Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 270, 271, 272 ... 276, 277, 278  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 11.03.2024 15:50:37 vasta tsitaadiga

Enda investeeringud siis:
Spoiler Spoiler Spoiler

floki, mille reklaam jookseb new yorkis suurel reklaamil tõuseb rekordilise kiirusega.

Sa vaata enne, selle ennustusi, siis võid korrigeerida enda:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2024 15:55:53 vasta tsitaadiga

mina634, ennustus ilma TA-ta ei ole minujaoks ennustus icon_rolleyes.gif. Võib-olla ongi tegemist sellise ennustamisega nagu "ma loodan, ma arvan, ma usun". Mulle meeldib korralik analüüs koos charti vaatamisega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 11.03.2024 16:05:46 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Otse.

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2024 16:21:00 vasta tsitaadiga

mina634, üks crypto-youtuber keda ma küll ei jälgi kuna mulle Steve-ist piisab siis järgmine inimene oleks (link all). 13. Juuni 2022 postitas ta pealkirjaga video, et nüüd on aeg osta...paar päeva tagasi postitas ta video pealkirjaga, et nüüd on aeg müüa. Vaatame, kas tuleb samasugune suhteline-täpsus. Moon ja muud sellised ütlevad, et on aeg all-in minna...
https://www.youtube.com/watch?v=7KaRdNPEoI4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 11.03.2024 16:25:17 vasta tsitaadiga

MIna ise ei müü üldse midagi. Kogun 4 aastat walletisse ja siis alles hakkan vaatama, mida müüa..
_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2024 16:31:09 vasta tsitaadiga

mina634, keegi ei peagi midagi tegema, sest nagu teema pealkirigi ütleb, me oleme spekulandid (ei ole finantsnõu).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 11.03.2024 17:15:11 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
mina634, keegi ei peagi midagi tegema, sest nagu teema pealkirigi ütleb, me oleme spekulandid (ei ole finantsnõu).

Tõelised spekulandid on need, kes rahva käest jumala odavalt kulda kokku ostavad. Ja eestis olen neid näinud.

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Longero
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2011




sõnum 11.03.2024 19:34:53 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
mina634, üks crypto-youtuber keda ma küll ei jälgi kuna mulle Steve-ist piisab siis järgmine inimene oleks (link all). 13. Juuni 2022 postitas ta pealkirjaga video, et nüüd on aeg osta...paar päeva tagasi postitas ta video pealkirjaga, et nüüd on aeg müüa. Vaatame, kas tuleb samasugune suhteline-täpsus. Moon ja muud sellised ütlevad, et on aeg all-in minna...
https://www.youtube.com/watch?v=7KaRdNPEoI4


Ma muidu ei ole väga krüpto videote vaataja, igaüks ajab oma ja kellelgi ikka täppi läheb ning pärast kisendab "ma ju ütlesin".
Samas on see video igati mõistliku jutuga, niiet tänud seda linkimast thumbs_up.gif .
Ma ise murdusin $67k pealt ära, närv ei pidanud vastu. Tänase päeva seisuga polnud mõistlik otsus, aga turg on ennustamatu. 2021a jäin munema. Seekord proovin teisiti... et pärast maja taha ei peaks minema veene läbilõikama icon_lol.gif

_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 11.03.2024 20:55:58 vasta tsitaadiga

Mida arvate kui kõrgele võib ETH põrutada enne kui kukub?
_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 12.03.2024 05:14:15 vasta tsitaadiga

Pakun, et kukub peale ETF kinnitamist. "Buy the rumor, sell the news"
Bitcoin kukkus jaanuaris 21% peale seda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duffman500
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2017




sõnum 12.03.2024 11:07:50 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Pakun, et kukub peale ETF kinnitamist. "Buy the rumor, sell the news"
Bitcoin kukkus jaanuaris 21% peale seda.

Millal see ETF kinnitamine peaks tulema?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 12.03.2024 11:57:36 vasta tsitaadiga

Kogu see ETF on üks suur tsirkus. Põhiline on see, et rahvas bitcoini ja ethereumi walletist eemal saaks hoida. Et hoiaks dollareid oma kontos või börsikontos. Tšekina arvel..

Kui Trump võimule saab, siis soovitavalt hoida ikka walletis mitte USD peal. Kunagi ei tea, kellele sentigi enam ei anta.

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
denis28
HV veteran
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2024 12:04:35 vasta tsitaadiga

Trump on ohuks dollaritele pangakontos nagu Trudeau protestide ajal ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 12.03.2024 12:29:04 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
Trump on ohuks dollaritele pangakontos nagu Trudeau protestide ajal ?

Ma ei tea seda. Spekuleerin. Võib-olla dollari väärtus hoopis tõuseb. Miks muidu ETF bitcoini ja ethereumi jaoks võimaldati..
Kui maailm kaupleb rohkem usd-ga siis.

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
caarel
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 13.03.2024 09:52:14 vasta tsitaadiga

Teeme jah uued spekulatsioonid, et kui Trump tuleb võimule, mis siis krüptoturul toimuma hakkab. Seda komponenti pole vist keegi veel graafikutes kaasanud siiani.
Ma pakun, et BTC paneb seniolematusse kõrgusse ja tirib kõik teised kaasa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 13.03.2024 11:28:18 vasta tsitaadiga

Just jälle ATH icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 13.03.2024 12:59:44 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Just jälle ATH icon_eek.gif


Buy high sell low icon_biggrin.gif

https://www.financetoknow.com/wp-content/uploads/2022/07/DdcLKi6WkAAudmp.jpg


_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2024 13:31:07 vasta tsitaadiga

Zonerman, just...paljud on ostnud kuskilt kõrgelt, kuulnud way over 100k kuulujutte, lõpuks oleme tagasi 30k peal, teevad kogu selle mitmeaastase karusselli kaasa ja nii need 90% tekivadki. lõpuks müüvad veel ära ka, kuna raha vaja ja pole aega uut tsüklit oodata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 13.03.2024 13:43:48 vasta tsitaadiga

Väga väikesed langemise jõnksud, kuid siis jälle üles:
Spoiler Spoiler Spoiler


Kes loodavad poolitumisele, siis peavad pettuma, sest võib just peale poolitumist alla kukkuda ja siis üles kuid hiljem.
Kes loodavad ETF-i peale, siis ainult sellele et kauplemine läheb päris suureks. Et ostavad ja müüvad 50:50. Ja uute btc nõudluse järele on pidev.. sel juhul ka 1 BTC=500 000€

Aga üks püramiidskeem see BTC on. Selle erinevusega, et vundament on tugevam kui majal. Et uued tulijad jõuavad ära toita kõiki tipumiljonäre. Kel taskus 60 miljoni ja rohkem.

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2024 14:58:31 vasta tsitaadiga

Aega veel on. ~1 a. Bullrun peaks veel kestma Wall Street Cheat Sheet-i järgi: Thrill staadium või kus me oleme?
Spoiler Spoiler Spoiler


BTC on üldse vananenud Trofee krüpto, mis tuleks mõistlikuma uue vastu vahetada. Kus oleksid ülekanded odavad ja kiired. icon_idea.gif XRP nr.6 by Market Cap liigub kiirelt ja soodsalt. Ainult MEMO/destination TAG-i ei tohi unustada saatmisel peale walleti adre. Ma ei tea, aga tundub, et see destination tag on asi, mis seda liikumist kiirendab vist. eusa_think.gif
Logo on ka XRP-l soliidne, ainult, et hinna graafik pole kuigivõrd bullish olnud. thumbs_down.gif
Mälu järgi ta 2021 ei ületanudki oma 2017 tippu, mis on halb märk..
Vahetasin oma langevad Alephiumid XRP vastu. Ei tea mis selle ALPH-ga juhtus, et on kippunud langema kui teised tõusevad. See coin ju Blake3 algol nagu IRON-fish-ki. Need coinid peaksid olema ASIC-te tootjatele hea saak. icon_cool.gif
Jutud juba olid, et 300 000$ Marcet Cap-i juures võiks blake3 ASIC-te tegemist alustada..
Nagu Blake2 ASIC-d on olemas noja + muidugi KASPA K Heavy Hash. Ka kaspa pole eriti bullish olnud. Mõtlesin, et vaalad, kes neid Kaspa või muid ASIC-d omavad ja hea meelega ka blake3 ASIC-uid ootaks suudavad oma kavalusega kasvõi KASPA-t bullishina hoida, kuid ju on müüjaid nii palju, kes oma raua raha tagasi tahavad saada, mis raskendab coini kerkimist..

Kühveldatavatest coinidest ei paista ükski üles minevat kiiruga. ETC ja LTC ka eriti bullishid pole olnud.
AIPG, Clore.ai + NeurAI, kesised kõik. Eks üles kolivad ka need coinid rohkem, mis on Binances ja teistes suuremates Exchangedes olemas, et lihtrahvani jõuda. Nagu näiteks OCEAN + Fetch.AI + Graph ja Singularity Network, mis on Binances olemas on ikka korralikult tõusnud võrreldes nende esimeste kaevur-coinidega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 13.03.2024 16:02:17 vasta tsitaadiga

hedera ja digibyte on üks mõistlik asi tulevikus ja ka komodo wallet + KMD enda väärtus seal.
btc las tõusebki digikullaks.

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2024 19:08:09 vasta tsitaadiga

Otsin alati igasuguseid "cluesid" ja seekord on siis selline leid nagu Steve-gi oma 5.3 teoorias väidab, et iga bull run muutub järjest nõrgemaks...järjest lähemale iga tipp jääb MA200-le. Minu esimesel oleval pildil muutuvad kriipsud iga bull run samuti järjest lühemaks nagu trepiastmed. Siin on natuke raske seda efekti edasi anda aga umbes selline see välja näeb. Kui nüüd järsku 100k tuleks (blow-off top) siis BTC teeks midagi sellist esimest korda enda ajaloos kus viimane kriips oleks eelmisest pikem ehk 7 on pikem kui 6...kaugemale MA200-st. Venitamisega saaks (nagu 6) aga räägitakse mingist plahvatusest õige pea. Pole aimugi millised 8 ja 9 olema saavad...ruum saab otsa. 7-e pikkus on spekulatiivne (pole veel juhtunud) aga tõmbasin nii, et oleks ühtlane. Juhul kui see läheb tublisti üle 83K siis jääb 5-kohaliseks.

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Piltidel on kogu BTC ajalugu ja iga roheline kriips on bull runi tipu kaugus MA200-st (Daily chartis).

See ei pruugi muidugi midagi ennustada aga ei saanud tähelepanuta ka jätta. BTC jõud raugeb ühtlases tempos, samas kui inimesed räägivad 1 miljon coini eest... icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 13.03.2024 19:42:58 vasta tsitaadiga

virx, saylor ostab pidevalt BTC juurde, siis ei saa ju hind langeda - ta lubas 25/26 aastani juurde osta pidevalt..


Ise mõtlesin, et kuidas neid miljoneid ja miljardeid saab kohe teise väärtuse peale lasta bitcoinis?

Ethereumis on USDC ja USDT, millega saab kohe swapida.

Hederas on kõige kiirem, lausa mõne sekundiga HBAR-i USDC peale üle kanda.

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2024 20:11:36 vasta tsitaadiga

Crypto Crew University tuubi kanalil BTC-st, seal räägib kaval rebane Steve, kes ei tea. Müüb oma kursust ehk jooni mida ta BTC kohta on kuidagi mingi matemaatikaga ennustanud. Kuigi on pisut suli, ostab vaatamisi, siis vahest kuuleb ka üht-teist tarka ka muu jutu vahele. thumbs_up.gif

Eks selle krüpto kohta kehtivad ka loodusseadused, mida täpselt ei tea, aga no umbes mida suuremaks kasvad (nagu puu), siis viimaste aastate juurdekasvud pole märgatagi niipalju enam kui 10-20 a. vanusel puul. Kuigi vanal puul võib looduse mass suurem juurde tulla suvega, siis suure puu juures, ei paista see enam välja niivõrd. Vahest on ka nii Bitcoiniga. Ja Bitcoin vb ei saagi miljon maksta kui maailmas ei jätku raha, et teda ära osta või vähemalt vaba raha.

MA200 on siis Mounthly Avarage
Tihti kasutatakse MA21, mida suurem MA, seda siledamaks ühtlustab graafiku punase joone jah? Kuna pole tahtnud kaubelda, siis pole õppinud juurde. Mu jaoks on see TA umbes nagu soome keel, et aru saan mis teemal jutt käib, aga päris täpselt ka aru ei saa. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 14.03.2024 01:19:29 vasta tsitaadiga

jaanjaapan, Neid "teadja" mehi on terve YT täis, osad lihtsalt on algoritmiga eespool nagu see CCU Steve. Kõik teenivad raha sellega, et müüvad uskujatele oma TA'd. Iga video on "you wont believe what is about to happen".
Kõige lollikindlam on vaadata üldpilti ja pikas plaanis. Ostad õigel ajal (punases tsoonis) ja jätad seisma pikaks ajaks. Iga nädal või kuu tõmmelda ei ole mõtet närve raisata.



Kui esimene ei ole loetav, siis see on puust ja punaseks. Roheline tsoon on eufooria, dumb money.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 270, 271, 272 ... 276, 277, 278  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.