betas tegin korra.. anyway T2 Dungeon lvl65 SSFHCAF
Tegin lihtsalt kuna mingi prohecy sain aga tuli välja, et see oli üldse mingi random rare mobide jaoks Dungeonis.. aga savi, tapsin bossu ka ära icon_biggrin.gif

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 26.02.2024 13:42:27 vasta tsitaadiga

Kui gear on koos ja crit defense (100%) ning resistid capitud, siis normal monolith on jah väga kerge. Suurem raskuse hüpe tulebki empowered monoliidiga +60% raskus baasiks (100 corruption).
Aga mida lähemale level 100 seda kergemaks läheb + gear. Challenge on peamiselt boss fightid ka empoweris sõltuvalt, kui palju buffe ja kaugele echos alguspunktist lähed.

Aga pean tõdema, et ma ei mäleta millal ma viimati nii vaimustatud ja fun oli aRPG tehes. Vist oli Grim Dawn, mis tegelt oli suht sarnane gear hunt. D4, D3 jne ei ole isegi ligilähedane Last Epochile. PoE olen proovinud aga ei meeldi mitu asja seal ja ei usu, et viitsin seda teha peale LE reliisi.
Plaan on rollida uus char mingi aja pärast. Tahaks mingi caster klassi ka proovida ära. Lichi tegin early accessis ja see oli ka fun.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2024 17:34:51 vasta tsitaadiga

Mis te exalted itemitega teete? Stash space on suht piiramatu, aga mingi x arvu tabide juures hakkasin mõtlema, et kas ikka on mõtet kõike alles hoida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 26.02.2024 20:38:47 vasta tsitaadiga

Ma ei ole väga palju alles jätnud. Need +2 skillid mida spec vajab jätan alles kui seal mingi stat veel on kasulik legendarysse lüüa. Aga kui ma corruption 200+ tegema hakkan, siis kindlasti jätan palju rohkem alles T6-T7 pärast ka health, vit jne. Endgame on rohkem ellu jäämine kui damage. Lisaks kogun kulda, kuna stash tabid on üsna kallid 100k+ hinnaga,

Kõige tähtsam on see observatoorium ära kasutada. Blokeerida dungeonid ja arena ning sealt endale vajalikud itemid valida. Ise saingi endale vibu niimoodi. Üks andis 4 unique vibu ja oligi olemas, muidu farmisin ka ei droppinud worldis.

Kui kõik vibuga rewardid ära teen, siis 10 unique bow ja 16 exalted icon_cool.gif

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 02.03.2024 15:09:36 vasta tsitaadiga

Blizzardi mängud lasin kettalt kõik maha.
Peab LE siis ära proovima mingi hetk...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 03.03.2024 00:32:50 vasta tsitaadiga

Täna siis esimene char LE's 100. Gear on eanm vähem. Sain exalted bow, millele joppas 3/4 õiged statsid ning peamine crit chance ja attack speed on T7. Peale tuunimist jäi alles 2 punkti crafting potentiali icon_biggrin.gif
Muidugi tegin sellest koopia kuna mul oli 2 creation ruuni. Hetkel pole veel unique vibu 3 legendary poweriga saanud, kuigi olen corruption 300+ lasknud mõnda aega.
Gear oleks parem, kui joppaks T7 health statsidega rohkem. Sinna jääbki kõrgele corruptioni push.
Minion necro on järgmisena plaanis. See saab kindlasti nerfi järgmises cyclis, kuna on liiga labane, peamiselt spawnid skeletone, kes ennast õhku lasevad dämmi tehes nii ja saad mana ning wardi kogu aeg.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saremo8206
Uus kasutaja

liitunud: 03.03.2024




sõnum 03.03.2024 15:45:53 vasta tsitaadiga

uue ehituse planeerija : https://lastepoch.io/build-planner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 03.03.2024 17:40:30 vasta tsitaadiga

Mulle tundub see palju asjalikum https://www.lastepochtools.com/planner/
Seal saab reaalajas nii enda kui teiste builde importida, peab vaid teadma konto nime ja chari icon_biggrin.gif
Lisaks statsid näha

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 03.03.2024 18:22:28 vasta tsitaadiga

Ma just tiksusin nüüd lvl100 monoliidini. Progress muidu on tore, aga kuidagi liiga lihtne on see kõik. Mõni asi võiks väljakutset ka pakkuda. Hetkel sisuliselt jooksen üle kõigist ja kõigest. Ainult üks boss pakkus natukenegi pinget, see ülesöönud kaheksajalg.
Roog mul: https://www.lastepochtools.com/planner/Qb68Zp5Q
Tuleks vast shamaan teha, see ilmselt veidi nõrgem ja pakub rohkem elamust.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2024 10:27:59 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Ma just tiksusin nüüd lvl100 monoliidini. Progress muidu on tore, aga kuidagi liiga lihtne on see kõik. Mõni asi võiks väljakutset ka pakkuda. Hetkel sisuliselt jooksen üle kõigist ja kõigest. Ainult üks boss pakkus natukenegi pinget, see ülesöönud kaheksajalg.
Roog mul: https://www.lastepochtools.com/planner/Qb68Zp5Q
Tuleks vast shamaan teha, see ilmselt veidi nõrgem ja pakub rohkem elamust.


Mulle endale väga meeldib, et kuni lvl 100 monolithideni mäng ei veni. Raskustaseme tõus tuleb just sealt, kui hakkad endgame geari farmima.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 04.03.2024 10:36:52 vasta tsitaadiga

eShelobik, hetkel veel ei tunne, et suurt raskemaks oleks läinud. Trash lööb jah kõvemini, aga mitte piisavalt, et hirmu peaks tundma. Võib-olla hiljem siis kui kõrgem corruption.
Ma ei saa sellest aru, miks lvl100 kohtades massiliselt mingit lvl50ish geari dropib. Sellega pole essugi peale hakata. Madala lvl uniike tuleb ka massiliselt, hakkasin vendorile maha müüma, sest 3 lehte kirstus neid juba täis.
Järgmise char leveldamine ilmselt 100% uniik gearis, silmad kinni faceroll kuna paljud uniikid on mingi lvl 15 miinimum, aga selle lvl jaoks räigelt OP.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2024 10:56:59 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
eShelobik, hetkel veel ei tunne, et suurt raskemaks oleks läinud. Trash lööb jah kõvemini, aga mitte piisavalt, et hirmu peaks tundma. Võib-olla hiljem siis kui kõrgem corruption.
Ma ei saa sellest aru, miks lvl100 kohtades massiliselt mingit lvl50ish geari dropib. Sellega pole essugi peale hakata. Madala lvl uniike tuleb ka massiliselt, hakkasin vendorile maha müüma, sest 3 lehte kirstus neid juba täis.
Järgmise char leveldamine ilmselt 100% uniik gearis, silmad kinni faceroll kuna paljud uniikid on mingi lvl 15 miinimum, aga selle lvl jaoks räigelt OP.


Sul on korraliku loot filtrit vaja icon_smile.gif https://www.youtube.com/watch?v=_2vpvj6NJA0
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 04.03.2024 13:19:12 vasta tsitaadiga

On olemas, sest ilma oleks päris piin mängida. Lihtsalt vingusin, et miks üldse nii tehtud on. Ei ole ühtki mõjuvat põhjust, miks lvl100 kaardid peaks lvl50 looti andma.
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 04.03.2024 18:34:02 vasta tsitaadiga

Kristoferr Ok kui ei ole raskeks läinud, siis avalda millise corruptioniga sa empowered monoliite teed ka?
Kui ma võtan eelduseks sinu lingi lvl 81 char, siis ma eeldan, et sa polegi tegelikult endgame teinudki praktiliselt. See on 5% ehk, kui sa esimest korda empowered teed (level 100) mis on vaikimisis 100 corruption + sinu echo node monster buffid.

Endgame on see, kui sa suudad teha 300+ corruptioniga ja jääd ka ellu boss fightides.
Minu endgame https://www.lastepochtools.com/planner/A6Ppk1jB
Aga kahjuks ei ole see ka piisav. Endiselt ei ole saanud piisavalt T7 health geari, et ma võiks ennast lugeda piisavalt heaks endgame chariks. Erinevalt Diablo 4st ei ole see endgame, kui sa saad level 100 ja suudad Durieli farmida. LE on endgame palju kaugemal ja gearimine omajagu kompleksem. Näiteks ajad taga unique geari kus on vähemalt 3 Legendary powerit, T7 health või T7 hybrid health. Grand Blessingud on suht max rollid. Gearis on sul skillidele +3/4 statsid jne.
Lisaks veel dungeonid ja arena T4 on endgame.

Loot filtri osas pole jah vaja kurta kellelegi. See on igaühe enda käes ja saab omale vastavaks teha. Kui head looti on vähe ja üles vaja ka vähe korjata, siis saab öelda, et on õige endgame loot filter paigas. Mul tuleb ühe 300+ corruptioni node runnist heal juhul 1-3 exalted itemit ja vahest ka unique geari viskab (sellele mul piiranguid ei ole korjan kõik üles ja pärast sorterin head LP'ga välja).

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 04.03.2024 20:22:38 vasta tsitaadiga

Ma lähtusin siinsetest postitustest, et lvl100 peal läheb raskeks. Ca 30 echot on tehtud, hetkel veel ülejooks kõigest. Eks ilmselt mingi hetk lähebki raskeks, aga mitte kohe lvl100 vaid palju hiljem. Eks ma vaikselt jõuan selleni. Mulle oleks meeldinud kui ka leveldades mingeid raskusi ületada tuleks.
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 04.03.2024 20:46:33 vasta tsitaadiga

Vb siis kirjeldati valesti. Lvl 100 ise ei ütle midagi. Mina alustasin empowered monoliidiga juba kuskil lvl 85 kanti ja see oli lihtsam kui ma eeldasin aga see norm. LE on ainulaadne, kus kõik buildid ja nende masterid suudavad lvl 100 contenti teha alguse faasis kui on enam vähem õigesti gearitud.
Vahe tuleb sisse endgame osas kus osad buildid ja masterid on paremad just 300+ corruption osas. Mõned eeldavad rohkem unique ja legendary, teised vähem.
Aga fun on tõesti pigem kõrge corruptioniga alles, kus vahepeal on "oh crap" momente ja siis jääd imekombel ellu. icon_biggrin.gif

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 16.03.2024 18:48:47 vasta tsitaadiga

sai oma bleed-warlockist veidi siiber (mugavamaks jooksmiseks vaja low-life kraami, aga no ei ole õnne nendega) ja rollisin wraithlord necro (vastav kiiver on olemas). hea mugav, enamik kraami juba stashis ees ootamas, leveldamine käis väga siva.
nüüd näeb toredaid 7-kohalisi litakaid.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 16.03.2024 19:57:58 vasta tsitaadiga

Ma rollisin ka necro minion wraithlord, kuna gear olemas. Suht lebo ja fun.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Last Epoch mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.