Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Division 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 10.05.2023 19:55:55 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
Ubisoft on ikka paras saastavabrik. Viimane manhunt ja nüüd on Retake White House loopis. Vähemalt osadel teistel sama probleem.


kui oled razorback maha võtnud, siis redditis soovitatakse, et jalutad vaikselt white house poole ja 2se video skipid koheselt kui see ilmub.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.05.2023 20:01:43 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
sirius4k kirjutas:
Ubisoft on ikka paras saastavabrik. Viimane manhunt ja nüüd on Retake White House loopis. Vähemalt osadel teistel sama probleem.


kui oled razorback maha võtnud, siis redditis soovitatakse, et jalutad vaikselt white house poole ja 2se video skipid koheselt kui see ilmub.
Nägin. Viimase cutscene skipimine ei tee muhvigi. Objective failed ikka. Kolm korda juba seda jura kedranud. Aitab kah.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.05.2023 17:14:48 vasta tsitaadiga

Saab jälle odavalt, kes soovib teist kontot või huvi mängu vastu, kuid pole raatsinud seni ligi võtta:
https://www.humblebundle.com/store/search?sort=bestselling&search=division%202

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2023 22:17:59 vasta tsitaadiga

Mismoodi Kenley College manifoldi õhku peaks laskma? Turret ei lase üldse seda ja mul saab ammo otsa enne, kui aeg otsa saab.

---

Signature sniper + 1886 rifle + Pestilence LMG tegid asja palju kergemaks. Enne üritasin MRi ja shotguniga.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rayer155
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2023 14:37:39 vasta tsitaadiga

Kui keegi ikka mängib veel siis tuleks vaataks ka jälle asja üle. Viimati oli päris lõbus.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2023 22:06:21 vasta tsitaadiga

Keegi võiks aidata aja peale missioonidega. Alla 14 minutiga peab tehtud saama. Mu tavaline laks on 45+ minti.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2023 23:25:55 vasta tsitaadiga

45min? Mismoodi see võimalik on? icon_eek.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2023 01:03:57 vasta tsitaadiga

Ma ei jäta ühtegi looti maha ja vaikselt killin eemalt MRiga valdavalt. + Turret ja mõni rohkem random skill.

Aga Grand Washingtoni jooksin nüüd läbi ja seal on 12 minti limiit hoopis, mitte 14 ja umbes 15 minti läheb mul seal.

---

Sain randodega tehtud icon_razz1.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 21.05.2023 20:59:43 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
Ma ei jäta ühtegi looti maha ja vaikselt killin eemalt MRiga valdavalt. + Turret ja mõni rohkem random skill.

Aga Grand Washingtoni jooksin nüüd läbi ja seal on 12 minti limiit hoopis, mitte 14 ja umbes 15 minti läheb mul seal.

---

Sain randodega tehtud icon_razz1.gif



niikaua seal küll ei lähe ... see mäng töötab buildi põhimõtel ... kui sind see mäng huvitab siis otsi youtubest buildi videosi... on võimalik isegi pve jaoks teha hea build ja lased vastastest läbi nagu sulavõi ... see iei ole call of duty et täristad niisama...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2023 21:03:45 vasta tsitaadiga

Ei, ma ei ole nõus mängima nii, nagu kõik ülejäänud. Kui nii sunnitaks mängima, siis võib üldse lõpetada sellega icon_razz1.gif
Ma veits eksperimenteerin geariga, aga mängida nii, nagu kõik ülejäänud, on igav.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008




sõnum 22.05.2023 16:42:21 vasta tsitaadiga

Ilma korraliku buildita vast Hard rasusest ülespoole ei liigu. icon_rolleyes.gif
Minu jaoks just see erinevate buildide tööle saamine oli just see põnevam/lõbusam osa. Nüüdseks 1000+h mängu sisse maetud. Kahe karakteri peale ~15 erinevat buildi ja pole enam midagi seal saavutada.
Välismaise kommuuniga mõlemad Raidid ka vähemalt ~100 korda läbi joostud, kõik exoticud olemas ja expertise level 22 icon_smile.gif

Mäng kahjuks suht läbi icon_sad.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2023 21:52:04 vasta tsitaadiga

Ei, kui jäi mulje, et ma täis lampi juppidega ringi jooksen, siis nii halb ei ole. Open world on Hardi peal ja missioone teen Challenge'iga, sest ma saan mõnikord ikka surma ja ei taha uuesti alustada.

Ma eelistan süstemaatilist puhastamist ja "koristamist" icon_razz.gif Tasa ja targu. Vihkan aja peale missioone üldiselt ja arutut kiirustamist.

Pole ühtegi raidi teinud. Üks kord üks geenius, kes oli sama madala leveliga, kui ma, kutsus mind raidile.. kahekesi olime icon_lol.gif Ma siis ei saanud aru, mis asi see on. Polnud varem lennujaamas käinud. Mingit dmg ei teinud ja mõni minut hiljem läksin minema.

Praegu on 4 Eclipse Protocoli juppi ja 2 Hard Wired. Olen nüüd mõni päev turreti ja chem launcheri combot proovinud ja peab mainima, et läheb palju kiiremini icon_razz1.gif

---

Kuidas Pentagoni serveriruumi tegema peaks?? ? Ühtegi skilli kasutada ei saa, armorid saavad enne otsa, kui tanki maha saab ja kuhugile varjuda pole. Joostes võetakse kohe maha. Mitte midagi teha ei saa.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008




sõnum 07.06.2023 08:57:41 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
Kuidas Pentagoni serveriruumi tegema peaks?? ? Ühtegi skilli kasutada ei saa, armorid saavad enne otsa, kui tanki maha saab ja kuhugile varjuda pole. Joostes võetakse kohe maha. Mitte midagi teha ei saa.

Seal alas tekib 4 EMP torni millele lõhkumisele peaksid esimesena keskenduma kui skille kasutada tahad. Alustuseks, olles ruumi keskel lase puruks EMP mis tekib trepi kohale mille kaudu ruumi sisenesid. Siis saad sinna trepile varju joosta ja sealt teisi torne hävitada. Kui tornid maas saad rahus skille kasutada.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2023 12:00:45 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:
sirius4k kirjutas:
Kuidas Pentagoni serveriruumi tegema peaks?? ? Ühtegi skilli kasutada ei saa, armorid saavad enne otsa, kui tanki maha saab ja kuhugile varjuda pole. Joostes võetakse kohe maha. Mitte midagi teha ei saa.

Seal alas tekib 4 EMP torni millele lõhkumisele peaksid esimesena keskenduma kui skille kasutada tahad. Alustuseks, olles ruumi keskel lase puruks EMP mis tekib trepi kohale mille kaudu ruumi sisenesid. Siis saad sinna trepile varju joosta ja sealt teisi torne hävitada. Kui tornid maas saad rahus skille kasutada.
Ma seda tean, et EMP masinad tuleb juppideks lasta. Kaks esimest saan üsna kiiresti maha ja siis läheb lappama väga kiiresti ja lõpuks on fail. Ilma skillideta ei mängi väga välja. Mõni päev läheb okeilt, mõni päev ei saa mitte kuidagi edasi.

Aga ma tegin 10x Hard+ commendationi ära, loodetavasti ei pea seda enam kunagi tegema. Paaril korral pidi kasutama randode abi, kes jooksid selle lihtsalt läbi icon_razz1.gif.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.06.2023 13:21:45 vasta tsitaadiga

Aga jooksevadki, sest kui oled vähemalt kogu loo ja NY lisa läbi teinud, siis juba üksnes selle kogemuse ja ajaga kogenud misiganes varustusega peaks olema 'hard' tase pigem üsna lihtne icon_rolleyes.gif

edit:

Kas mulle vaid tundub nii või on viimase plaastriga PC stabiilsus paranenud? Pole enam pilti kotti pannud, varem oli see täiesti garanteeritud vähemalt korra, kui mitte rohkem.

Lisaks panin tähele, et nüüd saab mängu käivitades nuppu pressides kiiremini mööda sellest tobedast hoiatusest ja brändireklaamist, väike asi, aga oli ikka päris tüütu.

Muus osas pole kahjuks aga midagi hõisata, praegune 'manhunt' on juba oma olemuselt nii fantaasiavaene, et selle saavutuse eest üksinda võiks juba tagantpoolt loetud medali välja anda yawn.gif

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 11.06.2023 16:41:19 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Aga jooksevadki, sest kui oled vähemalt kogu loo ja NY lisa läbi teinud, siis juba üksnes selle kogemuse ja ajaga kogenud misiganes varustusega peaks olema 'hard' tase pigem üsna lihtne icon_rolleyes.gif

edit:

Kas mulle vaid tundub nii või on viimase plaastriga PC stabiilsus paranenud? Pole enam pilti kotti pannud, varem oli see täiesti garanteeritud vähemalt korra, kui mitte rohkem.

Lisaks panin tähele, et nüüd saab mängu käivitades nuppu pressides kiiremini mööda sellest tobedast hoiatusest ja brändireklaamist, väike asi, aga oli ikka päris tüütu.

Muus osas pole kahjuks aga midagi hõisata, praegune 'manhunt' on juba oma olemuselt nii fantaasiavaene, et selle saavutuse eest üksinda võiks juba tagantpoolt loetud medali välja anda yawn.gif



ei tea... mul vahest crashib ikka ...siin mõnda aega tagasi oli see ikka päris hull nüüd on paremaks läinud... siis ei pääsenud ilma et oleks 4-5 korda crashinud icon_biggrin.gif nüüd mul mõni päev crashib aga vahest töötab ilusti ... see praegune manhunt on ikka eriti jura ... midagi erilist ei ole ja uued exoticud ka eriti fantaasia vaesed olen sinuga nõus ... muidugi lubavad sellele mängule veel lisa dlc ja veel seasoneid lootes et tuleb midagi huvitavat ... lubatakse lausa div 1 tuttavat incursionit ..iseasi kas tuleb sama hea icon_rolleyes.gif aga loota ja unistada ju võib thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.06.2023 18:15:59 vasta tsitaadiga

Ei usu neid lubadus enne, kui need teoks pole tehtud thumbs_down.gif

Algusest peale on maad ja ilmad kokku lubatud, kuid pärast NY on olnud suures plaanis vaid üha progresseeruv regress.

Korratakse vanu asju lõputult ja isegi, kui lisatakse midagi näpuotsaga, siis see on katkine rämps, mida keegi lõpuni korda ei teegi.

Seega jah, ei ole kahjuks usku sellesse projekti enam, aeg-ajal mängin, kuid see on vaikselt juba nagu nostalgia ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2023 10:31:02 vasta tsitaadiga

Et siis lõhnab 3. osa järgi:
https://news.ubisoft.com/en-us/article/18oNmwEFQzGDu0TYVOAcJN/julian-gerighty-appointed-executive-producer-for-the-division-brand
tsitaat:

After joining the team at Massive Entertainment – A Ubisoft Studio and shipping the original in 2016, he moved to Tom Clancy’s The Division 2 as Creative Director, where he and his team crafted a new adventure in the summertime streets of Washington, D.C. Now, he’s setting his sights on Tom Clancy’s The Division 3, as well as the plethora of other projects set in The Division universe, including the mobile game Tom Clancy’s The Division Resurgence, and the survival-action shooter Tom Clancy’s The Division Heartland.

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 16.03.2024 00:19:53 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2024 18:05:08 vasta tsitaadiga

Mängitakse seda veel? Oleks vaja Iron Horse normali peal grindida, et paar projekti lõpetada, aga klännid, milledega ühinenud olen, on peaaegu tühjad ja/või ei tehta midagi.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Division 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.