Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2024 15:53:11 vasta tsitaadiga

+37255902085 55902085
Tükk vaikust ja siis võõras dialektis hallju hallju.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 176
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2024 16:31:19 vasta tsitaadiga

Mu number on avalik sajas kohas. Petukõnesid tuleb väga harva. Mida see nüüd siis annab?

Keegi ei kasuta helistamiseks mingeid numbrite liste. Robot helistab randomiga kõikvõimalikele numbritele lihtsalt.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 29.01.2024 16:53:04 vasta tsitaadiga

Oleneb, kes helistaja on, ksutavad ikka liste küll. Minul näiteks oli ka väga harva kõnesid, kuni kinnisvaraportaalides avaldati number müügikuulutuste juures. See oli 8 a tagasi. Mõne nädala pärast olid agressiivsed venekeelsed "investeerimispankurid" järjekorras ja jutust keeldudes tõmmati tagasi ja selline tunne oli, et kohe-kohe saab molli.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krmk
HV vaatleja
krmk

liitunud: 11.06.2012




sõnum 02.02.2024 16:49:38 vasta tsitaadiga

Täna tuli 3 kõnet hästi kiiresti üksteise järel, põhimst sekundeid vahet:
1) +46762949673 (Yet Another Call Blocker blokkis)
2) Varjatud number (Yet Another Call Blocker blokkis)
3) +37258177133 - võtsin vastu, karjuti vene keeles aljoo aljoo. Panin ära ja läks blokki.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tegrq
Uus kasutaja

liitunud: 05.12.2023




sõnum 02.02.2024 17:32:56 vasta tsitaadiga

peale delfist *kogupaketi* võtmisega ning selle katkestamisega suvel on hakanud mulle tulema üsna tihedalt igasuguseid reklaamkõnesid ükspuha kust, numbrid alati algavad kas 53 või 58-ga. mõni minut tagasi posti kirjutamisest helistas nt postimehest, kelle ma küll vastu ei võtnud aga siia oli see sama number varasemalt kirja pandud. üsna pinda käib ning nende blokkimine ka suurt kasu ei too, vast vähendab aga pole märganud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krmk
HV vaatleja
krmk

liitunud: 11.06.2012




sõnum 02.02.2024 17:53:04 vasta tsitaadiga

tegrq kirjutas:
peale delfist *kogupaketi* võtmisega ning selle katkestamisega suvel on hakanud mulle tulema üsna tihedalt igasuguseid reklaamkõnesid ükspuha kust, numbrid alati algavad kas 53 või 58-ga. mõni minut tagasi posti kirjutamisest helistas nt postimehest, kelle ma küll vastu ei võtnud aga siia oli see sama number varasemalt kirja pandud. üsna pinda käib ning nende blokkimine ka suurt kasu ei too, vast vähendab aga pole märganud.


Neid Postimehi ja asju blokeerib Yet Another Call Blocker kenasti. Ma mõni post tagasi kirjutasin sellest,
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2024 17:02:21 vasta tsitaadiga

+372 5395 5532

Postimees.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003




sõnum 12.02.2024 12:21:47 vasta tsitaadiga

Eile helistas 2x number 5430. Harilikult kaasneb legaalse lühinumbriga ka nimi ekraanil (g4s näiteks), seekord ainult number. Spämmerid?

Räägiks natuke kõne filtritest. Kas lisaks siia kirjutamisele lisate ka mingisse nimekirja? Ise olen juba aastatid kasutanud Truecalleri nimelist äppi, eespool soovitati Yet Another Call Blocker. On kogemusi, milline paremini blokeerib? Erinevad "põieuuringud" jms peab Truecaller kinni. Välismaalt ei ole õnneks eriti pommitatud veel ...
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2024 12:22:59 vasta tsitaadiga

vigurvänt kirjutas:
53845292 - mingi kahtlane firma tahtis eesnääret näppida.

Tundub olema sarinäppija thumbs_up.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2024 14:41:59 vasta tsitaadiga

53092353 - pakuti Balti keti meenemünti.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2024 15:26:16 vasta tsitaadiga

berg777 kirjutas:
53844353 - "Postimehe" partner pakub
Need telefoni teel igasugu sitta pakkujad on ära tüüdanud ! Nagu ka muideks need poisikesed kaubakeskustes ! icon_evil.gif
No tõsiselt nagu kärbsed rsk ! Ei hammusta - aga tüütavad ära küll !
Oleksin vast esireas, kes paneks oma allkirja nende vastu seaduse täienduseks*muutmiseks !


Just sama number helistas. Võõraid numbreid vastu ei võta. Kiire google ja tõi siia, cancel ja block peale. Aitäh! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 16.02.2024 11:14:02 Õngitsuskõnede filter vasta tsitaadiga

Telia teavitab õngitsuskõnedest. See on küll väga tore, et teavitatakse, kuid mina isiklikult ei soovi igasugust saasta endale pähe õppida, et unepealt teaksin, millega on helistaja puhul tegu. Palju parem oleks lahendus, kus alla mingi ajalise parameetri kutsungit andev number kaoks automaatselt vastamata kõnede mälust. Ma põhimõtteliselt ei soovi nagunii suhelda ka lihtsalt "kokkuhoidlike" isikutega, kes teevad tirtsaka selleks, et oma kõnekaardi nende arvates kullahinnalist kõneaega kokku hoida. Muidugi, kui telefon on käeulatuses, on lihtne sellist kkõnet lihtsalt ignoreerida. Probleem tekib siis, kui helistamise momendil ei ole, või on ta hääletul rezhiimil. Siis ei ole hiljem üldse teada, et tegu ei ole ausa sissehelistajaga, kes lasi telefonil mõitliku aja kutsuda, vaid katkestas enne, kui jõuaks vastata.
Ilmselt on mõistlik aeg 5 sekundit, mis on miinimum aeg, mida ikka telefonil neliseda lastakse ja alla mille peaks ignoreerima.

Kuidas aga telefoni sääraselt seadistada või kas on selleks mingi appid?

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2024 11:24:17 vasta tsitaadiga

Satelliittelefonilt tuleb vastamata kõnesid.
Telia hoiatab: satelliit-telefoni numbritelt algusega +88213 tehakse Eestisse õngitsuskõnesid

Ma ei mõista kuidas saab sellist infot nutumüüri taha toppida?

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2024 12:31:27 vasta tsitaadiga

Vaata telefonispämmi teemasse.
Truecaller ja yet another call blocker või mis need olid.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2024 12:37:51 vasta tsitaadiga

ma eesti numbritelegi ei helista tagasi
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2024 12:41:01 vasta tsitaadiga

Telefon oma enese tarkusest ka üht teist otsib välja.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 16.02.2024 15:31:49 vasta tsitaadiga

pistyk, Siiski on välja kujunenud telefonietikett, mille kohaselt on nõutav mitte vastamise korral tunni-paari jooksul tagasi helistada. Seda mitte teha on peaaegu sama, kui vajutada keeldumisele ja seejuures mitte saata viisakat põhjendust (olen hetkel hõivatud vmt.) Nii lihtsalt ei saa teha, kui tahad häid suhteid - eriti oma klientidega. Iseasi on muidugi sihilik vastamata kõne, mis võib tõepoolet puu taha minna oma "tarkusega".

laurx, Uurisin Trucallerit. Neil on seal mingisugune virtuaalassistent, mis võtab kõne vastu ja küsitleb helistajat inglise keeles. See ei sobi eestikeelsete helistajate puhul ju üldse.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2024 15:49:37 vasta tsitaadiga

perenoel kirjutas:
pistyk, Siiski on välja kujunenud telefonietikett, mille kohaselt on nõutav mitte vastamise korral tunni-paari jooksul tagasi helistada. Seda mitte teha on peaaegu sama, kui vajutada keeldumisele ja seejuures mitte saata viisakat põhjendust (olen hetkel hõivatud vmt.) Nii lihtsalt ei saa teha, kui tahad häid suhteid - eriti oma klientidega. Iseasi on muidugi sihilik vastamata kõne, mis võib tõepoolet puu taha minna oma "tarkusega".

laurx, Uurisin Trucallerit. Neil on seal mingisugune virtuaalassistent, mis võtab kõne vastu ja küsitleb helistajat inglise keeles. See ei sobi eestikeelsete helistajate puhul ju üldse.


Kõnepost on ka üks variant. Kui helistaja sinna mingit mõistliku teadet ei jäta, siis ilmselt polnud ikka väga suur häda.
Mina enamasti neile tagasi ei helista, kes mul kontaktides pole. Välja arvatud juhul kui:
1. tean et tehakse mingi update/upgrade, miski võib katki minna ja helistada võib keegi, kellega mul tavapäraselt suhelda pole vaja.
2. ootan kullerit, torumeest või keda iganes kes peaks samal päeval saabuma.

Neid äppe väga ei usaldaks. Kelle jaoks späm, kelle jaoks oluline kõne. Kasvõi mingi telekom/elektrimüüja jne. Huiar võib need spämmiks märkida kuna tüütud tegelased tuletavad meelde, et arve on maksmata, samas ausa inimesena tahaks ikka seda teada kui kogemata unustanud olen mitte nii, et teada saan siis kui kohtutäitur kirja saadab.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 16.02.2024 19:06:29 vasta tsitaadiga

perenoel kirjutas:
Siiski on välja kujunenud telefonietikett, mille kohaselt on nõutav mitte vastamise korral tunni-paari jooksul tagasi helistada. Seda mitte teha on peaaegu sama, kui vajutada keeldumisele ja seejuures mitte saata viisakat põhjendust (olen hetkel hõivatud vmt.) Nii lihtsalt ei saa teha, kui tahad häid suhteid - eriti oma klientidega.

Sa elad tõepoolest kusagil paralleeluniversumis?
Tänasel päeval helistada tagasi tundmatule numbrile? No ei. Kui on vaja, helistab uuesti või saadab sõnumi. Kui ei, siis pole ka piisavalt suur häda.
Mina hoitan alati ette, kui lepime helistamise kokku, et kui helistatakse mulle tundmatult numbrilt ja ma ei saa vastata (mida jutub päris sageli), et ma ei helista tagasi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2024 20:14:36 vasta tsitaadiga

Telefonietikett pole enam päris sama ning tõekspidamised sellest kipuvad üsna seinast-seina olema.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 176
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 16.02.2024 20:33:48 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
perenoel kirjutas:
Siiski on välja kujunenud telefonietikett, mille kohaselt on nõutav mitte vastamise korral tunni-paari jooksul tagasi helistada. Seda mitte teha on peaaegu sama, kui vajutada keeldumisele ja seejuures mitte saata viisakat põhjendust (olen hetkel hõivatud vmt.) Nii lihtsalt ei saa teha, kui tahad häid suhteid - eriti oma klientidega.

Sa elad tõepoolest kusagil paralleeluniversumis?
Tänasel päeval helistada tagasi tundmatule numbrile? No ei. Kui on vaja, helistab uuesti või saadab sõnumi. Kui ei, siis pole ka piisavalt suur häda.
Mina hoitan alati ette, kui lepime helistamise kokku, et kui helistatakse mulle tundmatult numbrilt ja ma ei saa vastata (mida jutub päris sageli), et ma ei helista tagasi.

Sa ise elad kuskil teises universumis kui sellist juttu ajad. Mul mingi 90% tundmatud numbrid, enamus asju jääks tegemata selle loogikaga kui tagasi ei helista
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003




sõnum 16.02.2024 20:45:19 vasta tsitaadiga

Ärge ajage segamini firma või mingi ja teenusepakkuja telefoni - loomulikult helistatakse sealt tagasi.
Mis point oleks tavalisele eranumbrile tulnud kõnele tagasi helistada ... aastal 2024? Kui just hetkel kullerit või torumeest ei oota icon_biggrin.gif .
Kui helistajal on tõsi taga siis saadab ta ka sms'i - "Tere, olen see ja see, proovisin helistada kuna ...". See on tänapäevane, spämmikõnede ajastu etikett.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2024 23:57:54 vasta tsitaadiga

Kui sa mu teemas läpakale pakkumise teed ja talitad nagu teemas kirjas in, helistan ma sulle kui midagi kahemõtteliseks jääb. Ma ei spämmi sms i. Küll näitab mu numbriga sulle ettevõtte nime.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010




sõnum 17.02.2024 11:06:16 vasta tsitaadiga

+37282231543
+372 82231543
Vene keeles kõnelev "PPA komissar", kes küsis, miks ignoreerin kohtusse kutset vms. Küsisin, mis kutse - katkestas kõnet. Enam pole helistanud.

_________________
Hobielektroonik. Parandan katki läinud elektroonikat.
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D printer: Prusa i3.
Kommentaarid: 288 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 17.02.2024 12:24:48 vasta tsitaadiga

Pead tagasi helistama, et selgust saada. icon_wink.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.